16'
47'
70'
  • 90+4'
    kolejna sytuacja Wisły i koniec meczu. Tak słabej Legii nie oglądaliśmy już dawno. Wisła wygrywa wysoko i całkowicie zasłużenie
  • 90+3'
    żółta kartka dla Rzeźniczaka za faul na Małeckim i nie zagra z Polonią
  • 90+2'
    Małecki w polu karnym Legi i... trafił w boczną siatkę
  • 90'
    na spalonym Grzelak, pierwsza dobra akcja w meczu
  • 89'
    przy podaniach legionistów z trybun szydercze "Ole"
  • 88'
    Smoliński zagrał w pole karne ale tam najwyżej wyskoczył Marcelo i wybił futbolówkę daleko od bramki
  • 87'
    Kosecki wywalczył korner
  • 86'
    Koseckiemu i Banasiakowi chce się grać i to jest już atut który wyróżnia ich na tle kolegów
  • 86'
    Mucha broni kapitalnie strzał Pawła Brożka
  • 84'
    Mucha uprzedza Brożka i wybija piłkę na aut
  • 84'
    zmiana w Wiśle za Boguskiego pojawił się Krzysztof Mączyński
  • 83'
    Legioniści są kompletnie zdominowani przez rywali...
  • 81'
    ehh... ciężko się patrzy na grę Legii, po prostu jest przykro
  • 81'
    Brożek wpadł w pole karne, zagrał piłkę w bok czym zmylił Muchę, ale Kirm trafił wprost w Wojciecha Szalę
  • 79'
    brawa otrzymał Kosecki za ogranie Piotra Brożka i ofiarność
  • 77'
    Smoła dorzucił w pole karne, strzelał Kosecki ale trafił w jednego z defensorów Wisły
  • 76'
    korner dla Legii.
  • 76'
    chwila przerwy w grze, pomocy medyków potrzebuje Issa Ba
  • 76'
    za Issa Ba wszedł Tomas Jirsak
  • 75'
    znakomita akcja i szybkość Koseckiego, który wyprzedził Piotra Brożka i Rybus był bliski zdobycia bramki
  • 74'
    sstrata Banasiaka i kontra. Brożek jednak źle odegrał piłkę już w polu karnym i od bramki zacznie Mucha
  • 73'
    piłkarze są już zrezygnowani i chyba chcieliby aby mecz się skończył. A trzeba wytrzymać jeszcze 20 minut
  • 72'
    za Szałachowskiego wszedł Jakub Kosecki, a za Jarzębowskiego Adam Banasiak
  • 71'
    Boguski zagrał do Brożka na wolne pole i ten będąc sam na sam nie daje szans Jankowi Musze
  • 70'
    coraz trudniej ogląda się ten mecz, Białas sięga po młodych - Koseckiego i Banasiaka
  • 70'
    tymczasem jest już 0:3 Paweł Brożek
  • 69'
    Rozpaczliwa akcja Rzeźniczaka i od bramki rozpocznie Juszczyk
  • 69'
    Legia wolno rozgrywa piłkę, za wolno...
  • 66'
    zmiana w Wiśle za Diaza wszedł Andraż Kirm
  • 65'
    Kolejny rożny dla Legii, tym razem z drugiej strony
  • 65'
    Kiełbowicz i.. piłkę łapie Juszczyk
  • 64'
    na spalonym Patryk Małecki
  • 64'
    Smoliński zagrywał do... nikogo i od bramki wznowi grę Juszczyk
  • 63'
    Rybus wywalczył rzut rożny
  • 63'
    Iwański kombinacyjnie i... Grzelak minimalnie minął się z piłką. Ciekawie rozegrany stały fragment gry
  • 62'
    Kiełbowicz w końcu celnie w pole karne i Marcelo wybija pikę na aut
  • 60'
    Małecki z rzutu wolnego, ale piłkę chwycił Jano Mucha
  • 59'
    zmiana w Legii za Borysiuka wchodzi Marcin Smoliński.
  • 58'
    Legia dalej nieporadnie, do wejścia na boisku szykuje się Marcin Smoliński
  • 55'
    Diaz w polu karnym Legii i tylko jego nieporadność spowodowała, ze nie było zagrożenia dla bramki Jana Muchy
  • 55'
    kolejny korner dla Wisły
  • 55'
    Małecki zagrał do Marcelo, ten strzelił z główki ale nie trafił do bramki
  • 53'
    po strzelonej drugiej bramce Wisła gra cofnięta i oczekuje na kontry, a Legia nie ma pomysłu na grę
  • 51'
    Iwański a po chwili Szałachowski tracą piłkę już w polu karnym rywala
  • 50'
    Iwański zagrywał do Grzelaka, ale osamotniony napastnik Legii nie ma szans w starciu z obrońcami
  • 49'
    Po rzucie rożnym wykonanym przez Małeckiego, piłkę, która odbiła się od słupka, do siatki wpakował Paweł Brożek
  • 47'
    kibice skandują Dziękujemy, Dziękujemy
  • 47'
    Znów Boguski miał szanse, ale kapitalnie wybronił Mucha
  • 47'
    Brożek i już 0:2
  • 46'
    Ależ błąd Szali, który wyłożył piłkę Boguskiemu, ten minął Muchę i nie trafił do pustej bramki
  • 45+20'
    Za chwilę początek drugiej połowy meczu
  • 45+20'
    Wisła rozpoczęła od środka
  • 45+8'
    Wisła nie gra wielkiego meczu, ale Legia jest jeszcze słabsza i zasłużenie do przerwy przegrywa 0:1
  • 45+2'
    żółta kartka dla Issa Ba
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy meczu
  • 45+1'
