46'
64'
73'
79'
  • Już w niedzielę, ekipa z Łazienkowskiej zagra w Leogang z Red Bull Bragantino w kolejnej grze kontrolnej. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia naszych materiałów pomeczowych: wypowiedzi trenerów, zawodników oraz zdjęcia
  • Bramki dla Legii zdobyli Dominik Nagy, Salvador Agra oraz Jarosław Niezgoda
  • 90+2'
    Koniec! Legia wygrała 3:0 z Viktorią Pilzno w sparingu w Westendorfie. Drugi sparing, druga wygrana warszawiaków
  • 90+2'
    Viktoria w ataku, ale Kopczyński z Lewczukiem świetnie sobie radzą. Ważne interwencje legionistów
  • 90+1'
    Strzał jednego z Czechów po rzucie rożnym, ale Majecki nie musiał interweniować
  • 90'
    Ładnie Cafu przyjął piłkę w środku pola i dał się sfaulować
  • 89'
    Końcowe fragmenty spotkania towarzyskiego, przed chwilą dobrze w obronie zachowali się piłkarze Legii
  • 88'
    Trochę chaosu pojawiło się na boisku
  • 85'
    Kostorz sfaulował Havela na połowie Legii. Czesi chcą jeszcze zmienić wynik tego sparingu, warszawiacy jednak umiejętnie się bronią
  • 84'
    Dośrodkowanie Agry z rzutu wolnego, lecz Viktoria wyszła z opresji. Gracze Vrby chcieli zaskoczyć wicemistrzów Polski, ale ta sztuka im się nie udała
  • 83'
    Centra Havela, ale bez efektów
  • 82'
    Niedokładne podanie Lewczuka, Czesi przycisnęli legionistów, ale Antolić oddalił zagrożenie wespół ze Stolarskim
  • 80'
    Havel sfaulował Kostorz i został ukarany żółtą kartką
  • 79'
    Brawo dla Agry. Portugalczyk teraz przebiegł kilkadziesiąt metrów i wygrał pojedynek główkowy w defensywie
  • 77'
    Antolić płasko do Niezgody, a ten nie pokonał Hruski z bliska
  • 75'
    Kostorz zmienił Rosołka
  • 75'
    Świetne podanie z głębi pola i finalizacja Niezgody
  • 74'
    Niezgoda! 3:0! Napastnik minął Hruskę i wpakował piłkę do siatki!
  • 73'
    Wracamy do gry
  • 71'
    20 minut do końca, czas na uzupełnienie płynów
  • 71'
    Limbersky na skrzydło, po chwili rywale zagrali w pole karne. Na piłkę czyhał Beauguel, ale nie skierował jej do siatki
  • 68'
    Zagranie do Havela, ale Stolarski ma dzisiaj swój dzień. Wydawało się, że Paweł nie zdążyć do piłki, lecz skutecznie wytrącił futbolówkę spod nogi rywala
  • 67'
    Rosołek wywalczył korner. Centra Agry minęła jednak wszystkich zawodników
  • 64'
    GOL! Agra! Ależ strzał Portugalczyka bezpośrednio z rzutu wolnego!
  • 64'
    Rosołek chciał zejść do środka, ale został sfaulowany przez Hejdę
  • 63'
    Niezgoda! To powinno być 2:0! Snajper wpadł w pole karne, ale jego strzał zablokował Hruska. Futbolówka ponownie do niego wróciła, Niezgoda lobował, ale futbolówka przeleciała ponad poprzeczką
  • 62'
    Praszelik kapitalnie wypuścił Niezgodę, ale szybciej do piłki dobiegł Hruska. Niezła próba "Praszela". Warto pochwalić także Rosołka, który jest pod grą i pokazuje się partnerom z drużyny
  • 61'
    Kolejna dobra asekuracja Stolarskiego w obronie. Nominalny prawy obrońca występuje dzisiaj na pozycji lewego defensora i radzi sobie całkiem solidnie
  • 60'
    Agra dośrodkował w pole karne do Rosołka, który jednak nie zdołał główkować
  • 59'
    Małe nieporozumienie na linii Stolarski-Remy, ale problem zażegnał Cierzniak, który przejął futbolówkę
  • 59'
    Zbliża się godzina gry za piłkarzami obu klubów. Wokół boiska, na którym rozgrywa się sparing, truchtają zawodnicy Legii występujący w pierwszej odsłonie
  • 58'
    Rosołek na spalonym po dalekim podaniu od Lewczuka
  • 57'
    Świetna asekuracja Stolarskiego, wcześniej źle w pole karne dośrodkował Limbersky
  • 56'
    Ofiarna walka Agry na skrzydle. Filigranowy zawodnik wygrał straconą piłkę, ale potem popełnił prosty błąd w przyjęciu. Szkoda, bo Portugalczyk mógł wykreować groźną akcję na lewej flance
  • 55'
