89'
90'
  • Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia naszych materiałów pomeczowych. Dobrego wieczoru!
  • 90+5'
    Koooniec! Legia wygrała 2:1 z Wisłą w Krakowie! Dwie bramki dla "Wojskowych" zdobył Tomas Pekhart!
  • 90+4'
    Mocny strzał Cholewiaka z lewej strony "szesnastki", lecz Lis dobrze interweniował
  • 90+3'
    Luquinhas pojawił się po prawej stronie pola karnego, a Lis wyszedł z bramki. Ostatecznie grę wznowi bramkarz Wisły
  • 90+2'
    Cztery minuty doliczone
  • 90+2'
    Żółta kartka dla Sadloka
  • 90+1'
    Wszystko zaczęło się od tego, że Skibicki został sfaulowany przez rywala. Gra była kontynuowana, Juranović dośrodkował w pole karne, a Pekhart uderzył z głowy w kierunku dalszego słupka i pokonał Lisa. 2:1 dla Legii!
  • 90'
    Gooooooooooool! Pekhart! 2:1!
  • 89'
    Pekhart! Czeski napastnik oddał mocny strzał z pola karnego, a piłka trafiła w boczną siatkę. Było blisko!
  • 88'
    Wieteska zagrał na prawą stronę do Skibickiego, który zbiegł z piłką do środka. Po chwili Mladenović miękko dograł z lewej flanki na dalszy słupek, ale Wisła oddaliła zagrożenie
  • 87'
    Sadlok sfaulował Skibickiego po prawej stronie
  • 87'
    Pekhart zgrał piłkę do Luquinhasa, który nie zdołał zabrać się do kontry, ponieważ rywale przechwycili piłkę
  • 85'
    Yeboah sfaulowany przez Slisza na połowie "Białej Gwiazdy"
  • 85'
    Legioniści starają się podkręcić obroty w końcówce spotkania w Krakowie. Luquinnas chciał zagrać na lewą stronę do Mladenovicia, lecz jeden z rywali przechwycił piłkę
  • 84'
    Tym razem Amramowicz sfaulował Skibickiego na połowie Legii, tuż przed linią końcową
  • 83'
    Abramowicz sfaulował Juranovicia w bocznym sektorze, na połowie Legii
  • 82'
    Abramowicz za Brown Forbesa
  • 82'
    Czech oddał mocny strzał w lewą stronę bramki. Legia wyrównała!
  • 81'
    Goool! Pekhart! 1:1
  • 80'
    Do rzutu karnego podchodzi Pekhart
  • 79'
    Rzut karny dla Legii! Luquinhas pojawił się po prawej stronie pola karnego i został sfaulowany przez Chucę, który został napomniany żółtą kartką
  • 79'
    Luquinhas pobiegł środkiem pola, ale za mocno wypuścił sobie piłkę, którą na 25. metrze przechwycił jeden z przeciwników
  • 78'
    Luquinhas starał się minąć rywala na prawym skrzydle, lecz nie zdołał opanować piłki, która opuściła boisko. Grę wznowi Lis
  • 77'
    Mladenović miękko uderzył z lewej nogi, a piłka poszybowała nieco ponad bramką
  • 76'
    Legia ma rzut wolny, do bramki Wisły nieco ponad 16 metrów
  • 75'
    Żółta kartka dla Frydrycha, który zagrał piłkę ręką, tuż przed polem karnym Wisły
  • 74'
    Po centrze z prawej flanki, Yeboah oddał strzał z pola karnego, lecz Boruc popisał się świetną interwencją
  • 74'
    Skibicki pobiegł lewą stroną, ale zawodnicy Wisły wyłuskali piłkę spod jego nóg. Moment później Wieteska dobrze zagrał w pole karne Wisły, do Slisza, ale ostatecznie Lis przechwycił futbolówkę
  • 73'
    Luquinhas próbował ruszyć środkiem boiska, ale przed polem karnym został powstrzymany przez rywala. Potem Brown Forbes minął dwóch stoperów, pojawił się po prawej stronie pola karnego. Boruc popisał się ważną interwencją. Po chwili napastnik Wisły wycofał zagranie na 9. metr, lecz w ostatniej chwili piłkę poza boisko wybił Slisz
  • 71'
    Skibicki przycisnął po prawej stronie jednego z rywali, który zagrał niecelnie. Legia ma aut
  • 70'
    Mladenović ruszył lewą stroną i próbował dobiec do piłki, ale w bocznym sektorze boiska pojawiło się dwóch piłkarzy Wisły. Ostatecznie "Mladen" sfaulował jednego z zawodników "Białej Gwiazdy"
  • 69'
    Cholewak za Valencię
  • 69'
    Chuca sfaulowany przez Martinsa w środkowej strefie boiska
  • 68'
