• Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia naszych materiałów pomeczowych
  • 90+1'
    Koniec! Legia wygrała 3:0 z Wartą Poznań w Grodzisku Wielkopolskim!
  • 90+1'
    Rzut rożny dla Warty. Trałka dośrodkował z rogu, zrobiło się zamieszanie. Po chwili pomocnik Warty zacentrował ponownie, a piłka o włos minęła bramkę Miszty
  • 89'
    Jeden z zawodników Warty znalazł się w bocznym sektorze boiska i chciał wycofać piłkę, którą przechwycili legioniści
  • 87'
    Stolarski dośrodkował z prawej strony w pole karne. Rosołek musnął piłkę głową, ale ostatecznie rywale wyszli z opresji
  • 87'
    Rosołek kontynuuje grę
  • 85'
    Młodzieżowiec Legii jest opatrywany przez lekarzy
  • 84'
    Przerwa w grze. Rosołek ucierpiał w walce powietrznej z Kielibą
  • 83'
    Antolić napomniany żółtym kartonikiem
  • 83'
    Valencia pojawił się po lewej stronie "szesnastki" i wycofał piłkę do Kapustki. Pomocnik Legii szukał miejsca do oddania strzału, ale rywale wyłuskali piłkę spod jego nóg
  • 82'
    Legia mogła strzelić gola! Kapustka prostopadle podał do Rosołka, który pojawił się po prawej stronie boiska. Legionista z rocznika 2001 płasko dograł wzdłuż pola karnego do Antolicia. Chorwat znalazł się przy bliższym słupku, a następnie oddał strzał, który trafił w boczną siatkę
  • 80'
    Kupczak zbiegł do środka i oddał strzał z dalszej odległości, ale Miszta spokojnie interweniował
  • 79'
    Centra Trałki z rogu w pole karne Legii. Kieliba główkował w kierunku dalszego słupka, a piłkę z linii bramkowej wybił Juranović
  • 78'
    Miejscowi otrzymali kolejny rzut rożny
  • 77'
    Stolarski za Wszołka
  • 76'
    Krótkie rozegranie rzutu rożnego przez rywali. Trałka miękko dośrodkował w kierunku dalszego słupka, a Miszta wybił piłkę poza linię końcową
  • 75'
    Korner dla Warty
  • 75'
    Dwie zmiany w Legii. Martins i Rosołek za Slisza i Pekharta
  • 73'
    Pekhart i Ivanov starli się w środku pola. Obaj zawodnicy nieco ucierpieli i skorzystali z pomocy lekarzy, ale mogą kontynuować grę
  • 71'
    Rodriguez opuszcza boisko, w jego miejsce wchodzi Handzlik, który w przeszłości występował w barwach Legii
  • 70'
    Wszołek otrzymał piłkę z głębi pola. Skrzydłowy pojawił się w bocznym sektorze pola karnego, a następnie miękko dośrodkował wzdłuż "szesnastki". Nastąpiło małe zamieszanie, a na strzał zdecydował się jeszcze Valencia. Uderzenie pomocnika Legii zostało złapane przez Lisa
  • 69'
    Spychała za Grzesika
  • 68'
    Kapustka został sfaulowany przez Kielibę w środku pola. Kapitan Warty ujrzał żółtą kartkę
  • 67'
    Lewczuk dobrze powstrzymał Rodrigueza po lewej stronie boiska. Rywale wywalczyli aut
  • 65'
    Wszołek płasko dośrodkował z prawej strony boiska, ale gospodarze wybili piłkę poza pole karne
  • 63'
    Pekhart upadł na murawę po kontakcie z przeciwnikiem - parę metrów przed polem karnym Warty - ale gra była kontynuowana
  • 62'
    Mladenović dośrodkował z lewego skrzydła w pole karne, ale Kieliba przeciął centrę
  • 60'
    Kapustka za Gwilię
  • 60'
    Juranović prostopadle podał do Slisza, który pojawił się po prawej stronie pola karnego. Płaskie zagranie pomocnika Legii zostało zablokowane przez Ivanova. Grę wznowił golkiper Warty
  • 58'
