90'
  • 90+2'
    Koniec! Legia wygrała 4:0 z GKS-em Bełchatów!
  • 90+2'
    Pressing Legii przyniósł efekt. Strzałek bardzo mocno naciskał obrońcę, zmusił go do niedokładnego podania, które przechwycił Skwierczyński i strzelił gola z 15. metra
  • 90'
    4:0 dla Legii! Skwierczyński!
  • 90'
    Żółta kartka dla Ciepieli
  • 90'
    Mimo że końcówka meczu, to grana na sporej intensywności. Legioniści bardzo wysoko pressują, rywale nie są w ogóle w stanie nic zrobić
  • 86'
    Kwiatkowski zagrał do wychodzącego Kamińskiego, który został złapany na spalonym
  • 84'
    Ciepiela ruszył środkiem boiska, minął dwóch rywali, uderzył z 15. metra, ale minimalnie się pomylił. Piłka o centymetry minęła bramkę
  • 83'
    Pierzak przeciągnął dośrodkowanie z lewej strony boiska. Akcję zamknął Mustafajew, który z półwoleja uderzył bardzo silnie, ale nieco ponad bramką
  • 76'
    Akcja Legii. Kamiński znalazł się w środku pola i zagrał do Skwierczyńskiego, który wypuścił Ciepielę. Ten z 15. metra oddał strzał, ale bramkarz popisał się udaną interwencją
  • 75'
    Zagranie do wybiegającego Kwiatkowskiego, ale czujny był Niski. Grę wznowi bramkarz
  • 74'
    Charatin faulował 30 metrów od bramki. Po krótkim rozegraniu rzutu wolnego, nastąpiło zagranie w pole karne. Legioniści wyszli z opresji
  • 73'
    Skwierczyński zacentrował przed linią końcową, ale wprost w ręce bramkarza
  • 71'
    Kamiński i Skwierczyński za Włodarczyka i Kastratiego
  • 68'
    Ciepiela zagrał w pole karne, główkował Włodarczyk, ale strzał dość lekki. Bramkarz obronił
  • 67'
    Strzałek wbiegł w pole karne z prawej strony, dograł do Włodarczyka, który wbiegł w "szesnastkę". Futbolówkę przechwycili rywale
  • 64'
    Rzut rożny dla Legii. Ciepiela zagrał do Kastratiego, który próbował zacentrować w pole karne, ale piłkę spokojnie przechwycili przyjezdni
  • 64'
    Niski niedokładnie zagrał na środek boiska. Przechwycił ją Włodarczyk. Napastnik podał do Strzałka, który bez najmniejszych problemów wpakował piłkę do siatki
  • 63'
    3:0 dla Legii! Strzałek!
  • 61'
    Kastrati przechwycił piłkę w środku pola, po chwili wbiegł w pole karne, ale nie zdołał utrzymać futbolówki w boisku
  • 58'
    Pierzak zmienił Celhakę
  • 57'
    Kwiatkowski próbował oddać strzał z 25. metra. Niecelna próba
  • 57'
    Ciepiela dośrodkował z rogu w pole karne. Obrońcy wybili futbolówkę
  • 56'
    Mustafajew otrzymał podanie od Ciepieli na prawe skrzydło, ale jego centra została zablokowana. Rzut rożny
  • 55'
    Zagranie w kierunku wybiegającego Kwiatkowskiego. Rywale przecięli podanie, po chwili Kastrati popełnił faul
  • 54'
    Bełchatowianie dłużej utrzymywali się przy piłce na połowie Legii, ale nic z tego nie wyszło. Jeden z rywali został złapany na spalonym
  • 51'
    Kastrati na spalonym
  • 51'
    Wroński oddał strzał z narożnika pola karnego - ponad poprzeczką
  • 50'
    Rzut rożny dla Legii. Piłka trafiła do Kastratiego, który był 30 metrów od bramki. Miękkie dośrodkowanie w kierunku Noiszewskiego, ale futbolówkę opanował golkiper
  • 49'
    Kwiatkowski zacentrował ze skrzydła, płasko podał na środek "szesnastki", jeden z obrońców wybił piłkę na rzut rożny
  • 49'
    Dośrodkowanie z głębi pola w "szesnastkę". Mustafajew zderzył się z bramkarzem. Ostatecznie, golkiper opanował piłkę
  • 47'
    Pięć zmian w Legii. Miszta za Tobiasza, Noiszewski za Nawrockiego, Mustafajew za Wszołka, Strzałek za Muciego i Kwiatkowski za Mladenovicia
  • 46'
  • 45+3'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia prowadzi 2:0 z GKS-em Bełchatów
  • 45+3'
    Piłkę w środku pola przejął Celhaka. Odegrał na prawe skrzydło do Kastratiego, ten bardzo szybko, po koźle, zagrał na środek "szesnastki", do Włodarczyka, który wpakował piłkę do bramki
  • 45+1'
    2:0 dla Legii. Włodarczyk!
  • 42'
    Szybka akcja GKS-u. Strzał Flaszki z ostrego kąta, z lewego skrzydła. Piłka poszybowała obok słupka
  • 42'
    Mladenović dośrodkował z rzutu rożnego. Dochodząca piłka, bardzo głęboka centra. Futbolówkę złapał bramkarz
  • 41'
    Kastrati wymienił kilka podań z Wszołkiem, na prawym skrzydle. Będzie rzut rożny
  • 41'
    Płaski strzał Gancarczyka z rzutu wolnego. Piłka przeleciała pod murem, ale Miszta bez problemu złapał piłkę, która leciała w środek bramki
  • 40'
    Rzut wolny dla gości, do bramki Legii ok. 25 metrów
  • 40'