    Świetny rajd Luquinhasa, który minął rywala i podał na lewą stronę do Mladenovicia. Boczny obrońca dośrodkował w pole karne, ale przeciwnicy oddalili zagrożenie. Moment później Jędrzejczyk sfaulował Brown Forbesa w środku pola
  • 66'
    Mladenović dośrodkował z prawej strony boiska w pole karne. W "szesnastce" Jędrzejczyk musnął piłkę głową, a Wieteska wpakował futbolówkę do siatki, po uderzeniu z głowy. Jak się okazało, "Wietes" był jednak na spalonym
  • 65'
    Luquinhas zacentrował z lewej flanki na dalszy słupek. Jeden z rywali wybił piłkę głową poza linię końcową
  • 64'
    Żółta kartka dla Martinsa, który sfaulował Yeboaha w bocznym sektorze boiska
  • 63'
    Krótkie rozegranie stałego fragmenty gry. Mladenović dośrodkował z prawej strony boiska w pole karne. Po małym zamieszaniu Slisz otrzymał piłkę po prawej stronie "szesnastki" i oddał płaski strzał w kierunku dalszego słupka, ale piłka opuściła boisko
  • 62'
    Po zagraniu z głębi pola, o piłkę po prawej stronie boiska walczył Chuca. Pomocnik Wisły musnął piłkę głową. Futbolówka opuściła linię boczną
  • 61'
    Szot wrócił na murawę
  • 60'
    Slisz wstał z boiska, a Szot jest opatrywany przez lekarzy
  • 60'
    Zderzenie Szota ze Slisem w bocznym sektorze boiska. Zawodnicy upadli na murawę
  • 59'
    Skibicki za Wszołka
  • 59'
    Slisz dobrze zagrał na prawą stronę do Juranovicia, który próbował dośrodkować, lecz został skutecznie powstrzymany przez Sadloka
  • 58'
    Wszołek pobiegł prawą stroną, był pilnowany przez Savicia, i ostatecznie wywalczył aut
  • 58'
    Kontra Legii. Valencia zagrał na lewą stronę do Luquinhasa. Brazylijczyk chciał podać w okolice 16. metra do Valencii, który był osaczony przez kilku piłkarzy Wisły
  • 56'
    Juranović wrócił na boisko
  • 55'
    Wszołek upadł na murawę po kontakcie z rywalem, na połowie Wisły. Po chwili Juranović walczył o piłkę po prawej stronie z Sadlokiem. Chorwat jest opatrywany poza boiskiem przez lekarzy
  • 54'
    Valencia sfaulowany w bocznym sektorze boiska przez Sadloka
  • 53'
    Mladenović dośrodkował z lewej flanki na środek pola karnego, lecz żaden z legionistów nie zdołał przechwycić piłki
  • 52'
    Luquinhas zagrał na prawą stronę do niepilnowanego Juranovicia. Chorwat dośrodkował w pole karne, Wszołek uderzył z głowy, ale Lis był na posterunku
  • 50'
    Slisz oddał mocny strzał z prawej nogi, zza "szesnastki", który poszybował nieco ponad poprzeczką
  • 50'
    Brown Forbes przechwycił piłkę przed polem karnym Legii. Snajper Wisły był naciskany przez Jędrzejczyka i oddał strzał z 16. metra, z lewej nogi, który poszybował obok bramki
  • 49'
    Prawą stroną popędził Yeboah. Skrzydłowy Wisły został zablokowany przez Juranovicia, i wywalczył aut
  • 48'
    Yeboah zbiegł z prawej strony do środka, oddał płaski strzał z 18 metrów, a Boruc spokojnie interweniował
  • 47'
    Mladenović przerzucił piłkę do Juranovicia. Chorwat dośrodkował z prawej strony, po chwili Slisz oddał strzał zza pola karnego, który został zablokowany. Rywale próbowali zabrać się do kontry, lecz jeden z piłkarzy Wisły został sfaulowany w środku pola przez Wieteskę
  • 46'
    Zmiana w przerwie. Chuca zastąpił Maka
  • 46'
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia przegrywa na wyjeździe 0:1 z Wisłą Kraków. Wracamy za 15 minut
  • 45+2'
    Dalekie zagranie Fydrycha na prawą stronę boiska, ale piłka opuściła linię końcową. Kilkadziesiąt sekund później rywale próbowali przedrzeć się prawą stroną, ale legioniści oddalili zagrożenie
  • 45+1'
    Minuta doliczona do pierwszej połowy
  • 45'
