07-03-2010 14:15
Adam Lyczmański (Bydgoszcz)
44'
  • 90+11'
    Legia przespała pierwszą połowę, w drugiej na początku ruszyła do ataku i mogła wyrównać, ale świetnie bronił Onyszko. Ostatnie pół godziny to brak pomysłu na grę i bezradność w wykonaniu legionistów
  • 90+5'
    koniec meczu. Legia - Odra 0:1
  • 90+5'
    Piłkarze Odry szaleją z radości, a zawodników Legii żegnają głośne gwizdy
  • 90+4'
    na trybunach irytacja sięgnęła zenitu, a na boisku strzelał Grzelak ale Onyszko wybił na rzut rożny
  • 90+3'
    strzelał Kiełbowicz i... od bramki zacznie Onyszko
  • 90+2'
    Brasilie zmienia Jan Woś
  • 90+1'
    Legia miała szansę na wyrównanie, ale Szałachowski zablokowany już w polu karnym
  • 90+1'
    sędzia doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry
  • 90'
    Iwański w pole karne ale wprost na głowę Bueno
  • 90'
    Brasilia strzelał na bramkę i świetnie bronił Mucha
  • 89'
    żółtą kartką ukarany Velicky
  • 88'
    Grzelak blokowany i rzut rożny dla Legii
  • 88'
    Zmiana w Odrze za Piechniaka wszedł Aleksander Kwiek
  • 88'
    strzelał Kiełbowicz ale trafił w gąszcz nóg rywali
  • 87'
    fatalnie rozegrana akcja przez Gizę i Iwańskiego
  • 85'
    Zamieszanie w polu karnym Odry, próbowali strzelać Szałachowski i Kiełbowicz ale nic z tego nie wyszło
  • 84'
    Szałachowski zagrywa w pole karne do Radovicia ale ten na pozycji spalonej
  • 84'
    dośrodkowanie Rzeźniczaka i Onyszko pewnie łapie piłkę
  • 82'
    do strzału szykuje się Maciej Iwański
  • 82'
    jednak uderzył Rybus i bardzo nieudany strzał
  • 82'
    strzał rozpaczy w wykonaniu Astiza, piłka przeszła wysoko nad poprzeczką
  • 80'
    wolny dla Legii na 30 metrze faulowany Rybus
  • 79'
    dośrodkowanie Rzeźniczaka, ale Grzelak faulował w polu karnym Kowalczyka
  • 79'
    Legia siadła, jest zagubiona i załamana
  • 77'
    Grzegorzewski pada po starciu z Radoviciem, chwila przerwy w grze
  • 75'
    akcja Radovicia i piłkę chwyta Onyszko
  • 74'
    Rybus i Giza jak na razie bardzo niewiele wnieśli do gry
  • 72'
    Gra Legii wyraźnie się nie układa. A na trybunach okrzyki "Co wy robicie, wy naszą Legią hańbicie"
  • 71'
    dobra akcja Radovicia i Serb wywalczył rzut rożny
  • 71'
    z kornera tradycyjnie Legii nic nie wyszło
  • 70'
    Onyszko został ukarany żółtą kartką
  • 69'
    Rzeźniczak zagrał do Grzelaka ale ten nie sięgnął piłki
  • 69'
    Radović do Grzelaka, ten główkuje ale nad poprzeczką
  • 67'
    Iwański strzelał z 30 metrów ale nad poprzeczką
  • 66'
    Giza zagrał piłkę ręką i wolny dla Odry
  • 65'
    strzelał Rybus, ale blokowało go dwóch rywali i tylko aut dla Legii
  • 64'
    Brasilia strzelał z 20 metrów i pomylił się bardzo niewiele, mogło być już 0:2
  • 63'
    Grzelak w polu karnym, ale źle zagrana piłka
  • 63'
    za Marcina Smolińskiego wszedł Piotr Giza
  • 62'
    Piotr Giza zaraz wejdzie na boisko
  • 61'
    zmiana w Odrze Kolendowicza zmienia Jakub Grzegorzewski
  • 60'
    do wejścia na boisku szykuje się Jakub Grzegorzewski
  • 59'
    Legia się stara, zaczyna mieć przewagę, ale na razie świetny jest Onyszko, a Legia nieskuteczna
  • 58'
    dośrodkowanie Rybusa i piłkę łapie Onyszko
  • 57'
    Iwański podał w tempo do Rzeźniczaka, ten ładnie zagrał wzdłuż linii bramkowej ale nikt nie przeciął lotu piłki
  • 56'
    Radović zagrał do Szałachowskiego, ten odegrał piłkę koledze, ale ten nie wyszedł na pozycję
  • 55'
    Smoliński zagrał do Grzelaka, ale napastnik Legii nie doszedł do piłki
  • 54'
    szarża Malinowskiego zatrzymana przez Astiza
  • 54'
    z 13 metra strzelał z pół obrotu Szałachowski ale wprost w pewnie interweniującego Onyszkę
  • 52'
    Brasilia zagrał do Piechniaka, ten uderzył na bramkę ale super broni Mucha.
