81'
84'
86'
  • Dobranoc!
  • Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na nasze materiały pomeczowe: wypowiedzi trenerów, zawodników, zdjęcia oraz wideo. W niedzielę, Legia zagra w lidze na wyjeździe z Cracovią
  • 90+5'
    Koniec. Legia przegrała w Płocku z Wisłą 0:1. Zwycięskiego gola dla miejscowych strzelił Grzegorz Kuświk
  • 90+4'
    Gwilia zacentrował z rogu, Tomasik głową musnął piłkę, która spadła pod nogi Novikovasa. Litwin będący w okolicy dalszego słupka huknął ponad poprzeczką
  • 90+2'
    Dośrodkowanie Gwilii w kierunku Stolarskiego. Prawy obrońca uderzył, ale został zablokowany. Korner
  • 90+2'
    Faulowany Kante, Legia ma rzut wolny
  • 90+2'
    Kante wpadł w pole karne, minął rywala i płasko wycofał futbolówkę, jednak Wisła zdołała zażegnać niebezpieczeństwo
  • 90+1'
    Cztery minuty doliczone do regulaminowego czasu
  • 90'
    Dahne pewnie wyłapał dośrodkowanie Novikovasa z prawego skrzydła
  • 88'
    Michalski chciał włączyć Ambrosiewicza, ale Stolarski wznowi grę z autu na połowie przyjezdnych
  • 86'
    Garcia schodzi, na murawie melduje się Tomasik
  • 86'
    Gwilia dośrodkował z rzutu rożnego na dalszy słupek, Stolarski zamknął akcję strzałem, ale obrońcy Wisły zażegnali niebezpieczeństwo
  • 84'
    Novikovas wywalczył korner dla "Wojskowych"
  • 84'
    Merebaszwili ukarany żółtą kartką za faul na Martinsie
  • 84'
    Mocna centra Stolarskiego, ale rywale zdołali przeciąć jego zagranie do Niezgody
  • 83'
    Dośrodkowanie Stolarskiego, w bocznym sektorze boiska, zablokowane przez jednego z rywali
  • 81'
    Szwoch schodzi, Ambrosiewicz wchodzi
  • 79'
    Jędrzejczyk sfaulował Kuświka i obejrzał za to żółty kartonik
  • 79'
    Stefańczyk przeciął zagranie do Rochy. Po chwili Nagy miękko zagrał w "szesnastkę" do Kante, który został trochę wytrącony z równowagi w powietrzu i oddał strzał po upadku na murawę
  • 76'
    Merebaszwili zmienia Sahitiego
  • 75'
    Martins sfaulowany w środkowej strefie boiska
  • 74'
    Wprowadzony Kante dopadł do zagrania Dahne, utrzymał się przy piłce i chciał prostopadle wypuścić Nagya. Węgier nie zdołał jednak dojść do zagrania od napastnika Legii
  • 72'
    Kante za Antolicia
  • 71'
    Żółta kartka dla Rzeźniczaka
  • 71'
    Nagy! Akcja zaczęła się od Niezgody. Snajper został po chwili sfaulowany przez Rzeźniczaka, ale piłkę zgarnął jeszcze Nagy, który wbiegł w pole karne i uderzył w kierunku dalszego słupka, ale minimalnie się pomylił
  • 68'
    Nagy inteligentnie wycofał futbolówkę do Antolicia, który huknął zza pola karnego obok bramki. Dobra akcja stołecznego klubu
  • 66'
  • 65'
    Gramy dalej. Furman dośrodkował z rzutu rożnego, jeden z kolegów przedłużył tor lotu piłki, ale Legia wyszła z opresji
  • 63'
    Gra wstrzymana ze względu na dym, spowodowany odpalonymi racami, który unosi się nad murawą
  • 63'
    Rzut rożny dla gospodarzy
  • 61'
    Martins nieprzepisowo powstrzymany w środku pola
  • 61'
    Gwilia został osaczony przez rywali, blisko pola karnego Wisły, upadł, lecz arbiter nakazał grą dalej
  • 59'
    Stolarski pobiegł prawą stroną i posłał głębsze dośrodkowanie, lecz Dahne spokojnie odprowadził futbolówkę wzrokiem poza boisko
  • 58'
    Gwilia dograł z rożnego, do strzału złożył się Lewczuk. Stoper uderzył ponad poprzeczką
  • 56'
    Żółta kartka dla Szwocha
  • 56'
    Furman dośrodkował z rzutu wolnego z lewej strony, ale Jędrzejczyk oddalił zagrożenie
  • 55'
