Zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez Legia.Net oraz partnerów świadczących usługi w celach marketingowych, reklamowych oraz analitycznych.

Korzystając z serwisu Legia.Net bez zmiany ustawień twojej przeglądarki internetowej wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w twoim urządzeniu końcowym oraz na korzystanie z informacji w nich zapisanych w celach dopasowania treści i reklam.

Dane uzyskane w ten sposób będziemy przetwarzać i profilować do celów marketingowych polegających na dopasowaniu treści i reklam oraz celach analitycznych a także w celach związanych z bezpieczeństwem serwisu.

Korzystając z opcji swojej przeglądarki zawsze posiadasz prawo do usunięcia wszystkich informacji, które zostały zapisane w plikach cookies.

Do przetwarzania wykorzystywane będą następujące dane: adres IP, adres żądanej strony, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu oraz inne tym podobne informacje.

Administratorem danych jest Legia.Net
X

Tło

11 grudnia 2018

Artur Jędrzejczyk w Koronie Kielce

2010-01-06 16:46:15
img
Potwierdziły się wcześniejsze informacje o zainteresowaniu Korony Kielce piłkarzem Legii Arturem Jędrzejczykiem. "Jędza" do końca roku będzie wypożyczony do zespołu złocisto-krwistych. W razie potrzeby będzie mógł wrócić na Łazienkowską już latem. Jeżeli kielczanie zechcą, aby Artur zagrał przeciwko Legii, wówczas będą musieli wpłacić na legijne konto dodatkową kwotę. Po wypożyczeniu Jędrzejczyka zmiennikami Dicksona Choto i Inakiego Astiza w zespole Jana Urbana pozostali Pance Kumbev i Wojciech Szala.

Przy wypożyczeniu niezwykle ważną rolę odegrał trener Korony Marcin Sasal, który współpracował z Jędrzejczkiem w Dolcanie Ząbki i Artur pod jego okiem bardzo się rozwinął. 

Jak do tej pory Jędrzejczyk rozegrał 12 spotkań w pierwszym zespole Legii, zdobył jedną bramkę. 


 

sklep sklep
Dodał: Marcin Szymczyk Źródło: legia.com, Legia.Net   

twitter

Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po akceptacji moderatora


 

Komentarze

Wszystkie
Pozytywne
Liczba komentarzy: 19

Logowanie
Uwaga

Redakcja serwisu LEGIA.NET nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"
Zamknij