Zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez Legia.Net oraz partnerów świadczących usługi w celach marketingowych, reklamowych oraz analitycznych.

Korzystając z serwisu Legia.Net bez zmiany ustawień twojej przeglądarki internetowej wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w twoim urządzeniu końcowym oraz na korzystanie z informacji w nich zapisanych w celach dopasowania treści i reklam.

Dane uzyskane w ten sposób będziemy przetwarzać i profilować do celów marketingowych polegających na dopasowaniu treści i reklam oraz celach analitycznych a także w celach związanych z bezpieczeństwem serwisu.

Korzystając z opcji swojej przeglądarki zawsze posiadasz prawo do usunięcia wszystkich informacji, które zostały zapisane w plikach cookies.

Do przetwarzania wykorzystywane będą następujące dane: adres IP, adres żądanej strony, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu oraz inne tym podobne informacje.

Administratorem danych jest Legia.Net
X

Tło

11 grudnia 2018

Dolcan bierze zawodników z Legii i Polonii

2008-07-23 10:25:41
Foto
W niedzielę w Nowym Dworze meczem z niedawnym mistrzem Polski Zagłębiem Lubin Dolcan Ząbki rozpocznie sezon w I lidze. Celem zespołu jest zapewnienie sobie utrzymania. Dolcan po raz drugi będzie występować na tym szczeblu rozgrywek. W dawnej II lidze grał w sezonie 1996/97, praktycznie bez walki ją opuszczając. W historii tego klubu najważniejszym faktem wciąż pozostaje jednak nie ten drugoligowy epizod, ale występy dzisiejszej gwiazdy reprezentacji Polski - Artura Boruca. Piłkarz Celticu Glasgow do Ząbek wypożyczony został w 2000 roku z rezerw Legii.

Dziś również Dolcan podąża podobną drogą. Nowy zespół opiera się głównie na graczach wypożyczonych z Legii. O sile zespołu mają stanowić Adam Frączczak, Artur Jędrzejczyk i Wojciech Trochim. Trochim i Frączczak zdążyli już zagrać w kilku sparingach w przeciwieństwie do Artura Jędrzejczyka (poprzedni sezon spędził na wypożyczeniu w GKS Jastrzębie), który wystąpił tylko w niedzielnym spotkaniu z KSZO. - Artur to obrońca, który rozegrał już kilka meczów na tym poziomie, i myślę, że będzie dla nas wzmocnieniem w środku obrony. Wojtka Trochima znam już od wielu lat i nie muszę go sprawdzać, bo wiem, na co go stać. Mimo wszystko w meczach, które rozegraliśmy przed sezonem, pokazał się z dobrej strony. Z kolei Adam Frączczak gra bardzo nierówno, ale między innymi po to go sprowadziliśmy, by wzmocnił rywalizację na pozycji skrajnego pomocnika. Z tego korzyść może odnieść zarówno on, jak i jego konkurenci do miejsca w składzie - mówi trener Dolcanu Marcin Sasal.

 

sklep sklep
Dodał: Mariusz Ostrowski Źródło: Życie Warszawy   

twitter

Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po akceptacji moderatora


 

Komentarze

Wszystkie
Pozytywne
~~Radek
2008-07-23 12:00 IP 83.6.12***
Wszyscy załatwiamy wizy, potem robimy drugie Wilno i zobaczymy czy ITI nadal będzie takie wytrwałe. Legia to My !!!
~~abo
2008-07-23 12:18 IP 217.17.***
Radek!!!
Życzę powodzenia w starciu z białoruskim OMON-em.
Pamietaj tylko że ich szkolili m.in. specjaliści z polskiego dawnego ZOMO i byli uważani za bardzo dobrych nauczycieli.
OMON nie będzie się z wami bawił tak jak Litwini.
~~LUKI15
2008-07-23 13:12 IP 213.158***
Radek *....*u właśnie przez takich cwaniaczków Legia ma najgorszych kibiców w Polsce. Ty jesteś kibicem Legii? Jesteś głupim ch.. którego nie interesuje piłka nożna tylko rozruba.
~~seri
2008-07-23 13:34 IP 85.222.***
Radek jesteś taki głupi sam z siebie, czy chodziłeś na jakiś specjalny kurs ??
~~ja
2008-07-23 15:10 IP 83.27.9***
radek ie
~~Radek
2008-07-23 18:42 IP 83.13.4***
dobrze, że wypożyczamy tych chłopaków. Na młod± Legię za dobrzy, niech się ogrywaj±.
~~J
2008-07-23 19:10 IP 212.76.***
JedĽ Radek robić drugie Wilno. Ja już się cieszę na starcie z białoruskim ZOMO :-)
Chociaż Ty Radek raczej nie pojedziesz bo rodzice Cię nie puszcz± internetowy napinaczu
Liczba komentarzy: 7

Logowanie
Uwaga

Redakcja serwisu LEGIA.NET nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"
Zamknij