    Bardzo dobry pressing Legii na lewym skrzydle. Muci z Mladenoviciem przycisnęli obrońców. Niedokładne podanie przejął Ciepiela
  • 39'
    Kastrati podał do Wszołka, ten oddał strzał z 18. metra. Piłka przeleciała pół metra obok słupka
  • 37'
    Charatin ciekawie wypatrzył wybiegającego Kastratiego. Zawodnik z Kosowa nie zdołał jednak dogonić piłki, która opuściła boisko
  • 36'
    Jeden z przeciwników oddał strzał, ale nie było zagrożenia. Piłka przeleciała ponad poprzeczką
  • 35'
    Kastrati wypuścił Wszołka, który nie zdołał utrzymać piłki w boisku. Szarpał się z rywalem, domagał się rzutu karnego, ale grę od bramki wznowią goście
  • 33'
    Celhaka ruszył środkiem boiska, podał do wbiegającego w pole karne Muciego, który przełożył obrońcę, mocno uderzył. Piłka trafiła w prawy słupek
  • 28'
    "Mladen" próbował dośrodkować w pole karne, ale został zablokowany przez Niskiego. Legia miała korner. Centra Mladenovicia z rzutu rożnego, o piłkę walczyli Włodarczyk i Grudziński, którzy próbowali uderzyć z głowy, ale nawzajem sobie przeszkodzili
  • 26'
    Przewaga Legii na połowie GKS-u, ale brakuje stuprocentowych akcji
  • 23'
    Wszołek dostał podanie na prawe skrzydło, wbiegł w "szesnastkę" i zagrał na jej środek. Niski wybił futbolówkę, ta trafiła jeszcze do Ciepieli, ten nieco skiksował, ale piłka trafiła do Mladenovicia. Serb zdecydował się na strzał z 15. metra, piłka poleciała w las
  • 18'
    Akcja zaczęła się od odbioru piłki na wysokości pola karnego, przez Kastratiego. Kosowianin odegrał do Ciepieli, a ten - 25 metrów od bramki Legii - dośrodkował w kierunku Mladenovicia na drugą stronę "szesnastki". Serb chciał przełożyć obrońcę, tak jak w sparingu z Radomiakiem, ale nie do końca mu to wyszło. Odegrał do Muciego, który strzelił gola z 6. metra
  • 16'
    1:0 dla Legii! Muci!
  • 15'
    Mladenović dograł w pole karne. Jeden z obrońców GKS-u skiksował, Muci próbował dobiec do futbolówki, ale został uprzedzony przez bramkarza
  • 14'
    Ciepiela odebrał piłkę 35 metrów przed bramką GKS-u. Podał do wychodzącego Włodarczyka, który - wydawało się, że - znajdzie się w sytuacji sam na sam. Napastnik był lekko szarpany przez obrońcę, ale nie było faulu. Po chwili "Włodar" uderzył z 9. metra, ale ponad poprzeczką. Była to niezła sytuacja
  • 11'
    Dalekie podanie Nawrockiego do Mladenovicia, na lewe skrzydło. Serb próbował minąć Niskiego, ale ten wykonał wślizg, dzięki któremu zatrzymał piłkę. Nie było nawet rzutu rożnego
  • 9'
    Znów ciekawie wyglądała akcja Legii po prawej stronie boiska. Wszołek dostał piłkę, miał sporo miejsca, podał do wybiegającego Kastratiego, ale ten przegrał pojedynek z obrońcą GKS-u
  • 5'
    Mladenović bardzo dobrze dośrodkował z rzutu rożnego na dalszy słupek. Byli tam Wszołek oraz Charatin, ale zarówno jeden jak i drugi nie trafili czysto w piłkę. Obrońcy wybili futbolówkę poza pole karne
  • 4'
    Wszołek podawał do Kastratiego, który został uprzedzony przez rywala. Rzut rożny dla Legii
  • 3'
    GKS miał rzut wolny. Po dośrodkowaniu w pole karne, Celhaka wybił piłkę poza "szesnastkę"
  • 1'
  • Skończyła się rozgrzewka, już niebawem rozpocznie się mecz
  • Spotkanie rozpocznie się za kilka minut
  • Skład Legii Warszawa na mecz z GKS-em Bełchatów: Miszta - Charatin, Nawrocki, Grudziński - Wszołek, Celhaka, Ciepiela, Mladenović - Kastrati, Włodarczyk, Muci
  • Gra kontrolna odbędzie się dwa dni po ligowej wygranej mistrzów Polski z Zagłębiem w Lubinie (3:1). Dla "Wojskowych" będzie to szósty mecz kontrolny od początku 2022 roku
  • Zapraszamy na zapoznanie się z sylwetką sparingpartnera "Wojskowych". TUTAJ
  • Witamy! O godz. 12:00, w LTC w Książenicach, rozpocznie się sparing pomiędzy Legią Warszawa a GKS-em Bełchatów
Legia WarszawaGKS Bełchatów
15'

46' Kacper Tobiasz za Cezary Miszta

46' Ramil Mustafajew za Paweł Wszołek

46' Jakub Kwiatkowski za Filip Mladenović

46' Karol Noiszewski za Maik Nawrocki

46' Igor Strzałek za Ernest Muci

46'

46' Dariusz Szczerbal za Leonid Otczenaszenko

57' Patryk Pierzak za Jurgen Celhaka

57'
61'

61' Jakub Nowakowski za Igor Dudariew

61' Dawid Kalisz za Łukasz Wroński

61' Szymon Sołtysiński za Dawid Flaszka

70'

70' Mateusz Mikulski za Waldemar Gancarczyk

72'
75'

75' Alexander Zaleczny za Szymon Lewicki

80'

80' Jakub Miarka za Damian Warnecki

84'

84' Kamil Mizera za Nikodem Niski