35'
65'
88'
  • 90+3'
    Iwański próbował strzelać prosto z rzutu rożnego. Futbolówka spadła na poprzeczkę.
  • 90+3'
    Koniec meczu. Trzy punkty jadą do Warszawy.
  • 90+2'
    Piłka mija wszystkich obrońców Korony, ale Wawrzyniak nie spodziewał się piłki. Niedokładne uderzenie obrońcy Legii z pięciu metrów.
  • 90+2'
    Iwański z rzutu rożnego i po chwili po raz drugi.
  • 90+1'
    Sędzia dolicza trzy minuty
  • 90'
    Dziś w końcu Legia gra tak jak byśmy chcieli aby grała w każdym meczu.
  • 88'
    Manu na skrzydle minął Golańskiego i miękko dośrodkował do Radovicia, który z bliskiej odległości głową wpakował futbolówkę do bramki.
  • 87'
    Goooool Radović!
  • 86'
    Świetna akcja Legii Cabral, Kucharczyk dośrodkowanie Radovicia. Piłka przeleciała w zdłuż bramki. Akcję zamykał Manu, ale Cieżniak nie dał sie oszukać strzałem z ostrego kąta.
  • 86'
    Iwański z rzutu rożnego, ale bez efektów.
  • 86'
    Iwański uderzony w twarz przez Sobolewskiego, ale przypadkowo.
  • 83'
    Kolejne silne uderzenie Stano, z 14 metrów. Na szczęście niecelne
  • 82'
    Pierwszy faul ... Cabrala.
  • 81'
    Cabral wchodzi za zmęczonego Borysiuka.
  • 80'
    Kucharczyk nie tylko dobrze strzela, ale także dośrodkowuje. Przed chwilą świetnie zagrał z prawego skrzydła.
  • 79'
    Kostia dobrze broni uderzenie Stano z 17 metrów.
  • 79'
    Znów Borysiuk z dystansu, ale tym razem bardzo niecelnie.
  • 78'
    Rzut rożny dla Korony. Wawrzyniak zablokował uderzenie Ediego z 25 metrów.
  • 77'
    Żółta kartka dla Komorowskiego za taktyczny faul na Gajtkowskim, który przed chwilą zmienił Tataja
  • 76'
    Kucharczyk szuka kolejnej bramki. Najpierw próbował zwodem na szesnastce minąć Ediego, a po chwili głową skierować piłkę do siatki.
  • 76'
    Edi przewraca siew polu karnym i domaga się rzutu karnego.
  • 76'
    Sędzia nakazuje grać dalej.
  • 72'
    Dośrodkowanie Manu, ale uderzenie Kucharczyka z woleja jest bardzo niecelne.
  • 71'
    Tym razem Vrdoljak z dystansu. Znów uderzenie zablokowane.
  • 70'
    Kolejny kartonik dla piłkarza Korony, Paweł Golański za faul na Radoviciu od tyłu.
  • 70'
    Kolejne przewinienie piłkarzy gospodarzy. Nerwy chyba im puściły.
  • 68'
    Krótkie rozegranie piłki do Borysiuka, a ten uderza silnie po ziemi, ale w środek bramki.
  • 67'
    I Legia wciąż atakuje.
  • 67'
    Żółta kartka dla Jovanovicia za faul na Borysiuku. 35 metrów od bramki Cieżniaka.
  • 65'
    Goooooolll Iwańskiego
  • 65'
    Świetna akcja Kucharczyka, który ogrywa trzech piłkarzy gospodarzy i zagrał do niepilnowanego Iwańskiego, a ten z lekkimi problemami kieruję ją do siatki
  • 64'
    Kamil Kuzera zmienił Macieja Korzyma.
  • 64'
    Uderzenie Rzeźnika z 35 metrów... Fatalne.
  • 63'
    Stano brzydko fauluje Iwańskiego w achillesa.
  • 62'
    Świetna akcja Kucharczyka i Radovicia. Młody napastnik zagrywa na pole karne, ale Vrdoljak nie dochodzi do piłki. Zabrakło milimetrów.
  • 61'
    Z Rzutu rożnego Iwański i fantastyczne uderzenie Borysiuka z dystansu. Piłka zatrzymała się na głowie Sobolewskiego.
  • 61'
    I po raz kolejny Iwański i uderzenie Borysiuka. Tym razem blokuje je jeden z legionistów.
  • 60'
    Radović odzyskuje piłkę trzydzieści metrów od bramki Cieżniaka.
  • 60'
    Rzut rożny dla Legii po zablokowanym dośrodkowaniu Manu.
  • 58'
    Iwański na boisku. Zmienił Szałachowskiego. Radović przeszedł na prawą flankę.
