• 71' Damian Dąbrowski za Mateusz Wdowiak
  • 90' Oleksii Dytjatjew za Sergiu Hanca
  • 90' Michal Siplak
2019-04-20 / 20:30 Warszawa Bartosz Frankowski
  • Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na nasze materiały pomeczowe: wypowiedzi trenerów, zawodników, zdjęcia oraz wideo. Już w środę ważne spotkanie w Poznaniu z Lechem. Dobranoc!
  • Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Carlitos! Mamy lidera, w Warszawie mamy lidera!
  • 90+8' Koniec! Koniec! Koniec! Legia wygrała z Cracovią 1:0!
  • 90+7' Carlitos schodzi, w jego miejsce Cafu
  • 90+5' Dytjatjew za Hancę
  • 90+5' Carlitos! GOOOOOOOOOL! Legia obejmuje prowadzenie w doliczonym czasie gry!
  • 90+3' Francuz walczył o piłkę o został przewrócony przez jednego z krakowian!
  • 90+3' Rzut karny dla Legii wywalczony przez Remy'ego!
  • 90+2' Wydawało się, że Carlitos z partnerami wykorzystają błąd rywala,. Zbyt pochopną decyzję o próbie dośrodkowania podjął Rocha. Portugalczyk przeciągnął centrę
  • 90' Pięć minut doliczonych
  • 90' Centra Dąbrowskiego, ale Remy do samego końca kontrolował piłkę, po czym skutecznie ją wybił
  • 89' Remy - zdaniem arbitra - nieprzepisowo powstrzymał Dimuna. Rzut wolny dla Cracovii blisko pola karnego mistrzów Polski
  • 88' Rocha czujnie zdjął piłkę z głowy Cabrerze na skrzydle
  • 86' Dośrodkowanie Hancy, lecz Cierzniak złapał futbolówkę
  • 86' Kulenović sfaulował Hancę na połowie Legii. Będzie rzut wolny dla rywali
  • 85' Olbrzymi grymas bólu na twarzy Hancy, który z problemami, ale jednak wstał
  • 84' Warszawiacy powoli budują sytuacje, chcą uśpić przyjezdnych i zaskoczyć ich w samej końcówce
  • 81' Kulenović wchodzi, Hamalainen schodzi
  • 81' Hanca rozprowadził akcję po czym skończył ją celnym uderzeniem wprost w Cierzniaka
  • 80' Główka Jędrzejczyka po centrze Vesovicia ląduje w rękawicach Peskovicia
  • 79' Centra Rochy z lewej strony, a Siplak mógł skierować piłkę do własnej bramki. Korner
  • 78' Carlitos do Hamalainena, ten szukał Nagya, ale za mocno zagrał do wprowadzonego Węgra. Miejscowi atakują, ale czas nieubłaganie zbliża się do końca
  • 76' Helik leży na boisku. Kolejna przerwa w grze
  • 75' Dośrodkowanie Hancy, w polu karnym ręka jednego z zawodników Cracovii. Sędzia jednak nie odgwizdał rzutu wolnego
  • 74' Nagy zastępuje Szymańskiego
  • 73' Żółta kartka dla Rochy
  • 73' Hanca dośrodkował z lewej strony boiska, ale bez większych efektów dla ekipy Probierza
  • 72' Dąbrowski za Wdowiaka
  • 72' Żółta kartka dla Martinsa. Portugalczyk nie zagra w Poznaniu
  • 70' Centra Szymańskiego z rzutu rożnego, lecz Datković z zimną krwią wybił piłkę poza pole karne
  • 70' Poprzeczka Medeirosa! Ależ było blisko po zejściu Portugalczyka do środka!
  • 68' Bramkarz gości może kontynuować grę, wszystko w porządku z jego stanem zdrowia
  • 66' Pesković potrzebuje pomocy medycznej
  • 66' Błąd w komunikacji na linii Medeiros-Antolić, ale legioniści wciąż atakują
  • 65' Sędzia Frankowski nie uznał gola przez pozycję spaloną Szymańskiego, który absorbował Peskovicia.
  • 64' Kolejny rzut rożny. Warszawiacy podrażnieni decyzją sędziego
  • 63' Rajd Carlitosa, podanie do Hamalainena, ten wywalczył korner
  • 63' Niestety, bramka nieuznana...
  • 62' Będzie VAR. Czekamy zatem na oficjalny werdykt
  • 61' Nie, jednak nie ma... Sędzia dopatrzył się pozycji spalonej
  • 60' Medeiros! 1:0 dla Legii!
