66'
75'
79'
  • 90'
    Koniec! Legia wygrała 2:0 z Botewem Płowdiw w pierwszym sparingu na obozie w Dubaju. Bramki dla mistrzów Polski zdobyli Josue i Strzałek
  • 89'
    Baroan pojawił się na 17. metrze, płasko uderzył z lewej nogi, ale Miszta spokojnie złapał futbolówkę
  • 89'
    Bałtanow oddał niecelny strzał zza "szesnastki"
  • 88'
    Pierzak zacentrował z rogu na bliższy słupek. Po chwili Ciepiela podał do "Pierza", ten dograł w okolice dalszego słupka, do Noiszewskiego, który główkował ponad poprzeczką
  • 87'
    Strzałek płasko podał do Skwierczyńskiego, który został zatrzymany przez Toku w polu karnym. Legia ma korner
  • 86'
    Jansson płasko, prostopadle podał na prawe skrzydło, do Filipowa, który był na spalonym
  • 85'
    Grudziński posłał górne podanie w kierunku Kamińskiego, które było trochę za mocne
  • 85'
    Skwierczyński ruszył do kontry, wypuścił piłkę przed siebie, lecz został zastopowany przez przeciwnika
  • 84'
    Grudziński uprzedził rywala na skrzydle, wybijając piłkę na aut
  • 83'
    Ciepiela za mocno zagrał w pole karne do Strzałka
  • 82'
    Żółta kartka dla Noiszewskiego. Botew miał rzut wolny. Rabei trafił w mur, złożył się do dobitki, ale piłka przeleciała nieco obok słupka
  • 80'
    Wszystko zaczęło się od przechwytu Kamińskiego na 25. metrze od bramki Botewu. "Kamyk" podał do Celhaki, który zagrał zewnętrzną częścią stopy, w pole karne, do Strzałka, a ten na wślizgu skierował piłkę do siatki
  • 79'
    2:0 dla Legii! Gol Strzałka, asysta Celhaki!
  • 78'
    Eto'o chciał zbiec do środka boiska, ale został zatrzymany przez Skwierczyńskiego. Rywale zdołali jednak szybko odzyskać piłkę, wywalczyli korner
  • 75'
    Eto'o oddał strzał z 18. metra, ale Miszta spokojnie złapał piłkę
  • 74'
    Noiszewski wybił piłkę po zagraniu z prawej strony boiska
  • 73'
    Kamiński sfaulował Genewa na połowie Botewu
  • 72'
    Baroan oddał strzał z prawej strony pola karnego w kierunku dalszego słupka. Uderzenie okazało się niedokładne
  • 71'
    Celhaka przechwycił piłkę po centrze z prawej flanki w pole karne
  • 68'
    Legia wymienia się podaniami na własnej połowie
  • 65'
    Włodarczyk uderzył z 16. metra, z prawej nogi, ale był zablokowany
  • 64'
    Strzałek popędził środkiem pola i chciał podać na prawe skrzydło, do Skwierczyńskiego, ale zagranie zostało przecięte
  • 63'
    Ciepiela przechwycił piłkę w środku boiska, ale po chwili został zablokowany
  • 61'
    W tym momencie doszło do 11 zmian w Legii. Na murawie pojawili się: Miszta, Celhaka, Ciepiela, Skibicki, Noiszewski, Grudziński, Włodarczyk, Pierzak, Skwierczyński, Strzałek i Kamiński
  • 60'
    Josue zacentrował z rogu na bliższy słupek. Był tam Rosołek, który przedłużył piłkę głową, do Wieteski, a ten niecelnie główkował
  • 59'
    Pekhart do Josue, który oddał strzał z 22. metra, ale został zablokowany. Rzut rożny dla Legii
  • 58'
    Rabei zacentrował z rzutu rożnego w okolice bliższego słupka, ale czujny był m.in. Wieteska, który wybił piłkę głową
  • 58'
    Minkow wbiegł w pole karne z lewej strony, ale został zablokowany przez Kwiatkowskiego. Korner dla Botewu
  • 57'
    Bułgarzy próbowali się przedrzeć lewym skrzydłem, ale legioniści - m.in. Sokołowski - dobrze spisali się w obronie i przechwycili piłkę
  • 56'
    Faul Rosołka w bocznym sektorze boiska, na połowie rywala
  • 55'
  • 54'
    Kwiatkowski popełnił faul w ataku
  • 54'
    Kwiatkowski walczył o piłkę z Genewem i wywalczył aut dla Legii na wysokości pola karnego
  • 52'
