lp.imie i nazwiskoliczba meczów ogółemw lidzew Pucharze Polskiw europejskich pucharach
1.Miroslav Radović3852703956
2.Michał Kucharczyk3382303767
3.Inaki Astiz Ventura2631893328
4.Artur Jędrzejczyk1891382322
5.Arkadiusz Malarz138104624
6.Adam Hlousek12896722
7.Michał Pazdan12283928
8.Kasper Hamalainen10279714
9.Sebastian Szymański704999
10.Dominik Nagy543949
11.Krzysztof Mączyński4630312
12.Marko Vesović362654
13.Carlos Miguel Ribeiro Dias362546
14.Cristian Pasquato362961
15.Jarosław Niezgoda352950
16.Domagoj Antolić322543
17.Mateusz Wieteska302017
18.William Remy292242
19.Carlos Daniel Lopez Huesca292125
20.Jose Kante Martinez261726
21.Chris Philipps241733
22.Radosław Cierzniak20983
23.Eduardo Alves da Silva141121
24.Andre Renato Soares Martins141220
25.Sandro Kulenović131021
26.Paweł Stolarski9630
27.Radosław Majecki9720
28.Mateusz Hołownia6311
29.Łukasz Turzyniecki2020
© 2009-2016 Legia.Net. Wszystkie prawa zastrzeżone.