Legia daleko od bramki, ale nieco rozpaczliwie się broni.
  • 90+6'
    Koniec spotkania.
  • 90+4'
    Po zdobyciu gola przez Legię obraz gry nie zmienił się. Pogoń przycisnęła, ale niewiele z tego wynika
  • 90+2'
    Sędzia dolicza cztery minuty.
  • 90+1'
    Za Macieja Rybusa wchodzi Michał Żyro.
  • 89'
    Świetne podanie od Vdroljaka do wychodzącego Kucharczyka, który na wślizgu pokonuje bramkarza portowców.
  • 88'
    Gooooool dla Legii!
  • 87'
    Strzał Mezengi, ale nie sprawia on problemu bramkarzowi portowców.
  • 84'
    Świetna akcja Legii. Kucharczyk zagrał z narożnika pola karnego do wchodzącego niepilnowanego Rybusa, ale pomocnik Legii strzelił obok bramki. To powinien być gol.
  • 82'
    Borysiuk przedarł się środkiem, zagrał do Mezengi, a ten na skrzydło do Kiełbowicza. Kiełbik świetnie dośrodkował, ale Kucharczyk nie zdołał szczupakiem umieścić piłki w siatce.
  • 82'
    Po kolejnej centrze Mezenga próbował pokonać Janukiewicza, ale przeniósł piłkę nad poprzeczką
  • 82'
    Bojarski zmienia Rogalskiego.
  • 80'
    Faul Vrdoljaka na Zawadzkim
  • 79'
    Rybus świetne podał do Manu, ale ten koszmarnie pośliznął się.
  • 78'
    Znów Legia długo przetrzymuje piłkę, ale nic z tego nie wynika
  • 78'
    Dobra akcja Rybusa, który na lewej stronie łamie akcję do środka i dośrodkowuje prawą nogą na pole karne Ale w obrębie szesnastki znajdował się tylko Mezenga.
  • 78'
    Kąśliwe uderzenie Kolendowicza mija bramkę Legii. NA szczęście bo Antolović przysnął.
  • 76'
    Daleka wrzutka Kiełbowicza z autu, Vrdoljak przedłuża... ale do nikogo.
  • 75'
    Kompletnie nieudany drybling Manu na prawej stronie. Po chwili kolejna próba nieco lepsza, ale jego podanie przejmują gospodarze.
  • 73'
    Manu zamiast rozegrać piłkę próbował dośrodkować i będzie rzut rożny dla Legii
  • 73'
    Dobra centra, ale pada łupem portowców.
  • 72'
    Po krótkim rozegraniu, Rzeźniczak dośrodkował w taki sposób, że piłka trafił w wewnętrzną stronę słupka, ale wyszła w pole. Niewiele brakowało do przypadkowej bramki.
  • 72'
    Żółtka kartka dla Rzeźniczaka.
  • 70'
    Manu z prwej strony wbiegł w pole karne, ale od początku czekał na wywalczenie rzutu rożnego.
  • 67'
    Rybus po wejściu Manu przeniósł się na środek boiska.
  • 67'
    Mezenga wchodzi za Radovicia i Rybus wraca na skrzydło.
  • 66'
    Tym razem zamieszanie pod bramką Pogoni. Świetnie piłkę zgrywał Rybus do Kucharczyka. Młody napastnik LEgii zwodem minął obrońćę, ale jego strzał został zablokowany. Dobitkę Manu wybronił Janukiewicz.
  • 65'
    Dobra interwencja Choto, ale będzie rzut rożny dla gospodarzy.
  • 65'
    Duże zamieszanie, ale w końcu Antolović łapie piłkę
  • 64'
    Robert Klendowicz pojawia się na boisku kosztem Piotra Petasza
  • 63'
    Legia chyba nie chcąc popełnić błędów z Lubina ... oddała inicjatywę gospodarzom.
  • 63'
    Manu zmienił Cabrala.
  • 62'
    Choto przegrywa pojedynek z Klattem, na szczęście Astiz był dobrze ustawiony i przeciął podanie byłego napastnika Legii.
  • 60'
    Po podaniu Klatta z głębi pola Ława wyszedł sam na sam... Antolović wyszedł, aż na 14 metr i dobrze, że Ława nie podniósł głowy, a strzelił prosto w bramkarza Legii. Gdyby próbował lobować Antolović byłby bez szans.
  • 57'
    Radović przedarł się prawą flanką, le po jego dośrodkowaniu najszybciej zorientowali siędefensorzy gospodarzy.
  • 57'
    Dariusz Zawadzki wchodzi za Olgierda Moskalewicza.
  • 56'
    Kopanina w środku boiska.
  • 55'
    Świetna centra Borysiuka, ale Cabralovi i Choto niewiele zabrakło aby dojść do piłki.
  • 53'
    Mocne uderzenie Petasza, ale bardzo niecelne uderzenie.
  • 52'
    Faul Vrdoliaka, który od tyłu zahacza przypadkowo Ławę. Rzut wolny 30. metrów od bramki Antolovicia.
  • 51'
    Dobry drybling Borysiuka i gospodarze musieli faulować.
  • 50'
    Bardzo długie zagranie Cabrala do Kucharczyak, Młody napastnik Legii ambitnie walczył, ale nie udało mu się wywalczyć piłki.
  • 49'
    Kolejny rzut rożny dla portowców.
  • 49'
    Sami gracze gospodarzy wybijają piłkę z pola karnego Legii.
