Puchar Polski 2009/2010 - 1/8 finału - 27-28 października

0'
100'
117'
  • 120'
    Sasin wpadł w pole karne, posłał piłkę wzdłuż linii bramkowej, ale nikt nie przeciął lotu futbolówki i od bramki zacznie Mucha
  • 120'
    strzelał Jakub Kosecki ale niecelnie
  • 120'
    Koniec meczu Legia wygrywa z Cracovią 2:0 i awansuje do 1/4 finału Pucharu Polski
  • 119'
    dobrą szanse miał Matusiak, ale uderzył niecelnie
  • 117'
    sam na sam z Merdą wyszedł Szałachowski, uderzył w długi róg. Bramkarz zdołał odbić piłkę, ale dopadł do niej Rybus i umieścił w siatce
  • 116'
    dobre uderzenie Borysiuka, ale obok bramki
  • 116'
    Maciej Rybus 2:0
  • 115'
    Smoliński wypatrzył w polu karnym Koseckiego, ten za długo jednak zwlekał z oddaniem strzału i zablokował jego uderzenie Baran
  • 115'
    korner dla Legii, dośrodkowywał Rybus i... jeszcze jeden róg
  • 114'
    korner już wykonany, Borysiuk wybija za linię boczną
  • 113'
    Rzeźniczak wpadł w pole karne, ale odbił się od Barana i od bramki zacznie Merda
  • 113'
    rzut rożny dla Cracovii
  • 112'
    osiem minut do końca spotkania
  • 111'
    Rybus uprzedzony przez bramkarza gości
  • 110'
    Cebula na spalonym, ale na wszelki wypadek dobrze interweniował Mucha
  • 109'
    dośrodkowywał w pole karne Legii Sasin, ale świetnie ustawiony jest Astiz
  • 109'
    na spalonym Paweł Sasin
  • 108'
    dośrodmkowanie Matusiak strzela z piątego metra i... fantastycznie Jan Mucha broni nogą uderzenie napastnika Cracovii. Interwencja meczu!
  • 107'
    Rybus faulował rywala i wolny dla Craxy z lewej strony pola karnego
  • 106'
    Kosecki faulowany przez Derbicha, zawodnik Cracovii otrzymał za to żółtą kartkę
  • 106'
    Rybus dorzuca wprost na głowę Derbicha, piłka dla gości
  • 107'
    Druga część dogrywki ropoczęta
  • 105'
    Żyro założył siatkę Mierzejewskiemu, ale nie dał rady Tupalskiemu
  • 105'
    Żyro leży na murawie, sędzia kończy pierwszą część dogrywki
  • 104'
    Borysiuk decyduje się na strzał, ale trafia prosto w mur
  • 103'
    Rybus faulowany Barana, wolny dla Legii na 25 metrze
  • 102'
    Rzeźniczak powstrzymany przez Derbicha
  • 100'
    Szałach przejął piłkę w środku z pola, przebiegł z nią kilka matrów i huknął pod poprzeczkę nie do obrony
  • 99'
    Derbich popędził lewą stroną, dośrodkował w pole karne ale za głęboko i Matusiak nie miał szans dojść do tego zagrania
  • 99'
    GOL!!!! Sebastian Szałachowski
  • 98'
    duże brawa dla Inakiego Astiza za wygranie pojedynku z Matusiakiem
  • 97'
    Kosecki minął rywala ale faulował przy tym i wolny dla Pasów
  • 96'
    Szałachowski wywalczył aut na wysokości pola karnego
  • 96'
    po chwili Rzeźniczak wywalczył korner
  • 96'
    do dośrodkowania nie doszedł żaden z legionistów, piłka w posiadaniu gości
  • 95'
    Kiełbowicz uruchomił Koseckiego, ten oszukał dwóch defensorów, ale zatrzymał sie na trzecim
  • 94'
    Kosecki uderzał z woleja z lewej nogi, ale trafił w plecy Tupalskiego
  • 93'
    Matusiak wpadł w pole karne, uderzył jednak tuż nad poprzeczką bramki Jana Muchy
  • 92'
    Żyro faulował Mierzejewskiego, wolny dla Cracovii
  • 91'
    znakomita szansa dla Legii, Rybus dograł do Koseckiego, ten wyszedł sam na sam, huknął ale znakomicie wybronił tą sytuacją Merda
  • 90+10'
    Legia rozpoczęła pierwszą część dogrywki
