78'
79'
  • O godzinie 15:30 czasu polskiego Legia ponownie zmierzy się z Kajratem. "Wojskowi" zagrają w innym składzie
  • 90'
    Koniec. Legia przegrała 0:1 z Kajratem w sparingu w Belek. Jedynego gola dla klubu z Kazachstanu strzelił Artur Szuszenaszew.
  • 89'
    Sujumbajew wbiegł w pole karne i potężnie strzelił z ostrego kąta. Piłka nie wpadła jednak do siatki. Miszta wznowi grę
  • 87'
    Bitusupow wygarnął piłkę Wietesce tuż przed polem karnym Legii. Zawodnik Kajratu wbiegł w "szesnastkę" i minimalnie chybił
  • 86'
    Legioniści ruszyli do kontry. Gwilia zagrał na prawą stronę do Praszelika, który podał do Wieteski. Środkowy obrońca był na spalonym
  • 84'
    Rzut rożny dla "Wojskowych". Gwilia zacentrował z rzutu rożnego. Do piłki dopadł Cafu, który uderzył zza pola karnego. Ustimenko spokojnie złapał futbolówkę
  • 81'
    Gwilia bezpośrednio uderzył z rzutu wolnego, ale bramkarz Kajratu wybił futbolówkę
  • 81'
    Rzut wolny dla Legii z lewej strony boiska, tuż przed linią pola karnego
  • 79'
    Bitusupow za Wrzesińskiego
  • 78'
    Aiimbetow schodzi, Szwyriew wchodzi
  • 76'
    Miękka centra Wieteski do Cielemęckiego, ale golkiper rywali oddalił zagrożenie
  • 75'
    Gwilia podszedł do "jedenastki", lecz Ustimenko obronił uderzenie Gruzina
  • 75'
    Rzut karny dla Legii po faulu na Kostorzu
  • 73'
    Rywale mieli rzut wolny, ale sędzia liniowy dopatrzył się spalonego
  • 70'
    Czerwone kartki ujrzeli Remy oraz Szuszenaczew
  • 70'
    Przepychanka na murawie w Belek. Szuszenaczew sfaulował Stolarskiego i doszło do sporej awantury
  • 66'
    Remy za Pyrdoła
  • 66'
    Rocha dobrze przeciął podanie do Mikanovicia na prawą flankę. Kilkadziesiąt sekund później Portugalczyk powstrzymał Wrzesińskiego
  • 64'
    Przerwa w grze. Na murawie leży Kostorz. Napastnik po chwili wstał i wrócił na murawę
  • 62'
    Dwie zmiany w Legii. Miszta i Astiz za Muzyka oraz Remy'ego
  • 61'
    Cielemęcki do Praszelika, który został popchnięty przez przeciwnika przed "szesnastką" Kajratu. Arbiter główny nakazał jednak kontynuować grę
  • 59'
    Pyrdoł pobiegł środkiem boiska i podał do Cielemęckiego. Młodzieżowiec oddał strzał, ale Ustimenko nie dał się zaskoczyć
  • 56'
    Cielemęcki za Wszołka
  • 56'
    Rocha świetnie minął przeciwnika przed polem karnym, miękko dośrodkował na głowę Wieteski, który minimalnie chybił
  • 55'
    Gwilia zacentrował w pole karne w kierunku dalszego słupka. Warszawiacy próbowali znaleźć miejsce na zaskoczenie rywali. Praszelik wywalczył kolejny rzut rożny
  • 54'
    Rocha popędził lewą flanką. Lewy obrońca chciał płasko dośrodkować, ale został zablokowany. Korner
  • 52'
    Gwilia dośrodkował w pole karne. O piłkę walczył Remy, lecz Kajrat wyszedł z opresji
  • 52'
    Praszelik zgrał piłkę głową do Cafu w "szesnastkę". Portugalczyk upadł na murawę po kontakcie z rywalem, lecz sędzia wskazał tylko na rzut rożny
  • 50'
    Mocne dośrodkowanie Gwilii. Stolarski próbował przejąć piłkę. Ostatecznie po strzale jednego z legionistów grę wznowi zespół z Kazachstanu
  • 50'
    Remy przerzucił piłkę w kierunku Kostorza, który został sfaulowany w bocznym sektorze. Rzut wolny dla Legii z prawej strony
  • 47'
    Żółta kartka dla Kostorza za faul taktyczny na Alipie
  • 46'
    Zmiana w bramce Kajratu. Ustimenko za Pokatilowa
  • 46'