    Slisz przechwycił piłkę w środku pola i zagrał do nadbiegającego Mladenovicia. Jeden z rywali wybił na chwilę futbolówkę, ale legioniści szybko ją odzyskali. Mladenović dopadł do piłki po lewej stronie pola karnego, oddał strzał, który obronił Lis. Ostatecznie jeden z rywali wybił futbolówkę poza boisko
  • 43'
    Mladenović dośrodkował z rzutu rożnego na środek, ale piłkę głową wybił Frydrych
  • 42'
    Valencia zagrał prostopadle do Wszołka, który próbował minąć Mehremicia na prawym skrzydle. Legioniści mają korner
  • 41'
    Żółta kartka dla Maka za faul na Pekharcie, na połowie Legii
  • 41'
    Mak zacentrował z prawej flanki w pole karne, lecz warszawiacy się z nią uporali i wybili piłkę poza "szesnastkę"
  • 40'
    Krótkie rozegranie stałego fragmentu gry. Po wymianie podań w bocznym sektorze, Mladenović dośrodkował z prawej flanki na dalszy słupek. Piłkę przechwycił Lis
  • 39'
    Niezłe, płaskie dośrodkowanie Mladenovicia do Wszołka, ale w ostatniej chwili Frydrych powstrzymał legionistę i wybił piłkę poza linię końcową
  • 38'
    Slisz utrzymał się przy piłce po prawej stronie boiska. Środkowy pomocnik chciał dośrodkować w pole karne, ale jeden z piłkarzy Wisły wybił futbolówkę poza linię boczną
  • 37'
    Niedokładne zagranie Luquinhasa na prawą stronę boiska, piłkę przechwycili rywale
  • 36'
    Mladenović wybił piłkę na aut, po wcześniejszym zagraniu jednego z rywali na prawą stronę w kierunku Szota
  • 35'
    Yeboah na chwilę opuścił boisko, ale szybko na nie wrócił
  • 35'
    Przerwa w grze. Yeboah korzysta z pomocy medycznej
  • 34'
    Jędrzejczyk sfaulował Yeboaha w środku pola, na połowie Wisły
  • 33'
    Piłka spadła pod nogi Yeboaha, który pojawił się po prawej stronie boiska. Pomocnik Wisły oddał mocny strzał w kierunku dalszego słupka, ale piłka poszybowała obok bramki
  • 33'
    Juranović podał do Wszołka, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane przez obrońcę Wisły. Po chwili skrzydłowy Legii zacentrował w pole karne z lewej nogi, lecz żaden z piłkarzy "Wojskowych" nie zdołał dobiec do piłki
  • 31'
    Luquinhas zagrał prostopadle do Mladenovicia, który chciał dośrodkować z lewej flanki, lecz został zablokowany przez Frydrycha
  • 29'
    Savić na spalonym
  • 29'
    Przeciwnicy mieli kontrę, ale tuż przed polem karnym Wieteska skutecznie powstrzymał Savicia
  • 28'
    Yeboah dośrodkował z rzutu wolnego na dalszy słupek. Tam nabiegało trzech piłkarzy Wisły. Sadlok podniósł nogę, lecz nie zdołał musnąć piłki
  • 28'
    Mak sfaulowany przez Wszołka po prawej stronie boiska. Rywale mają rzut wolny, do bramki ok. 30 metrów
  • 26'
    Yeboah zagrał w kierunku Brown Forbesa. Wieteska przechwycił piłkę, ale był naciskany w bocznym sektorze przez snajpera "Białej Gwiazdy". Wisła miała korner - Yeboah dośrodkował z rogu, lecz legioniści spokojnie wybili futbolówkę
  • 25'
    Faul na Jędrzejczyku. Stoper Legii został nieprzepisowo powstrzymany przez Brown Forbesa, na linii 16. metra
  • 24'
    Kolejne zagranie z linii obrony Wisły, lecz Boruc spokojnie przechwycił piłkę we własnym polu karnym
  • 23'
    Ależ zamieszanie w polu karnym Legii po zagraniu z obrony. Brown Forbes pojawił się między Jędrzejczykiem a Wieteską. Boruc wyszedł z bramki, napastnik Wisły zdołał musnąć piłkę, którą z "szesnastki" ostatecznie wybił "Wietes". Bardzo groźna sytuacja dla rywali
  • 21'
    Miękkie zagranie Sadloka na lewe skrzydło. Żukow dośrodkował na dalszy słupek, ale nie było tam żadnego z piłkarzy Wisły
  • 20'
    Juranović dobrze popracował w obronie i legioniści przechwycili piłkę. Potem Martins pobiegł środkiem boiska, ale został zastopowany na 20. metrze przez rywali
  • 19'
    Plewka przechwycił piłkę w środku pola, krakowanie wymieniają się podaniami
  • 19'
    Kontra Legii. Juranović pobiegł prawą stronę i oddał płaski strzał, który spokojnie złapał Lis
