90'
90'
  • Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia naszych materiałów pomeczowych. Miłego wieczoru
  • 90+6'
    Koniec. Legia przegrała u siebie 2:3 ze Stalą Mielec w ostatnim meczu o stawkę w 2020 roku
  • 90+6'
    Żółta kartka dla Pawłowskiego
  • 90+5'
    Kontra Stali. Pawłowski do Maka, który pojawił się po prawej stronie i został sfaulowany przez Valencię
  • 90+3'
    Żółta kartka dla Wieteski
  • 90+3'
    Juranović dograł z prawego skrzydła do Rosołka. Napastnik oddał strzał z głowy, ale Gliwa nie dał się zaskoczyć
  • 90+3'
    Legia wymienia się podaniami na połowie rywali
  • 90+1'
    Cztery minuty doliczone
  • 90+1'
    Rosołek próbował przedrzeć się prawą stroną, ale został powstrzymany przez Getingera przed polem karnym
  • 90'
    Rzut wolny dla Legii, z lewej strony boiska. Mladenović dośrodkował w "szesnastkę", ale rywale oddalili zagrożenie
  • 89'
    Matras za Tomasiewicza
  • 89'
    Slisz oddał strzał z dystansu, który został zablokowany
  • 87'
    Wieteska sfaulowany przez Pawłowskiego, na połowie Legii
  • 87'
    Mladenović dośrodkował w pole karne, ale żaden z legionistów nie dopadł do piłki. Po chwili Cholewiak dograł z prawej strony, ale piłka opuściła linię końcową
  • 86'
    Legioniści próbują podkręcić tempo, ale Stal dobrze się broni
  • 86'
    Mladenović minął rywala bocznym sektorze i miękko dośrodkował w pole karne, ale Gliwa skutecznie interweniował
  • 84'
    Żółta kartka dla Luquinhasa, który sfaulował Tomasiewicza
  • 83'
    Kościelny sfaulowany przez Mladenovicia, w bocznym sektorze boiska
  • 82'
    Wieteska dośrodkował w pole karne, ale piłkę bez problemu przechwycił bramkarz Stali
  • 81'
    Legioniści próbowali stworzyć akcję po lewej stronie boiska, ale w pewnym momencie Żyro wybił piłkę na aut
  • 80'
    Niedokładne zagranie Luquinhasa na lewą stronę pola karnego do Mladenovicia
  • 79'
    Mladenović dośrodkował z lewej flanki w kierunku dalszego słupka, lecz jeden z rywali wybił piłkę poza "szesnastkę"
  • 78'
    Luquinhas dośrodkował w pole karne, ale Gliwa spokojnie złapał piłkę. Do zakończenia spotkania coraz bliżej
  • 74'
    Pawłowski za Zjawińskiego
  • 74'
    Slisz oddał potężny strzał z prawej nogi, zza "szesnastki", ale piłka poszybowała ponad poprzeczką
  • 72'
    Rosołek za Wszołka
  • 72'
    Wszołek pojawił się po lewej stronie pola karnego i wycofał piłkę, którą wybił Tomasiewicz
  • 69'
    Wszołek sfaulował Żyrę w bocznym sektorze boiska. Skrzydłowy Legii nie zgadza się z tą decyzją
  • 68'
    Krótkie rozegranie rzutu rożnego przez Legię. Luquinhas dośrodkował w pole karne, ale jeden z zawodników Stali wybił piłkę
  • 65'
    Rzut wolny dla Legii, z lewej strony boiska. Mladenović dośrodkował w pole karne, w okolice dalszego słupka. Jędrzejczyk zgrał piłkę wzdłuż "szesnastki". Zakotłowało się w polu karnym Stali, ale ostatecznie Kościelny oddalił zagrożenie
  • 63'
    Nie ma rzutu karnego dla Legii
  • 63'
    Po zamieszaniu w polu karnym, Valencia uderzył z głowy. Mamy VAR, bo być może Flis zagrał piłkę ręką
