Sezon 2021/2022

Grupuj wyniki:Rozgrywki / D/W

Statystyka rozegranych meczów w sezonie 2021/2022. Mecze zostały pogrupowane według rozgrywek, oraz według kryterium organizatora.

RozgrywkiMeczeWygraneRemisyPorażkiBramki
Liga MistrzówOd 1955 do 1992 roku rozgrywki nazywały się Puchar Europy Mistrzów Krajowych64119 - 5
Superpuchar10101 - 1
Liga63037 - 6
Liga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFA32105 - 3
Puchar Polski11003 - 1

Występy

Lista występów wszystkich zawodników w sezonie 2021/2022 z podziałem na rozgrywki. Dane prezentowane są w formacie: mecze (mecze w podstawowym składzie, całe mecze, wejścia ławki rezerowych)

ZawodnikOgółemLiga MistrzówOd 1955 do 1992 roku rozgrywki nazywały się Puchar Europy Mistrzów KrajowychSuperpucharLigaLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFAPuchar Polski
Rafael Lopes17 6 (3/0/3) 1 (1/0/0) 6 (4/2/2) 3 (1/0/2) 1 (1/0/0)
Mahir Emreli16 6 (6/0/0) 1 (0/0/1) 5 (0/0/5) 3 (3/1/0) 1 (0/0/1)
Luquinhas16 6 (6/6/0) 1 (0/0/1) 6 (4/1/2) 3 (3/2/0) 0
Mateusz Wieteska15 6 (6/6/0) 1 (1/1/0) 5 (5/4/0) 3 (3/3/0) 0
Bartosz Slisz15 6 (4/4/2) 1 (1/0/0) 6 (6/3/0) 2 (2/2/0) 0
Tomas Pekhart14 5 (1/1/4) 1 (1/1/0) 6 (5/2/1) 2 (0/0/2) 0
Artur Boruc13 6 (6/6/0) 04 (4/4/0) 3 (3/3/0) 0
Artur Jędrzejczyk13 6 (6/6/0) 05 (4/4/1) 2 (2/2/0) 0
Ernest Muci13 3 (0/0/3) 1 (1/0/0) 6 (5/1/1) 2 (0/0/2) 1 (0/0/1)
Filip Mladenović13 6 (6/6/0) 1 (1/1/0) 3 (1/1/2) 3 (3/3/0) 0
Andre Martins12 6 (6/4/0) 1 (1/1/0) 3 (3/1/0) 2 (2/1/0) 0
Maik Nawrocki11 2 (2/2/0) 06 (6/5/0) 3 (3/3/0) 0
Mateusz Hołownia10 4 (4/3/0) 1 (1/1/0) 2 (2/1/0) 2 (1/0/1) 1 (1/1/0)
Kacper Skibicki10 1 (1/0/0) 1 (0/0/1) 6 (4/0/2) 1 (1/0/0) 1 (1/1/0)
Josue10 3 (1/1/2) 03 (2/1/1) 3 (2/1/1) 1 (0/0/1)
Josip Juranović9 5 (5/4/0) 1 (1/1/0) 2 (0/0/2) 1 (1/1/0) 0
Lindsay Rose6 01 (1/0/0) 3 (2/2/1) 1 (1/0/0) 1 (1/1/0)
Joel Abu Hanna5 004 (3/1/1) 01 (1/1/0)
Lirim Kastrati4 002 (1/0/1) 1 (0/0/1) 1 (1/0/0)
Ihor Charatin4 002 (0/0/2) 1 (1/0/0) 1 (1/1/0)
Bartosz Kapustka4 3 (3/1/0) 1 (0/0/1) 000
Yuri Ribeiro3 002 (1/0/1) 01 (1/0/0)
Jakub Kisiel3 002 (1/1/1) 01 (0/0/1)
Mattias Johansson3 2 (0/0/2) 001 (1/1/0) 0
Maciej Rosołek3 002 (1/0/1) 1 (0/0/1) 0
Jurgen Celhaka2 001 (0/0/1) 01 (1/0/0)
Kacper Kostorz2 001 (0/0/1) 01 (1/0/0)
Kacper Tobiasz2 002 (2/2/0) 00
Cezary Miszta2 01 (1/1/0) 001 (1/1/0)
Kacper Skwierczyński1 00001 (0/0/1)
Bartłomiej Ciepiela1 001 (0/0/1) 00

Poniższa lista prezentuje minuty spędzone przez zawodników na boisku ogółem w sezonie, jak i w poszczególnych rozgrywkach

