87'
  • 90+1'
    Koniec. Legia wygrała 4:0 z Radomiakiem!
  • 90'
    Pierzak oddał niezły strzał zza pola karnego - Kochalski zbił piłkę na rzut rożny
  • 89'
    Pierzak za Charatina i Kwiatkowski za Mladenovicia
  • 88'
    Angielski znalazł się po prawej stronie pola karnego, ale jego mocny, płaski strzał wybronił Miszta. Radomiak miał rzut rożny - Leandro dośrodkował z rogu na bliższy słupek, do Karwota, który główkował ponad bramką
  • 84'
    Kamiński za Muciego i Skwierczyński za Kastratiego
  • 84'
    Jak padł gol? Charatin podał do Strzałka, który znalazł się na 22. metrze. Młodzieżowiec świetnie, miękko dograł w pole karne, do Muciego, który oddał skuteczny strzał z ostrego kąta i pokonał Kochalskiego
  • 82'
    4:0 dla Legii. Muci!
  • 81'
    Radecki dopadł do piłki w polu karnym, ale jego strzał został zablokowany
  • 80'
    Kastrati chciał wypuścił sobie piłkę na lewym skrzydle, ale został zatrzymany na wysokości koła środkowego
  • 79'
    Radomiak operuje piłką na własnej połowie
  • 76'
    Wszołek sfaulował Rondona na 25. metrze od bramki "Wojskowych"
  • 75'
    Strzałek zmienił Rosołka
  • 74'
    Leandro nie zdołał dopaść do piłki po przerzucie na prawe skrzydło
  • 74'
    Wszołek prostopadle podał do Kastratiego, który zbiegł z prawej strony do środka boiska. Kosowianin chciał zagrać do Muciego, ale piłkę przechwycił rywal
  • 71'
    Mladenović chciał płasko, prostopadle podać na lewą stronę pola karnego, do Kastratiego. Zagranie zostało przecięte
  • 71'
    Żółta kartka dla Charatina, który sfaulował rozpędzonego Leandro w środku pola
  • 69'
    Rosołek jest opatrywany przez lekarzy
  • 69'
    Żółta kartka dla Rossiego, który sfaulował Rosołka w bocznym sektorze boiska, na połowie Radomiaka
  • 68'
    Faul Nawrockiego na Angielskim. Radomiak miał rzut wolny, zrobiło się zamieszanie w "szesnastce" Legii, ale sędzia odgwizdał spalonego
  • 67'
    Noiszewski został nieprzepisowo powstrzymany przed polem karnym Legii
  • 66'
    Rosołek został sfaulowany na wysokości koła środkowego
  • 64'
    Leandro oddał bezpośredni, płaski strzał w kierunku dalszego słupka, ale Miszta popisał się świetną interwencją
  • 63'
    Celhaka sfaulował Angielskiego na 18. metrze od bramki Miszty
  • 62'
    Wszołek za Włodarczyka
  • 60'
    Kastrati wypuścił przed siebie piłkę, popędził prawym skrzydłem, ale chwilę później podał wprost pod nogi rywala
  • 59'
    Grudziński dośrodkował z lewej strony boiska w okolice dalszego słupka, w kierunku Rosołka. Zawodnik Legii został uprzedzony przez Majchrowicza
  • 59'
    Mladenović chciał zagrać na lewe skrzydło, do Grudzińskiego, ale podanie zostało przecięte. Legia jednak wciąż utrzymuje się przy piłce
  • 57'
    Charatin sfaulowany przez Radeckiego na połowie Legii
  • 56'
    Angielski upadł w polu karnym Legii. Sędzia nie dopatrzył się faulu i pokazał napastnikowi Radomiaka żółtą kartkę
  • 54'
    Legioniści zabrali się do kontry, lecz Mladenović nie zdołał dopaść do prostopadłego zagrania z głębi pola na lewą stronę "szesnastki", został uprzedzony przez Majchrowicza
  • 53'
    Kastrati dobrze popracował w odbiorze i wyłuskał piłkę spod nóg Mauridesa
  • 52'
    Mladenović zacentrował z rzutu wolnego na dalszy słupek, w kierunku Noiszewskiego. Zagranie zostało jednak przecięte, ale do piłki, na 16. metrze, dopadł Muci. Albańczyk oddał potężny strzał z prawej nogi, który przeleciał nieznacznie obok bramki
  • 51'
