• 46' Isaac Boakye za Obi
  • 46' Brian Mosquera za Cami
  • 46' Brian Mosquera za Rafael Santos
2019-01-15 / 12:00 One Troia Jose Mourinho Training Camp Miguel Martins
  • 90+3' Koniec meczu. Legia w pierwszym sparingu wygrała 4:1 z Olimpico.
  • 90+3' Carllitos otrzymał podanie z prawej strony do Praszelika, tylko delikatnie zmienił kierunek lotu piłki i ta zatrzepotała w siatce.
  • 90+1' Gol dla Legii 4:1 - Carlitos
  • 90' Autorem gola był Marcelo Castro
  • 90' Trzecia próba i gol dla Olimpico. Piłkarz z numerem osiem pokonał Radosława Cierzniaka w sytuacji sam na sam.
  • 88' Jeszcze jedna próba Olimpico i tym razem piłka o centymetry minęła bramkę Cierzniaka
  • 84' Dobre uderzenie na bramkę Legii, ale metr nad poprzeczką.
  • 83' Agra doszedł do podania od Carlitosa, popędził z prawej strony boiska na swojej szybkości, uprzedził bramkarza i posłał piłkę do siatki.
  • 82' gol 3:0 Salvador Agra, Brawo Minecraft!
  • 80' Dobre rozegranie, ale zmierzającą do bramki piłkę wybił Cafu.
  • 79' Wolny dla Olimpico z prawej strony pola karnego Legii
  • 78' Mgła już się przetarła, przebijają się promienie słońca
  • 77' Salvador padł jak rażony prądem przed polem karnym, ale sędzia nie widział faulu. Agra zwija się z bólu.
  • 76' Próbka umiejętności Michała Karbownika, będzie pociecha z tego chłopaka.
  • 75' Stolarski w pole karne, uderzał Szymański, ale niecelnie
  • 74' akcja Legii, z bocznego sektora pola karnego dogrywał Szymański, piłka zatańczyła na linii bramkowej i została wybita przez obrońców.
  • 73' Jest i akcja Agry, ale Salvador zatrzymał się na jednym z obrońców.
  • 72' Główkował Wieteska, ale świetnie spisał się bramkarz Olimpico
  • 70' Uderzał Jędrzejczyk i... jeszcze jeden korner.
  • 70' Rzut rożny dla Legii.
  • 70' Dobre wejście ofensywne Hlouska, ale przy próbie dwójkowego zagrania odebranie nie było w tempo. Szkoda.
  • 68' Dobra akcja Olimpico zakończona strzałem , ale dobrze w bramce Radosław Cierzniak
  • 67' Czekamy na próbkę szybkości Agry, który zyskał pseudonim Minecfraft
  • 64' Ciasno przed polem karnym Olimpico, rywale bronią się całym zespołem
  • 62' Carlitos zatańczył z piłką, dograł do Szymańskiego ale w ostatniej chwili piłkę Szymiemu czubkiem buta wyłuskał obrońca.
  • 60' Aktywny Karbownik zagrał do Carlitosa, a ten wywalczył rzut rożny
  • 59' Karbownik faulował w kolejne akcji tuż przed polem karnym rywali
  • 59' Antolić do Carlitosa, ten wypatrzył Karbownika, ale młody piłkarz Legii zatrzymany przez obrońców
  • 58' Szymański sprytnie wywalczył aut, po chwili dośrodkowanie w pole karne wprost w ręce bramkarza
  • 53' Szymański bliski przejęcia piłki spod nóg bramkarza
  • 53' Legia nadal przeważa, skład mocno się zmienił. Mgła nadal nisko, ogranicza widoczność.
  • 49' Są na boisku m.in. Hlousek, Jędrzejczyk, Cafu, Antolić, Szymański, Karbownik czy Carlitos
  • 46' Druga połowa rozpoczęta wiele zmian w Legii
  • 45+3' Koniec pierwszej połowy meczu.
  • 45+2' Remy przejął piłkę w kapitalny sposób i po chwili uderzył w samo okienko bramki - co za gol!!!!
  • 45+2' 2:0 dla Legii. Gol Remy'ego!!!!
  • 45+1' Bardzo dobra akcja Olimpico, idealnie dograna piłka do Obi i to powinno być wyrównanie, ale Obi źle przyjął piłkę.