    Brożek z łatwością minął Szalę ale zatrzymał się na Janku Musze. Świetna interwencja Słowaka
  • 45'
    Małecki wpadł w pole karne, huknął jak z armaty ale trafił jedynie w bandy reklamowe
  • 45'
    Na spalonym Maciek Rybus
  • 44'
    Rzut wolny, piłka zagrana przez Małeckiego i piłkę łapie Mucha
  • 43'
    Próba szybkiej piłki od Iwańskiego, ale Szałachowski nie mógł dobiec do tego zagrania
  • 42'
    Rzut rożny dla Legii
  • 42'
    Iwański, główkował Grzelak i piłka obok bramki
  • 40'
    Diza uderzał na bramkę i kapitalnie Mucha, na raty ale skutecznie i efektownie
  • 37'
    Legia gra słabo, nie ma pomysłu na grę, Wisła prezentuje się lepiej
  • 37'
    Małecki uderzał ale wysoko nad bramką
  • 34'
    Rybus w polu karnym uprzedzony przez Juszczyka
  • 32'
    Na spalonym Diaz z Boguskim
  • 31'
    fatalna strata Szali i w ataku Wisła, na szczęście goście są niedokładni
  • 29'
    Rzeźniczak wywalczył rzut rożny
  • 29'
    pojedynek główkowy w polu karnym bez problemu wygrali defensorzy Wisły
  • 27'
    Dobry pressing Legii zaowocował odebraniem piłki i groźną sytuacją
  • 26'
    Iwański dorzucił do Jarzębowskiego, ten uderzył nad poprzeczką
  • 25'
    Swoją szansę miał Szałachowski, ale uprzedził go Głowacki. Będzie korner
  • 24'
    Kolejny raz próbował Małecki, broni Mucha
  • 23'
    Buguski dośrodkowywał, ale piłkę złapał Jan Mucha
  • 22'
    Małecki strzelił na bramkę ale bardzo niecelnie, Wisła ma przewagę w polu
  • 20'
    żółtą kartką ukarany Diaz
  • 19'
    Diaz zderzył się z Astizem i obaj zwijają się z bólu na murawie
  • 18'
    żółta kartka dla Maciej Rybusa za faul na Alvarezie
  • 17'
    Brożek i 1:0 dla Wisły
  • 17'
    Małecki ograł Rybusa i Kiełbowicza, dośrodkował do Brożka i ten strzałem z głowy pokonał Jana Muchę
  • 16'
    Rybus uderzał z 20 metrów ale trafił wprost w Juszczyka
  • 14'
    Nieudana akcja Legii
  • 13'
    świetna akcja Wisły i Diaz uderzył lewą nogą i posłał piłkę tuż obok bramki. Mucha tylko obserwował lot piłki
  • 12'
    Borysiuk uderzał z dystansu, ale Arielowi nie wyszedł ten strzał
  • 11'
    Iwański faulowany przez Sobolewskiego, wolny dla Legii
  • 10'
    Szala zagrywał do Grzelaka, ale zbyt mocno i piłka w rękach Juszczyka
  • 10'
    niezła akcja Wisły, ale na minimalnym spalonym Brożek
  • 8'
    Małecki uderza z 25 merów, ale strzał przyblokowany przez Astiza i futbolówka w rękach Jana Muchy
  • 7'
    na bramkę po zagraniu Iwanka strzelał Rybus, ale Maciek był na wyraźnym spalonym
  • 6'
    świetna zespołowa akcja Legii zakończona podaniem Rybusa w pole karne do Iwańskiego i w ostatniej chwili Sobolewski wybił na rzut rożny
  • 6'
    korner tym razem zupełnie nie wyszedł Legii
  • 5'
    Kiełbowicz po profesorsku ograł Diaza, po chwili piłka w rękach Muchy
  • 5'
    Strata Legii w środku pola, Boguski sam na sam z Muchą, ale posłał piłkę obok bramki
  • 4'
    Szala przegrał główkę z Brożkiem, który zgrał do Boguskiego, a ten uderzył nad bramką
  • 3'
    Długa piłka do Diaza, ten wpada w pole karne, ale w momencie zagrania był na pozycji spalonej
  • 2'
    Pierwsza akcja Wisły, na spalonym Brożek
  • 2'
    Rybus na połowie rywala fauluje Małeckiego, wolny dla gości
  • 1'
    Na stadionie na razie cisza, dopingu brak
  • 0
    Legia rozpoczęła od środka
  • 0
    Dzisiejszy mecz będzie setnym występem Jakuba Rzeźniczaka w barwach Legii
  • 0
    Piłkarze obu drużyn już na murawie. Legia w białych koszulkach i czarnych spodenkach, Wisła cała na czerwono
  • 0
    Za chwilę początek spotkania
  • 0
    Na stadionie włączony jest telebim, działa też nowe nagłośnienie. Niestety nagłośnienie nie działa rewelacyjnie, trudno zrozumieć słowa spikera. Na trybunie północnej zgromadziło się około 30 robotników Polimexu
  • 0
    Na trybunie VIP wiele znanych osobistości m.in. Jerzy Engel, Franciszek Smuda, ludzie kultury i sztuki a także wielu menedżerów
  • 0
    Znamy już skład Legii - Mucha Rzeźniczak Szala Astiz Kiełbowicz Szałachowski Jarzębowski Iwański Borysiuk Rybus Grzelak
  • 0
    Witamy Państwa ze stadionu Legii. Za kwadrans początek spotkania
  • 0
    W sobotę o godzinie 16. rozpocznie się pojedynek wagi ciężkiej w polskiej Ekstraklasie czyli mecz Legii Warszawa z Wisłą Kraków. Serdecznie zapraszamy.