    Uderzenie Novikovasa z lewej nogi zza "szesnastki", po zejściu do środka, poszybowało obok bramki
  • 53'
    Szwoch sfaulowany w środkowej strefie boiska
  • 52'
    Centra Furmana na głowę Michalskiego, obrońca Wisły miał jednak niezbyt komfortową sytuację do oddania strzału
  • 51'
    Kuświk rozciągnął grę do Stefańczyka. Po chwili Rocha przejął piłkę, ale zaraz potem płocczanie ruszyli do ofensywy i wywalczyli rzut rożny
  • 50'
    Stolarski do Novikovasa, który chciał minąć Michalskiego, ale Litwin wygonił się za linię końcową
  • 49'
    Szwoch chciał dośrodkować praktycznie przed linią końcową, ale piłka zdołała wyjść za boisko. Majecki wznowił grę
  • 46'
    Dwie roszady w zespole Legii: Cafu i Luquinhas schodzą, Novikovas i Nagy wchodzą
  • 46'
  • 45+4'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Wisła Płock prowadzi z Legią 1:0 po golu Kuświka. Wracamy za kwadrans
  • 45+3'
    Korner dla płocczan. Furman dośrodkował, bliski szczęścia był Kuświk. "Nafciarze" mają kolejny rzut rożny
  • 45+1'
    Dwie minuty doliczone
  • 44'
    Jędrzejczyk wybił futbolówkę głową po dośrodkowaniu Furmana z rożnego
  • 43'
    Korner dla miejscowych
  • 41'
    Furman mocno uderzył z rzutu wolnego. Majecki "wypluł" piłkę przed siebie, a Kuświk poszedł do dobitki i z bliskiej odległości umieścił futbolówkę w siatce
  • 40'
    Kuświk. 1:0 dla Wisły
  • 38'
    Żółtą kartką został napomniany trener Vuković
  • 38'
    Antolić zablokował dośrodkowanie Sahitiego, moment później Stefańczyk posłał zbyt głęboką centrę. Z autu, na wysokości pola karnego Legii, grę wznowi Stolarski
  • 36'
    Rocha nieprzepisowo powstrzymał Stefańczyka w trakcie wyskoku w powietrze na wysokości środka boiska
  • 35'
    Furman dośrodkował z rogu, ale legioniści oddalili zagrożenie, a potem próbowali wyjść z kontrą. Niezgoda nie zdołał jednak wyprzedzić wracającego Stefańczyka, blisko pola karnego
  • 34'
    Rzut rożny dla Wisły, Szwoch skutecznie nabił Rochę, praktycznie przy chorągiewce
  • 32'
    Cafu ponownie przejął piłkę w ofensywie. Zrobiło się zamieszanie, Portugalczyk chciał wycofać podanie, jednakże gospodarze zdołali wyjść z opresji
  • 32'
    Stolarski przebojowo pobiegł prawą flanką i został sfaulowany przez Garcię. Po rzucie wolnym i dośrodkowaniu Gwilii, sędzia dopatrzył się faulu na Furmanie i przerwał grę
  • 30'
    "Nafciarze" przechwycili futbolówkę w środku pola, Furman ruszył do ofensywy, zagrał do Rasaka. Ostatecznie, warszawiacy zdołali wrócić do defensywy i nieco zastopować zapędy Wisły
  • 29'
    Majecki pewnie złapał dośrodkowanie Stefańczyka z prawego skrzydła
  • 28'
    Gwilia sprytnie wycofał piłkę z rzutu wolnego, z lewej strony, do Rochy. Portugalczyk miękko zacentrował, ale ekipa Radosława Sobolewskiego dała sobie radę
  • 27'
    Płocczanie zastosowali wyższy pressing na legionistach, którzy operowali piłką w linii obronnej. Następnie przyjezdni pobiegli do ataku i udało im się wywalczyć stały fragment
  • 25'
    Gwilia dośrodkował z rzutu wolnego z lewej strony, tor lotu piłki, głową, przedłużył Rocha. Futbolówka trafiła w okolice Niezgody, który jednak sfaulował Stefańczyka
  • 24'
    Cafu sfaulowany na połowie "Nafciarzy"
  • 24'
    Centra Furmana z kornera, po drugiej stronie boiska futbolówkę zebrał jednak Rasak. Warszawiacy uporali się jednak z zagraniem gracza Wisły
  • 23'
    Szwoch zbiegł z piłką do bocznego sektora i zacentrował w "szesnastkę". Ostatecznie, pomocnik wywalczył rzut rożny
  • 22'
    Furman sfaulował Gwilię w walce o piłkę w środkowej strefie boiska
