Adrian Mierzejewski wykorzystał błąd Jakuba Wawrzyniaka i będąc sam przed Antoloviciem posłał piłkę do siatki
    Legia gra słabo i niestety przegrywa zasłużenie...
    ładne dośrodkowanie z prawej strony w pole karne, a tam efektownym szczupakiem Ebi Smolarek pokonał Marijana Antolovicia
  • 79'
    2:0 dla Polonii Ebi Smolarek
  • 78'
    Wawrzyniak naprawia błęd kolegi i wślizgiem wybija piłkę pędzącemu na bramkę Smolarkowi
  • 76'
    najpierw nieudane dośrodkowanie Cabrala, a po chwili Manu wprost do Przyrowskiego
  • 73'
    kolejna akcja Polonii wyjaśniona przez Wawrzyniaka
  • 71'
    Legia stara się, atakuje, ale nie wiele z tego wychodzi, A gospodarze groźnie kontratakują, teraz Antolović uprzedził Gołębiewskiego
  • 71'
    Ebi Smolarek wchodzi za Gołębiewskiego
  • 68'
    Miroslav Radović zmienia Cabrala
  • 67'
    Interwencja Antolovicia poza polem karnym, ale skuteczna
  • 67'
    Chinyama ukarany żółtą kartką
  • 66'
    Ładna składna akcja Legii. Borysiuk dojrzał Manu, ten dograł do Iwańskiego, a ten natychmiast do Chinyamy. Potem znów Iwański do Chinyamy i efektowny strzał obronił bramkarz gospodarzy
  • 65'
    Kolejny faul taktyczny Wawrzyniaka i Legia powinna grać w 10, ale sędzia był pobłażliwy.
  • 63'
    Doskonała sytuacja Gołębiewskiego, który znalazł się w sytuacji sam na sam z Antoloviciem, jednak uderzył obok bramki.
  • 61'
    Ładna centra Manu, ale tym razem Przyrowski łapie bez problemu
  • 60'
    Gołębiewski na spalonym. Legioniści szybko wznawiają grę
  • 59'
    Iwański dośrodkowuje w pole karne, jednak nikt nie przecina lotu piłki. Prezent dla Legii robi Przyorowski, który nie potrafi złapać prostej piłki i wybija ją na róg
  • 59'
    Rzut rożny świetnie wykonany przez Iwańskiego i piłka ląduje na głowie Chinyamy. Niestety piłka poszybowała nad poprzeczką
  • 57'
    żółta kartka za brzydki faul na Komorowskim dla Sarvasa
  • 55'
    wolny dla Polonii, Mierzejewski i rzut rożny
  • 54'
    zmiany - w Polonii za Trałkę pojawił się Sarvas, a w Legii za Rybusa wszedł Maciej Iwański
  • 53'
    do wejścia na boisko szykuje się Maciej Iwański
  • 52'
    Chinyama zagrał do Rybusa, ale ten na pozycji spalonej
  • 49'
    kolejny błąd defensywy Legii, na 20 metrze niepilnowany pozostał Bruno Coutinho, huknął w lewy róg bramki Marijana Antolovicia i zrobiło się 1:0 dla Polonii
  • 48'
    Bramka dla Polonii - Bruno Coutinho
  • 47'
    na boisku z bólu zwija się Łukasz Trałka
  • 46'
    Wawrzyniak ukarany żółtą kartką za faul taktyczny na Gołębiewskim
  • 45+19'
    druga połowa rozpoczęta
  • 45+3'
    koniec pierwszej połowy meczu. 0:0. Z dużej chmury mały deszcz
  • 45+2'
    akcja Polonii i... kapitalnie wślizgiem Srdja Kneżević
  • 45+1'
    wolny dla Legii z lewej strony pola karnego, sędzia przedłużył pierwszą połowę o dwie minuty gry
  • 44'
    Antolović broni sam na sam z Piątkiem
  • 44'
    po dwóch dobrych interwencjach Chorwat znów popełnił wielbłąd mijając sie z piłką przy dośrodkowaniu, ale na szczęście bez konsekwencji
  • 42'
    z kornera nic gospodarzom nie wyszło, akcję konstruuje Legia
  • 42'
    na środku boiska faulowany jest Chinyama
  • 41'
    festiwal pomyłem, sam na sam i piłka najpierw trafia w Antolovicia, a po chwili na róg wybija ją Kneżević
  • 40'
    Jędza mija czterech piłkarzy i próbuje padu aby wywalczyć rzut karny, robi to jednak nieporadnie
  • 38'
    Manu w końcu uderzył na bramkę, ale Przyrowski bez problemu złapał futbolówkę
  • 37'
    Wawrzyniak wygrywa pojedynek z Gołębiewskim
  • 35'
    korner, dośrodkowuje Manu i ... piłke przejmuje Chinyama, ale zostaje zablokowany
  • 34'
    słabo wygląda nasza gra, coraz więcej nieporozumień i strat
  • 34'
    po ciekawej akcji Borysiuk huknął z całej siły ale trafił w dobrze ustawionego Przyrowskiego
  • 34'
    Komorowski wywalczył róg
  • 33'
    kolejny strzał na bramkę Legii, Gołębiewski wykorzystał kiks Manu i strzelił z 20 metrów, ale wprost w naszego bramkarza
