Zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez Legia.Net oraz partnerów świadczących usługi w celach marketingowych, reklamowych oraz analitycznych.

Korzystając z serwisu Legia.Net bez zmiany ustawień twojej przeglądarki internetowej wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w twoim urządzeniu końcowym oraz na korzystanie z informacji w nich zapisanych w celach dopasowania treści i reklam.

Dane uzyskane w ten sposób będziemy przetwarzać i profilować do celów marketingowych polegających na dopasowaniu treści i reklam oraz celach analitycznych a także w celach związanych z bezpieczeństwem serwisu.

Korzystając z opcji swojej przeglądarki zawsze posiadasz prawo do usunięcia wszystkich informacji, które zostały zapisane w plikach cookies.

Do przetwarzania wykorzystywane będą następujące dane: adres IP, adres żądanej strony, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu oraz inne tym podobne informacje.

Administratorem danych jest Legia.Net
X

Tło

11 grudnia 2018

Doping kibiców Legii na meczu z Chrobrym - wideo

2018-12-07 10:03:59
img
Mimo, że mecz w Głogowie przypadł na środek tygodnia i chłodny zimowy wieczór, na trybunach stadionu Chrobrego zjawiło się 350 legionistów. Wszyscy dotarli samochodami. Szczelnie wypełniony sektor dla gości prezentował się bardzo efektownie na tle pozostałych trybun – nieco ponad 2 tys. fanów przyszło na mecz z Legią. Kibice zaprezentowali sektorówkę, flagi na kijach, serpentyny i odpalili kilka rac. Po kwadransie ruszył i nasz doping – „Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasza Legia gra” – poniosło się z gardeł. Tego dnia nie było jakoś specjalnie głośno, ale i tam donośnie na tle miejscowych. W drugiej połowie było dawno nie słyszane „Trójka do zera, trafiła Legia frajera” oraz „Puchar jest nasz”. Poniżej wideo z dopingiem z Głogowa.


 

sklep sklep
Autor: Marcin Szymczyk Źródło: Legia.Net   

twitter

Tagi

Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po akceptacji moderatora


 

Komentarze

Wszystkie
Pozytywne
kowal79
2018-12-07 10:10
Bartkovy

W odpowiedzi do to @bartbuks@Vlad_CS i jeszcze

Swoją drogą - słyszałem, że Kurzawa się zgłasza do Legii. Widzielibyście go u nas na "10" czy nie? Uderzenie ma, podanie ma, no ale szybkości czy dryblingu już nie bardzo.

-------------------------------------------
Ja czytałem plotki, że zgłasza się do czołówki ligi. Niech idzie do Nawałki
Jak trwoga to do Boga :)
Liczba komentarzy: 1

Logowanie
Uwaga

Redakcja serwisu LEGIA.NET nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"
Zamknij