Mirosław Górecki (Katowice)
0'
50'
  • 90+5'
    Po słabym meczu Legia odniosła cenne zwycięstwo po rzucie karnym wykorzystanym przez Macieja Iwańskiego
  • 90+4'
    Iwański zagrywał w pole karne, ale tam na spalonym był Grzelak
  • 90+4'
    Koniec meczu. Legia - Arka 1:0 i legioniści są wiceliderem Ekstraklasy na koniec roku 2009
  • 90+3'
    Szmatiuk wślizgiem trafił w Jana Muchę, chwila przerwy w grze
  • 90+2'
    Szmatiuk faulował w starciu powietrznym Astiza, wolny dla legionistów
  • 90+1'
    żółta kartką został ukarany Pance Kumbev
  • 90'
    Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry
  • 89'
    Wszyscy już chyba wyczekają końca spotkania
  • 88'
    dobra akcja Legii w końcu, Iwański uderzał z dziesięciu metrów, ale został zablokowany. Futbolówka trafiła jeszcze do Grzelaka, który huknął jak z armaty, piłka poszybowała tuż nad poprzeczką
  • 86'
    Zmiana w Arce za Labukasa pojawił się Filip Burkhardt
  • 85'
    Akcja Grzelaka lewą stroną i ... od bramki zacznie Bledzewski, choć Jurand był wyraźnie faulowany
  • 84'
    Czoska uderzał na bramkę będąc już w polu karnym, ale zablokował go Astiz
  • 82'
    Lubenow w narożniku pola karnego ale fatalnie strzela
  • 82'
    Zmiana w Legii za Szałachowskiego wszedł Tomasz Jarzębowski
  • 81'
    Akcja Arki i pewna interwencja Muchy na przedpolu
  • 79'
    Grzelak mógł i powinien oddać strzał na bramkę, ale zbyt długo zwlekał i stracił piłkę
  • 78'
    Giza został pożegnany gwizdami
  • 78'
    Dobra akcja Legii, Astiz uderzał na bramkę ale znakomicie bronił Bledzewski
  • 77'
    Zmiana w Legii za Gizę wszedł Ariel Borysiuk
  • 76'
    Sakaljew znalazł się na piątym metrze przed Muchą,, ale sędzia pokazał pozycję spaloną
  • 75'
    Sakaljew wychodził sam na sam z Muchą, ale dogonił go Astiz i znakomicie interweniował
  • 74'
    Siebert wygarnął piłkę Smolińskiemu i przerwał akcję Legii
  • 74'
    Zmiana w Arce za Wilczyńskiego wszedł Paweł Czoska
  • 73'
    Akcja Arki, Płotka przy piłce i... Astiz przejął futbolówkę
  • 72'
    Akcja Szałachowski - Mięciel zakończona stratą w polu karnym rywali
  • 71'
    Szmatiuk w polu karnym starł się z Astizem i upadł. Arka domagała się karnego, ale sędzia był innego zdania
  • 71'
    Smoliński uderzył na bramkę prawą nogą i efekty tego były fatalne
  • 70'
    Mięciel faulował Sieberta, wolny dla Arki
  • 69'
    Wolny dla Arki z 35 metrów. Do piłki podszedł Ława, zagrał w pole karne ale tam jest niezawodny Astiz
  • 68'
    akcja gości przerwana przez Astiza
  • 67'
    Giza wyszedł z kontrą, miał dwóch kolegów ale podał wprost do przeciwnika. Giza ma dziś problemy ze wzrokiem
  • 66'
    Szałachowski kiwną dwóch rywali i zagrał do Grzelaka, ten dośrodkował w pole karne do Smolińskiego, ale Marcin uprzedzony przez obrońców
  • 65'
    Kumbev padł po starciu z Sakaliewem, sędzia nie dopatrzył się jednak przewinienia
  • 64'
    Smoliński dorzuca i trafia w jednego z obrońców w rękę, sędzia nakazał grać dalej
  • 62'
    Ponownie na spalonym Bartłomiej Grzelak
  • 62'
    zmiana w Arce za Mrowca wszedł Stojko Sakaliew
  • 61'
    Kowalski zagrywał do Płotki, ale pewnie chwycił piłką Jan Mucha
  • 60'
    Kolejny raz Astiz świetnie się ustawia i naprawia błąd kolegów
  • 60'
    Na spalonym Bartłomiej Grzelak
  • 59'
    fatalną stratę Gizy naprawił po raz kolejny Astiz
  • 58'
    Wilczyński ruszył z kontrą i bardzo dobra interwencja Kumbeva
  • 57'
    Giza uderzył z 30 metrów i pomylił się naprawdę niewiele
  • 56'
    Świetna akcja Legii, Astiz znalazł się w polu karnym, zagrał idealnie do Szałachowskiego, a ten mając przed sobą Bledzewskiego fatalnie przestrzelił
  • 54'
    Kowalski wywalczył rzut rożny
  • 54'
    Wilczyński dośrodkowywał, Iwański zdołał wybić piłkę z pola karnego
  • 52'
    Akcja gości, ale pewnie interweniuje Jan Mucha
  • 51'
    Iwański uderzył lewy róg, trafił w wewnętrzną część bocznej siatki i bramka
  • 51'
    Piłkarze wykonali tradycyjną kołyską ale córki Tomasza Kiełbowicza, która przyszła na świat dwa dni temu
  • 50'
    Iwański strzela i... gol!!!!!! 1:0
  • 49'
    Zamieszanie w polu karnym, Mięciel pada w polu karnym i rzut karny dla Legii!
