Zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez Legia.Net oraz partnerów świadczących usługi w celach marketingowych, reklamowych oraz analitycznych.

Korzystając z serwisu Legia.Net bez zmiany ustawień twojej przeglądarki internetowej wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w twoim urządzeniu końcowym oraz na korzystanie z informacji w nich zapisanych w celach dopasowania treści i reklam.

Dane uzyskane w ten sposób będziemy przetwarzać i profilować do celów marketingowych polegających na dopasowaniu treści i reklam oraz celach analitycznych a także w celach związanych z bezpieczeństwem serwisu.

Korzystając z opcji swojej przeglądarki zawsze posiadasz prawo do usunięcia wszystkich informacji, które zostały zapisane w plikach cookies.

Do przetwarzania wykorzystywane będą następujące dane: adres IP, adres żądanej strony, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu oraz inne tym podobne informacje.

Administratorem danych jest Legia.Net
X

Tło

11 grudnia 2018

Golański jednak w Legii!

2003-01-18 08:01:00
Wczoraj informowaliśmy powołując się na serwis intenetowy ŁKS-u Łódź, że Paweł Golański nie porozumiał się z Legią w sprawie swojego kontraktu indywidualnego. Okazało się jednak, że młody obrońca zmienił zdanie i wczoraj wieczorem został piłkarzem mistrzów Polski. Działacze Legii wypożyczyli zawodnika na rok i zagwarantowali sobie także prawo pierwokupu. - "Mam nadzieję, że w Legii zdołam się przebić, a nawet gdyby to się nie udało, będę miał przez rok okazję ćwiczyć z najlepszymi zawodnikami w Polsce" - powiedział Golański.

TREŚĆ WCZORAJSZEGO NEWSA Piłkarz ŁKS Paweł Golański nadal będzie bronił barw tego klubu. Przez cały wczorajszy dzień trwały pertraktacje na linii Legia Warszawa – Daniel Goszczyński w sprawie przejścia do stołecznej drużyny zawodnika Pawła Golańskiego. Ja osiągnąłem porozumienia z Legią – mówi Goszczyński. – Nie było to łatwe, ale jakoś ostatecznie ustaliliśmy warunki. Jednak Paweł nie przejdzie do drużyny mistrza Polski. - Dlaczego? – Z tego co mi powiedział nie zaakceptował warunków indywidualnego kontraktu. - Co zatem dalej? – Paweł zostaje w ŁKS i dziś będzie na treningu łódzkiej drużyny. - Umówiliście się na kolejne pertraktacje? – Nie i myślę, że sprawa jego przejścia do Legii jest w tej chwili nieaktualna.

 

sklep sklep
Dodał: Adam Dawidziuk Źródło:   

twitter

Tagi

powoł   
Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po akceptacji moderatora


 

Komentarze

Wszystkie
Pozytywne
~Gad
2013-04-15 01:07 IP 89.73.8***
Fajnie, wreszcie zacznie to jakos wygladac.
Liczba komentarzy: 1

Logowanie
Uwaga

Redakcja serwisu LEGIA.NET nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"
Zamknij