  • 59' Szymański! Pomocnik dopadł do dośrodkowania Vesovicia z prawej strony, ale uderzył wprost w golkipera krakowian
  • 58' Nieudane zagranie Siplaka, który chciał przerzucić ciężar gry do ofensywy
  • 57' Vesović sfaulował Wdowiaka, gra nieco się podostrzyła, ale na razie sędzia rzadko sięgał do kieszonki, aby karać zawodników
  • 57' Wdowiak do Hernandeza, ale ten został uprzedzony przez Martinsa
  • 56' Medeiros łatwo uwolnił się spod opieki obrońców, zszedł do środka i chciał prostopadle uruchomić Szymańskiego. Minęło kilkanaście sekund i "Szymi" zabrał się z futbolówką, oddał płaski strzał zza "szesnastki", który obronił Pesković
  • 55' Carlitos sfaulowany w ataku przez Wdowiaka. Hiszpan domagał się kartonika dla rywala, ale sędzia pozostał niewzruszony
  • 54' Dośrodkowanie Hancy z rogu, piłkę odbił Datković, a ostatecznie wybił ją Martins
  • 54' Niezła akcja Cracovii skończona rzutem rożnym
  • 53' Dimun zszedł do środka i dośrodkował z prawej nogi na nabiegającego Hernandeza. Wprowadzony gracz w przerwie uderzył jednak mocno niecelnie
  • 52' Gol podał prostopadle w kierunku Cabrery, ale nie ma bramki. Czujny Cierzniak
  • 51' Pusty przelot Vesovicia, zbyt głębokie dośrodkowanie prawego defensora Legii
  • 50' Ponownie centra Martinsa, ale bez efektów. Futbolówka szybka trafiła pod nogi legionistów, którzy spokojnie chcą konstruować następne akcje
  • 49' Martins dośrodkował w pole karne, zrobiło się zamieszanie i mamy kolejny korner
  • 49'TUTAJ - skoro Jędrzejczyk nie zagra w kolejnym meczu, to... kto?
  • 49' Centra Szymańskiego z rzutu wolnego, a piłką na róg strącił Rapa
  • 48' Dośrodkowanie Szymańskiego, skakał Medeiros, a strzał Vesovicia został zablokowany. Po chwili reprezentant Czarnogóry został sfaulowany na wysokości pola karnego
  • 47' Niedokładne podanie Gola na skrzydle do partnera
  • 46' Zaczynamy drugą połowę! Do boju Legio!
  • Hernadez za Piszczka w przerwie
  • 45+4' Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia bezbramkowo remisuje z Cracovią. Wracamy za kwadrans
  • 45+4' Rocha ruszył środkiem i stracił, piłkę. Remy musiał ratować swój zespół ryzykownym wślizgiem, za co został ukarany żółtą kartką
  • 45+2' Dośrodkowanie z prawej strony, Szymański zbiegał do główki, ale rywale dali sobie radę
  • 45+2' Tym razem Vesović sfaulowany przez Wdowiaka blisko chorągiewki. Legia będzie mieć stały fragment
  • 45+1' Helik sfaulował Carlitosa blisko linii bocznej. Hiszpan poczuł ból, ale szybko podniósł się z boiska
  • 45+1' Pierwsza połowa przedłużona o trzy minuty
  • 45' Martins nieprzepisowo powstrzymany w środku, Cabrera nie może uwierzyć, że arbiter dopatrzył się faulu
  • 44' Przed przerwą ekipa Michała Probierza nieco przycisnęła, stara się często dośrodkowywać w pole karne. Na razie warszawiacy kasują ich akcje w zarodku bez większych problemów
  • 42' Zakotłowało się w polu karnym Legii, ale na szczęście "Wojskowym" nic się nie stało. Uderzenie jednego z rywali było typowym strzałem na wiwat
  • 40' Żółta kartka dla Jędrzejczyka za faul na Piszczku. To ósme "żółtko" obrońcy w tym sezonie. Oznacza to, iż "Jędza" nie zagra w środę z Lechem
  • 38' Dośrodkowanie Martinsa z rzutu wolnego, Pesković wypuścił na chwilę piłkę z rąk, ale szybko naprawił swój błąd. Na futbolówkę czyhał bowiem Carlitos
  • 37' Żółta kartka dla Piszczka za faul na rozpędzonym Rochy
  • 36' Siplak po raz kolejny płasko, mocno zacentrował w "szesnastkę", Cabrera uderzył piłkę na wślizgu, jednak Cierzniak był przygotowany na taki wariant i spokojnie chwycił futbolówkę
  • 35' Dośrodkowanie ze skrzydła w kierunku Piszczka, ale Remy spokojnie przestawił napastnika i wybił mu z głowy jakiekolwiek zagrożenie
  • 34' Hanca nieszablonowo uderzył ze skraju pola karnego, ale piłka przeleciała minimalnie obok prawego słupka Cierzniaka
  • 33' Wyrzut Siplaka z autu na wysokości "szesnastki" , zrobiło się zamieszanie, ale ostatecznie miejscowi czujnie wybili futbolówkę
  • 32' Martins stracił piłkę w środku, Cracovia wyszła z kontrą, ale po chwili zdecydowanie zwolniła tempo, na czym skorzystała Legia