  • 44' Ivan Buha strzelał ale pomylił straszliwie
  • 43' To powinien być gol. Vesović zmienił strony boiska, pognał do przodu, spod linii końcowej wyłożył piłkę do Kulenovicia, ale ten uderzył minimalnie niecelnie.
  • 42' Tym razem Vesović zagrywał w pole karne, uderzał Hamalainen, ale pomylił się o metr.
  • 40' Akcja rywali i wywalczyli rzut rożny. Z kornera jednak nic im nie wyszło.
  • 39' Otrzymał podanie z prawej strony od Remiego, który przejął piłkę i pognał z nią pod linię końcową. Wycofał piłkę na środek pola karnego, a tam Hamalainen huknął nie do obrony. Piękny gol.
  • 37' GOL Kasper Hamalainen!
  • 37' Obrana rywali zbyt nonszalancko, co próbował wykorzystać Nagy, ale jeszcze nie tym razem
  • 35' Centrostrzał Ivana Buhy, ale pewnie Majecki w bramce
  • 33' dwójkowa akcja Kucharczyka i Veso, ale zabrakło dokładności
  • 32' Jeszcze raz zarania do Francuza, ale tym razem Remy faulował przy próbie dojścia do piłki
  • 31' Rzut rożny, główkował Remy i... kolejny rzut rożny
  • 31' Veso do Kucharczyka, ale ten powstrzymany przez rywala
  • 30' Uderzał Dominik Nagy, ale trafił w mur. Po chwili dogrywał do Kucharczyka, ale za mocno.
  • 29' Kolejny rzut wolny dla Legii, tym razem z 20 metrów.
  • 28' Martins sprytnie do Kucharczyka, który wybiegał na pozycję, ale w ostatniej chwili wmieszał się w to obrońca
  • 25' Hamalainen zagrał świetną piłkę do Kulenovicia, ale ten źle uderzył futbolówkę
  • 23' Rzut wolny z bocznych sektorów boiska, Rocha dogrywał w pole karne, zamieszanie i piłka ostatecznie w rękach bramkarza.
  • 20' Akcja przeciwnika, ale dośrodkowanie w pole karne Legii bardzo niecelne.
  • 19' Martins dograł w pole karne, główkkował Remy, ale posłał piłkę obok bramki.
  • 18' Martins sprytnie przejął piłkę, ale był faulowany na 25 metrze od bramki rywala.
  • 18' Próba zagrania Veso do Kulenovicia, ale nieudana
  • 16' Dobra akcja rywali, ale w jej finalnej części piłka zagrywana była już zza linii końcowej boiska.
  • 15' Uderzył Martins, ale niecelnie i od brami rozpoczną przeciwnicy
  • 14' Faulowany Astiz na 30 metrze od bramki rywala. Wolny dla Legii
  • 13' Wysoko gra Astiz, często na pozycji defensywnego pomocnika, wymienia się z Remym
  • 11' Remy z Pazdanem zatrzymują akcję rywali
  • 9' Kucharczyk zagrał w pole karne do Kulenovicia, ten nawinął zwodem obrońcę, uderzył, ale broni bramkarz.
  • 8' Tym razem akcja Legii zatrzymana już w polu karnym przez bramkarza
  • 6' Legioniści długo rozgrywają piłkę. Ta w końcu zagrana do Kulenovicia, ale połapali się w tym obrońcy
  • 4' Mecz rozpoczęty, pierwsza akcja Legii i minimalnie niecelne uderzenie Nagya
  • 2' Kapitanem Legii jest Michał Kucharczyk - dziś na prawej obronie
  • Obie drużyny już na boisku, za chwilę początek spotkania
  • Za chwilę początek spotkania, nad boiskiem jest gęsta mgła, niewiele widać
  • Zaczynamy w składzie: Majecki - Kucharczyk, Pazdan, Astiz, Rocha - Remy, Martins - Vesović, Hamalainen, Nagy - Kulenović.
  • We wtorek o godzinie 12:00 piłkarze Legii Warszawa rozegrają pierwszy mecz kontrolny w 2019 roku. Rywalem będzie portugalski trzecioligowiec, Olimpico Montijo