  • 61'
    Martins za Valencię i Cholewiak za Skibickiego
  • 60'
    3:2 dla Stali. Tomasiewicz pokonał Boruca
  • 59'
    Urbańczyk za Prokicia
  • 58'
    Żółta kartka dla Jędrzejczyka za faul na Zjawińskim
  • 58'
    Trzeci rzut karny dla Stali....
  • 58'
    Zrobiło się małe zamieszanie po dośrodkowaniu w pole karne Legii. Ale stołeczny zespół zdołał oddalić zagrożenie
  • 57'
    Stal utrzymuje się przy piłce na połowie Legii
  • 57'
    Mladenović minął przeciwnika w bocznym sektorze boiska, lecz po chwili stracił piłkę. Ostatecznie Tomasiewicz został sfaulowany na połowie Stali
  • 54'
    Luquinhas podał do Pekharta, który upadł na murawę po kontakcie z rywalem, na 18. metrze, ale gra była kontynuowana
  • 54'
    Flis powstrzymał Wszołka i wybił piłkę na aut
  • 53'
    Tomasiewcz sfaulował Martinsa w bocznym sektorze boiska
  • 53'
    Juranović dośrodkował w pole karne Stali, ale Czorbadżijski wybił piłkę poza "szesnastkę"
  • 52'
    Legia w ataku pozycyjnym
  • 52'
    Czorbadżijski ucierpiał w jednym ze starć, ale wstał z boiska i będzie grał dalej
  • 50'
    Luquinhas próbował przedrzeć się prawą stroną, upadł po kontakcie z rywalem, lecz gra była kontynuowana
  • 49'
    Slisz oddał strzał z prawej nogi, ale piłka poszybowała ponad poprzeczką
  • 48'
    Stoper Stali zagrał piłkę ręką, tuż przed polem karnym. Legia ma rzut wolny
  • 48'
    Żółta kartka dla Żyry
  • 47'
    Tomasiewicz oddał strzał z dystansu, który poszybował tuż obok bramki Boruca
  • 46'
    Mak za Dadoka i Forsell za Domańskiego
  • 46'
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia remisuje 2:2 ze Stalą Mielec
  • 45+2'
    Mladenović sfaulowany przez Dadoka. Legia ma rzut wolny z lewej strony boiska
  • 45+1'
    Minuta doliczona do pierwszej połowy
  • 45+1'
    Prokić próbował zbiec z lewej strony do środka boiska, ale został powstrzymany przez Wieteskę
  • 45'
    Niedokładne zagranie Mladenovicia. Piłka opuściła linię boczną. Aut dla Stali
  • 45'
    Legioniści wymieniają się podaniami w środku pola
  • 43'
    No i mamy remis, 2:2. Domański pewnie pokonał Boruca. Zawodnik Stali oddał płaski strzał w kierunku prawego, dolnego rogu bramki
  • 42'
    Rzut karny dla Stali...
  • 41'
    Zjawiński ucierpiał po kontakcie z Wieteską, w polu karnym. Mamy VAR
  • 41'
    Zrobiło się zamieszanie w "szesnastce" Legii. Ostatecznie strzał oddał Flis, ale Boruc złapał piłkę
  • 40'
    Jędrzejczyk walczył o piłkę ze Zjawińskim. Stal ma aut, na wysokości pola karnego
  • 39'
    Martins niedokładnie przerzucił piłkę na prawą flankę, do Juranovicia
  • 39'
    Kościelny dośrodkował z prawej flanki, a Jędrzejczyk popisał się skuteczną interwencją - wybił piłkę po uderzeniu z głowy
  • 38'
    Krótkie rozegranie rzutu wolnego. Jeden z legionistów dośrodkował w pole karne. Zrobiło się zamieszanie, ale Stal zażegnała niebezpieczeństwo. Po chwili Zjawiński popędził prawą stroną i wywalczył aut
  • 38'
    Flis nieprzepisowo powstrzymał Skibickiego w bocznym sektorze boiska. Legia ma rzut wolny
