64'
80'
82'
  • 84'
    Niezgoda w walce o piłkę z przeciwnikiem i aut dla Legii. Napastnik ambitnie poszedł do końca za piłką
  • 84'
    Składna akcja legionistów, piłka dośrodkowana w pole karne, a wbiegający w nie Kasper Hamalainen zakończył akcję celnym uderzeniem
  • 82'
    1:0! Kasper Hamalainen!
  • 81'
    Teraz faul taktyczny ze strony Legii. Jędrzejczyk zatrzymał na środku boiska wybiegającego rywala
  • 80'
    Zapowiadane zmiany: Radović, Niezgoda, Astiz, Wieteska i Majecki za Nagya, Remy'ego, Cafu, Carlitosa oraz Cierzniaka
  • 80'
    Nie było zagrożenia, legioniści ponownie poradzili sobie z atakiem rywali po stałym fragmencie gry
  • 79'
    Głośny krzyk rywala miał zmusić sędziego do podyktowania rzutu karnego. Nic z tego. Arbiter nie dał się nabrać i odgwizdał jedynie rzut rożny rywali
  • 78'
    Na ostatni kwadrans na boisku zameldują się Radović, Niezgoda, Astiz, Wieteska, i Majecki
  • 76'
    Hildebreto źle zagrał i legioniści ruszyli z kontrą. Cafu powalony w środku pola, a akcja została zastopowana. Rywale wiedzieli, gdzie przerwać grę
  • 75'
    Piłka po dośrodkowaniu z lewego narożnika wybiera przez legionistów, Vitoria wciąż była jednak przy piłce, aż ostatecznie jeden z zawodników zdecydował się na uderzenie z dystansu. Dużą klasę pokazał Cierzniak parując futbolówkę na róg
  • 75'
    Kapitalna interwencja Stolarskiego we własnym polu karnym. Były piłkarz Lechii swoim wślizgiem uratował legionistów jeśli nie przed stratą bramki, to przed bardzo groźną sytuacją. Ekipa z Setubal ma kolejny róg
  • 73'
    Małe zamieszanie, piłka zaplątała się w polu karnym pod nogami legionistów, ale została wybita
  • 72'
    Tym razem to Vitoria ma rzut wolny ok. 25 metrów przed polem karnym. Portugalczycy będą dośrodkowywać z lewej strony boiska
  • 72'
    Rzut wolny dla warszawiaków. Przy piłce Domagoj Antolić. Dośrodkowanie na drugą stronę pola karnego nie przyniosła skutku, ale legioniści grali nadal. Jędrzejczyk dośrodkował sprzed pola karnego, do wybitej, drugiej piłki, dopadł Stolarski i bez zastanowienia huknął z dystansu. Dobra decyzja, gorsze wykonanie, ale legioniści mogą zapisać sobie kolejny strzał do statystyk
  • 70'
    Legia nie starała się za wszelką cenę przetransportować piłki pod pole karne rywali, została wycofana. Inna sprawa, że skutecznej gry ofensywnej po stronie "Wojskowych" w drugiej połowie po prostu brakuje
  • 70'
    Vesović ładnie włączył się do akcji, ruszył do przodu, ale został zatrzymany na 25 metrze od bramki Legii. Mistrzowie Polski mają jednak aut na lewej stronie
  • 69'
    Sandro Kulenovicia zastąpił Kasper Hamalainen. Teraz to Carlitos jest najbardziej wysuniętym zawodnikiem Legii, a Fin biega za jego plecami
  • 66'
    Legioniści starają się zaatakować prawą stroną, ale tracą piłkę. Po chwili Stolarski fauluje przeciwnika
  • 65'
    Cztery zmiany w stołecznej drużynie: Stolarski, Antolić, Vesović i Rocha zastąpili Kucharczyka, Martinsa, Agre i Hlouska
  • 63'
    - Organizacja, organizacja - to najczęściej wykrzykiwane słowa przez Radosława Cierzniaka. Doświadczony bramkarz regularnie podpowiada kolegom
  • 62'