    Centra Agry, a z bliska piłkę ponad poprzeczką posłał Cafu! Ależ blisko był pomocnik z Portugalii
  • 55'
    Niezgoda sfaulowany blisko pola karnego Viktorii. Będzie szansa dla Legii z rzutu wolnego
  • 53'
    Skuteczne interwencja Lewczuka, moment później Cafu dał się sfaulować, a po chwili - Rosołek, którego po raz kolejny nieprzepisowo powstrzymał Havel
  • 52'
    Rosołek szarżował teraz lewym skrzydłem, lecz powstrzymał go Havel. Po chwili "Rosół" dobrze powalczył w obronie
  • 51'
    Rosołek w przerwie zmienił także Kostorza
  • 51'
    Agra zszedł do środka, ale stracił piłkę
  • 50'
    Havel płasko dośrodkował, ale Stolarski skutecznie go zablokował
  • 47'
    "Jedenastka" Legii: Cierzniak - Lewczuk, Remy, Kopczyński, Stolarski - Agra, Cafu, Antolić, Rosołek - Praszelik - Niezgoda
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia prowadzi z Viktorią Pilzno po golu Nagya! Wracamy już niebawem
  • 45'
    Po raz kolejny Kayamba dośrodkował, ale znowu legioniści na posterunku
  • 44'
    Mądrze chciał teraz zagrać Kostorz do wychodzącego Nagya. Zawodnik, który w rundzie wiosennej występował w Podbeskidziu zagrał z półwoleja do Węgra, ale do celu zabrakło naprawdę niewiele
  • 42'
    Vesović zagrał na skrzydło do Carlitosa, ale Hiszpan źle dośrodkował w "szesnastkę". Szkoda, ponieważ akcja zapowiadała się obiecująco
  • 41'
    Hrosovsky zauważył Kayambę, ten ponownie zacentrował, lecz legioniści dobrze się bronią. Ekipa Vukovicia stara się oddalać zagrożenie i kasować zapędy zwłaszcza wspomnianego Kayamby
  • 40'
    Carlitos do Nagya, ten podał do Sanogo, lecz Francuzowi odskoczyła nieco piłka. Napastnik Legii wycofał jeszcze podanie do Gwilii, który zdecydował się na strzał z dystansu. Od bramki wznowi Hruska
  • 38'
    Legioniści wyszli z akcją, a płaski strzał posłał Nagy. Węgier strzelił gola i dał Legii prowadzenie
  • 36'
    GOL! Nagy!
  • 36'
    Dobrze dysponowany Kayamaba zakręcił przed polem karnym Legii, ale jego dośrodkowanie skutecznie zablokował Jodłowiec. Warszawiacy są teraz stłamszeni, ale zdołali wyjść z akcją
  • 34'
    Carlitos zszedł do środka, ale nie miał pomysłu i chciał na pamięć zagrać w pole karne. Żaden z kolegów nie znalazł się jednak w "szesnastce"
  • 34'
    Gwilia często schodzi do obrony, między stoperów i stara się pomagać im rozegraniu poprzez przerzucanie ciężaru gry. Teraz Gruzin źle zaadresował podanie na skrzydło
  • 33'
    Carlitos sprytnie wygarnął piłkę w środkowej strefie boiska, warszawiacy chcieli ruszyć z kontrą, ale arbiter dopatrzył się faulu Czecha i przerwał grę
  • 31'
    Nagy wypuścił Jędrzejczyka w pole karne. Reprezentant Polski nie zdołał jednak wywalczyć rzutu rożnego
  • 31'
    Nagy sfaulowany przez Kaymabę. Węgier zdenerwował się na rywala, ale szybko wznowił grę. Tempo meczu wzrosło. Często obserwujemy akcje z jednej, a w mgnieniu oka - z drugiej strony
  • 31'
  • 29'
    Kostorz zmienił Kwietniewskiego
  • 29'
    Centra Gwilii została spokojnie złapana przez Hruskę. Ekipa z Pilzna szybko pobiegła do ataku, jednak defensywa wicemistrzów Polski uporała się z naporem Czechów
  • 28'
    Nagy! Węgier otrzymał podanie od Vesovicia, ale uderzył tak, że rywal zblokował jego strzał. Będzie korner
  • 27'
    Czesi stosują teraz wysoki pressing, chcą szybko odebrać piłkę, jeszcze na połowie warszawiaków, którzy często podają między pierwszą a drugą linię
  • 26'
    Gramy
  • 24'
    Zawodnicy obu drużyn korzystają teraz uwag płynących od szkoleniowców. Początek należał do warszawiaków, ale z biegiem czasu coraz śmielej na murawie poczynają sobie przeciwnicy
  • 23'
    Chwilowa przerwa na uzupełnienie płynów
  • 23'
    Martins! Strzał Portugalczyka przeleciał ponad poprzeczką
  • 22'
    Nieporozumienie Legii, ale Jodłowiec naprawił błąd kolegi. Po chwili Sanogo dał się sfaulować przed pole karnym czeskiego klubu