  • 37'
    Skibicki zacentrował rzutu rożnego na dalszy słupek. Tam był m.in. Pekhart, lecz piłkarze Stali oddalili zagrożenie
  • 37'
    Skibicki ruszył środkiem boiska i podał na prawą stronę do Juranovicia. Chorwat oddał strzał, który obronił Gliwa. Korner
  • 36'
    Getinger dośrodkował w pole karne, ale legioniści wyszli z opresji
  • 36'
    Jędrzejczyk sfaulował piłkarza Stali po prawej stronie boiska. Przeciwnicy mają rzut wolny
  • 35'
    Zjawiński złapany na spalonym
  • 35'
    Mladenović sprytnie zagrał piętą do Skibickiego. Skrzydłowy źle przyjął piłkę w polu karnym, która opuściła boisko
  • 32'
    Martins sfaulowany przez Dadoka, w środkowej strefie boiska
  • 32'
    Skibicki próbował zbiec do środka, ale został osaczony przez dwóch rywali i stracił piłkę
  • 32'
    Gra toczy się w środku pola
  • 30'
    Jędrzejczyk sfaulował Zjawińskiego na połowie Legii
  • 29'
    Mladenović dośrodkował w okolice bliższego słupka. Jędrzejczyk musnął piłkę, ale rywale wyszli z opresji
  • 28'
    Mladenović pojawił się po prawej flance, zbiegł do środka i oddał uderzenie z lewej nogi, zza pola karnego, a Gliwa wybił piłkę za boisko
  • 27'
    Skibicki dośrodkował z rzutu rożnego, a Jędrzejczyk przedłużył tor lotu piłki. Futbolówka odbiła się od Prokicia, a Pekhart, który był na dalszym słupku, zdobył bramkę piętą!
  • 25'
    2:1 dla Legii. Pekhart!
  • 24'
    Prokić w bocznym sektorze pola karnego. Zawodnik Stali zdołał wycofać piłkę, która została ostatecznie wybita przez Wieteskę
  • 23'
    Mladenović podłączył się od ofensywy i zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale Gliwa pewnie złapał piłkę
  • 23'
    Gliwa wyszedł z bramki, wyprzedził Wszołka i wybił piłkę poza linię boczną
  • 22'
    Dadok sfaulował Skibickiego w bocznym sektorze boiska
  • 22'
    Spore zamieszanie w polu karnym Stali! Ostatecznie Wszołek dośrodkował z lewej strony pola karnego na dalszy słupek, a Luquinhas uderzył z powietrza ponad poprzeczką
  • 21'
    Wszołek wbiegł w pole karne z prawej strony i chciał miękko dośrodkował wzdłuż "szesnastki", ale centra została przecięta przez Getingera
  • 20'
    Zjawiński pojawił się po prawej stronie pola karnego i mocno uderzył z prawej nogi, a Boruc wybił piłkę do boku
  • 19'
    Wszystko zaczęło się od tego, że Martins zagrał na prawą stronę do Juranovicia. Po chwili Chorwat podał prostopadle do Wszołka, który miękko dośrodkował na 8. metr, a Slisz skutecznie główkował! Legia doprowadziła do wyrównania
  • 17'
    1:1! Slisz!
  • 17'
    Zjawiński sfaulowany przez Wieteskę. Stal krótko rozegrała rzut wolny. Dadok oddał mocny strzał z prawej nogi, z dystansu. Uderzenie było groźne, ale Boruc nie dał się zaskoczyć
  • 16'
    Jędrzejczyk miękko zagrał na lewą stronę pola karnego do Skibickiego. Skrzydłowy próbował dobiec do piłki, ale był pilnowany przez jednego z obrońców Stali. Piłka opuściła boisko. Grę wznowił bramkarz gości
  • 14'