    Mamy małą awanturę na boisku. Po jednym z wejść rywala doszło do wymiany zdań z dość dużą gestykulacją. Trenerzy obu drużyn uznali, że trzeba wkroczyć i pobiegli do zawodników. Po chwili sprawy już nie było, a zawodnicy wrócili do gry w piłkę nożną
  • 61'
    Piłka krąży od pola karnego do pola karnego. W pierwszej połowie, mimo że nie była najciekawszym wydarzeniem, działo się więcej
  • 56'
    Rywale uciekli spod strefowego krycia warszawiaków, ale nie zdołali sfinalizować dośrodkowania. Mocno uderzona piłka o centymetry minęła dwóch wbiegających w pole karne graczy Vitorii
  • 56'
    Portugalczyk znany z gry w Legii faulowany przez Nagya. Vitoria ma rzut wolny z odległości ok. 25 metrów od bramki strzeżonej przez Cierzniaka. Zapowiada się dośrodkowanie
  • 55'
    A tak wygląda aktualnie Hildeberto ;)
  • 53'
    Hildeberto znalazł się z piłką przy linii końcowej na połowie Legii, nabił byłego kolegę i wywalczył rzut rożny dla swojej aktualnej ekipy. Po chwili sytuację wyjaśnił Jędrzejczyk wykopując futbolówkę poza "szesnastkę"
  • 52'
    Sporo chaosu na boisku w ostatnich minutach - obie drużyny często zagrywają długie piłki, choć w zdecydowanej większości oznaczają one stratę
  • 51'
    Wydawało się, że Legia straciła już piłkę, ale Nagy dogonił ją pod linią końcową i zdołał utrzymać w polu gry. Ostatecznie futbolówka przeszła jednak w posiadanie rywali, choć Węgier zebrał oklaski od kolegów za walkę
  • 50'
    Carlitos faulowany w środku pola, grę wznawia Hlousek. Mistrzowie Polski postawili w tej sytuacji na bezpośrednie zagranie piłki pod pole karne rywali. Agra walczyło futbolówkę przy linii końcowej, ale defensor rywali odbił o niego piłkę i dzięki temu bramkarz Vitorii wznowi grę
  • 48'
    Legioniści próbują skonstruować atak pozycyjny, z boku drużynie wciąż podpowiada trener Ricardo Sa Pinto wskazując dostępne rozwiązania w kwestii zagrania piłki
  • 47'
    Legioniści wznowili grę bez żadnych zmian w składzie. W Vitorii sporo zmian, choć trudnych do zidentyfikowania - przeciwnicy występują w koszulkach bez numerów. Jedno jest pewne - w środku pola ulubieniec wszystkich, Hildeberto (w odchudzonej wersji)
  • 46'
    Rozpoczęła się druga połowa
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia Warszawa bezbramkowo remisuje z Vitorią Setubal
  • 45+1'
    Następny korner dla Legii. Przy piłce w narożniku Agra. Warszawiacy krótko rozegrali stały fragment gry, akcja kończyła się dośrodkowaniem byłego gracza Benfiki, ale to było niecelne
  • 45'
    Trener Ricardo Sa Pinto od początku meczu stoi przy linii bocznej i ciągle instruuje swoich zawodników. Nie brakuje też przypomnień dotyczących stosowania pressingu
  • 43'
    Kucharczyk chwilę temu leżał na boisko z powodu faulu, a teraz przeprowadził dobra akcję prawą flanką. Po chwili znowu warszawiacy atakowali. Cafu wspólnie z Agrą zabrali piłkę rywalowi, ostatecznie na strzał zdecydował się nowy nabytek mistrzów Polski, ale uderzenie nie było celne. Grę od bramki wznowił już golkiper Vitorii
  • 41'
    Kucharczyk faulowany na prawej stronie, na wysokości linii środkowej boiska, ale po chwili legionista wstał, zapomniał o bólu i przybił piątkę z przeciwnikiem. "Kuchy" dalej kontynuuje grę, nie potrzebował nawet pomocy medyków
