Koniec meczu. Legia wygrała 3:2 z Chemnitzer
  • 90+2'
    Campulka wykorzystał rzut karny, 3:2
  • 90+1'
    Ziółkowski sfaulował Mensaha, żółta kartka dla zawodnika Legii, "jedenastka" dla rywali
  • 90'
    Jędrasik dośrodkował, Charatin główkował nieco nad poprzeczką
  • 89'
    Korner dla Legii
  • 89'
    Przerzut Celhaki do Jędrasika, ten wbiegł w pole karne, płasko uderzył, ale bramkarz obronił
  • 88'
    Rosołek sfaulowany w środku pola
  • 87'
    Arnold dośrodkował w pole karne, lecz Charatin pewnie wygrał pojedynek główkowy
  • 86'
    Podanie na wolne pole do Rosołka, próbował minąć rywala, ale ten nie dał się nabrać
  • 86'
    Rejczyk do Lee, ten stracił piłkę
  • 85'
    Ziółkowski sfaulowany przez Mensaha
  • 85'
    Rosołek przegrał pojedynek główkowy, akcję zaczyna budować drużyna z Niemiec
  • 83'
    O ile w pierwszej połowie Lee był aktywny, to w drugiej już tak nie jest
  • 81'
    Rzut wolny dla rywali, Pelivan trafił w mur, konkretnie w Charatina. Ukrainiec ucierpiał, nieco go zamroczyło, ale dochodzi do siebie
  • 80'
    Ziółkowski faulował w pobliżu pola karnego
  • 80'
    Kontra rywali, żółta kartka dla Kisiela za faul
  • 77'
    Legia atakuje, Rosołek źle zagrał do Lee, ale ten zdołał założyć pressing i wywalczył aut
  • 75'
    Lee ruszył, ale bramkarz dobrze wyszedł na 40. metr, wybił piłkę spod nóg Koreańczyka
  • 75'
    Bardzo ładny strzał Muellera, Miszta pofrunął i wybronił uderzenie
  • 71'
    Kisiel za Picha
  • 70'
    Johansson z autu zagrał do Rosołka, ten ściął do środka i mimo że był naciskany przez Bergera, zdołał płasko uderzyć z 17. metra, bramkarz nie sięgnął piłki.
  • 68'
    Jędrzejczyk leżał na boisku, miał lekkie problemy, oblał się wodą, ale chyba jest okej
  • 66'
    Ładny strzał Mensaha, przy słupku, ale Miszta nieźle interweniował
  • 65'
    Ziółkowski za Rose'a
  • 63'
    Przerwa w grze. Rose leży na boisku
  • 62'
    Trzy zmiany w zespole niemieckim
  • 62'
    Charatin czujny przy dośrodkowaniu w pole karne
  • 57'
    Wymiana podań w środku pola ze strony Chemnitzer
  • 55'
    Jędrasik uderzył nad poprzeczką
  • 55'
    Rejczyk za Sokołowskiego
  • 54'
    Piłka do Rosołka, Campulka czujny
  • 53'
    Wysoki pressing Legii
  • 53'
    Jędrasik do Lee, ten do Picha, ale został zatrzymany przez obrońców
  • 52'
    Podanie do Picha, ale obrońcy Chemnitzer się połapali
  • 51'
    2:1 dla Legii! Gola z prawej strony pola karnego strzelił Johansson
  • 51'
    Pagliuca bezpośrednio uderzył z rzutu wolnego, a Miszta na raty, ale poradził sobie ze strzałem
  • 50'
    Zamieszanie przed "szesnastką" Legii, faulowany rywal. Rzut wolny wykona Pagliuca
  • 49'
    Jak na razie lekką przewagę optyczną zyskali Niemcy, którzy śmielej atakują
  • 47'
    Johansson faulował, rzut wolny dla Niemców
  • 47'
    Rzut wolny dla Chemnitzer FC. Campulka główkował, wygrał pozycję, posłał piłkę metro obok Miszty