  • 52'
    Szałachowski wpada w pole karne i upada. Sędzia nie dopatrzył się jednak przewinienia
  • 51'
    akcja Odry wyjaśniona przez Rybusa, po chwili niecelne zagranie Smolińskiego
  • 50'
    Szałachowski świetnie uderzył piłkę z woleja i kapitalnie interweniował Onyszko
  • 50'
    jeszcze jeden korner ale tym razem nic z tego nie wyszło
  • 49'
    bardzo dobre uderzenie Radovicia z za pola karnego, piłka o centymetry minęła bramkę Onyszki
  • 49'
    Rzut rożny dla Legii
  • 48'
    Rybus zanotował w krótkim odstępie czasu stratę i niecelne podanie
  • 46'
    zmiana w Legii za Mięciela wszedł Maciej Rybus
  • 45+19'
    Druga połowa rozpoczęta
  • 45+6'
    Legia w pierwszej połowie meczu stworzyła sobie jedną znakomitą okazją, kiedy to po dośrodkowaniu Rzeźniczaka główkował Mięciel, ale piłka przeszła obok bramki. Odra z minuty na minutę grała coraz pewniej i efektem takiej postawy był gol do szatni.
  • 45+3'
    Cantoro zagrywał długą piłkę do Piechniaka i Mucha musiał interweniować za polem karnym
  • 45+3'
    Koniec pierwszej połowy meczu.
  • 45+2'
    Piłka po dośrodkowaniu Brasili leciała w ręce Muchy, ale nagle niepotrzebnie interweniował Wawrzyniak, głowkował tak pechowo, że trafił w Kiełbowicza, do bezpańskiej piłki dopadł Piechniak i umieścił piłkę w bramce
  • 45'
    Dużo szczęścia miała Odra
  • 44'
    wolny dla Odry, Brasilia dośrodkowuje i gola dla Odry. Piotr Piechniak
  • 43'
    Smoliński ładnie zagrał do Mięciela, ale ten w ostatniej chwili uprzedzony i korner dla Legii
  • 43'
    dośrodkowanie Iwańskiego wybija Onyszko
  • 41'
    złe przyjęcia Radovicia i od bramki rozpocznie Odra
  • 40'
    Kolendowicz dobrze dośrodkował, uderzył Velicky i Mucha z największym trudem odbija piłkę, dopada do niej jeszcze Brasilia, strzela i broni Muszkin
  • 39'
    Ładne podanie za plecy Astiza, uderzył z pierwszej piłki Piechniak ale bez problemu obronił Mucha
  • 37'
    Piłkę zgrał Grzelak, strzelał Mięciel z powietrza ale uderzenie Marcina zablokowane
  • 36'
    kąśliwe uderzenie Tomasza Kiełbowicza i piłka o metr mija bramkę Onyszki
  • 34'
    Iwański dośrodkowuje, miał piłkę na nodze Szałachowski i jeszcze jeden korner
  • 34'
    dorzucił Iwański i Onyszko piąstkuje futbolówkę
  • 33'
    Iwański zagrywa tuż nad ziemią, zamieszanie i wybijają piłkę obrońcy gości
  • 33'
    Smoliński huknął jak z armaty, ale trafił w plecy Piechniaka i rożny dla Legii
  • 32'
    Dobra akcja Odry, Brasilia w polu karnym, ale jego strzał w ostatniej chwili zablokowany
  • 32'
    korner dla Legii
  • 31'
    Szałachowski w pojedynku z Cantoro, Argentyńczyk wymusza faul i rzutem wolnym wznowi grę Odra
  • 28'
    chwila przerwy w grze, Dymkowski potrzebuje pomocy medyków
  • 27'
    Kiełbowicz zagrał w pole do Radovicia i... piłka w rękach Onyszki
  • 26'
    Bardzo dobra akcja Legii, Rzeźniczak dośrodkował w pełnym biegu do Mięciela, ten wyprzedził kryjącego go obrońcę i szczupakiem uderzył tuż nad poprzeczką