  • 32'
    bardzo odważnie Jędrzejczyk według zasady piłka może przejść, ale zawodnik już nie
  • 31'
    kolejna śmiała akcja Mierzejewskiego zakończona strzałem, ale Adrian trafił wprost w Antolovicia
  • 30'
    Manu przepchnięty przy linii boiska i strata piłki
  • 28'
    Polonia coraz śmielej, ale Piątek nie ma dziś swojego dnia
  • 28'
    zmiana w Polonii za Brzyskiego pojawił się Radek Mynar
  • 27'
    groźna akcja Polonii, Mierzejewski zwiódł Komorowskiego, uderzył na bramkę ale trafił jedynie w boczną siatkę
  • 26'
    kibice Polonii na trybunie Kamiennej wyciągnęli flagi i skandują "Hej Polonia"
  • 24'
    Dobre podanie dostał Chinyama w pole karne, przepchnął rywala i oddał strzał w boczną siatkę
  • 23'
    faul Chinyamy w ataku, Polonia wznowi stałym fragmentem gry
  • 22'
    Vrdoljak sprytnie wymusił faul na piłkarzu gospodarzy
  • 21'
    Brzyski trafił w klatkę piersiową Chinyamy, futbolówka jednak przeleciała nad bramką Przyrowskiego
  • 20'
    Piątek strzelał w piątek na bramkę Legii, ale fatalnie przestrzelił
  • 20'
    opatrywany Jędza już na boisku
  • 19'
    wolny dla Polonii z lewej strony boiska, zamieszanie i ,,, Jędza do spółki z Vrdoljakiem wybijają na róg
  • 18'
    Ivica zagrał na wolne pole do Cabrala, ale ten wolniejszy od Mierzejewskiego
  • 17'
    akcja Polonii przerwana wślizgiem przez Jędzę
  • 16'
    faulowany Chinyama zwija się z bólu, po chwili na murawie leży Trałka, który faulował Chinyamę...
  • 15'
    próba wyprowadzenia akcji z własnej połowy, ale Srdja niecelnie do wybiegającego Jędrzejczyka
  • 13'
    Pietrasiak zagrywał w pole karne i pierwsza pewna interwencja Antolovicia
  • 13'
    Komorowski nie w tempo do Rybusa i strata
  • 12'
    akcja Polonii lewą stroną zatrzymana przez Kneżevicia
  • 11'
    Próba przerzutu Borysiuka do Manu, ale niedokładnie i od autu gospodarze
  • 11'
    starcie w środku pola, Cabral dostał cios z twarz, ale sędzia odgwizdał faul legionisty
  • 9'
    Faulowany Chinyama w okolicach narożnika pola karnego. Wolny dla Legii
  • 8'
    Chwila przerwy w grze, na murawie opatrywany jeden z piłkarzy Polonii
  • 7'
    Kontra Legii, piłkę otrzymał Rybus, który dość mocno uderzył z szesnastu metrów, ale obok bramki
  • 6'
    Teraz lekka przewaga Polonii
  • 6'
    Wawrzyniak ładnie interweniuje odbierając piłkę w środku pola
  • 5'
    Nieporozumienie Jędrzejczyka z Kneżeviciem, ale aut dla Legii
  • 4'
    Cabral ładnie przejął piłkę w środkowej strefie boiska, jednak akcja legionistów zakończona niepowodzeniem
  • 3'
    Od rzutu wolnego rozpocznie Przyrowski
  • 3'
    Borysiuk wywalczył aut
  • 2'
    Lekką przewagę uzyskała Legia, która jest w natarciu
  • 2'
    Rybus ładnie zastawiał się w polu karnym Polonii, ale ostatecznie wywalczyli oni aut
  • 0
    Za chwilę uczczona zostanie śmierć ponad 300 mieszkańców podczas powstania warszawskiego
  • 0
    I mecz rozpoczęli gospodarze
  • 0
    Mecz będzie chyba lekko opóxniony, gdyż nie wszystkie baloniki zechciały odlecieć i trzeba je teraz usunąć z murawy
  • 0
    Legioniści zagrają dziś w jednolitych zielonych strojach, a gospodarze na czarno - biało
  • 0
    Piłkarze już wychodzą na murawę
  • 0
    za pięć minut początek spotkania, kibice Polonii wywiesili w sektorze fanów Legii transparent o treści " Jesteście zawsze tam..."
  • 0
    Witamy Państwa ze stadionu Polonii
  • 0
    Znamy już skład Legii - Marijan Antolović, Artur Jędrzejczyk, Jakub Wawrzyniak, Srdja Kneżević, Marcin Komorowski, Ariel Borysiuk, Ivica Vrdoljak, Maciej Rybus, Alejandro Cabral, Manu, Takesure Chinyama
  • 0
    Już w piątkowy wieczór Legia rozpocznie rozgrywki ligowe w sezonie 2010/2011. Na początek derby i mecz z Polonią na Konwiktorskiej.
Polonia WarszawaLegia Warszawa

48' Bruno Coutinho

48'

58' Marcelo Sarvas

58'
68'

68' Takeure Chinyama

82' Ebi Smolarek

82'

88' Adrian Mierzejewski