    Juranović dośrodkował z rzutu rożnego, a Ivanov, który znalazł się przy bliższym słupku, wybił piłkę za "szesnastkę"
  • 57'
    Korner dla Legii
  • 57'
    Rywale próbowali stworzyć akcję po prawej stronie boiska, ale najpierw Jędrzejczyk wybił piłkę z okolic pola karnego Legii, a potem to samo zrobił Mladenović
  • 54'
    Rozpędzony Mladenović pobiegł lewą stroną i został nieprzepisowo powstrzymany przez Rodrigueza. Zawodnik Warty został napomniany żółtą kartką
  • 53'
    Juranović dośrodkował z rzutu rożnego w pole karne Warty. Nastąpiło zamieszanie - ostatecznie Lewczuk sfaulował jednego z rywali, w walce o piłkę
  • 51'
    Valencia sfaulowany na wysokości koła środkowego
  • 50'
    Grzesik podłączył się do ofensywy, pojawił się na wysokości pola karnego Legii. Prawy obrońca chciał podać do Szmyta, ale legioniści mieli przewagę w tym sektorze boiska i przechwycili piłkę
  • 48'
    Miejscowi wymieniają się podaniami na własnej połowie
  • 47'
    W przerwie nastąpiły dwie zmiany. Boruc został zmieniony przez Misztę, dla którego to debiut w barwach Legii. Poza tym, Jakóbowski zastąpił Janickiego
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia prowadzi na wyjeździe 3:0 z Wartą Poznań. Wracamy za 15 minut
  • 45'
    Szmyt pojawił się po lewej stronie boiska i został powstrzymany przez Gwilię
  • 42'
    Wszołek oddał strzał z ostrego kąta, a bramkarz Warty złapał piłkę
  • 42'
    Faul w ataku Pekharta. Czeski snajper nieprzepisowo powstrzymał Kielibę
  • 41'
    Wszołek skutecznie popracował w obronie. Legionista wybił piłkę na aut, po jej wcześniejszym przerzucie z prawej na lewą stronę
  • 40'
    Pekhart walczył o utrzymanie piłki w boisku, na wysokości koła środkowego, ale ostatecznie Warta otrzymała aut
  • 38'
    Trałka zacentrował z rogu, ale Gwilia wybił futbolówkę poza pole karne Legii
  • 38'
    Grzesik dobrze dośrodkował z prawego skrzydła - tuż przed linią końcową - a Jędrzejczyk wybił piłkę poza boisko. Korner dla miejscowych
  • 37'
    Mladenović uruchomił Valencię, który ruszył lewą flanką, lecz został powstrzymany przez jednego z przeciwników
  • 35'
    Przed meczem z Wartą trener Michniewicz poruszył temat Michała Karbownika i Jose Kante. Szczegóły w tym miejscu
  • 34'
    Grzesik zacentrował z prawej strony w okolice środka pola karnego, lecz jeden z obrońców Legii wybił piłkę poza "szesnastkę"
  • 32'
    Valencia minął Grzesika po lewej stronie pola karnego i miękko dośrodkował w kierunku dalszego słupka. Tam znalazł się Juranović. Chorwat musnął piłkę, którą w siatce - po uderzeniu z głowy - umieścił ostatecznie Pekhart
  • 30'
    Goool! 3:0 dla Legii!
  • 29'
    Valencia zagrał piętą do Antolicia, który ruszył lewą flanką i dośrodkował w pole karne. W "szesnastce" był m.in. Pekhart, który oddał strzał z głowy i trafił w słupek!
  • 26'
    Wszystko zaczęło się od tego, że Wszołek przerzucił ciężar gry na lewą stronę do Valencii. Następnie skrzydłowy zagrał do Gwilii, który znalazł się tuż przed "szesnastką" Warty. Gruzin podał do Mladenovicia, który przechwycił piłkę, zbiegł do środka i uderzył z prawej nogi w kierunku dalszego słupka. Brawo!
  • 23'
    Ależ bramka Mladenovicia! 2:0!
  • 23'
    Grzesik podłączył się do ofensywy i zagrał w kierunku Szmyta. Pomocnik Warty próbował przechwycić piłkę po prawej stronie boiska, ale sfaulował Mladenovicia
