faulowany na środku boiska Borysiuk. Rzut wolny
    piłkarze Legii szanują piłkę, wymieniają wiele podań na połowie rywala
  • 86'
    dośrodkowywał Rybus, ale piłkę wybili defensorzy Znicza
  • 85'
    Giza bardzo dobrze zagrywał do Mięciela, ten uprzedzony jednak przez obrońców i rzut rożny
  • 84'
    akcja Znicza, dośrodkowanie w pole karne i piłkę łapie Gostomski
  • 83'
    świetna akcja Wawrzyniaka, który na pełnym gazie minął dwóch rywali, zatrzymał się na trzecim
  • 82'
    Rybus szarżuje po lewej stronie i wywalcza aut
  • 81'
    strzelał Iwański ale piłka przeleciałam trzy metry nad bramką Znicza
  • 80'
    Borysiuk faulowany na 30 metrze
  • 79'
    Rybus odegrał na 20 metr do Gizy i ten tym razem lewą nogą popisał się świetnym uderzeniem. Bramkarz z najwyższym trudem wybił piłkę na róg
  • 79'
    Rybus wyszedł z piłką za linię boczną i aut dla Znicza
  • 77'
    piłka już w posiadaniu Znicza
  • 76'
    z kornera nic nie wyszło, Po chwili Rybus dorzucał do Mięciela i... kolejny róg
  • 74'
    dobre dośrodkowanie Wawrzyniaka i obrońcy ratują się wybiciem piłki na róg
  • 73'
    Iwański zbyt koronkowo z Borysiukiem i strata piłki
  • 72'
    Choto za mocno do Szałachowskiego, aut dla Znicza
  • 70'
    Rybus traci piłkę, ale po chwili ją odzyskuje. Zagrywa do Mięciela, ten odgrywa w pole karne, ale połapali się w tym wszystkim obrońcy
  • 68'
    piłka po stałym fragmencie gry ugrzęzła w murze ustawionym przez legionistów
  • 68'
    na pozycji spalonej Sebastian Szałachowski
  • 67'
    Choto faulował na 35 metrze jednego z rywali. Rzut wolny
  • 65'
    kontra Legii ale faulowany na środku boiska był Piotr Giza
  • 64'
    akcja Znicza zakończona strzałem, ale obok bramki
  • 63'
    kolejna akcja Wawrzyniaka lewą stroną ale tym razem dośrodkowanie "Rumianego" trafiło na głowę jednego z obrońców
  • 61'
    Wawrzyniak zwodem minął obrońcę i dorzucił piłke do Szałachowskiego. Temu jednak zabrakło kilku centymetrów wzrostu by sięgnąć futbolówkę
  • 60'
    po raz kolejny faulowany Rybus
  • 60'
    rzut wolny szybko wykonany, za szybko i ... strata
  • 57'
    Iwański krótko rozegrał piłkę z Borysiukiem, dośrodkowanie i... obrońcy wybijają piłkę
  • 56'
    Iwański zagrał do Mięciela, ten wywalczył rzut rożny
  • 53'
    Rzeźniczak wywalczył rzut rożny
  • 52'
    Marcin Mięciel zagrał z lewej strony prostopadłą piłke do Szałachowskiego, a ten strzałem z 7 metrów wpakował piłkę do siatki
  • 51'
    dośrodkowywał Iwański ale poradzili sobie z tym zagraniem obrońcy Znicza
  • 51'
    GOL Sebastian Szałachowski
  • 50'
    tuż przed polem karnym został wycięty Maciej Rybus
  • 49'
    dośrodkowanie w pole karne i piłkę piąstkuje Gostomski
  • 48'
    zbyt dużo niedokładności w akcji rywali i od bramki zacznie Gostomski
  • 48'
    rzut rożny dla Znicza
  • 46'
    dobra akcja Znicza przerwana jednak przez Dicksona Choto
  • 45+3'
    W przerwie w Legii nastąpiła jedna zmiana. Muchę zastąpił Maciej Gostomski, który rozgrzewając się w przerwie pozdrowił czytelników Legia.Net
