• Do usłyszenia!
  • We wtorek legioniści zmierzą się w spotkaniu towarzyskim z Universitatea Craiova w St. Johann
  • Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia naszych materiałów pomeczowych: wypowiedzi trenera, zawodników oraz fotoreportażu
  • 90+2'
    Koniec. Legia przegrała 1:3 z Red Bull Bragantino w trzecim sparingu na obozie w Leogang. Jedyną bramkę dla ekipy z Łazienkowskiej zdobył Niezgoda
  • 90+1'
    Kwietniewski wbiegł w pole karne, jednak został zablokowany. Korner nie przyniósł warszawiakom pożądanych rezultatów
  • 88'
    Vesović walczył o przechwycenie futbolówki, lecz Ramon wespół z Morato wywalczyli aut dla swojej drużyny
  • 87'
    To trzeci sparing Legii na obozie w Austrii w ciągu czterech dni - warto mieć to na uwadze. Tak samo warunki pogodowe, które nie pomagają grze w piłkę
  • 86'
    Niedokładne podanie Wieteski do Martinsa, po chwili Morato wpadł w pole karne i szukał Pio, ale Miszta wznowi od bramki
  • 84'
    Silva zszedł do środka i próbował zagrać w kierunku Morato, ale Miszta przeczytał intencję przeciwnika i przechwycił piłkę
  • 83'
  • 83'
  • 83'
    Ostatnie dziesięć minut sparingu, warszawiacy próbują coś zdziałać, ale rywale naprawdę dobrze poruszają się po boisku i ich wygrane w ostatnich grahc kontrolnych nie były dziełem przypadku
  • 81'
    Remy, Martins, Jędrzejczyk i Vesović wchodzą za Stolarskiego, Cafu, Gwilię i Astiza
  • 74'
    Claudinho po raz kolejny napsuł trochę krwi warszawiaków. Brazylijczyk spudłował jednak zza pola karnego
  • 72'
    Korner dla Legii. Centra Gwilii w pole karne, ale legioniści nie skierowali piłki do siatki
  • 70'
    Aderlan schodzi, Ramon wchodzi. Czas na uzupełnienie płynów
  • 68'
    Ależ okazja wprowadzonego Morato! Jego uderzenie poszybowało ponad bramką
  • 67'
    Morato, Rafael Silva czy Ryller pojawili się na boisku w miejsce Tubarao, Wesleya czy Liggera
  • 67'
  • 64'
    Praszelik, Kwietniewski, Miszta i Wieteska zastępują Antolicia, Kostorza, Miszę i Kopczyńskiego
  • 61'
    Centra Agry z rogu, Filigranowy pomocnik szukał Cafu, jednak nie znalazł swojego rodaka w "szesnastce". Następnie Atnolić zgarnął piłkę i huknął z dystansu. Próba nie była jednak najwyższych lotów
  • 60'
    Centra Gwilii z lewej strony, mocny strzał zza pola karnego oddał jeszcze Antolić, który wywalczył tym samym rzut rożny
  • 59'
    Ytalo uderzył będąc w polu karnym, ale został zablokowany. Po chwili Cafu został sfaulowany przez Aderlana, który wracał na pełnej szybkości pod własną bramkę
  • 58'
    Kulenović faulowany na połowie Bragantino, legioniści źle weszli w drugą połowę. Dwa stracone gole wciągu dziesięciu minut. "Wojskowi" chcą spokojnie wymieniać się podaniami i przemieszczać się pod pole karne przeciwników
  • 58'
  • 56'
    Gol dla rywali... Dośrodkowanie z kornera, Ortiz wyskoczył do piłki wyprzedzając Kulenovicia i wpakował ją głową do siatki
  • 54'
    Niewymuszony błąd Legii, Ytalo dośrodkował w pole karne, lecz został zablokowany. O piłkę walczył jeszcze Tubarao
  • 53'
    Antolić pobiegł środkiem, ale zagrał nie w tempo do Kostorza na skrzydle. Chwilę wcześniej centry z prawej strony rywali nie zamknął żaden z Brazylijczyków
  • 52'