  • 49'
    Piłkę na jedenastym metrze ustawił sobie Maciej Iwański
  • 47'
    Legia nie forsuje tempa, mecz nadal jest bardzo nudny
  • 46'
    Rzeźniczak zagrywa do Mięciela, Siebert wybił na róg, ale sędzia jest innego zdania
  • 45+19'
    zmiana w Legii za Rybusa wszedł Marcin Smoliński
  • 45+19'
    Druga połowa rozpoczęta
  • 45+3'
    Bardzo słaba połówka w wykonaniu obu drużyn. Arka nie oddała nawet jednego celnego strzału na bramkę Muchy, Legia stworzyła sobie jedną kapitalną okazję, ale nie wykorzystał jej Giza
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy meczu 0:0
  • 45+1'
    Sędzia doliczył jedną minutę do regulaminowego czasu gry
  • 45'
    Na spalonym Marcin Mięciel, błędna decyzja arbitra, świetne podanie Kumbeva
  • 44'
    Zamieszanie w polu karnym Legii, faulował Labukas
  • 43'
    Rzeźniczak odważnym wślizgiem przerywa akcję Arki
  • 43'
    Giza z Iwańskim tracą piłkę, ale sytuację wyjaśnia Rzeźniczak
  • 41'
    akcja Legii ale pewnie interweniuje Bledzewski
  • 40'
    Kumbev mija się z piłką i z rożnego tradycyjnie nie ma pożytku.
  • 39'
    Rzeźniczak wywalczył rzut rożny
  • 38'
    Strzelał z 25 metrów Rzeźniczak ale nad poprzeczką
  • 37'
    W odpowiedzi Arka, Labukas mija muchę, ale trafia jedynie w boczną siatkę
  • 36'
    Jakby powiedział Dariusz Szpakowski - A Jezus Maria! Iwański znakomicie zagrał do Gizy, ten był sam na sam z Bledzewskim, mógł zrobić wszystko, miał czas ale strzelił wprost w bramkarza
  • 35'
    wolny dla Arki z 35 metrów. Dośrodkowanie ale bardzo słabiutkie
  • 33'
    z kornera nic legionistom nie wyszło
  • 33'
    na spalonym Bartłomiej Grzelak, ciężko ogląda się ten mecz...
