lp.imie i nazwiskoliczba meczów ogółemw lidzew Pucharze Polskiw europejskich pucharach
1.Miroslav Radović3852703956
2.Michał Kucharczyk3442353867
3.Inaki Astiz Ventura2641903328
4.Artur Jędrzejczyk1961442422
5.Arkadiusz Malarz138104624
6.Adam Hlousek134101822
7.Kasper Hamalainen10480814
8.Sebastian Szymański755499
9.Dominik Nagy614559
10.Carlos Miguel Ribeiro Dias443256
11.Marko Vesović413154
12.Jarosław Niezgoda363050
13.Cristian Pasquato362961
14.Mateusz Wieteska342417
15.Carlos Daniel Lopez Huesca342535
16.Domagoj Antolić342653
17.William Remy322452
18.Chris Philipps241733
19.Radosław Cierzniak211083
20.Andre Renato Soares Martins201820
21.Sandro Kulenović191531
22.Radosław Majecki151230
23.Paweł Stolarski12840
24.Iuri Medeiros7610
25.Salvador Agra5410
26.Luis Rocha2200
27.Mateusz Praszelik1010
© 2009-2016 Legia.Net. Wszystkie prawa zastrzeżone.