77'
80'
86'
90'
  • Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia naszych materiałów pomeczowych. Do usłyszenia w niedzielę, oby zwycięską!
  • 90+19'
    Koniec. Z powodów technicznych dopiero teraz możemy to oświadczyć. Legia przegrała 0:1 z Jagiellonią, ale wciąż liczy się walce o mistrzostwo. Piast bowiem bezbramkowo zremisował z Pogonią i ma dwa punkty przewagi nad stołecznym klubem
  • 90+11'
    Carlitos zablokowany przez Arsenicia, po chwili Hiszpan dośrodkował, jednak nic się nie wydarzyło
  • 90+5'
    Faul Wieteski, wcześniej nieudany drybling Radovicia. Żółtko" dla "Wietesa"
  • 90+3'
    Pospisil zagrał do Novikovasa, a ten wywalczył rzut wolny dla gospodarzy
  • 90+3'
    Legioniści dośrodkowują, Jagiellonia kasuje centry z obu stron. Warszawiakom brakuje chłodnej głowy w fazie wykończenia
  • 90+1'
    Wieteska! Blisko był teraz stoper Legii
  • 90+1'
    Sześć minut doliczonych
  • 90'
    Carlitos próbował centrować, ale Sandomierski czujny od początku do końca spotkania
  • 88'
    Dośrodkowanie w pole karne złapane przez Sandomierskiego...
  • 88'
    Robi się kocioł w ostatnich fragmentach spotkania. Legioniści postawili wszystko na jedną kartę
  • 86'
    Radović za Hamalainena
  • 85'
    Carlitos niefortunnie nabity przez Romańczuka. Przed chwilą zakotłowało się pod bramką Sandomierskiego, ale jak na złość - nic nie chce wpaść
  • 83'
    Gospodarze, co zrozumiałe, nie spieszą się z rozgrywaniem akcji, czekają na kontry. Legia musi dać jeszcze coś z wątroby, wykrzesać resztki energii
  • 82'
    Hlouska uprzedził Kadlec. Wyglądało na to, że Czech mógł skierować futbolówkę do siatki, ale rywal mu to uniemożliwił
  • 80'
    Hamalainen uciekł lewą stroną, jednak był to zły pomysł. Novikovas przejął piłkę i starał się rozruszać grę
  • 79'
    Świetna akcja Niezgody, został sfaulowany przez Arsenicia. Stoper gospodarzy został ukarany żółtym kartonikiem
  • 78'
    Szymański dośrodkował w pole karne, wysoko w górę skakał Jędrzejczyk. Zrobiło się zamieszanie, ale ostatecznie białostoczanie wyszli z własnej "szesnastki". Co więcej, jednego z rywali sfaulował Vesović
  • 77'
    Kwiecień zastąpił Klimalę
  • 75'
    Wieteska do Hlouska, Czech huknął jednak ponad poprzeczką
  • 73'
    Zablokowane dośrodkowanie Hlouska. Jeszcze Carlitos zbyt długo zwlekał z podjęciem decyzji, przez co stracił piłkę
  • 71'
    Nieudany strzał z dystansu Cafu. Sandomierski spokojnie wznowi grę z "piątki"
  • 70'
    Nagy uprzedzony przez Arsenicia
  • 69'
    Jędrzejczyk naprawił błąd partnerów z drużyny, udało mu się wzorcowo wywiązać z tego zadania
  • 68'
    Po rogu warszawiacy nie doprowadzili do remisu. Płaski, ale niecelny strzał oddał Szymański. Goście się starają, wyglądają coraz lepiej. Wierzymy, że niebawem zespół z Łazienkowskiej strzeli gola
  • 67'
    Szymański stracił, lecz po chwili na szczęścia odzyskał futbolówkę. Ważny przechwyt "Szymiego". Sprawę w swoje ręce wziął Carlitos, który potężnie uderzył, jednak Sandomierski stanął na wysokości zadania
