Tomasz Mikulski (Lublin)
0'
46'
  • 90+5'
    Legia tradycyjnie nie wykorzystała okazji do nadrobienia straty punktowej do Wisły. A wystarczyło wygrać i byłoby ciekawie... Legia przegrała całkowicie zasłużenie po raz kolejny będąc drużyną znacznie słabszą od przeciwników
  • 90+4'
    Koniec. Ruch 1:0 Legia
  • 90+3'
    Ruch wybija piłki na oślep. Legia nie wygra tego meczu.
  • 90+3'
    Raczej też go nie zremisuje
  • 90+2'
    Powracający Mucha wybił piłkę wślizgiem na aut
  • 90+1'
    Będzie rzut rożny dla Legii. Mucha w polu karnym rywali
  • 90'
    Rybus strzela prawą nogą i został zablokowany.
  • 90'
    Trwa już doliczony czas gry. Sędzia dolicza trzy minuty
  • 89'
    Mucha gra jako stoper
  • 88'
    Iwański wrzuca na głowę Grzelaka, ale ten uderzył słabo niecelnie
  • 87'
    Trzy z rzędu długie wrzutki z pominięciem linii pomocy. Legia w końcu ma róg
  • 86'
    Gospodarze spokojnie kontrolują mecz
  • 85'
    Ostatnia zmiana w Ruchu. Andrzej Niedzielan wchodzi za Janoszkę
  • 84'
    Iwański dograłdo Mięciela, a ten podcinany oddał strzał lobem, jednak nieco zbyt wysoko podbił piłkę
  • 84'
    Sobiech ostro walczy z Kumbevem i fauluje
  • 83'
    Ruch trochę zmienił taktykę i gra niczym Inetr z Barceloną
  • 81'
    Ładny zryw Szałachowskiego, ale koledzy nie włączyli się w akcję
  • 79'
    Grzelak mocno kryty przez trzech rywali stracił piłkę
  • 78'
    Trwa bezradność Legii. Ruch nie forsuje tempa. Mucha znów interweniuje poza polem karnym
  • 76'
    Sobiech wypchnął z boiska Kumbeva. Młodzi chorzowianie grają jak rutyniarze
  • 76'
    Niespodziewanie przed szansą stanął Szałachowski, ale jego wysoki wolej został znów obroniony przez Pilarza
  • 74'
    Zmiana w Ruchu. Schodzi Grzyb, a na jego miejsce wchodzi Damian Świerblewski
  • 72'
    Astiz ryzykownie do Muchy, jednak bramkarz Legii złapał wysoką piłkę
  • 71'
    Ciekawa akcja Rybusa, ale Grzelak nie dotknął piłki i wyszła strata
  • 71'
    Kumbev nieprzepisowo powstrzymał Grzyba i otrzymał za to karę
  • 70'
    Szansa dla Legii! Iwańśki strzela z pola karnego, ale wprost w Pilarza, a dobitka Grzelaka zbyt lekka
  • 68'
    Beznadziejna zagrywka Iwańskiego i Pilarz od bramki
  • 67'
    Szala w ostatniej chwili wybił na róg
  • 67'
    Szala poślizgnął się, na szczęście nie zorientował się w tym Janoszka
  • 66'
    Sobiech sam na sam zMuchą i przegrał pojedynek! Chwilę później Astiz ratuje sytuację
  • 65'
    Legia gra zbyt statycznie. Rywale łatwo się ustawiają w obronie
  • 64'
    Póki co mimo zmian Legia bezradna
  • 63'
    Podwójna zmiana w Legii. Za Radovicia wszedł Sebastian Szałachowski, a za Jarzębowskiego wszedł Maciej Rybus
  • 62'
    Sadlok sprytnie sobie poradził z Mięcielem i wymusił rzut wolny
  • 61'
    Legia zamknięta w okolicy własnego pola karnego
  • 60'
    Artur Sobiech wchodzi na boisko za Pilcha
  • 60'
    Sobiech strzela z główki, ale zbyt wysoko
  • 59'
    Legia niedokładnie i piłka poza boiskiem
  • 59'
    Przewaga Ruchu rośnie
  • 58'
    Ostre dośrodkowanie Ruchu i Astiz wybija piłkę na róg
  • 58'
    Sadlok strzeka spoza pola karnego, ale niecelnie
  • 56'
    Piękny strzał Kiełbowicza i znakomicie obronił Pilarz
  • 56'
    Świetna wrzutka Iwańskiego z rogu, ale nikt jej nie przeciął
  • 55'
    Mięciel sfaulowany w prawym narożniku pola karnego - będzie okazja
  • 55'
    Kiełbowicz strzelał, ale trafił w mur. Chwilę później faul przy strzale Radovicia odgwizdał sędzia. Będzie kolejna okazja
  • 54'
    Legia naciskana ostro na włąsnej połowie. Wawrzyniak oddał rywalom piłkę
  • 53'
    Mięciel na minimalnym spalonym
  • 52'
    Wawrzyniak głupio stracił piłkę przed linią środkową
  • 52'
    Było ciekawie. Grzelak z ostrego kąta dograł do Mięciela, którego uprzedził Pilarz
  • 52'
    Kolejny atak Ruchu, który gra coraz lepiej
  • 51'
    Chorzowianie uskrzydleni, Legia gra ospale
  • 50'
    Radović fauluje pod polem karnym gospodarzy i piłka dla nich
  • 48'
    Znów groźnie, Grzyb dośrodkowuje z prawej strony, ale nikt tej akcji nie zamknął
  • 47'
    Świetne dośrodkowanie Pulkowskiego, a Piech przy biernej postawie Szali głową pakuje piłkę tuż przy słupku.