  • 32'
    Mięciel wbiegł w pole karne i starł się z Mrowcem. Decyzja sędziego rzut rożny
  • 30'
    strata Gizy, kontra gości ale sytuację naprawia Kumbev
  • 29'
    Rybus centrował do Mięciela, ten jednak ma przy sobie dwóch obrońców i traci piłkę
  • 29'
    Po chwili na spalonym Grzelak
  • 28'
    Iwański zagrywa do Szałachowskiego, ten wpada w pole karne, uderza ale trafia wprost w Bledzewskiego
  • 26'
    groźnie Arka, ale sytuację wyjaśnił faulowany w dodatku Kumbev
  • 26'
    strzelał Iwański, ale fatalnie skoksował
  • 25'
    szybka wymiana piłki i strzelał Szałachowski ale trafił w gąszcz nóg defensorów Arki
  • 24'
    Iwański traci piłkę, mecz zgodnie z zapowiedziami nie jest porywającym widowiskiem
  • 21'
    Astiz na środku boiska faulował Ławę, wolny dla Arki
  • 21'
    Grzelak sponiewierany przez Sieberta, kolejny rzut wolny
  • 20'
    Iwański znakomicie zagrał do Grzelaka, po chwili dośrodkowywał Kiełbowicz ale Mięciel przegrał główkę z obrońcą
  • 19'
    akcja Legii, jednak Mięciel przypadkowo zagrywa ręką i grę rzutem wolnym wznowią Arkowcy
  • 18'
    Rybus w polu karnym, ale piłkę w ostatniej chwili obrońcy wybijają na róg
  • 18'
    Dośrodkowanie Rybusa, strzał Grzelaka, ale piłkę łapie Bledzewski
  • 16'
    akcja Arki wyjaśniona przez Kumbeva
  • 15'
    Płotka mija Astiza, staje sam przed Muchą, ale sędzia odgwizdał faul na Hiszpanie
  • 14'
    bardzo pewnie gra dziś Kumbev, kolejna dobra interwencja
  • 13'
    Faulowany Kiełbowicz, wolny dla Legii na własnej połowie boiska
  • 12'
    od strony ul. Łazienkowskiej dochodzą na stadion okrzyki ITI sp...
  • 10'
    Na trybunie VIP zasiedli m.in. Kasperczak, Szarmach czy Jóźwiak
  • 10'
    korner dla Arki
  • 9'
    kontra Legii, ale Budziński odbiera piłkę Grzelakowi
  • 9'
    Zamieszanie pod bramkę Legii, ale na szczęście nic z tego nie wyszło
  • 8'
    Iwański dośrodkowuje i... bliski oddania strzału był Mięciel, ale w ostatniej chwili Lubenow zdołał wybić futbolówkę
  • 7'
    Wilczyński zdecydował się na strzał z dystansu, ale wysoko nad bramką
  • 7'
    Rybus wywalczył rzut rożny
  • 6'
    Pierwsza pewna interwencja Andrzeja Bledzewskiego
  • 6'
    Szałachowski faulowany przed polem karnym, ale sędzia nie zareagował
  • 5'
    Nieporozumienie Rzeźniczaka z Szałachowskim i strata piłki
  • 5'
    Labukas przed szansą, dobrze interweniował Kumbev
  • 4'
    Mimo zaledwie czwartej minuty gra toczy się na połowie Arki, strzał Iwańskiego zablokowany
  • 3'
    Niezła alcja Legii, Iwański zagrał na lewo do Kiełbowicza, ten sprytnie dośrodkował, ale koledzy nie zrozumieli jego intencji
  • 2'
    Rybus w pojedynku z Kowalskim, górą piłkarz Arki
  • 1'
    Pierwsza akcja, Kumbev zagrywa do Muchy, a ten wybija piłkę daleko do przodu
  • 0
    Kapitanowie Bartosz Ława i Tomasz Kiełbowicz już przy arbitrze głównym. Legia zacznie od środka
  • 0
    Mecz rozpoczęty
  • 0
    Dzisiejszy mecz może być szczególny z powodu Jana Muchy. Kto wie, czy to nie jest jego ostatni oficjalny mecz w barwach Legii?
  • 0
    Na trybunach w loży honorowej jest Henryk Kasperczak. Ciekawe, czy zastąpi Urbana, czy Trzeciaka?
  • 0
    Piłkarze już na murawie, Jan Mucha odbiera nagrodę za tytuł Piłkarza Listopada
  • 0
    piłkarze już w tunelu. Goście zagrają w żółtych koszulkach i niebieskich spodenkach. Legia w białych koszulkach i czarnych spodenkach
  • 0
    za chwilkę początek ostatniego meczu Legii w tym roku
  • 0
    Na trybunach nie ma zbyt wielu widzów, do tego jest naprawdę zimno
  • 0
    Arka zagra w składzie - Bledzewski, Kowalski, Mrowiec, Płotka, Siebert, Ława, Szmatiuk, Budziński, Wilczyński, Lubenow, Labukas
  • 0
    Legia wystąpi w następującym składzie - Micha - Rzeźniczak, Astiz, Kumbev, Kiełbowicz - Szałachowski, Giza, Iwański, Rybus - Grzelak, Mięciel
  • 0
    Już w niedzielę ostatni mecz Legii w roku 2009. Przeciwnikiem legionistów będzie zespół Arki Gdynia. Serwis Legia.Net przeprowadzi relację na żywo z tego wydarzenia. Serdecznie zapraszamy.
Legia WarszawaArka Gdynia

50' Maciej Iwański (k.)