    Kastrati zbiegł z prawej flanki do środka boiska, a następnie został sfaulowany. Rzut wolny dla Legii, na wysokości 23. metra
  • 51'
    Radomiak miał rut wolny, ale centra Leandro okazała się za mocna i wyszła na aut bramkowy
  • 50'
    Mladenović miękko dośrodkował z lewej flanki na dalszy słupek. Po chwili Rosołek dośrodkował z prawej strony, na dalszym słupku do futbolówki dopadł Mladen, który uderzył, bez przyjęcia, wysoko ponad poprzeczką
  • 47'
    Legioniści zastosowali wysoki pressing i przechwycili piłkę w środku pola
  • 46'
    Legia wymienia się podaniami na własnej połowie
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia prowadzi 3:0 z Radomiakiem po golach Mladenovicia, Muciego i Włodarczyka
  • 45'
    Celhaka przerzucił piłkę na lewe skrzydło, do Mladenovicia, ten minął Matosa i podał do Rosołka. Młodzieżowiec oddał strzał z prawej nogi, zza pola karnego, ale został zablokowany
  • 44'
    Leandro miękko zacentrował na lewą stronę boiska. Nastąpiło zgranie piłki głową, na środek "szesnastki". Czujny był jednak Mladenović, który wybił futbolówkę
  • 43'
    Faul Charatina na połowie Legii. Rzut wolny dla Radomiaka, bliżej prawej strony boiska
  • 43'
    Muci oddał bezpośredni strzał z rzutu wolnego w środek bramki. Majchrowicz z problemami, ale obronił uderzenie Albańczyka
  • 42'
    Rosołek odzyskał piłkę przed polem karnym, a po chwili został sfaulowany. Rzut wolny dla Legii, do bramki ok. 20 metrów
  • 42'
    Legia krótko rozegrała stały fragment gry. Po chwili Muci świetnie zwiódł rywala po prawej stronie boiska, wpadł w pole karne, ale jego płaskie dogranie na środek "szesnastki" zostało przecięte
  • 41'
    Celhaka sfaulowany na połowie Radomiaka, przez Rossiego. Rzut wolny dla "Wojskowych"
  • 40'
    Niezła akcja Grudzińskiego, który podłączył się do ofensywy. Zawodnik minął Leandro, potem Matosa, a następnie miękko dośrodkował z lewej strony na dalszy słupek, w kierunku Rosołka. Piłkę przechwycił jednak rywal
  • 38'
    Legia operuje piłką w środku pola
  • 38'
    Mladenović pojawił się po lewej stronie boiska, a następnie płasko dograł na bliższy słupek. Zagranie przeciął rywal, ale piłkę dość szybko przechwycił Muci. Albańczyk oddał strzał, który został zablokowany
  • 35'
    Mladenović nieźle zacentrował z lewej flanki na dalszy słupek. Był tam m.in. Włodarczyk, który nie zdołał skierować piłki do siatki
  • 33'
    Grudziński pobiegł środkiem, ale jego płaskie podanie na skrzydło, do "Mladena", zostało przecięte
  • 32'
    Legia w ataku pozycyjnym
  • 31'
    Celhaka do Mladenovicia, ten zwiódł rywala, zbiegł do środka i podał do Muciego. Albańczyk chciał odegrać do Serba, lecz został zatrzymany
  • 30'
    Rosołek przerzucił piłkę na lewe skrzydło, do niepilnowanego Mladenovicia. Serb płasko dograł na bliższy słupek, w kierunku Włodarczyka, który był naciskany przez Rossiego. Ostatecznie, grę wznowi Majchrowicz
  • 29'
    Faul Kastratiego na wysokości koła środkowego
  • 29'
    Karwot znalazł się na 18. metrze i chciał zagrać w pole karne, ale jego podanie przeciął Celhaka
  • 28'
    Maurides sfaulowany przez Grudzińskiego, po prawej stronie boiska
  • 26'
    Wszystko zaczęło się od tego, że Celhaka świetnie przerzucił piłkę do Mladenovicia. Serb wbiegł w pole karne i płasko wycofał piłkę do Rosołka, który uderzył bez przyjęcia z lewej nogi. Tor lotu piłki zmienił jeszcze Włodarczyk, który trafił do siatki
  • 24'
    3:0 dla Legii! Włodarczyk!
  • 23'