  • 46'
    Obie drużyny bez zmian.
  • 46'
    GOL!!!! Piech strzela gola dla Ruchu
  • 45+16'
    Druga połowa rozpoczęta
  • 45+6'
    Legia nieźle zaczęła, ale w miarę upływu czasu było coraz gorzej. Bezbramkowy remis jest zasługą tylko i wyłącznie Jana Muchy. Jeśli Legia marzy o mistrzostwie musi zagrać dużo lepiej
  • 45+4'
    Koniec pierwszej połowy.
  • 45'
    Groźna akcja Ruchu! Nie było spalonego, ale szarżującego napastnika Niebieskich zatrzymał doskonałym wyjściem wślizgiem poza polem karnym Mucha!!!
  • 44'
    Sędzia doliczy dwie minuty o gry
  • 42'
    Mucha blokuje piłkę daleko od pola karnego. Wywalczył w ten sposób aut dla swojej drużyny
  • 42'
    Legia nie radzi sobie w tej koncówce
  • 41'
    Ruch groźnie. Miał dwa rzuty rożne pod rząd, ale bez celnego strzału na bramkę
  • 40'
    Zmiana. Pance Kumbev wchodzi za Choto
  • 39'
    Legia gra chwilowo bez jednego środkowego obrońcy
  • 37'
    Choto ma problem z podniesieniem się. Chyba konieczna będzie zmiana. Kumbev już szykuje się do gry
  • 36'
    Całkiem ładne dośrodkowanie Szali, ale ląduje ono w rękach Pilarza
  • 36'
    Teraz Choto leży na boisku. Oby nie był kontuzjowany...
  • 34'
    Na spalonym jeden z chorzowian. Mogło być groźnie
  • 32'
    Ruch nadal w natarciu, ale póki co Mucha bez problemów broni
  • 31'
    "Rado" ładnie wychodzi z kontrą, ale łatwo się dał zatrzymać
  • 30'
    Piech groźnie główkuje z bliskiej odległości, ale Mucha na miejscu!
  • 28'
    Rzut wolny dla Ruchu. Sadlok uderzył, ale trafił w mur
  • 26'
    Akcja Piecha lewą stroną boiska, ale dośrodkowanie fatalne
  • 25'
    Chwilowo nie dzieje się zbyt wiele
  • 23'
    Gospodarze rewanżują się akcją, która była równie nieskuteczna co Legii
  • 22'
    Rzut rożny dla Legii
  • 22'
    Pilarz wypiąstkował wrzutkę, ale przy piłce Legia
  • 21'
    Pressing Janoszki, ale Szala sprytnie pomaga kolegom blokując młodego rywala
  • 19'
    Wawrzyniak już znów gra.
  • 19'
    Wawrzyniak ładnie dośrodkowuje, ale partnerzy z tego nie skorzystali
  • 18'
    Rybus rozpoczął rozgrzewkę
  • 17'
    Chwila przerwy w grze. Wawrzyniak kontuzjowany?
  • 16'
    Ruch nadal atakuje, Legia się tylko broni
  • 15'
    Dobra akcja Grzelaka, ale uprzedził go Stawarczyk
  • 14'
    Akcja Ruchu, ale Straka na spalonym
  • 12'
    Jarza przechwycił piłkę, ale chwilę później stracił piłkę
  • 12'
    Było groźnie. Pulkowski sam na sam z Muchą, ale golkiper Legi górą
  • 11'
    Chwila przewagi Ruchu
  • 10'
    Radović fauluje przeciwnika. Chwila przerwy w grze
  • 8'
    Legia utrzymuje piłkę w okolicy pola karnego rywali
  • 8'
    Mięciel ambitnie zmusił rywala do błędu
  • 7'
    Radović na spółkę z Szalą wywalczyli rzut rożny
  • 6'
    Akcja Radovicia nieudana
  • 6'
    Wawrzyniak sfaulowany przez Grzyba
  • 4'
    Z rzutu rożnego nic nie wyszło - piłkę mają gospodarze. Słychać naszych kibiców
  • 3'
    Stawarczyk uprzedził Mięciela, ale będzie róg, Legia ma przewagę
  • 2'
    Grzelak wychodził na pozycje, ale bramkarz złapał piłkę. Grzelu i tak był na spalonym
  • 1'
    Legia na białoczarno. Ruch jak zwykle na niebiesko.
  • 1'
    Póki co obie drużyny dość spokojnie
  • 0
    Mecz rozpoczęty!
  • 0
    Już w sobotę Legia zagra w Chorzowie mecz o wszystko. Jeśli wygra nadrobi trzy punkty do Wisły i wciąż będzie się liczyć w walce o tytuł mistrzowski. W przypadku przegranej może być ciężko nawet o Ligę Europejską. Jak będzie przekonamy się już wieczorem.