  • 41'
    Agra zdecydował się na strzał, kierował piłkę w kierunku dalszego słupka szukając uderzenia po przekątnej, ale bramkarze obu drużyn są w sobotę w dobrej dyspozycji
  • 40'
    Legioniści ruszyli lewą stroną boiska, ale po chwili arbiter odgwizdał kolejny faul zawodników z Setubal. Mistrzowie Polski mają rzut wolny z lewej flanki
  • 39'
    Setubal próbuje uspokoić grę i skonstruować atak pozycyjny i ostatecznie rywale osiągają całkiem niezły efekt. Po tym, jak futbolówka trafiła w pole karne, legioniści mieli problem z jej wybiciem, przegrywali walkę o drugą piłkę. Ostatecznie Cierzniak łapie futbolówkę, na raty, z małą pomocą poprzeczki. Przeciwnicy próbowali sugerować krzykiem, że piłka przekroczyła linię bramkową, ale gwizdek sędziego milczał
  • 36'
    Znowu tempo podkręcili gospodarze. Zbyt łatwo legioniści stracili piłkę, lewą flanką pobiegł Mendy, który płasko dośrodkował na skraj pola karnego do Cadiza. Ten oddał techniczny strzał, ale ponownie na posterunku był Radosław Cierzniak
  • 35'
    Agra na spalonym. Dankler potrzebował momentu na dojście do siebie po zablokowaniu uderzenia Portugalczyka, ale może już kontynuować grę
  • 34'
    Odpowiedź Legii w podobnym stylu. Carlitos wykorzystał swoje umiejętności techniczne przed polem karnym, wdarł się w "szesnastkę" i zdecydował się na strzał. Dobrym refleksem wykazał się golkiper portugalskiej drużyny
  • 33'
    Zbyt łatwo Jhonder Cadiz przedarł się środkiem pola. Wieżowiec z Setubal (191 cm) minął dwóch zawodników Legii, a ostatecznie oddał strzał zza pola karnego. Na szczęście dla Legii, próba byłą zbyt lekka i Cierzniak pewnie złapał uderzenie
  • 32'
    Tak wyglądali legioniści przed startem rywalizacji
  • 30'
    Wysoki pressing legionistów zaczyna przynosić efekty. Przeciwnicy zaczynają się gubić w rozegraniu i nie są w stanie zbyt wiele zdziałać w środku pola. Gra przeniosła się przede wszystkim do środka boiska
  • 30'
    Próba szybkiego ataku w wykonaniu Vitorii, ale Mendy został złapany na spalonym i przy piłce są aktualnie legioniści
  • 28'
    Vitoria po inicjatywie, którą wykazywała w pierwszej połowie, teraz nieco osłabła. To legionistów częściej widać w ofensywie. Rywali stać było teraz na strzał z dystansu autorstwa Cadiza. Wenezuelczyk niepozornie uderzył, ale tor lotu piłki sprawił, że Cierzniak musiał do końca kontrolować sytuację
  • 26'
    Carlitos, ustawiony nieco niżej od Kulenovicia, starał się rozegrać piłkę. Futbolówka trafiła do Agry, który wywalczył rzut rożny. Po chwili dośrodkowanie w pole karne Vitorii zostało wybite przez przeciwników
  • 24'
    Legia zaczyna się rozkręcać. Warszawiacy mieli przewagę 3 na 2 na połowie rywali, piłka trafiła do Kulenovicia, a ten odegrał na środek pola karnego do wbiegającego Cafu. Ostatecznie portugalski środkowy pomocnik został zablokowany w polu karnym przez rozpaczliwie interweniujących bramkarza i obrońcę
  • 23'
    Małe zamieszanie na boisku, nikt do końca nie wiedział o co chodzi, ale przerwa w grze trwała. Ostatecznie piłka trafia do bramkarza rywali i ten wznawia grę
  • 22'
    Agra ponownie dośrodkował z prawego narożnika, futbolówka poszybowała na skraj pola karnego do Jędrzejczyka, który najwyżej wyskoczył, uderzył futbolówkę głową, ale jego próba była niecelna. Grę od własnej bramki wznawia Figueirado
