• 64' Nico Varela za Jakub Łukowski
  • 69' Oskar Zawada za Damian Rasak
  • 84' Grzegorz Kuświk za Ricardinho
2019-02-10 / 18:00 Płock Krzysztof Jakubik 8184
  • 90+6' Koniec meczu. Legia wygrywa po golu Artura Jędrzejczyka. Trzy punkty jadą do Warszawy.
  • 90+6' "Furmi" uderzył nad murem ale i nad bramką.
  • 90+5' Ostatnia szansa, rzut wolny. Dominik Furman.
  • 90+5' Varela na głowę Jędzy i strata Wisły
  • 90+4' Furman w tempo do Kuświka, ale Remy na rzut rożny
  • 90+4' Veso już na boisku. A na boisku Kuświkowi uciekła piłka i od bramki Majecki.
  • 90+3' Uraz Marko Vesovicia, konieczna pomoc medyków
  • 90+2' Merebaszwili zamieszał legionistami i gdyby nie interwencja Jędrzejczyka ciężko by było o zwycięstwo.
  • 90+1' Sędzia doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry.
  • 90' Zmiana w Legii za Nagya wszedł zapowiadany Medeiros.
  • 89' Uderzał na bramkę Zawada, ale niecelnie.
  • 89' Do wejście na boisko szykuje się Iuri Medeiros.
  • 89' Varela strzelił z dystansu z nieprzygotowanej pozycji, chyba za bardzo uwierzył we własne umiejętności.
  • 88' Kolejna akcja Wisły, zamieszanie w polu karnym, ale czujny jest duet stoperów Legii
  • 86' Merebaszwili w pole karne, było gorąco, ale sytuację wyjaśnił Jędrzejczyk
  • 84' Zmiana w Legii za Szymańskiego wszedł Kasper Hamalainen.
  • 83' Jędrzejczyk stał się w powietrzu z Furmanem, sędzia odgwizdał faul. Tym razem wychowanek Legii strzelał, ale ponad bramką.
  • 82' Strzelał Borysiuk, ale bez problemów poradził sobie z tym strzałem Majecki.
  • 81' Ależ było groźnie. Doskonałe dośrodkowanie Furmana, nikt nie przeciął toru lotu piłki i ta przeleciała tuż obok bramki Majeckiego. Najlepsza okazja na bramkę dla gospodarzy.
  • 80' Faulowany Merebaszwili i przed szansą Furman
  • 79' Kolejna próba gospodarzy, tym razem prawą stroną, dośrodkowanie, ale czujmy był Remy.
  • 77' Całkiem dobrze wyglądająca akcja Wisły Płock zakończyła się na Andre Martinsie.
  • 75' Nagy pędził lewą stroną, ale skutecznie wślizgiem Łasicki.
  • 74' Szymański uderzał z 13 metrów, ale dobrze na linii bramkowej Dahne.
  • 73' Szymański z rożnego w pole karne, ale ty razem Dahne wyszedł do piłki i piąstkował piłkę
  • 73' Kontra Legii ale Agra za słabo do Nagya w ostatniej fazie akcji.
  • 72' Akcja Wisły, Merebaszwili wywalczył korner.
  • 71' Agra do Cafu, ale ten źle uderzył z dogodnej sytuacji
  • 69' Próba Wisły Płock, ale Merebaszwili ograny przez Vesovicia.
  • 68' Po strzelonym golu trener Ricardo Sa Pinto zasalutował w kierunku "Jędzy".
  • 67' Szymański dograł na piąty metr wprost do Jędrzejczyka, a ten w końcu pokonał bramkarza Wisły. 1:0. Brawo!
  • 65' Gol dla Legii. Artur Jędrzejczyk!
  • 65' Dośrodkowanie Cafu ale tym razem dobrze Uryga wybił piłkę na rzut rożny.
  • 64' Kulenović ograł obrońcę w polu karnym, przełożył Urygę i będąc sam na sam z bramkarzem posłał piłkę obok bramki. Szkoda. Świetne podanie zanotował Martins.
  • 63' Na pozycji spalonej Merebaszwili.
  • 61' Jest zapowiadana zmiana w Legii za Michała Kucharczyka wszedł Salvador Agra.
  • 60' Kapitalna akcja Veso, zwiódł w polu karnym Garcie, uderzył na dalszy słupek, ale świetnie interweniował Dahne.
  • 59' Do wejścia na boisko szykuje się Salvador Agra
  • 59' Silny strzał Cafu ale piłka poszybowała ponad bramką.
  • 57' Merebaszwili przed polem karnym, uderzał na bramkę, ale został zblokowany przez Remy'iego.
  • 56' Szymański na głowę piłkarza Wisły i kontra
  • 56' Cafu wywalczył rzut rożny, choć Mrebaszwili przsięgał sędziemu, że to nie on wybił piłkę.
  • 55' Majecki miał już piłkę w rękach, ale był faulowany w powietrzu, futbolówka zmierzała do siatki, ale sędzia odgwizdał przewinienie.
  • 54' Ależ strzał Merebaszwiliego i tylko dzięki Majeckiemu Legia nie przegrywa z Wisłą w Płocku. Rzut rożny dla gospodarzy.
  • 53' Ricardinho doszedł do pozycji strzałowej, ale został zablokowany.