    Agra na spalonym
  • 52'
    Kostorz był bliski szczęścia, ale Baretto strącił futbolówkę z głowy zawodnika, który wiosnę spędził na wypożyczeniu w Podbeskidziu
  • 50'
    Ytalo. 2:1 dla Red Bull Bragantino
  • 49'
    "Jedenastka" dla rywali... Faulował Lewczuk. Spore zamieszenie i Brazylijczycy mają szansę na wyjście na prowadzenie
  • 49'
    Agra uderzył z rzutu wolnego, ale jego strzał przeleciał ponad bramką
  • 48'
    W zespole rywali zmiana tylko w bramce. Cesar za Kewina
  • 47'
    Agra i Kulenović za Rosołka i Novikovasa po przerwie
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • W zespole rywali zapowiada się do gruntowanej zmiany składy. Kilku zawodników zostanie zmienionych, podobnie w Legii
  • 45+3'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia remisuje 1:1 z Red Bull Bragantino. Bramkę dla stołecznego klubu zdobył Niezgoda. Wracamy za kilkanaście minut
  • 45+3'
    Cafu przejął piłkę, następnie Rosołek wypuścił Kostorza, jednak źle zagrał do nadbiegającego Portugalczyka
  • 45+3'
  • 45+1'
    Rosołek stracił piłkę na rzecz Aderlana, który od razu pobiegł do przodu, jednak nic więcej nie był w stanie wskórać
  • 42'
    Ytalo pokonał Cierzniaka po rzucie karnym. Remis
  • 41'
    Stolarski sfaulował Wesleya w "szesnastce". Będzie rzut karny dla rywali...
  • 41'
    Novikovas zszedł do środka i zagrał na jeden kontakt do Gwilli. Gruzin od razu przetransportował podanie do Lewczuka, ale jego zagranie było trochę za mocne, ale warto pochwalić za intencje defensywnego pomocnika
  • 39'
    Kostorz zmienia strzelca gola - Niezgodę
  • 38'
    Cafu zdecydował się na płaski strzał z dystansu, Kewin "wypluł" piłkę wprost pod nogi Niezgody, który z najbliższej odległości wpakował ją do siatki!
  • 37'
    GOOL! Niezgoda!
  • 36'
    Płaski strzał z dalszej odległości jednego z rywali, ale Cierzniak tylko odprowadził piłkę wzrokiem
  • 36'
    Lewczuk znalazł się teraz w ofensywie, ale sfaulował jednego z Brazylijczyków
  • 35'
    Spokojniejszy fragment spotkania. Brazylijczycy mają optyczną przewagę na zespołem z Łazienkowskiej, którzy co jakiś czas odważniej wychodzą do ataków
  • 33'
    Baretto w kierunku Ytalo. Napastnik dopadł do piłki, ale jego strzał z okolic pola karnego okazał się niecelny
  • 32'
    Aderlan przebojem pobiegł prawą stroną, ale boczny obrońca dał się złapać na spalonym
  • 30'
    Ekipa z Bragancy Paulista utrzymuje się od paru chwil przy piłce, po dośrodkowaniu z prawej strony zrobiło się groźnie, lecz Astiz strącił futbolówkę przez nabiegającym Claudinho
  • 29'
    Niedokładny przerzut Claudinho na prawą flankę
  • 27'
    Trener Vuković udziela cennych wskazówek zawodnikom stołecznego klubu w trakcie chwilowej pauzy w sparingu
  • 26'
    Przerwa na uzupełnienie płynów. Bardzo gorąco jest obecnie w austriackim Leogang
  • 26'
    Dobra interwencja Lewczuka, były gracz Bordeaux po raz kolejny skasował niebezpieczeństwo płynące od Brazylijczyków
  • 25'
    Ytalo był poszukiwany zagraniem z pierwszej linii, lecz Cierzniak był szybszy i chwycił piłkę
  • 24'
    Gwilia przerzucił piłkę do Rosołka, ale niecelnie podał do rozpędzonego Stolarskiego, który szedł na obieg
  • 23'
