60'
71'
83'
  • 90+4'
    Koniec. Legia wygrała 2:1 z FK Krasnodar w drugim sparingu na obozie w Dubaju. Bramki dla "Wojskowych" zdobyli Josue i Mateusz Wieteska
  • 90+2'
    Kwiatkowski zmienił Josue
  • 90+1'
    Faul Rose w środkowej strefie boiska
  • 90+1'
    Strzałek sfaulowany w środku pola
  • 90'
    Trzy minuty doliczone
  • 90'
    Josue niedokładnie podał na prawą flankę, do Johanssona
  • 89'
    Josue sfaulowany przez Kriwcowa w bocznym sektorze boiska, na połowie Legii
  • 88'
    Zawodnik Krasnodaru dośrodkował z rogu na środek "szesnastki", piłkę poza pole karne wybił Wieteska
  • 88'
    Doszło do zamieszania po dośrodkowaniu na prawą stronę pola karnego. Ostatecznie, przeciwnicy mają korner
  • 87'
    Isajenko popędził lewym skrzydłem i został sfaulowany przez Rose. Rzut wolny dla Rosjan
  • 86'
    Josue zdecydował się na uderzenie zza pola karnego, z lewej nogi. Bramkarz Krasnodaru z problemami, ale złapał piłkę
  • 84'
    Serb precyzyjnie zacentrował z rzutu rożnego na środek "szesnastki". Był tam Wieteska, który wyskoczył i skierował piłkę do siatki po uderzeniu z głowy
  • 83'
    2:1 dla Legii. Wieteska skutecznie główkował po dośrodkowaniu Mladenovicia!
  • 82'
    Rzut rożny dla Legii. Mladenović dośrodkował na bliższy słupek, jeden z rywali wybił piłkę
  • 81'
    Korner dla klubu z Rosji. Czernow zacentrował na środek "szesnastki", futbolówkę wybił Wieteska
  • 79'
    Krasnodar wymienia się podaniami na własnej połowie
  • 78'
    Wieteska ucierpiał po kontakcie z rywalem. Obrońca Legii jednak dość szybko wstał z boiska
  • 77'
    Josue płasko, prostopadłe podał do Mladenovicia, ten dośrodkował na 7. metr, ale Włodarczyk nie zdołał sięgnąć piłki
  • 74'
    Josue dośrodkował z rogu na środek "szesnastki", do Rose, który niecelnie główkował
  • 74'
    Legioniści przechwycili piłkę w polu karnym Krasnodaru. Slisz wycofał do Włodarczyka, który nieźle uderzył z prawej nogi, z 17. metra. Bramkarz popisał się udaną interwencją
  • 72'
    Korner dla Legii. Krótkie rozegranie stałego fragmentu gry. Josue zacentrował z lewej flanki w okolice bliższego słupka, był tam Slisz. Rywale oddalili jednak zagrożenie
  • 71'
    Żółta kartka dla Borodina za faul na Josue, na wysokości koła środkowego
  • 69'
    Rywale mieli rzut wolny, zrobiło się zamieszanie, ale legioniści wyszli z opresji
  • 68'
    Rose sfaulował Czernowa. Rzut wolny dla Krasnodaru, po lewej stronie boiska
  • 67'
    Josue sfaulowany w bocznym sektorze boiska, na połowie Legii
  • 66'
    Josue miał bardzo dobry pomysł. Portugalczyk, który znalazł się po prawej stronie boiska, miękko zagrał w pole karne do Włodarczyka, ale ten nie zdołał opanować piłki
  • 65'
    Strzałek wywalczył aut
  • 62'
    Zmiany w Legii. Włodarczyk za Pekharta, Johansson za Kwiatkowskiego, Strzałek za Luquinhasa, Hołownia za Grudzińskiego
  • 59'
    Mladenović dośrodkował z lewej flanki z prawej nogi, w kierunku dalszego słupka. Był tam Kwiatkowski, który nie sięgnął piłki
  • 58'
    Faul na Mladenoviciu, na połowie Legii
  • 57'
    Popow upadł na murawę po prawej stronie boiska, po kontakcie z Wieteską. Sędzia nie dopatrzył się faulu
  • 56'
    Mladenović płasko podał z lewej flanki do środka boiska, na 18. metr, do Sokołowskiego. Środkowy pomocnik zagrał w pole karne do Josue. Portugalczyk, mimo presji ze strony dwóch rywali, uderzył z lewej nogi i pokonał bramkarza po strzale w kierunku dalszego słupka. Jest 1:1
  • 54'