  • 66'
    Niezgoda czyhał na piłkę dośrodkowaną z lewej flanki, ale centra do niego nie dotarła
  • 65'
    Wójcicki wchodzi, Guilherme schodzi
  • 65'
    Hlousek nieprzepisowo powstrzymany w bocznym sektorze
  • 64'
    Uderzenie Szymańskiego z rzutu wolnego przeleciało obok bramki Sandomierskiego
  • 63'
    Niezgoda za Antolicia
  • 63'
    Nagy sfaulowany przez Adamca
  • 62'
    Adamec zmienia kontuzjowanego Poletanovicia
  • 61'
    W tym momencie Klimala i Poletanović narzekają na problemy, są już przy nich lekarze
  • 60'
    Pół godziny do końca, Legia musi wrzucić wyższy bieg
  • 59'
    Dośrodkowanie Szymańskiego z lewej strony Legii, z rzutu wolnego, ale niecelnie z głowy uderzył Nagy
  • 58'
    Żółta kartka dla Guilherme
  • 58'
    Długie zagranie w kierunku Klimali, ale po chwili piłkę stracił Pospisil
  • 58'
    Korner dla Jagiellonii, ale ekipa Vukovicia wyszła z opresji, Hamalainen wygrał walkę o piłkę z Runje
  • 57'
    Błąd Jędrzejczyka i poprzeczka Klimali! Ależ teraz Legia miała furę szczęścia!
  • 56'
    Przeciętna próba Hamalainena. Fin dodatkowo był na spalonym
  • 55'
    Niezła centra Vesovicia, po kilkunastu sekundach w pole karne dośrodkował Hlousek. Bliski szczęścia był Nagy, ale Węgier nie zdołał do końca zorientować się w terenie, podobnie jak Hamalainen
  • 54'
    Szymański zagrał nie w tempo do Antolicia, co zapoczątkowało akcję "Jagi". Doświadczenie Jędrzejczyka spowodowało jednak, iż przy piłce ponownie znaleźli się przyjezdni
  • 53'
    Carlitos uprzedzony przez Romanczuka, po chwili Nagy uderzył, ale Sandomierski znowu nie dał się zaskoczyć
  • 52'
    We wszystkich pozostałych spotkaniach w grupie mistrzowskiej wciąż wynik 0:0
  • 51'
    Romańczuk potrzebuje pomocy medyków klubowych, nie pierwszy raz w tym spotkaniu
  • 51'
    Carlitos za Stolarskiego
  • 50'
    Centra w pole karne skutecznie wybita przez Runje. Środkowy obrońca miejscowych spisuje się praktycznie bez zarzutu
  • 50'
    Dośrodkowanie Szymańskiego okazało się groźne, następnie sporo wiatru zrobił Nagy, lecz nie ma gola. Mistrz kraju musi iść za ciosem, dobrze wszedł w drugą połowę
  • 49'
    Rożny dla ekipy z Warszawy. Centra Antolicia w "szesnastkę", ale w górze królował Runje. Ostatecznie goście zgarnęli jeszcze rzut wolny
  • 47'
    Zamieszanie w polu karnym Legii, ale goście zdołali wyjść z kontrą. Nagy chciał sam skończyć akcję, ale Sandomierski broni!
  • 47'
    Guilherme wycofał do Klimali, po chwili Majecki popisał się ważną interwencją
  • 46'
  • 45+4'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia przegrywa 0:1 z Jagiellonią. Wracamy za kwadrans
  • 45+3'
    Strzał Wieteski z dalszej odległości mocno niecelny. Stoper chce zrehabilitować się za samobójczego gola, który znacząco utrudnił zadanie Legii
  • 45+3'
    Vesović chciał dośrodkować, lecz na posterunku Kadlec. Następnie Szymański próbował jeszcze wnieść coś pozytywnego, jednak Jagiellonia wciąż wygrywa przy Słonecznej
  • 45+2'
    Dwie minuty doliczone
  • 45+1'
