Koniec! Legia wygrała 2:1 ze Śląskiem
  • 90+4'
    Valencia przed chwilą wszedł na murawę, a zdołał przeprowadzić dwie ciekawe akcje w ofensywie
  • 90+2'
    Mladenović pojawił się po lewej stronie pola karnego, dośrodkował sprzed linii końcowej, lecz rywali oddalili zagrożenie
  • 90+1'
    Cztery minuty doliczone
  • 90'
    Valencia zmienia kontuzjowanego Pekharta
  • 90'
    Przerwa w grze. Pekhart nie będzie mógł kontynuować rywalizacji
  • 89'
    Mladenović dośrodkował z rzutu rożnego, a Jędrzejczyk główkował nieco ponad poprzeczką
  • 88'
    Juranović dopadł do piłki z głębi pola i dośrodkował w pole karne. Piłka odbiła się od zawodnika Śląska, zanim opuściła boisko. Korner dla stołecznego klubu
  • 88'
    Napastnik Legii wrócił do gry
  • 86'
    Pekhart sfaulowany w środku pola przez Tamasa. Czech jest opatrywany przez lekarzy
  • 85'
    Piłkarze Śląska nieco podkręcili tempo i będą walczyć w końcówce o doprowadzenie do remisu
  • 84'
    Lopes zmienił Karbownika
  • 83'
    Jędrzejczyk popełnił błąd w obronie. Stoper wystawił piłkę Piaseckiemu, który z zimną krwią umieścił ją w siatce
  • 82'
    Gol dla Śląska. Piasecki
  • 80'
    Wszołek pojawił się w prawym sektorze boiska, wycofał do Karbownikowi, który chciał minąć rywala, ale odskoczyła mu piłka
  • 79'
    W Śląsku doszło do trzech zmian. Boisko opuścili Pich, Musonda i Sobota. W ich miejsce: Pawłowski, Samiec-Talar i Pałaszewski
  • 77'
    Antolić za Gwilię
  • 77'
    Żółta kartka dla Tamasa
  • 75'
    Wszystko zaczęło się od kontry Legii. Luquinhas ruszył lewą stroną, wbiegł w pole karne i chciał dośrodkować. Putnocky wypluł piłkę przed siebie. Do futbolówki dopadł Pekhart, który umieścił ją w siatce. Legia prowadzi 2:0!
  • 74'
    Gool! Pekhart! 2:0!
  • 72'
    Legioniści mieli rzut rożny. Piłka spadła pod nogi Gwilii, który uderzył z dystansu ponad bramką
  • 72'
    Warszawiacy wymieniają się podaniami w środku pola. Po chwili Karbownik wbiegł w pole karne po prostopadłym podaniu. Młodzieżowiec chciał dośrodkować, lecz został zablokowany. Korner
  • 70'
    Gwilia znalazł się w bocznym sektorze boiska, ale został powstrzymany przez Tamasa
  • 67'
    Dwie zmiany w Śląsku. Piasecki za Exposito, a Zylla za Praszelika
  • 66'
    Po centrze z rzutu wolnego, do piłki dopadł Exposito, którego strzał z lewej strony pola karnego poszybował ponad bramką
  • 65'
    Rzut wolny dla Śląska, z prawej strony boiska
  • 65'
    Karbownik pojawił się w polu karnym z lewej strony, minął rywala, ale jego dośrodkowanie na dalszy słupek okazało się zbyt mocne
  • 63'
  • 62'
    Mladenović dośrodkował z rogu. Piłka dokręcała się do bramki, ale ostatecznie poszybowała nieco ponad poprzeczką
  • 62'
    Korner dla Legii
  • 62'
    Wszołek wbiegł w pole karne z prawej strony i chciał dośrodkować, ale został zablokowany
  • 61'
    Było bardzo groźnie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Piłka spadła pod nogi Lewczuka, który znalazł się na dalszym słupku, i oddał płaski strzał tuż obok bramki
  • 60'
    Warszawiacy walczą o drugiego gola
  • 59'
    Stołeczny zespół przycisnął przyjezdnych
  • 59'
    Legioniści wymieniają się podaniami przed polem karnym Śląska. Po chwili Slisz dośrodkował z prawego skrzydła, a Pekhart główkował obok bramki
  • 56'
    Legia miała dwa rzuty rożne, w oby sytuacjach było groźnie, ale ostatecznie rywale wyszli z opresji
  • 54'