  • 18'
    Mladenović zagrał na lewą stronę do Luquinhasa, który zbiegł do środka. Po chwili piłka trafiła pod nogi Mladenovicia. Boczny obrońca dośrodkował w "szesnastkę", a kilkanaście sekund później Luquinhas dopadł do piłki w polu karnym i oddał strzał z powietrza, który poszybował ponad poprzeczką
  • 16'
    Wszołek naciskał Mehremivicia, ale stoper Wisły wycofał piłkę do bramkarza
  • 15'
    Juranović dośrodkował z prawego skrzydła. O piłkę walczył m.in. Pekhart, lecz piłkę poza "szesnastkę" wybił Frydrych
  • 14'
    Żukow dobrze przedryblował Valencię po lewej flance i zagrał w pole karne, na 9. metr do Yeboaha. Skrzydłowy Wisły oddał strzał z lewej nogi w kierunku dalszego słupka, i pokonał Boruca
  • 13'
    1:0 dla Wisły. Yeboah
  • 12'
    Mak popędził lewą stroną, minął Wszołka, ale jego dośrodkowane wyszło poza boisko
  • 11'
    Valencia prostopadle podał do Wszołka, który wbiegł w pole karne, lecz został powstrzymany przez Frydrycha. Moment później przechwycił piłkę, minął rywala i chciał dośrodkować tuż przed linią końcową, ale miejscowi nie dali się zaskoczyć
  • 9'
    Krakowianie starają się dość często stosować wysoki pressing, ale na razie legioniści dobrze spod niego wychodzą
  • 8'
    Zrobiło się spore zamieszanie w polu karnym Legii, ale ostatecznie "Wojskowi" wybili piłkę z własnej "szesnastki"
  • 8'
    Slisz oddał strzał z lewej nogi, ale został zablokowany przez jednego z przeciwników
  • 7'
    Warszawiacy oddalili zagrożenie po wrzucie z autu dla rywali. Po chwili Wszołek próbował przedrzeć się prawą stroną, był naciskany przez Mehremicia i wywalczył aut
  • 5'
    Klub z Krakowa ma aut na połowie Legii
  • 4'
    Legioniści wymieniają się podaniami na własnej połowie
  • 4'
    Mladenović zagrał na lewą flankę do Luquinhasa, a ten podał do "Mladena", który podłączył się do akcji, ale Szot przechwycił piłkę w bocznym sektorze boiska
  • 3'
    Juranović został osaczony przez czterech zawodników Wisły, na połowie Legii, ale zdołał wyjść z opresji
  • 2'
    Żukow dośrodkował z ok. 25, metrów w pole karne, ale Boruc pewnie złapał piłkę
  • 1'
    Mak sfaulowany przez Martinsa po lewej strony boiska. Wisła ma rzut wolny
  • 1'
  • Obie drużyny już na murawie. Zaraz zaczynamy!
  • Ławka rezerwowych: Miszta, Stolarski, Mosór, Hołownia, Rocha, Cholewiak, Skibicki, Lopes, Rosołek
  • Skład Legii prezentuje się następująco: Boruc - Juranović, Wieteska, Jędrzejczyk, Mladenović - Martins, Slisz - Wszołek, Valencia, Luquinhas - Pekhart
  • Co, przed sobotnim meczem, powiedzieli trenerzy: Czesław Michniewicz (LINK) i Peter Hyballa (LINK)? Sprawdźcie!
  • Zapraszamy do udziału w quizie poświęconym rywalizacji dwóch wielkich polskich drużyn - Legii i Wisły. LINK
  • Najlepsi strzelcy w meczach z Wisłą Kraków - TUTAJ
  • Zapowiedź meczu można przeczytać TUTAJ
  • Przed spotkaniem legioniści mają powody do zmartwień związanych z dyscypliną. Stołeczny zespół nie skorzysta z Igora Lewczuka, natomiast zagrożonych będzie dwóch piłkarzy "Wojskowych". SZCZEGÓŁY
  • Przed startem 13. kolejki ligowej ekipa z Krakowa plasowała się na 12. pozycji (11 punktów w 12 spotkaniach). Ostatnio zremisowała 1:1 w meczu derbowym z Cracovią
  • Witamy! O godz. 20:00 rozpocznie się mecz 13. kolejki ligowej pomiędzy Wisłą Kraków a Legią Warszawa! W tym momencie stołeczna drużyna prowadzi w tabeli ekstraklasy z dorobkiem 26 punktów po 12 meczach i ma dwa punkty przewagi nad drugim Rakowem
Wisła KrakówLegia Warszawa

12' Yaw Yeboah

12'

41' Michał Mak

41'

46' Chuca za Michał Mak

46'

74' Michal Frydrych

74'

79' Chuca

79'
81'

81' Tomas Pekhart (k.)

82' Dawid Abramowicz za Felicio Brown Forbes