    Centra Stolarskiego, ale Arsenić wybił piłkę. Białostoczanie chcieli rzucić się do kontry, ale mają problem gdy wejdą na połowę Legii
  • 44'
    Antolić rozrzucił piłkę do Hlouska, ale Kadlec czujnie zastopował zapędy legionisty
  • 44'
    Dośrodkowanie Hlouska z lewej flanki, ale Vesoviciovi do oddania strzału zabrakło paru centymetrów
  • 42'
    Szymański do Hlouska, ale Czech nie zdołał opanować piłki w boisku
  • 42'
    Przed zmianą stron spotkanie w końcu zaczęło nabierać rumieńców. Atakuje zarówno Legia jak i prowadząca Jagiellonia. Mistrzowie Polski muszą jednak jeszcze więcej dać od siebie, aby doprowadzić do remisu, a później próbować zwyciężyć
  • 40'
    Rzut rożny dla Legii. Centra Szymańskiego, ale Sandomierski piąstkuje. Warszawiacy biją na razie głową w mur, brakuje precyzji i konkretów
  • 39'
    Stolarski dograł w pole karne z prawej strony do Szymańskiego, aczkolwiek skuteczną interwencją popisał się Romańczuk
  • 38'
    Centra Szymańskiego, główkował Wieteska, ale nie skierował piłki do siatki. Po chwili Majecki kapitalnie powstrzymał Klimalę pędzącego z kontrą
  • 37'
    Dośrodkowanie Szymańskiego nie przyniosło rezultatów, "Wojskowi" otrzymali kolejny stały fragment, znacznie dalej od bramki
  • 36'
    Dobre uderzenie Stolarskiego, a Sandomierski sparował jego strzał poza boisko
  • 36'
    Gramy dalej. Vesović szukał Hamalaiena, jednak górą okazał się Runje
  • 36'
    Uraz Poletanovicia, chwilowa przerwa w grze
  • 35'
    Novikovas chciał zrobić różnicę, ale został osaczony przez dwóch legionistów. Ostatecznie miejscowi szybko się zrehabilitowali i przejęli piłkę. Z dystansu uderzył Pospisil, ale była to nieudana próba. Ekipa Mamrota wygląda lepiej z kolei goście głównie biegają i nie mają pomysłu na zagrożenie bramki Sandomierskiego
  • 33'
    Jędrzejczyk sfaulował Arsenicia w walce powietrznej. "Żółtko" dla stopera kadry Polski za zbyt mocną pracę łokciem
  • 33'
    Centra Guilherme, przed "szesnastką" do piłki podbiegł Romańczuk. Co prawda nie udało mu się uderzyć, jednak białostoczanie utrzymują się przy futbolówce
  • 31'
    Trudna sytuacja Legii. Miejscowi muszą jak najszybciej wziąć się w garść, aby nadal liczyć się w walce o mistrzostwo
  • 30'
    Samobójcze trafienie Wieteski, brakowało porozumienia między nim a Majeckim. Samo dośrodkowanie Poletanovicia było niegroźne, jednak niestety - gospodarze prowadzą
  • 30'
    1:0 dla Jagiellonii...
  • 29'
    Żółta kartka dla Stolarskiego za faul na Guilherme
  • 28'
    Hlousek próbował przerzucił futbolówkę na Szymańskiego, który często stara się schodzić do boku i ściągać rywali na swoje plecy. W tym momencie bez większych efektów
  • 27'
    Cafu sfaulowany przez Romańczuka. Dzieje się dzisiaj między tymi zawodnikami. Już nie pierwszy raz sędzia przerywa grę po ich starciu
  • 26'
    Hlousek dośrodkował z bocznej strefy, ale w polu karnym Jagiellonii nie było żadnego legionisty. Arsenić spokojnie zażegnał niebezpieczeństwo
  • 25'
    Romańczuk ucierpiał po starciu z Cafu i potrzebuje pomocy medycznej