  • 21'
    Warszawiacy ponownie ruszyli z kontrą. Sanogo pobiegł środkiem, ale jeden z rywali znakomicie wygarnął futbolówkę Vamary spod nóg
  • 19'
    Majecki! Ależ interwencja golkipera, który obronił strzał z bliska po stałym fragmencie. Od razu na bramkę Viktorii ruszyli legioniści, a konkretnie Vesović. Boczny obrońca szukał Sanogo, lecz zagrał zbyt mocno do atakującego "Wojskowych"
  • 17'
  • 17'
    Ważna interwencja Astiza w obronie. Czesi starają się teraz narzucać tempo
  • 16'
    Hrosovsky do Cermaka, ten obrócił się i został nieprzepisowo powstrzymany przez Gwilię. Będzie rzut wolny dla rywali
  • 14'
    Sanogo wrócił na murawę i będzie kontynuował grę
  • 14'
    Sanogo poczuł ból w nodze, napastnik korzysta w tym momencie z usług medyków klubowych
  • 14'
    Hrosovsky przerzucił piłkę do Reznika, lecz prawy obrońca Viktorii nie dotarł do zagrania
  • 13'
    Carlitos przechwycił piłkę w środku i postanowił... uderzyć na bramkę Hruski. Hiszpan huknął z kilkudziesięciu metrów i minimalnie chybił
  • 12'
    Tym razem Cermak fauluje Gwilię. Czesi nie przebierają w środkach od początku sparingu
  • 11'
    Faul na Nagyu w środku pola
  • 10'
    Vesović pobiegł prawym skrzydłem, dośrodkował wzdłuż pola karnego, lecz nikt nie zamknął akcji. Na razie Legia ma optyczną przewagę, stara się umiejętnie operować futbolówką
  • 9'
    Na spalonym jeden z graczy Viktorii po akcji prawą stroną boiska
  • 7'
    Znowu w natarciu legioniści. Carlitos prostopadłym podaniem uruchomił Sanogo, ten wbiegał w pole karne z rywalem na plecach i zdołał oddać strzał. Uderzenie było jednak zbyt lekkie, by zaskoczyć Hruskę
  • 6'
    Gwilia dośrodkował z rzutu rożnego, nieco zamieszania w polu karnym, lecz ostatecznie to Viktoria przy piłce
  • 4'
    Sanogo powalczył o piłkę w ofensywie, prawie wyłuskał ją spod nóg Jakuba Brabeca, lecz sędzia stwierdził, że przekroczył przepisy. Po chwili obaj zawodnicy ponownie rywalizowali w środku pola i tym razem to Francuz faulowany przez rywala
  • 3'
    Kwietniewski i... znowu bardzo groźnie. Skrzydłowy został podaniem nieco wyrzucony do prawej strony pola karnego, oddał strzał z pierwszej piłki, ale Hruska sparował uderzenie do boku, gdzie piłkę przejął Hlousek
  • 2'
    Kolejna próba rozegrania piłki na prawej stronie boiska, ale skutecznie zadziałali defensorzy Viktorii i od bramki grę wznawia Hruska
  • 1'
    Pierwsza akcja legionistów i od razu zrobiło się groźnie - Kwietniewski szarżował prawą stroną boiska, ale został powstrzymany przez Hlouska, który w dzisiejszym sparingu pełni rolę kapitana Viktorii
  • 1'
    Start!
  • Viktoria ma już za sobą mecz w piątek. Czesi pokonali 3:1 Universitatea Craiova po golach Reznika, Kopica i Chorego. Trener rywali w dwóch połowach wykorzystał dwa różne składy
  • Skład Legii na mecz z Viktorią: Majecki - Vesović, Jodłowiec, Astiz, Jędrzejczyk - Kwietniewski, Gwilia, Martins, Nagy - Carlitos - Sanogo
  • W czwartek wicemistrzowie Polski rozegrali pierwszy spairng okresu przygotowawczego, w którym pokonali 5:0 FK Pribram. Bramki dla "Wojskowych" zdobyli Jarosław Niezgoda, Cafu, Walerian Gwilia, Andre Martins oraz Inaki Astiz
  • Witamy z Westendorf. O godzinie 16:30 piłkarze Legii Warszawa rozegrają na miejscowym stadionie spotkanie sparingowe z Viktorią Pilzno
Legia WarszawaViktoria Pilzno

26' Kacper Kostorz za Mikołaj Kwietniewski

26'
36'
46'

46' Milan Havel za Radim Reznik

46' Lukas Hejda za Ludek Pernica

46' Roman Hubnik za Jakub Brabec

46' David Limbersky za Adam Hlousek

46' Jean-David Beauguel za Michael Krmencik

46' Dominik Janosek za Patrik Hrosovsky

46' Ondrej Michalik za Joel Kayamba

46' Pavel Sulc za Ales Cermak

46' Christian Herc za Lukas Kalvach

46' Jan Kovarik za Jan Kopic