    Rosołek otrzymał podanie z głębi pola, ale Ortiz wygarnął mu futbolówkę spod nóg
  • 21'
    Dośrodkowanie z prawej strony boiska, ale ostatecznie piłka przeleciała obok lewego słupka Cierzniaka
  • 21'
    Aderlan zapędził się teraz do ofensywy, po chwili w defensywie przewinił wracający Rosołek
  • 19'
    Cierzniak! Ależ interwencja bramkarza Legii po niesygnalizowanym strzale Edimara zza "szesnastki"
  • 18'
    Wesley był bliski szczęścia, ale Astiz oddalił zagrożenie
  • 16'
    Żółta kartka za faul na Cafu. Ukarany Baretto, w ciągu kilkunastu sekund doszło do przepychanek obu klubów. Brutalny faul na Portugalczyku, arbiter śmiało mógł pokazać czerwony kartonik
  • 15'
    Tubarao za mocno zagrał na prawą stronę do Aderlana. Po chwili Novikovas wyszedł z kontrą, zszedł do środka i uruchomił na skrzydle Rosołka. Niestety, młody legionista musiał uznać wyższość Kewina
  • 13'
    Gwilia świetnie wpadł w pole karne i wycofał do Niezgody, ale napastnik Legii, będąc pod presją Baretto, nie strzelił gola
  • 11'
    Rzut wolny dla Legii z dalszej odległości. Gwilia dośrodkował w pole karne, Astiz nabiegał na piłkę i główkował tuż obok słupka
  • 10'
    Cafu sfaulowany w bocznym sektorze boiska, już na połowie Red Bulla
  • 8'
    Rywale szturmują bramki oraz pole karne warszawiaków. Przed chwilą piłkę w "szesnastkę" centrował Bruno Tubarao
  • 8'
    Zamieszanie po kornerze dla ekipy Bragantino, do futbolówki dopadł Correia, ale został zablokowany
  • 7'
    Mocny strzał Edimara zablokowany przez Igora Lewczuka
  • 6'
    Gwilia podał do Rosołka, ten jednak stracił piłkę na skrzydle po pressingu zastosowanym przez dwóch rywali
  • 5'
    Niezgoda dopadł do futbolówki po przechwycie, jednak Ligger wrócił i zrehabilitował się za błąd w obronie
  • 4'
    Dogranie w pole karne ze skrzydła, na strzał zdecydował się Claudinho, ale jego uderzenie poszybowało ponad poprzeczką
  • 2'
    Pierwszy przerzut piłki Brazylijczyków do ofensywy, ale od bramki zacznie Cierzniak
  • 1'
    Zaczynamy!
  • Obie ekipy już na murawie!
  • W sparingu z Brazylijczykami nie wystąpią już dwie "jedenastki" po 45 minut. Wymiar czasowy występów ma być dłuższy. Gracze spoza pierwszego składu mieli trening trwający blisko dwie godziny. Tutaj dokładnie go opisywaliśmy.
  • Warszawiacy zagrają w następującym składzie: Cierzniak - Lewczuk, Astiz, Kopczyński, Stolarski - Rosołek, Antolić, Gwilia, Novikovas - Cafu - Niezgoda.
  • Niedzielni przeciwnicy warszawiaków występują w drugiej lidze brazylijskiej. Więcej na temat rywali przeczytacie w tym miejscu.
  • Witamy ze stadionu w Leogang. O godzinie 16:00 Legia Warszawa rozegra trzeci sparing w trakcie letnich przygotowań. Rywalem będzie brazylijski zespół Red Bull Bragantino
Legia WarszawaRed Bull (CA) Bragantino
15'

15' Baretto

41'

41' Ytalo (k.)

46' Salvador Agra za Maciej Rosołek

46' Sandro Kulenović za Arvydas Novikovas

46'

46' Julio Cesar za Kewin

50'

50' Ytalo (k.)

55'

55' Leo Ortiz

63'

63' Rayne za Edimar

63' Rafael Silva za Wesley

63' Morato za Ligger

63' Rayan za Baretto

70'

70' Lucas Ramon za Aderlan

70' Matheus Peixoto za Ytalo

70' Pedro Naressi za Uillian Correira

70' Ricardo Ryller za Bruno Tubarao

77'

77' Pio za Claudinho