  • 56'
    Gracze Korony walczą bardzo ambitnie. Mimo, iż legioniści grają z przewagą jednego zawodnika nie widać tej przewagi.
  • 54'
    Nieporozumienie w defensywie Legii. Dobrze, ze gospodarze też zaspali.
  • 53'
    Świetna okazja Szałachowskiego, który przejął piłkę po złym wybiciu Cieżniaka. Mimo trzech kilometrów miejsca Szałach nie zdołał oddać groźnego i celnego uderzenia.
  • 53'
    Vrdoljak uderzony łokciem. Sędzia tego nie widzi.
  • 51'
    35 metrów od bramki. Dośrodkowanie Ediego do Stano. Kostia pewnie łapie piłkę.
  • 51'
    Vrdoljak wróci jednak na boisko.
  • 50'
    Legia chwilowo gra w 10 i w środku boiska widać dziurę.
  • 50'
    Faul Komorowskiego na Korzymie.
  • 49'
    Rzut rożny po dośrodkowaniu Sobolewskiego i blokadzie Borysiuka.
  • 49'
    Minimalnie niecelna główka Golańskiego.
  • 48'
    Dośrodkowanie ediego, Kostia niepewnie, nie wiedział czy wychodzić czy nie. Strzał Hernaniego był jednak niecelny.
  • 48'
    Vrdoljak źle upadł i opuszcza boisko na noszach.
  • 48'
    Szykuje się wejście Iwańskiego.
  • 47'
    Faul Komorowskiego w środku boiska.
  • 46'
    Dośrodkowanie Rzeźniczaka, ale dobra interwencja Golańskiego.
  • 45+19'
    Drugą połowę zaczynają legioniści.
  • 45+18'
    Obie drużyny ponownie na boisku.
  • 45+5'
    Kucharczyk przy niewykorzystanej sytuacji bierze winę na siebie. Mówi, że mógł zagrać piłkę dokładniej, ale nie popatrzył. Myślał, ze Szałach będzie wchodził na długi słupek.
  • 45+4'
    Tataj wygrywa pojedynek z Komorowskim i Wawrzyniakiem.
  • 45+4'
    Koniec pierwszej połowy
  • 45+2'
    Rado wywalcza piłkę, zagrywa do Kucharczyaka, a ten z pierwszej do Rzeźnika. Szkoda, że dośrodkowanie jest marnej jakości.
  • 45'
    Nieporozumienie Rzeźniczaka i Astiza, ale Rzeźnik ambitnie wślizgiem powstrzymuje Tataja.
  • 45'
    Jovanović uderza na vivat. My też się cieszymy!
  • 43'
    Rzeźniczak popełnia błąd, ale sam go na szczęście go naprawia.
  • 43'
    Kucharczyk nadal nie może uwierzyć, że nie padł trzeci gol. Wyraźnie kręci głową...
  • 41'
    Wawrzyniak zmienia Kiełbowicza.
  • 41'
    Pierwsza interwencja Wawrzyniaka. Dobra.
  • 40'
    Sobolewski dogrywał w pole karne, ale Astiz na posterunku.
  • 40'
    Kontra Legii... Kucharczyk sam na sam... ale zagrywa do Szałachowskiego... Niestety za plecy Szałacha i piłkarze Korony przejmują piłkę.
  • 39'
    No i Borysiuk zarabia żółtą kartę za faul na Edim.
  • 38'
    Kontuzja Kiełbowicza. Wygląda, ze podobnie jak Rybus doznał jakiegoś urazu mięśnia dwugłowego, tego samego co Rybus.
  • 37'
    Dobre dośrodkowanie Radovicia, ale dobrze z bramki wyszedł Cieżniak.
  • 36'
    Korona rzuciła się do ataku mimo gry w dziesięciu.
  • 35'
    Ivica strzelił tuż przy prawym słupku. Cieżniak wyczuł zamiar legionisty, ale przy tak precyzyjnym strzale był bez szans.
  • 34'
    Gooool
  • 32'
    Do bramki wchodzi Radosław Cieżniak. Z boiska schodzi Tomasz Nowak.
  • 32'
    Rzut karny wykonywać będzie kapitan Legii
  • 31'
    Radović wychodzi sam na sam z MAłkowskim mija go, ale bramkarz Korony złapał za nogę i będzie rzut karny dla Legii.
  • 31'
    Czerwona kartka dla Małkowskiego.
  • 30'
    Dośrodkowanie Manu, Kucharczyk musną piłkę, ale Małkowski nie dał się oszukać.
  • 29'
    Piłka szybko wraca w pole karne Legii. Najpierw Kostia broni strzał, a przy dobitce Stano był bez szans. Zaspał Kiełbowicz, który nie upilnował stopera Korony.