  • 21'
    Bardzo dobre dośrodkowanie Agry z narożnika, piłka odbiła się od przeciwnika i wydawało się, że będziemy oglądali gola samobójczego, ale... futbolówka o centymetry mija bramkę i wychodzi na róg
  • 20'
    Martins oddał strzał prosto w mur, ale piłka odbija się od rywali i wychodzi poza boisko. Kolejny stały fragment gry mistrzów Polski - tym razem róg
  • 20'
    Carlitos szarżował środkiem boiska i był faulowany ok. 20 metrów od bramki Figueiredo przez Danklera. Rzut wolny dla Legii. Przy piłce poszkodowany oraz Andre Martins
  • 19'
    Kucharczyk doskonale szedł na obieg Agrze, ale Portugalczyk zagrał niecelnie. Polak, wciąż sprawdzany w roli prawego obrońcy, powalczył o odbiór piłki, dokonał tego, ale sędzia uznał, że był faul. Trudno zgodzić się z decyzją arbitra
  • 18'
    Strzał Vitorii, ale bez większych problemów piłkę łapie Cierzniak
  • 17'
    Zequinha ruszył lewą stroną, próbował dośrodkować, ale zrobił to bardzo niecelnie. Po kwadransie gry 32-letni Portugalczyk jest jednak najaktywniejszym zawodnikiem w szeregach Vitorii.
  • 15'
    Kucharczyk starał się uruchomić na prawej flance Salvadora Agrę, który jednak nie zdołał dogonić piłki przed linią końcową. Warszawiacy starają się teraz zastosować wysoki pressing, choć rywale umiejętnie doprowadzili futbolówkę na połowę mistrzów Polski
  • 13'
    Kolejna akcja Legii, piłka trafia do Carlitosa, który wyrażał swoje oburzeniem względem decyzji sędziego. Zdaniem Hiszpana, rywal zagrał ręką. Pretensje do arbitra nie przyniosły jednak skutku. Gra toczy się dalej
  • 12'
    Piłka trafiła do Carlitosa po zagraniu z prawej strony boiska, ale płaskie uderzenie nie przyniosło skutku. Było blisko, ale gola nie ma
  • 11'
    Legioniści starali się zaatakować lewą stroną boiska za sprawą Nagya, ale Węgier traci piłkę. Po chwili podobna sytuacja z udziałem Carlitosa
  • 7'
    Kolejny korner dla Vitorii
  • 7'
    Groźna akcja przeciwników. Zequinha szarżował lewą flanką, dograł w pole karne, ale ostatecznie legioniści poradzili sobie z dograniem przeciwniczka wybijając futbolówkę z własnego pola karnego
  • 5'
    Cierzniak pewnie łapie dośrodkowanie z narożnika boiska
  • 4'
    Zrobiło się bardzo groźnie. Przeciwnicy szarżowali lewą flanką, piłka w zamieszaniu odbiła się od słupka, ale ostatecznie rywale mają tylko rzut rożny z lewej strony boiska
  • 3'
    Dogranie z lewej flanki wybijają stoperzy Vitorii. Małe zamieszanie w polu karnym po kolejnym dośrodkowaniu, ale Figueiredo łapie futbolówkę
  • 2'
    Piłka odbija się od przeciwnika i mamy rzut rożny
  • 2'
    Pierwsza akcja legionistów, faul na lewej flance. Nagy już podniósł się z boiska, a mistrzowie Polski mają rzut wolny na wysokości pola karnego
  • 1'
  • Za moment zaczynamy rywalizację. Grę rozpoczną Portugalczycy
  • Obie ekipy wychodzą na boisko
  • 0
    Legia na mecz z Vitorią: Cierzniak - Kucharczyk, Jędrzejczyk, Remy, Hlousek - Nagy, Martins, Cafu, Agra - Carlitos - Kulenović‬
  • Mecz z Setubal obejrzą prezes i właściciel klubu Dariusz Mioduski, oraz dyrektor sportowy Radosław Kucharski.