  • 46'
    Miszta za Hładuna
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia remisuje 1:1 z Chemnitzer FC
  • 45+1'
    Dalekie, ładne podanie za linię obrony do Brugmanna. Gdyby nie to, że sędzia pokazał minimalny spalony, to kto wie czy nie byłoby 2:1 dla Niemców
  • 44'
    Rzut wolny dla Chemnitzer, ale tym razem Pich wybił piłkę daleko, oddalił zagrożenie
  • 41'
    Dalekie podanie do Picha, który wychodził sam na sam, ale był na spalonym
  • 40'
    Pich mocno uderzył z 10. metra, ale w nogi bramkarza, ale przyjęcie, drybling okazał się niezły
  • 39'
    1:1. Chemnitzer wyrównało po kontrze. Stephan Mensah minął Hładuna i oddał płaski strzał
  • 37'
    Niemcy, podbudowani wcześniejszą akcją, przebywali w ofensywie. Lowe uderzył, ale Charatin zablokował strzał
  • 35'
    Rywal uprzedził Lee, piłka dla Niemców
  • 35'
    Chemnitzer mogło wyrównać. Kircicek dość nieoczekiwanie znalazł się w polu karnym, uderzył ostatecznie nad Hładunem, nad bramką, ale niewiele się pomylił, dostał oklaski od kibiców
  • 34'
    Jędrzejczyk zastopował Stagge
  • 32'
    Lee na razie dobrze wygląda, stara się
  • 30'
    Johansson ograny przez Lowe
  • 30'
    Lee bezpośrednio uderzył z rzutu wolnego, ale wprost w ręce dobrze ustawionego Jakubova, który bez problemu złapał piłkę
  • 29'
    Indywidualny rajd Rose'a, który ładnie minął dwóch rywali, trzeci powalił go na ziemię tuż przed polem karnym. Będziemy mieli rzut wolny
  • 28'
    Sokołowski ładnie odegrał do Jędrasika na linii pola karnego, akcja nieco zwolniła, bo rywale wrócili do obrony. Legia w ataku pozycyjnym
  • 25'
    Strzał z dystansu, dość niespodziewany, Stagge. Mimo że piłka leciała w środek, to sprawiła problemy Hładunowi, który na raty obronił uderzenie
  • 24'
    Akcja rywali, ale Berger na spalonym
  • 23'
    Z boku rozgrzewają się Kisiel, Ziółkowski i Rejczyk, którzy prawdopodobnie w trakcie drugiej połowy pojawią się na boisku
  • 23'
    Rzut wolny dla Legii, z lewej strony boiska. Jędrasik dośrodkował, obrońca Chemnitzer wygrał pojedynek główkowy, ale "Jędras" zagrał do Picha, ten uderzył nieznacznie obok bramki. Niezła próba
  • 21'
    Lee do Rosołka, ale ten został powstrzymany przez Walthera
  • 21'
    Legia zastosowała wysoki pressing, Niemcy mają problemy
  • 21'
    Celhaka przejął piłkę, ale szybko ją stracił
  • 21'
    Pich znalazł się na 8. metrze, ale nie oddał udanego strzału
  • 20'
    Jędrasik dośrodkował z rzutu rożnego w pole karne, Charatin zgrał piłkę głową do Sokołowskiego, który uderzył z prawej nogi z bliska, z powietrza
  • 19'
    Centra Jędrasika z kornera w pole karne, gola strzelił Patryk Sokołowski! 1:0!
  • 19'
    Jędrasik będzie dogrywał z rogu
  • 18'
    Lee minął rywala, zatrzymał się na drugim, ale w taki sposób, że wywalczył rzut rożny
  • 17'
    Lee do Johanssona, ale piłka nieco mu odskoczyła