ZawodnikOgółemLiga MistrzówOd 1955 do 1992 roku rozgrywki nazywały się Puchar Europy Mistrzów KrajowychSuperpucharLigaLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFAPuchar Polski
Mateusz Wieteska1342540904422700
Artur Boruc117054003602700
Luquinhas1170540333352620
Bartosz Slisz1152452574631800
Artur Jędrzejczyk109554003751800
Filip Mladenović1029540901292700
Maik Nawrocki94518004952700
Mahir Emreli9164143318425134
Andre Martins913487902221140
Rafael Lopes8752885736211256
Mateusz Hołownia7443299013510090
Tomas Pekhart70116990399430
Josip Juranović6994399080900
Josue615170017622445
Kacper Skibicki59282333424590
Ernest Muci51144573571934
Lindsay Rose3750571834590
Joel Abu Hanna30100211090
Ihor Charatin21700695890
Lirim Kastrati21100903289
Bartosz Kapustka20016733000
Cezary Miszta1800900090
Kacper Tobiasz1800018000
Yuri Ribeiro1390094045
Maciej Rosołek1330088450
Mattias Johansson1091900900
Jakub Kisiel94009301
Kacper Kostorz64008056
Jurgen Celhaka630018045
Kacper Skwierczyński45000045
Bartłomiej Ciepiela22002200

Bramki

Grupuj wyniki:Rozgrywki / Minuty / Rywale

Lista bramek zdobytych przez wszystkich zawodników Legii w sezonie 2021/2022 pogrupowane według rozgrywek, lub przedziałów czasowych.

ZawodnikOgółemLiga MistrzówOd 1955 do 1992 roku rozgrywki nazywały się Puchar Europy Mistrzów KrajowychSuperpucharLigaLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFAPuchar Polski
Mahir Emreli821131
Ernest Muci310200
Rafael Lopes320100
Luquinhas220000
Lirim Kastrati200011
Tomas Pekhart210100
Bartosz Kapustka110000
Josip Juranović100010
Kacper Kostorz100001
Maik Nawrocki100100

Kartki

Grupuj wyniki: Rozgrywki / Minuty / Rywale

Lista kartek wszystkich zawodników w sezonie 2021/2022 z podziałem na rozgrywki, lub przedziały czasowe. Dane prezentowane są w formacie: żółte kartki / czerwone kartki

ZawodnikOgółemLiga MistrzówOd 1955 do 1992 roku rozgrywki nazywały się Puchar Europy Mistrzów KrajowychSuperpucharLigaLiga EuropyOd 1955 do 1971 Puchar Miast Targowych (nieuznawany przez UEFA), od 1971 do 2009 Puchar UEFAPuchar Polski
Artur Jędrzejczyk6/03/002/01/00
Tomas Pekhart3/01/002/000
Mateusz Wieteska3/01/001/01/00
Bartosz Slisz3/01/01/01/000
Filip Mladenović3/12/000/11/00
Josue3/11/000/11/01/0
Artur Boruc2/01/001/000
Mateusz Hołownia2/001/001/00
Lindsay Rose2/001/001/00
Andre Martins2/01/001/000
Bartosz Kapustka2/02/00000
Rafael Lopes2/0001/01/00
Mattias Johansson1/00001/00
Ernest Muci1/0001/000
Luquinhas1/00001/00
Josip Juranović1/01/00000
Ihor Charatin1/0001/000
Lirim Kastrati1/0001/000
Joel Abu Hanna1/0001/000
Maik Nawrocki1/0001/000
Cezary Miszta1/001/0000

Wszystkie mecze (17)

1.Bodo/Glimt - Legia Warszawa 2-3 (1-2)[07-07-2021]
2.Legia Warszawa - Bodo/Glimt 2-0 (1-0)[14-07-2021]
3.Legia Warszawa - Raków Częstochowa 1-1 (0-1)[17-07-2021]
4.Legia Warszawa - Flora Tallinn 2-1 (1-0)[21-07-2021]
5.Legia Warszawa - Wisła Płock 1-0 (1-0)[24-07-2021]
6.Flora Tallinn - Legia Warszawa 0-1 (0-0)[27-07-2021]
7.Radomiak Radom - Legia Warszawa 3-1 (0-0)[31-07-2021]
8.Dinamo Zagrzeb - Legia Warszawa 1-1 (0-0)[04-08-2021]
9.Legia Warszawa - Dinamo Zagrzeb 0-1 (0-1)[10-08-2021]
10.Warta Poznań - Legia Warszawa 0-2 (0-1)[14-08-2021]
11.Slavia Praga - Legia Warszawa 2-2 (2-2)[19-08-2021]
12.Legia Warszawa - Slavia Praga 2-1 (0-1)[26-08-2021]
13.Wisła Kraków - Legia Warszawa 1-0 (1-0)[29-08-2021]
14.Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 1-0 (0-0)[11-09-2021]
15.Spartak Moskwa - Legia Warszawa 0-1 (0-0)[15-09-2021]
16.Legia Warszawa - Górnik Łęczna 3-1 (2-1)[19-09-2021]
17.Wigry Suwałki - Legia Warszawa 1-3 (1-1)[22-09-2021]