Zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez Legia.Net oraz partnerów świadczących usługi w celach marketingowych, reklamowych oraz analitycznych.

Korzystając z serwisu Legia.Net bez zmiany ustawień twojej przeglądarki internetowej wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w twoim urządzeniu końcowym oraz na korzystanie z informacji w nich zapisanych w celach dopasowania treści i reklam.

Dane uzyskane w ten sposób będziemy przetwarzać i profilować do celów marketingowych polegających na dopasowaniu treści i reklam oraz celach analitycznych a także w celach związanych z bezpieczeństwem serwisu.

Korzystając z opcji swojej przeglądarki zawsze posiadasz prawo do usunięcia wszystkich informacji, które zostały zapisane w plikach cookies.

Do przetwarzania wykorzystywane będą następujące dane: adres IP, adres żądanej strony, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu oraz inne tym podobne informacje.

Administratorem danych jest Legia.Net
X

Tło

11 grudnia 2018

Legia szuka napastnika

2001-07-11 13:53:31
Obecnie w Legii jest czterech napastników Kucharski, Kowalczyk, Svitlica i Mierzejewski. Tego pierwszego trener Okuka ustawia jako ofensywnego pomocnika. Za to w ataku grywa Wróblewski. Jednak siła ataku Legii nie jest imponująca. Ulubieniec Okuki, Stanko Svitlica nie jest jakimś fenomenalym zawodnikim. Legii przydał by się rasowy snajper. Podobna Okuka widziałby w Legii Pawła Sobczaka, którym zainteresowane są kluby włoskiej Serie B. W Legii jest co prawda jeszcze powracający z wypożyczenia do Stomilu, Maciej Sawicki, ae tego odesłano do drużyny rezerw. "Savio" chciałby powalczyć o miejsce w Legii, ale najważniejsza dla niego jest gra w I lidze. Chce zostać gdzieś wypożyczony, a potem wrócić do Legii.
Natomiast Marek Citko nie ma jużczego szukać w pierwszej drużynie Legii. Okuka powiedział, że po wypowiedziach zawodnika na łamach prasy do pierwszego zespołu już nie wróci. CHoć miał nadzieję, ze po około trzech miesiącach i przemyśleniu paru spraw wróci do zespołu. Cały czas Okuka podkreśla, że Citko to dobry pilkarz, ale nie pasuje mentalnie do drużyny. Podobno Citko jest bliski wyjazdu do Izraela.

 

sklep sklep
Dodał: janior Źródło:   

twitter

Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po akceptacji moderatora


 

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"

Komentarze

Wszystkie
Pozytywne
Liczba komentarzy: 0

Logowanie
Uwaga

Redakcja serwisu LEGIA.NET nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"
Zamknij