  • 21'
    Nagy uderzył z dystansu, ale Sandomierski poradził sobie ze strzałem Węgra
  • 21'
    Po 20 minutach, na wszystkich stadionach kibice obserwują bezbramkowe remisy
  • 20'
    Dośrodkowanie Antolicia z rogu, ale "Jaga" ponownie na posterunku. Wydawało się, że gospodarze wyjdą z groźną kontrą, jednak Klimala przy próbie przejęcia piłki pomagał sobie ręką
  • 19'
    Niepewne interwencja Runje w obronie, ale Bodavarsson oddalił zagrożenie
  • 19'
    Guilherme na spalonym
  • 18'
    Korner dla Legii. Centra Antolicia w pole karne, Wieteska skakał do główki z kolei Jędrzejczyk składał siędo strzału. Ostatecznie doszło do sporego zamieszania w "szesnastce" Jagiellonii
  • 17'
    Kolejne dośrodkowanie Guilherme, ale arbiter przegrał grę. Hlousek został bowiem sfaulowany przez Arsenicia
  • 16'
    Majecki obronił uderzenie Runje po centrze Guilherme z rzutu rożnego
  • 15'
    Vesović sfaulował rozpędzonego Arsenicia w ataku. Na razie brakuje klarownych sytuacji po obu stronach boiska. Czekamy aż tempo spotkania wzrośnie
  • 13'
    Szymański powstrzymany prze Runje. Co więcej młodzieżowy reprezentant kraju złapał się za prawą nogę, ale wstał o własnych siłach
  • 12'
    Klimala upadł w polu karnym, trybuny zawrzały, lecz sędzia pozostał niewzruszony
  • 11'
    Novikovas sfaulowany przez Hlouska
  • 10'
    Szymański przechwycił piłkę w środku pola i zagrał do Vesovicia, ale nominalny obrońca został złapany na spalonym
  • 8'
    Poletanović huknął z ostrego kąta, ale futbolówka poszybowała ponad poprzeczką
  • 8'
    Bodvarsson wywalczył rzut wolny dla Jagiellonii blisko pola karnego Legii
  • 7'
    Nagy chciał włączyć Hamalainena, ale na linii podania stanęli białostoczanie
  • 6'
    Romańczuk sfaulował Szymańskiego
  • 6'
    Klimala odwrócił się z piłką, lecz Wieteska zablokował strzał byłego legionisty. W początkowych minutach nieco więcej do powiedzenia mają gospodarze. Goście czekają na swoje szanse
  • 4'
    Vesović chciał uruchomić Hamalainen dalekim podaniem, ale próba reprezentanta Czarnogóry okazała się niecelna
  • 2'
    Novikovas dośrodkował w pole karne, ale ostatecznie legioniści wybili futbolówkę
  • 1'
  • Obie ekipy powoli wchodzą na boisko, zaraz rozpocznie się mecz. Mecz niezwykle ważny dla stołecznego klubu
  • Do rozpoczęcia spotkania pozostało 45 minut. Zawodnicy obu drużyn wychodzą na rozgrzewkę
  • Skład Legii na mecz z Jagiellonią: Majecki - Stolarski, Wieteska, Jędrzejczyk, Hlousek - Vesović, Antolić, Cafu, Nagy - Szymański - Hamalainen. Ławka: Cierzniak, Rocha, Remy, Astiz, Radović, Niezgoda, Carlitos.
  • Witamy z obiektu w Białymstoku. O godzinie 20:30 rozpocznie się spotkanie Jagiellonii z Legią. Mecz będzie niezwykle ważny w kontekście walki o mistrzostwo Polski. Śledźcie rywalizację razem z serwisem Legia.Net!
Jagiellonia BiałystokLegia Warszawa

58' Guilherme

58'

62' Martin Adamec za Marko Poletanović

62'

65' Jakub Wójcicki za Guilherme

65'

77' Bartosz Kwiecień za Patryk Klimala