    Rabei oddał płaski strzał z 15. metra, lecz Boruc spokojnie interweniował
  • 51'
    Muci pojawił się na lewym skrzydle, ale Eto'o dobrze popracował w defensywie i odzyskał piłkę. Po chwili do rywala, tuż przed linią końcową, doskoczył jeszcze Hołownia, ale ostatecznie grę wznowił bramkarz Botewu
  • 49'
    Nedelew leży na murawie, potrzebuje pomocy medycznej
  • 49'
    Charatin wykonał wślizg i przechwycił piłkę w środku pola
  • 48'
    Charatin do Kwiatkowskiego, do którego doskoczył Brahimi. Młodzieżowiec wywalczył aut dla Legii
  • 46'
    Minkow sfaulowany na połowie Legii
  • 46'
    Zmiany w Botewie. Baroan zmienił Marquinhosa, Rabei za Tonewa
  • 46'
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia prowadzi 1:0 z Botewem Płowdiw po golu Josue
  • 45'
    Nedelew dośrodkował z rzutu wolnego, z lewej strony boiska, na 6. metr. Był tam Wieteska, który wybił piłkę głową. Do futbolówki dopadli jednak rywale. Marquinhos znalazł się w bocznym sektorze "szesnastki", mocno uderzył w kierunku dalszego słupka, ale strzał okazał się nieznacznie niecelny
  • 44'
    Charatin powstrzymał rozpędzonego Brahimiego, który znalazł się po lewej stronie boiska
  • 43'
    Kolejny rzut wolny dla Botewu, tym razem z 25. metra, bliżej prawej strony boiska. Nedelew bezpośrednio uderzył z lewej nogi w kierunku bliższego słupka. Futbolówka przeleciała obok bramki
  • 42'
    Rywale mieli rzut wolny z lewej strony boiska, ale jeden z przeciwników był na spalonym
  • 41'
    Slisz płasko, prostopadłe podał do Josue. Portugalczyk, który znalazł się po lewej stronie pola karnego, podał na bliższy słupek do Rosołka, który uderzył w kierunku dalszego słupka. Piłka nieznacznie minęła bramkę. "Rosi" był jednak na spalonym
  • 39'
    Wszystko zaczęło się od akcji Legii po prawej stronie boiska. Rosołek płasko wycofał na 7. metr, przeciwnik przechwycił futbolówkę, ale szybko dopadł do niej Pekhart. Czech został zablokowany, zrobiło się zamieszanie. Ostatecznie, do piłki po prawej stronie "szesnastki" dopadł Josue, który oddał fantastyczny strzał z lewej nogi w kierunku dalszego słupka, i pokonał bramkarza
  • 36'
    Ależ gol Josue! 1:0 dla Legii!
  • 36'
    Kwiatkowski wygrał pojedynek z Brahimim i wywalczył rzut rożny. Josue zacentrował z rogu na bliższy słupek, lecz przeciwnicy wyszli z opresji
  • 35'
    Toku przechwycił piłkę na 25. metrze od bramki Legii, oddał strzał, który został zablokowany. Po chwili piłkę spokojnie złapał Boruc
  • 34'
    Hołownia podał do Josue, a ten bez przyjęcia, mocno dograł na prawe skrzydło, do Kwiatkowskiego, który nie utrzymał piłki w boisku
  • 33'
    Faul Muciego na wysokości koła środkowego
  • 31'
    Marquinhos dopadł do dalekiego podania, minął Slisza, ale jego płaskie uderzenie z prawej strony "szesnastki" zostało wybronione przez Boruca
  • 31'
    Faul Josue na połowie Botewu. Portugalczyk nieprzepisowo powstrzymał Eto'o
  • 29'
    Brahimi wbiegł w pole karne z lewej strony, lecz zatrzymał go Charatin
  • 29'
    Brahimi zbiegł z lewej flanki do środka boiska, mocno uderzył z prawej nogi, zza pola karnego, w kierunku dalszego słupka. Boruc był jednak na posterunku. Botew miał korner, ale warszawiacy dobrze popracowali w obronie, zablokowali m.in. dwa strzały Marquinhosa
  • 27'
    Slisz wygrał pojedynek fizyczny z Minkowem, na 20. metrze od bramki Legii. Rywal ucierpiał po starciu z zawodnikiem "Wojskowych", ale dość szybko wstał z boiska i może grać dalej
  • 25'
    Sokołowski i Josue dobrze popracowali w środku pola. Legioniści odzyskali, a następnie utrzymali piłkę