  • 25'
    Na strzał z 25 metrów zdecydował się Smoliński, ale uderzył nad poprzeczką
  • 23'
    do zagranej przez Smołę piłki nie doszedł Szałachowski i akcję rozpoczyna Odra
  • 22'
    dorzucał Smoliński i... jeszcze jeden korner
  • 21'
    świetna podanie Smolińskiego do Grzelaka, ten przyjął piłkę ale defensorzy zdołali wybić piłkę na róg
  • 20'
    Kiełbowicz bardzo dobre zagranie w pole karne do Grzelaka, ale Bartek uprzedzony przez obrońcę
  • 19'
    Dośrodkowywał Smoliński, główkował Astiz ale nad poprzeczką
  • 18'
    Radović wywalczył rzut rożny
  • 16'
    na spalonym Bartłomiej Grzelak
  • 14'
    Próba ataku w wykonaniu Legii, ale najpierw piłkę stracił Radović, a po chwili Mięciel
  • 13'
    Pierwsze dośrodkowanie Kiełbowicza niecelne i piłkę przejmują rywale
  • 11'
    szyki obronne już ustawione. Wawrzyniak przeszedł na środek, Kiełbowicz na lewo
  • 11'
    Z 30 metrów uderzył Kuba Wawrzyniak, piłka przeleciała metr nad poprzeczką
  • 10'
    Strzelał Velicky ale niecelnie i od bramki zacznie Janek Mucha
  • 9'
    Piechniak zagrał w pole karne, ale sytuację wyjaśnił Rzeźniczak
  • 8'
    Zmiana w Legii, na boisku już Kiełbik
  • 7'
    Szalę zmieni Tomasz Kiełbowicz
  • 6'
    Szala doznał kontuzji, naciągnął mięsień, wykorzystał to Kolendowicz wpadł w pole karne ale źle rozegrał piłkę i strata
  • 6'
    Urban patrząc jak Szala doznał kontuzji rzucił ze złości kulą o ziemię
  • 4'
    Mięciel zagrał w pole karne do Grzelaka, ten główkował ale Onyszko zdołał przechwycić piłkę
  • 3'
    Z autu wznowili legioniści
  • 3'
    Po chwili Radko dobrze zagrał w pole karne do Mięciela, który jednak źle trafił w piłkę
  • 2'
    Radović kopnął Kolendowicza w twarz, chwila przerwy w grze
  • 1'
    Pierwsza akcja Legii, Mięciel próbował zagrać do Szałachowskiego, ale piłkę przechwycili obrońcy
  • 0
    Piłkarze wychodzą już na murawę. Legia tradycyjnie na biało - czarno. Odra w czerwonych strojach
  • 0
    Zaskoczeniem jest występ dziś od pierwszej minuty Marcina Smolińskiego. Wszyscy są bardzo ciekawi czy i jak zaprezentuje się Fangzhuo Dong?
  • 0
    Jest dość mroźno, ale słonecznie. Pogoda do gry nie jest najgorsza, biorąc pod uwagę chociażby wczorajszą aurę
  • 0
    Obie drużyny zakończyły już rozgrzewkę. Brzmi "Sen o Warszawie"
  • 0
    Oto wyjściowy skład Legii: Jan Mucha Jakub Rzeźniczak Inaki Astiz Wojciech Szala Jakub Wawrzyniak Miroslav Radović Maciej Iwański Marcin Smoliński Sebastian Szałachowski Marcin Mięciel Bartłomiej Grzelak
  • 0
    Witamy pańtwa ze stadionu Wojska Polskiego, za kwadrans początek spotkania
  • 0
    Już w niedzielę o godzinie 14:15 piłkarze Legii zagrają pierwszy ligowy mecz przy ul. Łazienkowskiej w 2010 roku. Rywalem będzie niewygodna ostatnio dla legionistów ekipa Odry Wodzisław. Zapraszamy na naszą relację na żywo z tego spotkania.
Legia WarszawaOdra Wodzisław
44'

44' Piotr Piechniak ()