    1:1. Legia wyrównała. Bramkę zdobył Josue
  • 54'
    Zagranie z głębi pola na prawe skrzydło, do Kwiatkowskiego, zostało przecięte
  • 53'
    Siergiejew złapany na spalonym
  • 52'
    Legioniści zastosowali pressing i przechwycili piłkę na połowie rywali
  • 52'
    Rosjanie wymieniają się podaniami na własnej połowie
  • 51'
    Rejchmen chciał płasko, prostopadle podać do Popowa, ale rywal został zatrzymany
  • 50'
    Czernow na spalonym
  • 49'
    Legia wymienia się podaniami w środku pola
  • 48'
    To mogło być 2:0 dla rosyjskiego klubu. Zawodnik Krasnodaru dopadł do piłki w polu karnym, chciał przelobować Boruca, ale ta sztuka mu się nie udała. Futbolówka opuściła boisko
  • 46'
    Mladenović zastąpił Hołownię
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia przegrywa 0:1 z FK Krasnodar po golu Wandersona
  • 45+1'
    Josue dośrodkował na dalszy słupek, do Grudzińskiego, który główkował, ale bramkarz Krasnodaru złapał piłkę
  • 45'
    Przechwyt Slisza w środkowej strefie boiska. Pekhart popędził na bramkę i został sfaulowany przez Alonso na 30. metrze od bramki Krasnodaru. Rzut wolny dla Legii
  • 44'
    Sokołowski sfaulowany w środku pola przez Czernikowa. Legia szybko wznowiła grę. Josue przerzucił piłkę na lewe skrzydło, do Hołowni, ten podał do Luquinhasa, którego strzał z lewej strony "szesnastki" został zablokowany. Brazylijczyk był jednak na spalonym
  • 42'
    Krychowiak za mocno dośrodkował z głębi pola w pole karne, w kierunku Claessona
  • 42'
    Luquinhas chciał zabrać się do kontry, ale został osaczony przez dwóch rywali i stracił piłkę na 35. metrze od bramki Legii
  • 41'
    Strata Slisza na wysokości koła środkowego, ale kilka chwil później środkowy pomocnik naprawił błąd i odzyskał piłkę w polu karnym Legii
  • 39'
    Faul Slisza na połowie Legii
  • 37'
    Rosjanie operują piłką w środku pola
  • 36'
    Hołownia znalazł się po lewej stronie boiska, tuż przed linią końcową, ale przegrał pojedynek z rywalem
  • 35'
    Pietrow ma założony opatrunek na głowie, ale nie będzie grał dalej. Zastąpił go Ionow
  • 33'
    Josue dośrodkował z rzutu wolnego w okolice bliższego słupka. Był tam Slisz, który walczył o piłkę, ale sfaulował rywala, polała się krew. Pietrow jest opatrywany
  • 32'
    Luquinhas sfaulowany przez Martynowicza po lewej stronie boiska. Rzut wolny dla Legii, na wysokości 30. metra
  • 31'
    Josue znalazł się na 20. metrze od bramki Krasnodaru, lecz został osaczony przez trzech rywali i stracił piłkę
  • 30'
    Zrobiło się zamieszanie w polu karnym Krasnodaru. Najpierw strzał Josue został zablokowany, a po chwili Slisz uderzył ponad poprzeczką
  • 29'
    Pekhart pojawił się po lewej stronie pola karnego, oddał płaski strzał z lewej nogi w kierunku dalszego słupka. Uderzenie okazało się trochę niecelne
  • 28'
    Legioniści chcieli zagrać kombinacyjnie w polu karnym, ale rywale to "przeczytali" i wyszli z opresji
  • 27'
    Johansson ucierpiał po tym starciu, polała się krew. Został zmieniony przez Rose
  • 26'
    Krychowiak sfaulował Johanssona w środku pola. Żółta kartka dla reprezentanta Polski
  • 24'
    Nieudane dośrodkowanie Slisza z prawej flanki
  • 24'
    To mogło być 1:1! Sokołowski oddał strzał z prawej nogi, z 15. metra - trafił w słupek. Piłka spadła jeszcze pod nogi Kwiatkowskiego, który obił poprzeczkę
  • 23'
    Josue odebrał piłkę w środku pola i zapoczątkował akcję. Zagrał do Luquinhasa, ten podał na lewe skrzydło do Hołowni, ale jego centra została przecięta