  • 45+3'
    Druga połowa rozpoczęta
  • 43'
    mieliśmy małą przerwę w relacji i kłopoty techniczne. Przepraszamy
  • 43'
    Koniec pierwszej połowy meczu
  • 42'
    Akcja Iwańskiego, ale Maciek pada powalony na murawę przez rywala
  • 42'
    piękne uderzenie Iwańskiego, ale piłkę z samego okienka bramki wyciągnął bramkarz Znicza
  • 34'
    akcja Znicza, ale piłkę dobrze asekurował Choto i od bramki zacznie Mucha
  • 33'
    piłkarze Legii długo rozgrywają piłkę w środkowej części boiska
  • 32'
    z kornera nic nie wyszło, od bramki Znicz
  • 31'
    Wawrzyniak uderzył z prawej nogi i bramkarz z najwyższym trudem wybił piłke na rzut rożny
  • 30'
    Iwański zagrywał z pierwszej piłki do Mięciela, ale Kowalski wybił futbolówkę
  • 29'
    ładna akcja Legii ale na spalonym znalazł się Szałachowski
  • 28'
    kolejny raz faulował Rzeźniczak, wolny dla Znicza z prawej strony pola karnego
  • 26'
    nie ma bramki, słupek i od bramki rozpocznie Jano Mucha
  • 25'
    rzut dla Znicza. Feliksiak padł w polu karnym po starciu z Rzeźniczakiem
  • 23'
    na strzał z 26 metrów zdecydował się Marcin Mięciel, ale piłka przeszła obok bramki
  • 22'
    dośrodkowanie w pole karne Znicza i pewna interwencja bramkarza
  • 20'
    kolejna akcja Legii, która uzyskała już znaczną przewagę. Rzeźniczak zagrywał w pole karne, ale tam łapie piłkę golkiper przyjezdnych
  • 18'
    akcja Legii, Szałachowi jednak odskoczył piłka od nogi i futbolówkę złapał bramkarz Znicza
  • 17'
    ofiarnie grający Iwański po pojedynku główkowym wylądował w zaspie śnieżnej
  • 16'
    spotkanie zza linii bocznej obserwują m.in. dyr. sportowy Mirosław Trzeciak oraz dyr d.s. mediów i marketingu Danuta Kowalska
  • 15'
    mimo nie sprzyjających warunków atmosferycznych mecz z za ogrodzenia od strony ul. Myśliwieckiej ogląda około 60 fanów Legii
  • 14'
    Na uderzenie z 28 metrów zdecydował się Giza, piłka wylądowała tuż pod poprzeczką i zatrzepotała w siatce. Fantastyczne uderzenie
  • 13'
    Piękny strzał Gizy i bramka 1:0
  • 12'
    dobra akcja Znicza, prostopadłe zagranie w pole karne do Tatary ale Choto odczytał to zagranie i przejmuje piłkę
  • 11'
    Rzut rożny dla Legii
  • 11'
    Dośrodkowanie w pole karne i... Klepczarek wybija piłkę
  • 10'
    Giza zagrywa na prawo w pole karne do Szałachowskiego, a ten traci futbolówkę
  • 9'
    kolejna akcja Znicza, zamieszanie w polu karnym wyjaśnia Dickson Choto
  • 6'
    Feliksiak z Tatarą nacierają, ale sytuację wyjaśnia Wawrzyniak
  • 5'
    Legia w natarciu, ale obrońcy Znicza powstrzymują atak
  • 4'
    Legia zaczęła w składzie - Jan Mucha - Jakub Rzeźniczak, Dickson Choto, Inaki Astiz, Jakub Wawrzyniak - Sebastian Szałachowski, Piotr Giza, Ariel Borysiuk, Maciej Iwański, Maciej Rybus - Marcin Mięciel
  • 0
    Mecz rozpoczęty
  • 0
    W sobotę o godzinie 10. piłkarze Legii rozegrają mecz sparingowy ze Zniczem Pruszków. Redakcja Legia.Net przeprowadzi relację na żywo z tego spotkania. Serdecznie zapraszamy!