Zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez Legia.Net oraz partnerów świadczących usługi w celach marketingowych, reklamowych oraz analitycznych.

Korzystając z serwisu Legia.Net bez zmiany ustawień twojej przeglądarki internetowej wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w twoim urządzeniu końcowym oraz na korzystanie z informacji w nich zapisanych w celach dopasowania treści i reklam.

Dane uzyskane w ten sposób będziemy przetwarzać i profilować do celów marketingowych polegających na dopasowaniu treści i reklam oraz celach analitycznych a także w celach związanych z bezpieczeństwem serwisu.

Korzystając z opcji swojej przeglądarki zawsze posiadasz prawo do usunięcia wszystkich informacji, które zostały zapisane w plikach cookies.

Do przetwarzania wykorzystywane będą następujące dane: adres IP, adres żądanej strony, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu oraz inne tym podobne informacje.

Administratorem danych jest Legia.Net
X

Tło

11 grudnia 2018

Zganiacz najlepszy!

2003-01-07 12:45:00
W dzisiejszym Przeglądzie Sportowym możemy przeczytać wywiad z Michałem Globiszem, trenerem reprezentacji Polski do lat 19, która na turnieju kwalifikacyjnym w Szwecji do tegorocznych Mistrzostw Europy w tej kategorii wiekowej zajęła pierwsze miejsce, wyprzedzając w swojej grupie Szwecję (remis 0:0), Chorwację (zwycięstwo 1:0) oraz Białoruś (1:0). Na pytanie, któremu z zawodników rokuje piłkarską przyszłość trener Globisz odpowiedział Przeglądow Sportowemu: - Dotychczas największe postępy zrobił Mariusz Zganiacz. Był bezwzględnie najlepszym piłkarzem turnieju. Bardzo ofensywny, świetnie prowadzący grę. Widać, że wspólne treningi z piłkarzami Legii przynoszą ogromne korzyści. Miejmy nadzieję, że znakomita postawa Zganiacza zostanie zauważona przez trenera Legii Dragomira Okukę i będziemy mogli go częściej oglądać na boiskach naszej ekstraklasy. Druga runda eleminacji do Mistrzostw Europy Polacy zmierzą się z reprezentacjami Hiszpanii, Francji oraz Izraela. Aby awansować do lipcowych finałów w Liechtensteinie należy zająć pierwsze miejsce w grupie.

 

sklep sklep
Dodał: janior Źródło:   

twitter

Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po akceptacji moderatora


 

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"

Komentarze

Wszystkie
Pozytywne
Liczba komentarzy: 0

Logowanie
Uwaga

Redakcja serwisu LEGIA.NET nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"
Zamknij