  • 90+4'
    Goliński dorzuca w pole karne, ale tam gdzie akurat nie było kolegów
  • 90+4'
    koniec regulaminowego czasu gry. Dogrywka
  • 90+3'
    zagranie na wolne pole, ale Kosecki uprzedzony przez bramkarza gości
  • 90+3'
    Matusiak i rzut rożny
  • 90+2'
    strzelał Matusiak, Mucha nawet nie drgnął zle piłka mija bramkę Legii
  • 90+2'
    przed szasną stanął Kłus, ale pomylił się o dwa metry
  • 90'
    Rybus zagrywał w pole karne, ale za nisko i piłka padła łupem defensorów
  • 90'
    faulowany Maciej Rybus w okolicach środka boiska
  • 89'
    znakomią szansę mieli goście, ale strzał Golińskiego broni Jan Mucha
  • 88'
    zmiana w Legii za kontuzjowanego Paluchowskiego wszedł młody Jakub Kosecki
  • 87'
    Sasin zagrał do Matusiaka, ale ten na pozycji spalonej
  • 86'
    Paluchowski na noszach opuszcza boisko
  • 86'
    wolny dla Legii z odległości 45 metrów
  • 86'
    uderzał Borysiuk, ale bardzo niecelnie
  • 85'
    Kiełbowicz zagrał do Paluchowskiego, Adrian został powalony przez Barana, który obejrzał za to przewinienie żółtą kartkę
  • 84'
    akcja prawą stroną Smolińskiego zakończona dośrodkowaniem, ale wprost w ręce Merdy
  • 82'
    Szałachowski na swojej szybkości dogrywał w pole karne do Rybusa, ale tego uprzedził Merda
  • 82'
    długie zagranie Kiełbowicza, ale na spalonym Paluchowski
  • 81'
    Jędrzejczyk niecelnie do Rzeźniczaka i od autu zaczną goście
  • 80'
    Jędrzejczyk zagrał na wolne pole do Paluchowskiego, ale ten na spalonym
  • 79'
    Baran w ostatniej chwili, czubkiem buta, wybił piłkę spod nóg Macieja Rybusa
  • 78'
    Paluchowski dogrywał w pole karne, ale obrońcy zdołali wybić fotbolówkę
  • 77'
    Szałachowski ładnie zagrał w uliczkę do Paluchowskiego, ale Mierzejewski zdołał wybić mu piłkę. Do futbolówki dopadł jeszcze Rybus, ale fatalnie przestrzelił
  • 75'
    na śroku boiska Paluchowski faulował rywala, Chwila przerwy w grze, medycy na boisku
  • 73'
    Żyro blokuje podanie Sasina i dostaje za ambitną postawę duże brawa
  • 72'
    długa akcja Legii zakończona dośrodkowaniem Żyro i zablokowanym strzałem Paluchowskiego
  • 71'
    faulowany Żyro przez Mierzejewskiego, żółta kartka dla pikarza Pasów
  • 70'
    Borysiuk przejął piłkę, zagrał do Paluchowskiego, ale ten nie miał szans dojść do futbolówki
  • 68'
    Paluchowski wychodził na czystą pozycję, ale wcześniej faulował Barana
  • 67'
    kapitalne uderzenie Rybusa z 23 metrów tuż obok słupka bramki Cracovii
  • 66'
    zmiana w Legii Radovicia zastąpił Michał Żyro
  • 65'
    zmiana w Cracovii za Kaszubę wszedł Radosław Matusiak
  • 64'
    do zmiany szykuje się Michał Żyro
  • 63'
    próba akcji gości, ale piłkę chwyta Mucha
  • 62'
    kibice na trybunie wznieśli okrzyk: Legia grać, k... m..
  • 61'
    nieporozumienie Rzeźniczaka z Radoviciem i piłka dla Pasów
  • 60'
    ale kontra Cracovii. Cebula pomknął lewą stroną, wyłożył piłkę przed pole karne do Golińskiego, która na wślizgu uderzył piłkę ale obok bramki Jana Muchy
  • 59'
    Goliński będzie dośrodkowywał z 40 metra z rzutu wolnego
  • 59'
    Dobrze interweniowali obrońcy i kontra Legii
  • 56'
    Szałachowski przejął piłkę i miał trzech kolegów, przed nim tylko jeden obrońća, skończyło się tak że defensor Cracovii przeszkodził Szałachowi...