    Pekhart znalazł się w polu karnym, oddał strzał, który został zablokowany. Korner
  • 53'
    Wszołek dobrze wycofał do Gwilii, którego strzał z 12. metra został zablokowany
  • 51'
    Juranović ucierpiał po kontakcie z rywalem, ale może kontynuować grę
  • 49'
    Prawy obrońca popisał się pięknym strzałem z lewej nogi. Uderzył zza pola karnego, w kierunku dalszego słupka! Brawo!
  • 48'
    Ależ gol Juranovicia!
  • 47'
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia remisuje ze Śląskiem 0:0. Wracamy za 15 minut
  • 45+1'
    Lewczuk sfaulowany przez Exposito, przed polem karnym Legii
  • 45+1'
    Minuta doliczona do pierwszej połowy
  • 43'
    Kontra Legii. Gwilia zagrał na prawą stronę do Wszołka, który wbiegł w pole karne, ale jego uderzenie zostało obronione przez Putnocky'ego
  • 41'
    Pich sfaulowany na wysokości koła środkowego
  • 41'
    Wszołek sprytnie zbiegł z prawej strony do środka boiska i posłał piłkę w kierunku dalszego słupka. Uderzenie okazało się niecelne
  • 38'
    Przechwyt Gwilii w środku pola. Legioniści zabrali się do kontry. W pewnym momencie Luquinhas znalazł się w bocznym sektorze pola karnego. Brazylijczyk zagrał wzdłuż "szesnastki" do Karbownika, który oddał płaski strzał i trafił w słupek!
  • 36'
    Pich otrzymał piłkę z głębi pola, zbiegł do lewego skrzydła, lecz został zablokowany przez Juranovicia
  • 35'
    Musonda wrócił już na murawę
  • 35'
    Skrzydłowy Śląska jest opatrywany poza boiskiem
  • 34'
    Przerwa w grze. Musonda leży na boisku
  • 33'
    Gwilia dobrze podał w boczny sektor pola karnego do Mladenovicia. Serbski obrońca dośrodkował w kierunku dalszego słupka, ale włożył w to zagranie zbyt dużo siły
  • 31'
    Exposito dopadł do piłki przed polem karnym, ale jego strzał okazał się bardzo niecelny. Legioniści mają aut
  • 31'
    Stiglec dośrodkował z rzutu rożnego, lecz Pekhart, który znalazł się przy bliższym słupku, spokojnie wybił piłkę poza pole karne
  • 30'
    Goście wywalczyli korner, po tym jak Pekhart zablokował strzał zawodnika Śląska we własnej "szesnastki"
  • 29'
    Żółta kartka dla Slisza za faul na Praszeliku. Legia ma rzut wolny, do bramki ok. 30 metrów
  • 28'
    Karbownik popisał się udanym dryblingiem w środku pola, następnie zagrał do Mladenovicia, który dograł z lewej flanki. Piłkę przechwycili przeciwnicy
  • 27'
    Juranović dośrodkował z rogu, Putnocky wyszedł z bramki i musnął piłkę. Wydawało się, że futbolówkę przejmą legioniści, ale ostatecznie grę wznowił golkiper Śląska
  • 26'
    Dośrodkowanie Mladenovicia zablokowane. Legia ma rzut rożny
  • 25'
    Legia mogła objąć prowadzenie! Wszołek dośrodkował wzdłuż pola karnego do Pekharta. Czeski snajper miał przed sobą praktycznie pustą bramkę, ale nieczysto trafił w piłkę, był tez kryty przez jednego z zawodników Śląska
  • 23'
    Juranović popędził prawą stroną i na wysokości 20. metra zdecydował się na uderzenie. Piłka poszybowała obok bramki strzeżonej przez Putnocky'ego
  • 22'
    Juranović dośrodkował w okolice środka pola karnego, potem miała miejsca centra z drugiej strony boiska, lecz wrocławianie wyszli z opresji
  • 21'
    Luquinhas wbiegł w pole karne, a jego strzał został zablokowany przez Stigleca. Korner dla Legii
  • 21'
    Mladenović zacentrował z lewego skrzydła. Piłkę chciał wybić Tamas, ale zrobił to niedokładnie. Do futbolówki dopadli legioniści, a na strzał zza pola karnego, z prawej strony, zdecydował się Slisz. Uderzenie pomocnika okazało się zablokowane