  • 48'
    Mocne wejście Choto w Klatta, ale sędzia zastosowuje przywilej korzyści.
  • 46'
    Będzie rzut rożny dla Pogoni.
  • 46'
    Krótkie rozegranie i piłka wycofana aż do własnego bramkarza.
  • 46'
    Astiz zatrzymuje Petasza.
  • 45+18'
    Druga część meczu rozpoczęta.
  • 45+17'
    Obie jedenastki ponownie na boisku.
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Połowy na typowym ... pierwszoligowym poziomie.
  • 45+1'
    Bardzo dobre crossowe zagranie Borysiuka do wychodzącego Cabrala. Janukowicz jednak świetnie przeczytał grę.
  • 45+1'
    Sędzia dolicza minutę.
  • 45+1'
    Żółta kartka Borysiuka za ostre wejście od tyłu.
  • 44'
    Strzał Borysiuka z 30 metrów, bardzo niecelny.
  • 43'
    Teraz Kucharczyk ambitnie walczył o piłkę przy końcowej linii. Mimo trudnej sytuacji nie odpuścił. Parę chwil wcześniej Rado wolał zostawić futbolówkę.
  • 40'
    Błąd Choto, na szczęście asekurował go ... Borysiuk.
  • 39'
    Cabral zagrywa piłkę do wychodzącego Radovicia, a gdy wydawało się, że ten dośrodkuje pomocnik Legii odpuszcza piłkę a ta wychodzi poza boisko.
  • 37'
    Astiz głową do Kucharczyka, który w tempo zagrywa do wychodzącego Rado, a ten nie potrafi celnie strzelić. Świetna akcja Legii, a zwłaszcza Kucharczyka.
  • 35'
    Na boisku nie dzieje się nic, piłkarze przekopują piłkę z jednej na drugą stronę boiska.
  • 33'
    Dośrodkowanie Radovicia, do którego z trudem dochodzi Cabral i wreszcie celnie uderza,ale Janukiewicz był na posterunku.
  • 30'
    Świetne podanie Borysiuka z pierwszej piłki do Radovicia. Serb mógłby świetnie uderzyć gdyby umiał to zrobić z lewej nogi. A tak będzie tylko rzut rożny.
  • 30'
    Mocna centra i będzie drugi rzut rożny.
  • 30'
    Strzał Cabrala głową, ale zupełnie nieudany. Kolejna dobra centra Borysiuka
  • 29'
    W Typerze Legia.Net, aż 56% osób typowało do przerwy remis, przeważnie 0:0.
  • 26'
    Rybus naskoczył na Pietruszkę i faul legionisty, w którym to on bardziej ucierpiał.
  • 25'
    Kolejne dobre zagranie Kucharczyka w kierunku Cabrala i znów Argentyńczyk nie przejął piłki
  • 23'
    W końcu lepsze dośrodkowanie, ale dobrze z bramki wyszedł Janukiewicz.
  • 23'
    Dobra akcja Kucharczyka, zagrał do Cabrala ale ten nie doszedł do piłki
  • 22'
    Żółta kartka dla Petasza za faul na Rybusie.
  • 21'
    Astiz zatrzymuje Moskalewicza na przedpolu.
  • 20'
    Borysiuk z rzutu wolnego i znów piłka wpada w pole karne gdzieś na wysokości kolan.
  • 19'
    Mecz zaczyna przybierać obraz podobny do tego z Lubina. Legia niby przeważa, ale nic z tego nie wynika
  • 16'
    Faul Kiełbowicza. 35 metrów od bramki Antolovicia
  • 16'
    Mocne uderzenie Petasza pewnie broni bramkarz Legii
  • 15'
    Kucharczyk ni to strzelał ni to podawał z ostrego konta. Janukiewicz pewnie łapie.
  • 14'
    Dalekie zagranie do Vrdoljaka, który naciskany zagrywa na 5 metr do Radovicia, a ten umieszcza piłkę w siatce. Niestety Ivica zagrywał już zza boiska.
  • 12'
    Na trybunach flagi w kolorach granatowych, bordowych i czerwonych, białych i zielonych
  • 12'
    Strzał Pietruszki, ale niecelny
  • 11'
    Choto za otrzymuje upomnienie za faul. Następny będzie ukarany żółtą kartką
  • 8'
    Znowu piłka zatrzymuje się na pierwszym zawodniku portowców. Piłkarze Legii znów nic nie jedli przed meczem?
  • 7'
    Faul na Radoviciu, Rybus będzie dośrodkowywać z 35 metra.
  • 6'
    Jeden, drugi zwód Rado, poślizg i z akcji nici.
  • 5'
    Pierwsza akcja Legii, strzał głową niepilnowanego Cabrala prosto w ręce bramkarza gospodarzy. Mogło być1:0.
  • 4'
    Wszystkie próby ataków legionistów zatrzymują się na 40 metrze od bramki Janukiewicza
  • 3'
    Pierwsze sekundy meczu to nieznacza przewaga portowców
  • 3'
    Niecelne uderzenie Petasza z dystansu
  • 1'
    Teraz po drugiej stronie boiska faulowany Ława
  • 1'
    Dobry odbiór Rybusa
  • 0
    Mecz rozpocznie Legia, piłkarze Pogoni zebrali się jeszcze w jednym kręgu,a trener Stolarczyk przekazuje ostatnie uwagi