  • 24'
    Toku sfaulował Muciego na 40. metrze od bramki Botewu
  • 24'
    Josue dośrodkował z rogu na środek "szesnastki", ale Bułgarzy wyszli z opresji. Moment później, Hołownia popełnił faul w ataku
  • 23'
    Kwiatkowski popędził prawym skrzydłem i dograł na dalszy słupek, do Hołowni. W ostatniej chwili, piłkę na korner wybił przeciwnik
  • 23'
    Josue dopadł do piłki na 23. metrze, ale niedokładnie podał do Rosołka
  • 22'
    Rzut wolny dla "Wojskowych", z prawej strony boiska, na wysokości 30. metra. Josue za mocno dograł na dalszy słupek, w kierunku Sokołowskiego. Futbolówka opuściła boisko
  • 21'
    Kwiatkowski dośrodkował w kierunku Pekharta, lecz Czech został uprzedzony. Moment później, do piłki dopadł Rosołek, ale jego strzał z prawej nogi, z 15. metra, został zablokowany
  • 20'
    Legia wymienia się podaniami na połowie rywali
  • 20'
    Szybka, składna akcja Botewu. Na murawę, tuż przed polem karnym Legii, upadli Tonew i Brahimi, ale sędzia nie dopatrzył się faulu
  • 17'
    Wieteska podał do Muciego, który nie zdołał opanować piłki i utrzymać jej w boisku
  • 16'
    Marquinhos podał do Minkowa, którego strzał z prawej strony "szesnastki" został zablokowany
  • 15'
    Muci świetnie wyłuskał piłkę spod nóg rywala. Albańczyk wbiegł w pole karne z lewej strony, podał do Josue, który był na 16. metrze. Uderzenie Portugalczyka przeleciało nieco ponad poprzeczką
  • 14'
    Marquinhos znalazł się na 18. metrze, chciał podać na prawe skrzydło, ale zagranie przeciął Hołownia. Po chwili legioniści zabrali się do kontry, która zmieniła się w atak pozycyjny
  • 13'
    Pekhart wrócił już na boisko
  • 13'
    Pekhart leży na boisku. Czech jest opatrywany przez lekarzy
  • 12'
    Charatin posłał dalekie podanie w pole karne, do Pekharta, ale piłka wyszła poza linię końcową
  • 10'
    Josue miękko zacentrował z lewej strony boiska w pole karne. Był tam Rosołek, który umieścił piłkę w siatce, ale był na spalonym
  • 8'
    Nieudany przerzut jednego z rywali, na lewe skrzydło. Aut dla "Wojskowych"
  • 8'
    Nedelew wbiegł w "szesnastkę" z lewej strony, chciał wycofać, ale podanie zostało przecięte. Botew miał korner, który krótko rozegrał. Po chwili Tonew dopadł do płaskiego, prostopadłego zagrania z głębi pola, pojawił się w polu karnym, lecz oddał niecelny strzał
  • 5'
    Bułgarzy wymieniają podaniami na własnej połowie
  • 5'
    Toku podał do Tonewa, który pojawił się po prawej stronie pola karnego, ale jego mocne uderzenie wybronił Boruc
  • 3'
    Muci niedokładnie podał na lewe skrzydło, do Hołowni. Legioniści zastosowali wysoki pressing, ale nie zdołali odzyskać piłki
  • 3'
    Marquinhos złapany na spalonym
  • 2'
    Kwiatkowski sfaulowany po prawej stronie boiska, na wysokości koła środkowego
  • 1'
  • Obie drużyny są już na murawie. Zaraz zaczynamy!
  • Zapraszamy na zapoznanie się z sylwetką Botewu. TUTAJ
  • Skład Legii na sparing z Botewem Płowdiw: Boruc - Kwiatkowski, Charatin, Wieteska, Hołownia - Slisz, Sokołowski, Josue - Rosołek, Pekhart, Muci
  • Witamy! O godz. 13:00 czasu polskiego rozpocznie się sparing pomiędzy Legią Warszawa a bułgarskim Botewem Płowdiw! Dla "Wojskowych" będzie to pierwsza gra kontrolna na zgrupowaniu w Dubaju
Legia WarszawaBotew Płowdiw

36' Josue

36'
46'

46' Antoine Baroan za Marquinhos

46' Reda Rabei za Dimitar Tonew

55'

55' Stanisław Rabotow za Todor Nedelew

66'

66' Atanas Czerniew za Samuel Souprayen

66' Filip Filipow za Mohamed Brahimi

75'

75' Lachezar Bałtanow za Nikołaj Minkow