    Jak padł gol? Włodarczyk przechwycił piłkę na 25. metrze i podał do Rosołka. Ten dobrze się zastawił i zagrał do "Włodara", który wypatrzył niepilnowanego, na 17. metrze, Muciego. Albańczyk wbiegł w pole karne z lewej strony, przełożył Rossiego i oddał skuteczny strzał z prawej nogi, przy bliższym słupku
  • 20'
    2:0 dla Legii! Muci!
  • 19'
    Radecki stracił piłkę w środku pola. Do futbolówki dopadł Celhaka, który ruszył środkiem i chciał miękko zagrać w pole karne, do Muciego. Jego zamiary zostały jednak przeczytane przez rywala
  • 17'
    Mladenović zacentrował z rogu na bliższy słupek, piłkę poza "szesnastkę" wybił zawodnik Radomiaka. Legioniści jednak szybko odzyskali futbolówkę
  • 16'
    Kastrati pobiegł prawą stroną boiska, a następnie płasko dograł na bliższy słupek. Zagranie zostało przecięte, Legia ma korner
  • 16'
    Grudziński miekko zagrał na lewą stronę pola karnego, do Mladenovicia. Podanie okazało się jednak za mocne
  • 14'
    Niedokładne zagranie Celhaki na prawą stronę boiska. Legioniści walczyli o odzyskanie piłki, ale sędzia dopatrzył się faulu Muciego w ataku
  • 13'
    Celhaka popędził prawą stroną boiska, a następnie miękko dośrodkował w pole karne. Do piłki dopadł Mladenović, który przełożył ją z lewej na prawą nogę, dzięki czemu minął rywala, po czym oddał strzał w kierunku bliższego słupka i pokonał Majchrowicza. 1:0 dla Legii!
  • 12'
    Gool! Mladenović!
  • 11'
    Abramowicz przechwycił piłkę na połowie Legii, ale za lekko zagrał na lewe skrzydło. Aut dla Legii
  • 10'
    Faul w ataku Angielskiego. Napastnik Radomiaka sfaulował Noiszewskiego
  • 9'
    Noiszewski znów przerzucił piłkę na lewą stronę boiska, do "Mladena". Serb miękko dośrodkował w "szesnastkę", na bliższy słupek, lecz piłkę wybił jeden z obrońców gości
  • 8'
    Muci mógł wykorzystać błąd obrońcy Radomiaka, który za lekko podał do bramkarza. Albańczyk ruszył do piłki, ale w ostatniej chwili uprzedził go Majchrowicz
  • 7'
    Grudziński posłał dalekie podanie na prawe skrzydło, do Kastratiego. Zagranie okazało się jednak trochę za mocne
  • 6'
    Noiszewski dokładnie przerzucił piłkę na lewe skrzydło, do Mladenovicia. Serb zacentrował na środek "szesnastki", ale akcji nie zamknął ani Włodarczyk, ani Rosołek
  • 4'
    Było groźnie w polu karnym Legii. Abramowicz nieźle dośrodkował z lewej flanki na 6. metr. Był tam Rossi, który główkował nieco ponad poprzeczką.
  • 3'
    Akcja Radomiaka. Zawodnik podał na lewe skrzydło, do Abramowicza. Czujny był Kastrati, który zatrzymał przeciwnika
  • 3'
    Noiszewski chciał przerzucić piłkę na prawą stronę, do Kastratiego. Zagranie przecięli jednak rywale
  • 2'
  • 1'
  • Skład Legii Warszawa na mecz z Radomiakiem Radom: Miszta - Nawrocki, Noiszewski, Grudziński - Kastrati, Charatin, Celhaka, Mladenović - Rosołek, Włodarczyk, Muci
  • Zapraszamy na zapoznanie się z sylwetką beniaminka ekstraklasy, z którym mistrzowie Polski dwukrotnie przegrali w bieżących rozgrywkach. TUTAJ
  • Witamy! O godz. 13:00, w LTC w Książenicach, rozpocznie się sparing pomiędzy Legią a Radomiakiem Radom. Dla warszawiaków będzie to piąta i zarazem ostatnia gra kontrolna przed wznowieniem sezonu
Legia WarszawaRadomiak Radom
20'
46'

46' Goncalo Silva za Tiago Matos

54'

54' Karol Angielski

62'

62' Mario Rondon za Luis Machado

62' Dominik Sokół za Maurides

62' Mateusz Kochalski za Filip Majchrowicz

68'

68' Raphael Rossi

81'

82' Kacper Skwierczyński za Lirim Kastrati

82' Wiktor Kamiński za Ernest Muci

82'

87' Jakub Kwiatkowski za Filip Mladenović

87' Patryk Pierzak za Ihor Charatin