    Domański poślizgnął się w środkowej strefie boiska. Legioniści zabrali się do kontry. Luquinhas minął rywali, wbiegł w pole karne, lecz jego uderzenie zostało, w ostatniej chwili, zablokowane przez Getingera
  • 13'
    Getinger oddał bezpośredni strzał z lewej nogi, ale Boruc spokojnie interweniował
  • 12'
    Jędrzejczyk sfaulował Dadoka na 30. metrze. Rzut wolny dla Stali
  • 12'
    Jeden z legionistów chciał zagrać na prawą stronę "szesnastki" do Wszołka, ale podanie okazało się zbyt mocne
  • 11'
    Dośrodkowanie Mladenovicia z rzutu rożnego na środek "szesnastki". Pekhart główkował, a Gliwa złapał piłkę
  • 10'
    Mladenović próbował dośrodkować z lewej flanki, ale został zablokowany. Legia ma korner
  • 9'
    Błąd legionistów. Stal przechwyciła piłkę w środku pola, lecz Martins bardzo szybko odzyskał futbolówkę
  • 9'
    Żółta kartka dla Tomasiewicza, który sfaulował Wszołka
  • 8'
    Legioniści próbowali skonstruować akcję prawą stroną, ale zostali powstrzymani przez rywali
  • 7'
    Klub z Mielca od początku spotkania stara się stosować wysoki pressing
  • 5'
    1:0 dla Stali. Domański oddał pewny strzał w kierunku lewego, górnego rogu bramki. Boruc nie miał żadnych szans na skuteczną interwencję
  • 4'
    Rzut karny dla Stali. Zjawiński został sfaulowany w "szesnastce" przez Jędrzejczyka
  • 3'
    Stal ma rzut wolny. Domański miękko zagrał na prawą stronę pola karnego do Dadoka, ale ten nie był w stanie dobiec do piłki, która opuściła linię końcową. Zawodnik gości był zresztą pilnowany przez jednego z legionistów
  • 2'
    Faul Mladenovicia w bocznym sektorze boiska, na połowie Legii
  • 1'
  • Obie drużyny już na murawie! Zaraz zaczynamy!
  • Zapraszamy na rozmowę z Grzegorzem Tomasiewiczem, byłym zawodnikiem Legii, który gra obecnie w Stali Mielec. LINK
  • Ławka: Miszta, Stolarski, Lewczuk, Mosór, Hołownia, Cholewiak, Rocha, Rosołek, Valencia
  • Skład Legii na mecz ze Stalą: Boruc – Juranović, Wieteska, Jędrzejczyk, Mladenović - Wszołek, Slisz, Martins, Skibicki - Luquinhas - Pekhart!
  • Zapowiedź meczu Legia - Stal można przeczytać W TYM MIEJSCU
  • Co słychać w obozie rywala? Zerknijce!
  • Więcej informacji o 14. kolejce ligowej można znaleźć TUTAJ
  • Co, przed meczem, powiedzieli trenerzy: Czesław Michniewicz (LINK) i Leszek Ojrzyński (LINK) ? Sprawdźcie!
  • W tym momencie Legia zajmuje pierwsze miejsce w tabeli z dwupunktową przewagą nad ekipą Rakowa Częstochowa. Przed rozpoczęciem 14. kolejki ligowej Stal Mielec plasowała się natomiast na przedostatniej, 15. pozycji z dorobkiem 10 punktów
  • Witamy! O godz. 20:30 rozpocznie się ostatni mecz Legii w 2020 roku! Stołeczna drużyna zmierzy się u siebie z beniaminkiem, Stalą Mielec
Legia WarszawaStal Mielec
4'

4' Maciej Domański (k.)

8'

8' Grzegorz Tomasiewicz

43'

43' Maciej Domański (k.)

46'

46' Mateusz Mak za Robert Dadok

46' Petteri Forsell za Maciej Domański

59'

59' Maciej Urbańczyk za Andreja Prokić

60'

60' Grzegorz Tomasiewicz (k.)

74'

74' Damian Pawłowski za Łukasz Zjawiński

84'
89'

89' Mateusz Matras za Grzegorz Tomasiewicz

90'

90' Damian Pawłowski