  • 31' Medeiros zszedł do środka, miał trochę przestrzeni, ale huknął w trybuny
  • 30' Vesović do Hamalainena, Fin wpadł w pole karne i chciał zagrać wzdłuż bramki, ale został zablokowany
  • 28' Hamalainen obrócił się z piłką i został sfaulowany przez Siplaka. Wcześniej na boisku przez kilkanaście sekund leżał Martins. Portugalczyk podniósł się o własnych siłach i może kontynuować grę
  • 27' Vesović minął Siplaka, ale zacentrował zbyt lekko, przewidująco, dlatego goście przejęli piłkę
  • 26' Niesygnalizowane dośrodkowanie Vesovicia z prawej flanki i niecelne główka Szymańskiego. Warszawiacy mają przewagę optyczną, kreują więcej sytuacji niż przyjezdni, co może napawać optymizmem
  • 24' Szymański przegrał pojedynek szybkościowy z Rapą na lewej stronie boiska. Rumun zanotował skuteczny wślizg, który zastopował zapędy legionisty
  • 23' Carlitos i Antolić grali na jeden kontakt, ale podanie do Szymańskiego było nieco niedokładne, przez co 19-latek jego nie opanował
  • 21' Carlitos chciał się zastawiać na połowie gości, lecz został powstrzymany przez dwóch zawodników przyjezdnych
  • 20' Groźne dośrodkowanie Wdowiaka praktycznie spod chorągiewki, ale Cierzniak na posterunku
  • 19' Sztab szkoleniowy porządnie opatrzył Piszczka, który jednak może kontynuować grę. Zmiana anulowana
  • 19' Korner dla stołecznego klubu. Martins inteligentnie wycofał piłkę do Medeirosa będącego tuż przed "szesnastką", ale został zablokowany
  • 16' Piszczek z podejrzeniem złamanego nosa opuścił boisko. W jego miejsce wejdzie Hernandez
  • 16' Piszczek wciąż opatrywany przez lekarzy na środku boiska, arbiter prosi o opuszczenie przez nich placu gry
  • 14' Jeden z piłkarzy Cracovii leży na murawie. będzie potrzebna interwencja medyków klubowych
  • 14'
  • 13' Błąd Jędrzejczyka w obronie, podał piłkę wprost do Cabrery. Ten chciał lobować Cierzniaka, ale zanotował nieudaną próbą
  • 12' Martins! Ależ Portugalczyk przedarł się środkiem, huknął w poprzeczkę i chciał dobijać swoje uderzenie głową, ale został osaczony przez rywali. Świetna próba środkowego pomocnika Legii
  • 11' Gol sprytnie zauważył sporo przestrzeni na lewej flance i zagrał do Wdowiaka. Z akcji skrzydłowego Cracovii nic jednak nie było
  • 10' Szymański ustawił się do rzutu wolnego, uderzył ponad bramką
  • 8' Dobry zamiar Antolicia, który wypatrzył Carlitosa. Futbolówka została jednak przecięta przez krakowian
  • 7' Hamalainen posłał zawiesinę w kierunku Medeirosa, aczkolwiek Portugalczyk musiał uznać wyższość defensorów gości
  • 7'
  • 6' Wdowiak do Cabrery, a ten poszukał Piszczka. Napastnik Cracovii przypadkowo dotknął jednak piłki ręką, co nie umknęło arbitrowi
  • 5' Wdowiak dośrodkował z prawej strony, lecz Remy wykazał się czujnością i zażegnał niebezpieczeństwo
  • 5' "Pasy" chciały zaskoczyć legionistów, Rocha wyekspediował piłkę poza linę boczną
  • 4' Rocha do Carlitosa na skrzydle. Hiszpan zagrał ponownie do Portugalczyka, a ten nieźle dośrodkował na głowę Hamalainena. Fin jednak nie spodziewał się, że piłka do niego dotrze i główkował z zaskoczeniem na twarzy. Futbolówka przeleciała ponad poprzeczką
  • 3' W związku z pewnymi problemami na bramkach wejściowych na stadion...
  • 2' Rozegranie krakowian z rzutu rożnego, ale Jędrzejczyk oddalił zagrożenie
  • 1' Cracovia ruszyła lewą stroną. Wdowiak dośrodkował w pole karne, a Rocha głową wybił piłkę na róg
  • 0 Gramy!
  • Obie ekipy już na murawie. Zaraz rozpoczynamy rundę mistrzowską przy Łazienkowskiej!
  • Skład Legii wygląda następująco: Cierzniak - Vesović, Jędrzejczyk, Remy, Rocha - Martins, Antolić - Medeiros, Hamalainen, Szymański - Carlitos! Ławka: Malarz, Stolarski, Nagy, Astiz, Radović, Cafu, Kulenović
  • Sztab szkoleniowy stołecznego klubu na pewno nie skorzysta z Radosława Majeckiego, Michała Kucharczyka, Mateusza Wieteski i Jarosława Niezgody, którzy powoli dochodzą do zdrowia po kontuzjach.
  • Witamy! O godzinie 20:30 rozpocznie się mecz 31. kolejki Lotto Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa a Piastem Gliwice!