  • 17'
    To głównie atut Lee, krótko prowadzi piłkę, trudno mu ją zabrać, rywale często muszą ratować się faulem
  • 17'
    Lee wyraźnie faulowany, żółta kartka dla Stagge
  • 16'
    Ponowne dogranie w pole karne Legii, akcję rywali skasował Jędrzejczyk, który wygrał pojedynek główkowy i podał do boku
  • 16'
    Mensah dograł w pole karne, ale tam nie było nikogo z jego kolegów
  • 16'
    Gra wznowiona
  • 15'
    Rose wypatrzył Lee, ten się przewrócił, ale faulu nie było
  • 14'
    Słońce wyszło zza chmur
  • 14'
    Kosta Runjaić i Inaki Astiz podpowiadają zawodnikom, gestykulują
  • 13'
    Celhaka do Picha, ten minął rywala, uderzył pół metra nad bramką. Niezła akcja
  • 13'
    Wysoki pressing Jędrasika sprawił, że błąd popełnił rywal
  • 13'
    Widać, że Lee się stara, zależy mu na tym, by się pokazać
  • 12'
    Jędrasik podał do Charatina, ten wycofał do Hładuna
  • 12'
    Spotkanie ogląda m. in. Jacek Zieliński, dyrektor sportowy Legii
  • 11'
    Lee minął dwóch zawodników, zagrał do Rosołka, ale za mocno, piłka w rękach bramkarza
  • 11'
    Legia zastosowała wysoki pressing
  • 11'
    Chemnitzer rozgrywa akcję
  • 10'
    Lee zobaczył na lewej stronie Johanssona, ten podał do Sokołowskiego, potem Mattias zagrał do Picha, ale piłkę na 16. metrze przejął rywal
  • 10'
    Niewiele dzieje się na boisku
  • 7'
    Lee gra na "dziesiątce", tuż za Pichem i Rosołkiem
  • 6'
    Jędrzejczyk ładnie podał do Picha, ten wybiegał prawie sam na sam, ale w ostatniej chwili Campulka ostrym wejściem wybił piłkę i zażegnał niebezpieczeństwo
  • 5'
    Lee dostał piłkę, ale niecelnie podał do Jędrasika. Od bramki wznowi Jakubov
  • 4'
    Legia spokojnie rozgrywa piłkę, wycofała do tyłu
  • 4'
    Jędrasik przyjął piłkę, przebiegł z nią 30 metrów i został sfaulowany przez Roberta Bergera
  • 3'
    Jędrzejczyk podał na skrzydło do Jędrasika, ale ten na minimalnym spalonym
  • 1'
    Dośrodkowanie Jędrasika nieco za głębokie, piłka w rękach bramkarza
  • 1'
    Rzut wolny dla Legii, Rosołek faulowany
  • 1'
  • Na mecz z Legią przyjechało ok. 40 kibiców z Niemiec, z flagami, na wejście piłkarzy na boisko odpalili race
  • Obie drużyny już na murawie
  • Skład Legii na sparing z Chemnitzer FC: Hładun – Rose, Charatin, Jędrzejczyk – Johansson, Celhaka, Lee, Sokołowski, Jędrasik – Rosołek, Pich
  • Witamy! O godz. 12:00 rozpocznie się przedostatni sparing Legii na obozie w Turcji? Warszawiacy zmierzą się z niemieckim, IV-ligowym Chemnitzer FC (SYLWETKA)
Legia WarszawaChemnitzer FC
17'

17' Lukas Stagge

38'

38' Stephan Mensah

61'

61' Michel Ulrich za Kilian Pagliuca

61' Dominik Pelivan za Felix Brugmann

61' Tobias Mueller za Lukas Stagge

65' Jan Ziółkowski za Lindsay Rose

65'
76'

76' Marius Schreiber za Robert Berger

76' Stefan Pribanovic za Furkan Kircicek

90' Jan Ziółkowski

90'

90' Tim Campulka (k.)