  • 19'
    Gwilia prostopadle podał do Wszołka, który znalazł się po prawej stronie "szesnastki". Boczny pomocnik wycofał piłkę, którą ostatecznie przechwycili przeciwnicy
  • 18'
    Musonda sfaulował Mladenovicia na wysokości pola karnego Legii
  • 17'
    Sobota zagrał piłkę w boczny sektor pola karnego do Picha. Skrzydłowy Śląska upadł po kontakcie z Jędrzejczykiem, ale gra była kontynuowana
  • 16'
    Faul Slisza w środku pola
  • 16'
    Slisz stracił piłkę na 30. metrze. Potem na strzał z dystansu zdecydował się Exposito, ale Boruc spokojnie interweniował
  • 14'
    Szybka akcja Legii. Luquinhas sprytnie zbiegł do środka, potem piłka znalazła się w prawym sektorze boiska. Juranović dopadł do futbolówki, lecz jego centra została przecięta
  • 12'
    Mladenović dośrodkował z rogu w kierunku bliższego słupka. Tam znalazł się m.in. Pekhart, który główkował ponad poprzeczką
  • 11'
    Musonda ruszył prawą stroną boiska, ale został powstrzymany przez Karbownika. Legia zabrała się do kontry i ostatecznie centra Wszołka, z prawego skrzydła, została zablokowana. Rzut rożny dla stołecznego klubu
  • 10'
    Slisz sfaulowany przez Praszelika w środkowej strefie boiska
  • 9'
    Boruc pewnie złapał centrę zawodnika Śląska z rzutu wolnego
  • 9'
    Rzut wolny dla gości z prawej strony boiska. Do bramki Boruca ok. 35 metrów
  • 7'
    Sobota miękko dośrodkował w pole karne w kierunku Exposito. Napastnik Śląska umieścił piłkę w siatce, po małym zamieszaniu, ale był na spalonym
  • 6'
    Luquinhas minął rywala w środku pola i zagrał na lewe skrzydło do Mladenovicia. Lewy obrońca był naciskany przez Musondę. Ostatecznie akcja Legii została przerwana
  • 4'
    Mladenović dośrodkował w pole karne z rzutu rożnego. Po zamieszaniu w "szesnastce" piłka spadła pod nogi Luquinhasa. Brazylijczyk uderzył z powietrza zza pola karnego, ale strzał okazał się niecelny
  • 2'
    Juranović miękko zagrał w kierunku Wszołka. Skrzydłowy chciał dośrodkować, ale został zablokowany. Korner
  • 1'
    Przechwyt Juranovicia w bocznym sektorze boiska. Legia przy piłce
  • 1'
  • Obie drużyny już na murawie! Zaraz zaczynamy!
  • Ławka: Tobiasz, Stolarski, Rocha, Antolić, Martins, Valencia, Rosołek, Lopes
  • Skład Legii: Boruc - Juranović, Lewczuk, Jędrzejczyk, Mladenović - Gwilia, Slisz, Karbownik - Wszołek, Pekhart, Luquinhas!
  • Najlepsi strzelcy w meczach ze Śląskiem Wrocław - LINK
  • Żaden z piłkarzy Legii nie jest zagrożony nadmiarem żółtych kartek. Szczegóły
  • Zapowiedź meczu jest dostępna TUTAJ
  • Zapraszamy do zapoznania się z tekstem Z obozu rywala
  • Co, przed środowym spotkaniem, powiedział trener Legii, Czesław Michniewicz? Sprawdźcie!
  • Jak na razie legioniści plasują się na 8. miejscu w tabeli z dorobkiem 9 punktów po pięciu spotkaniach. Do pierwszego Rakowa Częstochowa tracą 7 punktów, ale mają na koncie o dwa rozegrane mecze mniej.
  • Witamy! Już o godz. 18:00 rozpocznie się zaległy mecz 5. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa a Śląskiem Wrocław. Do rywalizacji tych drużyn miało dość 27 września, a więc trzy dni po meczu z Dritą Gnjilane.
Legia WarszawaŚląsk Wrocław
66'

66' Fabian Piasecki za Erik Exposito

66' Marcel Zylla za Mateusz Praszelik

77'

77' Mark Tamas

78'

78' Bartłomiej Pawłowski za Robert Pich

78' Piotr Samiec-Talar za Lubambo Musonda

78' Maciej Pałaszewski za Waldemar Sobota