  • 29'
    Uderzenie Vrdoljak z 35 metrów, ale bardzo niecelne
  • 27'
    Świetne Astiz wybija piłkę
  • 26'
    Dośrodkowanie Rzeźniczaka, ale Szałachowski bez przekonania atakował piłkę i przegrał pojedynek.
  • 26'
    Faul Kiełbowicza w narożniku boiska.
  • 24'
    Kucharczyk próbował trafić do pustej bramki, ale bramkarz Kortony zdołał wybić piłkę.
  • 24'
    Krótkie rozegranie rzutu rożnego przez Kiełbowicza nie stwarza zagrożenia.
  • 24'
    Kolejna indywidualna akcja Kucharczyka. Jovanović oddbiera mu jednak piłkę.
  • 24'
    Strzał Korzyma z 17 metrów i Machnowskij broni strzał.
  • 22'
    Świetne podanie Kucharczyka do MAnu, który nie zdążył, ale poszedł za piłką i zmusił Małkowskiego do błędu.
  • 21'
    Strzał Sobolewskiego z 19 metrów, minimalnie niecelny.
  • 20'
    Kąśliwe uderzenie Korzyma za ktróym nie zdążył Rzeźniczak, ale dobrze interweniuje Machnowskij
  • 19'
    Astiz dosyć ekwilibrystycznie wybija futbolówkę poza pole karne.
  • 19'
    Uderzenie Kiełbowicza z dystansu mija bramkę o jakieś dwa metry.
  • 18'
    Kolejne niedokładne zagranie Szałacha i Kontra Korony.
  • 17'
    Szyba akcja Legii, Szałachowski miał na bokach dwóch partnerów, ale podając trafił w Hernaniego.
  • 16'
    Edi wyszedł z piłką poza boisko. Na trybunach gwizdy
  • 15'
    Znów Rado szarżuje... Jest niedozatrzymania dla gospodarzy.
  • 13'
    Świetna akcja Radovicia, który zakręcił Hernanim i idealnie podał do Szałachowskiego, którego uderzenie o milimetry minęła bramkę Korony.
  • 12'
    Będzie rzut rożny dla Korony po pierwszym szybkim ataku gospodarzy.
  • 12'
    Rzeźniczak skutecznie wybija piłkę poza pole karne
  • 11'
    Legia od początku meczu przeważa. Korona wyraźnie cofnęła się.
  • 10'
    Nieprzyjemny faul na młodym napastniku Legii. Hernani nie zobaczył jednak żółtej kartki.
  • 8'
    Pewna interwencja Machnowskiego
  • 7'
    Dośrodkowanie Kiełbowicza zatrzymuje się w gąszczu w polu bramkowym. Trzykrotnie próbował wepchnać piłkę Kucharczyk i dopiero ta ostatnia próba, gdy już leżał odwrócony tyłem do bramki przyniosła pożądany efekt.
  • 6'
    Goooool dla Legii
  • 5'
    Szałachowski przewraca się na 18 metrze od bramki Małkowskiego, ale sędzia nie przerywa gry.
  • 5'
    Będzie trzeci rzut rożny dla Legii
  • 4'
    Świetne podanie Kucharczyka do wychodzącego Szałachowskiego, ale skrzydłowy Legii nie potrafi dokładnie zagrać na pole karne i będzie rzut rożny
  • 4'
    Po rzucie rożnym Kielczanie wychodzą z kontrą
  • 3'
    Piłkę po zagraniu Korzyma z łatwością wybija Komorowski
  • 2'
    Dośrodkowanie Kiełbowicza na pierwszy słupek nie sprawia Kielczanom problemów
  • 1'
    Kostia wybija piłkę... niestety kiks.
  • 1'
    Dobra akcja Kucharczyka który wywalcza rzut rożny.
  • 0
    Na kieleckim stadionie niemal komplet kibiców - 15 tys.
  • 0
    Zespoły już w szatniach, za chwilę ponownie pojawią się na murawie.
  • 0
  • 0
    W dzisiejszym meczy obydwaj bramkarze na koszulce mają numer 55.
  • 0
    Obydwa zespoły już rozgrzewają się na boisku
  • 0
    Już w piątek wieczorem piłkarze Legii zagrają kolejny mecz o być albo nie być w sezonie 2010/2011. Zapraszamy na naszą relację na żywo
Korona KielceLegia Warszawa

0' Vlasimir Jovanović

0' Paweł Golański

0' Zbigniew Małkowski

0'

28' Pavol Stano

28'
35'

35' Ivica Vrdoljak ( k)