  • 21'
    Martynowicz i Wieteska mogą grać dalej
  • 21'
    Spertsjan dośrodkował z rzutu rożnego na 8. metr. Doszło tam do nieprzyjemnej sytuacji, Wieteska zderzył się z Martynowiczem. Zawodnicy są opatrywani przez lekarzy
  • 20'
    Wanderson płasko podał w boczny sektor "szesnastki", do Botheima, który został zablokowany przez Hołownię. Korner dla rywali
  • 18'
    Spertsjan dośrodkował z rzutu rożnego na środek "szesnastki". Zakotłowało się w polu karnym, dwóch zawodników oddało strzały. Akcję zamykał, na dalszym słupku, Czernikow, który niecelnie główkował
  • 17'
    Krychowiak pojawił się na 16. metrze, oddał strzał z prawej nogi. Ostatecznie, rywale mają korner
  • 16'
    Luquinhas chciał zabrać się do kontry, ale został zatrzymany przez Czernikowa na wysokości koła środkowego
  • 15'
    Botheim złapany na spalonym
  • 14'
    Jak padł gol? Jeden z rywali płasko, prostopadle podał do niepilnowanego Botheima, ten znalazł się w sytuacji sam na sam z Borucem i zdecydował się zagrać wzdłuż boiska, do Wandersona, który skierował piłkę do pustej siatki
  • 12'
    1:0 dla FK Krasnodar. Wanderson
  • 11'
    Legioniści zastosowali wysoki pressing i przechwycili piłkę po lewej stronie boiska. Luquinhas dopadł do futbolówki, upadł na boisko po kontakcie z rywalem, ale gra była kontynuowana
  • 9'
    Wanderson zacentrował z rzutu rożnego w okolice bliższego słupka. Zrobiło się zamieszanie, ostatecznie Luquinhas został sfaulowany. Piłka dla "Wojskowych"
  • 8'
    Szybka akcja Krasnodaru. Krychowiak podał na prawą stronę "szesnastki", do Wandersona, który płasko zagrał wzdłuż boiska, na dalszy słupek. Był tam Kwiatkowski, który wybił piłkę poza linię końcową
  • 7'
    Botheim na spalonym
  • 7'
    Krychowiak pobiegł lewym skrzydłem, lecz został zatrzymany przez Wieteskę. Rosjanie mieli aut
  • 6'
    Luquinhas upadł na 35. metrze od bramki Rosjan, po kontakcie z rywalem, ale sędzia nie dopatrzył się przewinienia
  • 6'
    Wkradło się lekkie nieporozumienie w obronie Krasnodaru, lecz przeciwnicy oddalili zagrożenie
  • 5'
    Spertsjan dośrodkował z rogu na bliższy słupek. Był tam Botheim, który główkował obok bramki
  • 5'
    Krychowiak dośrodkował z prawej strony boiska na 16. metr, ale legioniści wyszli z opresji. Po chwili strzał rywala został zablokowany. Korner
  • 2'
    Martynowicz nieczysto trafił w piłkę, ale zdołał do niej dobiec i naprawić błąd. Był naciskany przez Luquinhasa, kapitana Legii w tym sparingu. Brazylijczyk popełnił faul w ataku
  • 1'
  • 1'
  • Obie drużyny już na murawie
  • Skład Legii na sparing z FK Krasnodar: Boruc, Johansson, Wieteska, Grudziński, Kwiatkowski, Slisz, Sokołowski, Hołownia, Josue, Luquinhas, Pekhart
  • Witamy! O godz. 13:00 czasu polskiego rozpocznie się sparing pomiędzy Legią a rosyjskim FK Krasnodar. Dla warszawiaków będzie to druga z trzech gier kontrolnych na zgrupowaniu w Dubaju
Legia WarszawaFK Krasnodar
12'

12' Wanderson

24'

24' Grzegorz Krychowiak

35'

35' Aleksiej Ionow za Siergiej Pietrow

46'

46' Jegor Sorokin za Alaksandr Martynowicz

46' Siergiej Borodin za Cristian Ramirez

46' Jewgienij Czernow za Viktor Claesson

46' Bogdan Rejchmen za Grzegorz Krychowiak

46' Omar Popow za Erik Botheim

46' Wjaczesław Jakimow za Aleksandr Czernikow

46' Jewgienij Gorodow za Matwiej Safonow

46' Nikita Siergiejew za Wanderson

46' Kaio za Junior Alonso

46' Nikita Kriwcow za Eduard Spertsjan

54' Josue

54'
71'

71' Siergiej Borodin