  • 54'
    Rado ładnie zagrał do Szałachowskiego, ten przyśpieszył i dorzucił w pole karne. Tam jednak przeszkodzili sobie legioniści i od bramki rozpocznie Merda
  • 51'
    prostopadłe zagranie w pole karne do Szałacha, ale uprzedza go Merda
  • 50'
    Kłus przegrywa pojedynek z Astizem i od bramki rozpocznie Jan Mucha
  • 49'
    Rybus faulowany przez Sasina, wolny dla legionistów
  • 49'
    Rzeźniczak zagrywa do Radovicia, a Serb na spalonym
  • 48'
    wolny dla rywali z 35 metrów, Goliński i... futbolówka o metr minęła bramkę Jana Muchy
  • 47'
    Rybus dobrze dośrodkował do Astiza, ten minimalnie minął sie z piłką. Szkoda
  • 46'
    wolny dla Legii z prawej strony pola karnego
  • 45+18'
    zmiana również w Cracovii za Snadnego wszedł Michał Goliński
  • 45+18'
    Legia rozpoczęła od środka
  • 45+17'
    zmiana w Legii za Jarzębowskiego pojawił sie na murawie Sebastian Szałachowski
  • 45+4'
    słaby mecz. Obie drużyny miały po jednej klarownej sytuacji do zdobycia bramki. Legioniści po tym jak w akcji sam na sam znalazł sie Paluchowski, ale Adrian wyrzucony do boku przegrał pojedynek z Merdą. Z drugiej strony świetną kontrą popisał się Cebula.
  • 45+4'
    800 osób na trybunie jest zawiedziona poziomem spotkania i z biegiem czasu coraz mocniej gwiżdze.
  • 45+2'
    koniec pierwszej połowy meczu. Legia - Cracovia 0:0
  • 45+1'
    sędzia doliczył jedną minutę do regulaminowego czasu gry
  • 45'
    Rado przyjął piłkę na klatkę, odegrał do Rybusa, ale ten uprzedzony przez Merdę
  • 45'
    Kiełbowicz z Radoviciem wywalczają korner
  • 45'
    dośrodkował Rybus, zamieszanie i... Jedrzejczyk faulował w powietrzu jednego z rywali
  • 43'
    Rado wybił piłke najpierw Cebuli, a potem Derbichowi i tym samym zatrzymał akcje Cracovii
  • 42'
    Legia gra jakby szybciej, żwawiej poruszają się legioniści, ale nie wiele z tego wynika
  • 40'
    Rzeźniczak fauluje Cebulę, ten ma coś do powiedzenia legioniście. Kuba jednak studzi emocje przeciwnika
  • 38'
    faulowany Derbich, od rzutu wolnego ropoczną goście
  • 38'
    Tupalski zagrywał w pole karne, ale znakomicie przeczytał jego zamiar Inaki Astiz
  • 36'
    Smoliński faulowany na środku boiska, Kłus ujrzał za to żółtą kartkę
  • 36'
    na spalonym Miro Radović
  • 34'
    Rzeźniczak ucierpiał w ofensywnym starciu, na aut wybijają goście
  • 34'
    Kuba już wstał, nic mu nie jest, Jędrzejczyk oddał piłkę rywalom
  • 33'
    dobry kontratak Cracovii, ale zakończony fatalnym dośrodkowanniem Derbicha
  • 32'
    Rybus uderzył z 30 metrów, ale Merda zdołał chwycić piłkę
  • 31'
    Smoliński zagrywał do Jędrzejczyka w pol karnym, który zderzył się w powietrzu z bramkarzem Cracovii. Wolny dla gości
  • 30'
    Rybus faulowany w okolicach narożnika pola karnego
  • 28'
    Rybus zagrał na prawo do Radovicia, ten podał do obiegającego go Rzeźniczaka. Kuba dorzucił w pole karne, ale tam nie było żadnego z kolegów
  • 27'
    Sasin wywalczył róg dla Cracovii
  • 27'
    Główkował Mierzejewski, ale obok bramki Jana Muchy
  • 25'
    dośrodkowanie w pole karne Legii, ale fauluje Tupalski i wolny dla Legii
  • 25'
    Mierzejewski fauluje Rzeźniczaka na środku boiska
  • 23'
    bardzo dobra ackja Legii, ale Radović uderzył wprost w bramkarza
  • 23'
    kontuzja Wasiluka, zastąpił go Łukasz Mierzejewski
  • 22'
    Radović minął dwóch rywali, wpadł w pole karne i uderzył w krótki róg. Merda zdołał wybić na róg
  • 22'