  • 21'
    Dośrodkowanie Trałki z rzutu wolnego w lewy sektor pola karnego Legii. Zrobiło się małe zamieszanie, ale ostatecznie grę wznowi Boruc
  • 20'
    Szmyt sfaulowany przez Mladenovicia na połowie Legii. Miejscowi otrzymali rzut wolny, bliżej prawej strony boiska
  • 19'
    Kuzdra starał się minąć legionistów po lewej stronie boiska, ale Wszołek skutecznie popracował w obronie, a następnie został sfaulowany
  • 18'
    Rodriguez otrzymał podanie z głębi pola na lewe skrzydło. Piłkarz Warty został jednak zatrzymany przez Juranovicia
  • 17'
    Rywale próbowali stworzyć akcję lewą stroną, ale warszawiacy nie dali się zaskoczyć. Po chwili legioniści próbowali zabrać się do kontry, lecz Ivanov dobrze zachował się w obronie
  • 14'
    Valencia sprytnie wypuścił Mladenovicia, który znalazł się po lewej stronie pola karnego. Serbski obrońca płasko zagrał wzdłuż linii bramkowej, a Wszołek ruszył do piłki i skierował ją do siatki, w okolice prawego słupka. Legia prowadzi 1:0!
  • 13'
    Gooool! Wszołek!
  • 11'
    Wszołek ruszył do piłki zagranej przez Juranovicia. Skrzydłowy znalazł się po prawej stronie boiska, a następnie walczył o futbolówkę z rywalem i wywalczył aut
  • 9'
    Juranović dośrodkował w pole karne z prawego skrzydła, lecz Grzesik przechwycił futbolówkę w "szesnastce" gospodarzy
  • 8'
    Grzesik podał do Kuzimskiego. Napastnik Warty oddał strzał, ale trafił w kolegę z drużyny - Szmyta, który znalazł się po prawej stronie pola karnego
  • 6'
    Kuzdra zacentrował z lewego skrzydła, ale piłkę poza pole karne ponownie wybił Lewczuk
  • 6'
    Rodriguez ruszył lewą stroną, a następnie zbiegł do środka, lecz w okolicach "szesnastki" został zastopowany przez dwóch legionistów
  • 4'
    Trałka dośrodkował z rogu, ale Lewczuk spokojnie oddalił zagrożenie
  • 4'
    Grzesik płasko podał do Rodrigueza, który pojawił się po prawej stronie "szesnastki" - jego strzał został zablokowany. Miejscowi mają rzut rożny
  • 2'
    Szmyt przechwycił piłkę po prawej stronie boiska. Następnie zawodnik Warty dośrodkował z bocznego sektora, a Lewczuk wybił piłkę poza pole karne
  • 1'
  • Obie drużyny już na murawie. Zaraz zaczynamy!
  • Na nadmiar kartek, w poniedziałkowym spotkaniu, będzie musiał uważać jeden zawodnik Legii. Szczegóły
  • Co, przed meczem Warta - Legia, powiedzieli trenerzy obu drużyn: Czesław Michniewicz (LINK) i Piotr Tworek (LINK)? Sprawdźcie!
  • Zapraszamy na rozmowę z Janem Grzesikiem - byłym zawodnikiem Legii, który występuje obecnie w Warcie Poznań. TUTAJ
  • Ławka: Miszta, Cholewiak, Kapustka, Rocha, Martins, Lopes, Rosołek, Stolarski
  • Skład Legii na mecz z Wartą: Boruc - Juranović, Lewczuk, Jędrzejczyk, Mladenović - Gwilia, Slisz, Antolić - Wszołek, Pekhart, Valencia
  • W tym momencie Legia zajmuje 7. miejsce w tabeli z dorobkiem 13 punktów. Warta jest sklasyfikowana na 12. pozycji (7 punktów po 7 spotkaniach).
  • Witamy! O godz. 18:00 rozpocznie się zaległy mecz 6. kolejki pomiędzy Wartą Poznań a Legią Warszawa
Warta PoznańLegia Warszawa

46' Michał Jakóbowski za Robert Janicki

46'

54' Mario Rodriguez

54'

68' Mateusz Spychała za Jan Grzesik

68' Bartosz Kieliba

68'

71' Konrad Handzlik za Mario Rodriguez