  • 21'
    Cafu przejął zbyt lekkie podanie Dahne do jednego z obrońców Wisły, wycofał zagranie do Antolicia. Strzał Chorwata będącego na skraju pola karnego, został zablokowany
  • 19'
    Dobra centra Gwilii z lewej flanki, po chwili Gruzin znowu dośrodkował, ale płocczanie nie dali się zaskoczyć
  • 17'
    Prawy obrońca stołecznej ekipy korzysta w tym momencie z usług medyków klubowych. "Stolar" na chwilę zszedł z boiska, ale po kilkudziesięciu sekundach na nie wrócił
  • 16'
    Rzut rożny dla miejscowych. Po dośrodkowaniu Furmana, grę wznowi Legia. Stolarski upadł na murawę we własnym polu karnym
  • 15'
    Dośrodkowanie Sahitiego w pole karne, lecz Lewczuk przeciął jego centrę i wybił poza linię końcową
  • 14'
    Luquinhas do Cafu, a Portugalczyk został sfaulowany, w środku pola, przez Furmana
  • 13'
    Niezgoda szukał "w ciemno" zawodnika na prawej flance, lecz jego podanie dobrze rozczytali rywale
  • 13'
    Korner dla przyjezdnych. Centra Gwilii z rogu, lecz jeden z zawodników Wisły oddalił niebezpieczeństwo
  • 11'
    Furman przerzucił do Sahitiego, a ten podał do Stefańczyka. Prawy obrońca pragnął ruszyć do przodu i stworzyć zagrożenie, lecz warszawiacy wyszli z opresji. Cafu od razu zaadresował futbolówkę do wybiegającego Luquinhasa. Skrzydłowy przegrał jednak pojedynek biegowy z Urygą
  • 10'
    Sahiti chciał wypuścić kolegę z ofensywy w pole karne, jednak Majecki wyszedł z linii bramkowej i spokojnie przejął piłkę
  • 9'
    Niezgoda! Napastnik Legii dopadł do dośrodkowania Stolarskiego z prawej strony, wyskoczył w górę, a jego strzał głową przeleciał minimalnie obok słupka
  • 7'
    Gospodarze próbowali zbudować atak pozycyjny, przez dłuższy okres dłużej utrzymywali się przy piłce. Po dalekim wykopie Dahne, skutecznym przechwytem popisał się Jędrzejczyk
  • 6'
    Po chwili Kuświk ponownie dał się sfaulować
  • 4'
    Kuświk sfaulowany na połowie Wisły przez Lewczuka
  • 4'
    Szwoch szukał prostopadłym podaniem wychodzącego Kuświka. Napastnik Wisły nie miał jednak szans na dojście do jego zagrania
  • 2'
    Rocha nieźle dośrodkował w pole karne, do futbolówki ochoczo ruszył Luquinhas, który musnął ją przed Michalskim. Brazylijczyk za daleko wypuścił sobie jednak piłkę, przez co Dahne nie miał problemu z jej złapaniem
  • 1'
    Szwoch popędził do przodu po tym, jak płocczanie przechwycili piłkę na połowie Legii. Goście jednak oddalili zagrożenie
  • 1'
    Zaczynamy!
  • Obie ekipy już na murawie! Zaraz zabrzmi pierwszy gwizdek sędziego w Płocku!
  • Na testach medycznych przy Łazienkowskiej przebywał dzisiaj Paweł Wszołek. Więcej pisaliśmy o tym tutaj
  • Skład Legii na mecz z Wisłą: Majecki - Stolarski, Lewczuk, Jędrzejczyk, Rocha - Cafu, Antolić, Martins, Gwilia, Luquinhas - Niezgoda! Ławka: Cierzniak, Wieteska, Karbownik, Novikovas, Kante, Nagy, Obradović, Rosołek, Praszelik
  • Zapraszamy do przeczytania tekstu związanego z historią dwóch trenerów - Vukovicia i Sobolewskiego. Link dostępny w tym miejscu
  • Witamy! O godzinie 18:00 rozpocznie się zaległy mecz czwartej kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Wisłą Płock a Legią Warszawa! Stołeczny klub ma na swoim koncie, w tym momencie, czternaście punktów z kolei płocczanie - siedem
Wisła PłockLegia Warszawa

40' Grzegorz Kuświk

40'

76' Giorgi Merebaszwili za Suad Sahiti

76'

81' Maciej Ambrosiewicz za Mateusz Szwoch

81'

84' Giorgi Merebaszwili

84'

86' Piotr Tomasik za Angel Garcia Cabezali