    dośrodkowanie Rybusa, zamieszanie i... od bramki rozpoczną goście
  • 20'
    akcja Legii prawą stroną, faulowany Smoliński na 35 metrze
  • 20'
    szybko rozegrany stały fragment gry, nieporozumienie i strata
  • 19'
    Astiz faulował Jelenia na 45 metrze, rzut wolny dla Cracovii
  • 18'
    Rybus zagrał do Paluchowskiego, ale ten nie trafił w piłkę
  • 18'
    Kiełbowicz dorzuca w pole karne do Jędrzejczyka, ten główkuje ale obok bramki
  • 17'
    Pauluchowski znalzał sie sam na sam z Merdą, ale odważnym wybiegiem Merda zażegnał niebezpieczeństwo
  • 17'
  • 16'
    z kornera gościom nic nie wyszło, przy piłce legioniści
  • 15'
    błąd Smolińskiego i z kontrą ruszył Cebula, który przebiegł 30 metrów i zdecydował się na strzał. Futbolówkę z najwyższym trudem na róg wybił Mucha
  • 14'
    lewą stroną pomknął Kiełbowicz, dorzucił w pełnym biegu do Paluchowskiego, ten uderzył na bramkę, ale trafił w boczną siatkę
  • 12'
    Rybus dośrodkował w pole karne, ale wprost na głowę Wasiluka
  • 12'
    Wasiluk ucierpiał w ostatniej akcji i potrzebuje pomocy medyków, Chwila przerwy w grze
  • 11'
    Jeleń poturbował Paluchowskiego, sędzia nakazał grać dalej
  • 11'
    Rado wywalczył rzut rożny
  • 9'
    akcja Rybusa, ale broni Merda
  • 9'
    próba kontry, ale Borysiuk źle zagrał do Radovicia i strata
  • 8'
    Paluchowski w pojedynku z Baranem, górą obrońca gości
  • 7'
    Rzeźniczak dośrodkowywał w pole karne, tam z kłopotami ale chwycił piłkę Merda
  • 6'
    Rzeźniczak za mocno zagrywał do Rybusa i ponownie aut dla rywali
  • 4'
    Jędrzejczyk za mocno do Rado i rzutem z autu ropocznie Cracovia
  • 3'
    próba długiego podania w wykonaniu Astiza, ale na spalonym Miro Radović
  • 1'
    pierwsza akcja Craxy i pewna interwencja Jana Muchy na przedpolu
  • 1'
    dobre zagranie Jędzy, ale piłki nie opanował Paluchowski
  • 0
    Spotkanie od środka rozpoczną zawodnicy drużyny gości.
  • 0
    Cracovia ropoczęła do środka
  • 0
    Gracze obu ekip są już na boisku. Legia zagra tradycyjnie na biało - czarno. Cracovia w jednolitych czarnych strojach.
  • 0
    Kibiców nieco przybyło, ale na trybunach jest cisza, nie ma żadnego dopingu.
  • 0
    Wyjście piłkarzy z tunelu poprzedza odegranie "Snu o Warszawie".
  • 0
    Również i Cracovia nie gra swoim najmocniejszym składem. Jana Muchę będzie dziś straszył głównie szybki Jakub Snadny oraz Jeleń (Mateusz)
  • 0
    Zawodnicy skończyli już rozgrzewkę i udali się do szatni, gdzie będą oczekiwali na wezwanie sędziego głównego, którym jest dziś Dawid Piasecki
  • 0
    Dziś Legia zagra w dość eksperymentalnym składzie. Szczególnie jeśli chodzi o siły ofensywne. W składzie znalazło się miejsce dla aż dwóch teoretycznie defensywnych pomocników, od pierwszej minuty zagra też Paluchowski.
  • 0
    Zawodników przednich formacji wzmocnił kadrowicz Rybus i Radović. Na ławce mecz rozpoczną Grzelak i Szałachowski. Z nimi na swoją szansę będzie oczekiwał młodziutki Żyro .
  • 0
    Aktualnie trwa rozgrzewka piłkarzy obu ekip. Na trybunach na nieco ponad kwadrans przed początkiem spotkania widać nie więcej, niż 200 widzów
  • 0
    Witamy serdecznie ze stadionu Legii. Kibice czekają na rozpoczęcie meczu 1/8 Remes Pucharu Polski pomiędzy Legią a Cracovią
  • 0
    Już o 20:15 Legia powalczy z Cracovią przy ul. Łazienkowskiej o awans do 1/4 finału Pucharu Polski. Serdecznie zapraszamy!
Legia WarszawaCracovia
0'

0' Dariusz Kłus

0' Łukasz Mierzejewski