  • 52' Rzut wolny dla Legii, Martins ale wprost w ręce Dahnego.
  • 51' Nagy padł jak rażony prądem po kontakcie z Rasakiem. Piłkarz gospodarzy ukarany żółtą kartką.
  • 50' Rzut wolny z boku pola karnego, Furman w pole karne ale za wysoko i za głęboko. Od bramki Majecki.
  • 49' Ależ zamieszanie. Kulenović z ostrego kąta, Dahne odbił piłkę, dobijał Vesović, również Dahne odbił piłkę, przy kolejnej dobitce "Kulo" był na spalonym.
  • 47' Merebaszwili w ataku, ale faulował Cafu
  • 46' Bez zmian w składach
  • 46' Druga połowa rozpoczęta
  • 45' Koniec pierwszej połowy meczu.
  • 45' Merebaszwili w pole karne, ale dobrze Majecki.
  • 44' Martins dogrywał w pol karne, ale Kulenović faulował atakując piłkę.
  • 43' Martins zwija się z bólu po kontakcie z Ricardinho
  • 42' Kolejna próba Furmana, rzut wolny z bocznego sektoru boiska, dośrodkowanie i kiks Ricardinho
  • 39' Furman płasko w pole karne, ale połapali się w tym legioniści.
  • 38' Rzut wolny wywalczył Furman, faulował Jędrzejczyk i a za prosty został ukarany żółtą kartką Martins
  • 37' Rzut wolny, Martins w pole karne do Jędrzejczyka, ten zgrał do Kulenovicia, ale strzał Chorwata nie był udany.
  • 35' Trzy "rulety" w jednej akcji Wisły Płock, ale efekt końcowy to spalony.
  • 34' Łukowski uderzył z 16 metrów i to mogła być bramka, ale na linii strzału stanął... Dominik Furman
  • 33' To powinien być gol. Szymański zagrał idealnie do Cafu, ale ten z bliskiej odległości źle trafił w piłkę głowę i przestrzelił.
  • 32' Veso w polu karnym, zakręcił obrońcami, ale wywalczył tylko rzut rożny
  • 31' Vesović zwlekał zbyt długo ze strzałem i został zablokowany, a po chwili pospieszył się z uderzeniem Kucharczyk.
  • 30' Szymański zdecydował się na strzał z dystansu, ale trafił wprost w bramkarza.
  • 29' Furman faulował Martinsa na środku boiska. Stały fragment gry dla Legii
  • 28' Kucharczyk w tempo do Remy'iego, ale ten źle trafił głową w piłkę.
  • 28' Kolejna akcja Legii, ale Cafu zatrzymany przez Dźwigałę na wysokości pola karnego
  • 27' Wisła zbyt długo i zbyt czytelnie buduje swoje akcje, bez szans na powodzenie jak na razie
  • 24' Tym razem Kucharczyk posłał długie podanie do Szymańskiego, ale ten uprzedzony przez bramkarza.
  • 23' Dobre zagranie do Michała Kucharczyka od Remy'ego ale "Kuchy" uprzedzony przez bramkarza na skraju pola karnego.
  • 21' Trzecia próba Furmana z rzutu wolnego, tym razem dograł idealnie na głowę Dźwigały, ale bardzo pewnie w bramce interweniował Majecki.
  • 19' Gospodarze próbują akcji ofensywnych, ale dużo w tym niedokładności i nieporadności
  • 17' Wolny dla Wisły, w pole karne dogrywał Dominik Furman, ale wprost na głowę jednego z legionistów
  • 16' Ależ to była akcja. Martins zagrywał do Vesovicia, ten uderzył głową ale trafił w słupek. Szkoda.
  • 14' Nagy do Kulenovicia w pole karne i gol, ale sędzia wskazał pozycję spaloną Vesovicia.
  • 13' Próba długiego zagrania - Remy do Vesovicia, ale Francuz użył zbyt wiele siły
  • 12' Z kornera nie wyszło nic wartego zapamiętania
  • 12' Akcja Marko Vesovicia i rzut rożny
  • 11' Furman zagrywał w pole karne, ale dobrze piąstkował Majecki na przedpolu
  • 8' Hlousek zagrywał do Szymańskiego, Rasak starł się z "Szymim", który ucierpiał, ale sędzia nakazał grać dalej
  • 7' Faulowany Nagy przez Urygę na środku boiska, po chwili Martins niecelnie do Cafu.
  • 6' Tym razem próbował Merebaszwili, po chwili Furman ograny przez Remy'iego.
  • 4' Akcja Legii prawą stroną, ale Hlousek zatrzymany przez rywala
  • 1' 30 sekunda meczu i pierwsza akcja Legii, dwa na jeden. Jednak bramkarz Wisły wyszedł z tej sytuacji obronną ręką
  • 1' Mecz rozpoczęty
  • Skład stołecznego klubu desygnowany do gry przez trenera Ricardo Sa Pinto kształtuje się następująco: Majecki - Vesović, Remy, Jędrzejczyk, Hlousek - Cafu, Martins - Kucharczyk, Szymański, Nagy - Kulenović
  • Za niespełna 15 minut rozpoczynamy pierwszy oficjalny mecz warszawskiej Legii w tym roku kalendarzowym! Legioniści zmierzą się na wyjeździe z 14. drużyną Ekstraklasy, Wisłą Płock.