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia przegrywa 0:1 z Kajratem. Wracamy za kwadrans
  • 45'
    Szuszenaczew dostał piłkę w pole karne, następnie wycofał podanie, lecz "Wojskowi" przeczytali jego zamiary
  • 44'
    Rocha sfaulował przeciwnika na połowie Kajratu
  • 43'
    Gol dla Kajratu. Szuszenaczew wbiegł w pole karne, minął Wieteskę, i płaskim uderzeniem z prawej nogi pokonał Muzyka. 1:0 dla rywali
  • 41'
    Sujumbajew dośrodkował z lewej strony. W polu karnym był Wrzesiński, ale Muzyk spokojnie złapał piłkę
  • 40'
    Adakhadżijew dośrodkował z kornera. Zrobiło się zamieszanie i Kajrat ma aut na wysokości "szesnastki" Legii
  • 39'
    Remy przeciął centrę z prawego skrzydła w kierunku Aiimbetowa. Przeciwnicy mają rzut rożny
  • 37'
    Niezła akcja Legii. Rocha zwiódł przeciwnika i oddał strzał z ostrego kąta. Do dobitki ruszył jeszcze Praszelik, ale uderzył tuż obok słupka. Ofensywny pomocnik miał mało miejsca i czasu
  • 34'
    Kostorz wybił piłkę głową po centrze Kajratu z kornera. Ostatecznie futbolówka wróciła jeszcze pod nogi rywali, lecz Muzyk świetnie ją złapał po drugim dośrodkowaniu w pole karne
  • 34'
    Cenna interwencja Rochy w obronie. Portugalczyk wygarnął piłkę wślizgiem. Gdyby ta sztuka mu się nie udała, jeden z rywali byłby sam na sam z Muzykiem
  • 29'
    Pyrdoł sfaulowany w środku pola. Żółtka kartka dla Abikena
  • 28'
    Praszelik nieprzepisowo powstrzymany przez Alipa w środkowej strefie boiska. Kazachom udało się przejąć piłkę. Sujumbajew otrzymał podanie przed polem karnym Legii i zdecydował się na strzał. Muzyk był na posterunku
  • 25'
    Stolarski zbiegł do środka i prostopadle podał do Kostorza. Młodzieżowiec ruszył do piłki, ale był na spalonym
  • 24'
    Początek spotkania dość wyrównany. Jak na razie zarówno jeden jak i drugi zespół nie przeprowadził groźniejszej kontry. Przed chwilą Aiimbetow znalazł się w polu karnym Legii, a jego strzał został zablokowany
  • 20'
    Wszołek wbiegł w pole karne, lecz był kryty przez rywala. Potem wycofał piłkę do Gwilii, który nie opanował zagrania. Następnie Stolarski sfaulował rywala na skrzydle i został ukarany żółtym kartonikiem
  • 17'
    Gwilia chciał zagrać piłkę w pole karne, ale Pokatilow wybiegł z bramki i złapał futbolówkę
  • 16'
  • 15'
    Po centrze przeciwników z prawej flanki, Wieteska wybił futbolówkę z własnego pola karnego
  • 13'
    Wieteska podszedł do "jedenastki", lecz jej nie wykorzystał. Stoper uderzył ponad poprzeczką
  • 13'
    Rzut karny dla Legii! Dugalić został popchnięty przez Remy'ego i został ukarany żółtą kartką
  • 12'
    Stolarski przerzucił piłkę do Kostorza, który został wygoniony do bocznego sektora, ale utrzymał się przy piłce. Po chwili warszawiacy otrzymali rzut wolny z prawej strony
  • 11'
    Stolarski sfaulował przeciwnika na połowie Legii. Kajrat szybko rozegrał rzut wolny, lecz im się to nie opłaciło
  • 9'
    Rywale chcieli przeprowadzić akcję prawą stroną, ale legioniści dali sobie radę. Rocha szukał zagrania do Kostorza, ale podanie okazało się zbyt mocne
  • 7'
    Sujumbajew dośrodkował wprost na głowę Aiimbetowa, lecz rywale uderzył z głowy ponad poprzeczką
  • 3'
    Pyrdoł do Praszelika, aczkolwiek golkiper rywali wyszedł z opresji i zażegnał niebezpieczeństwo
  • 3'
    Dobra interwencja Stolarskiego w obronie. Prawy defensor powstrzymał Sujumbajewa
  • 1'
  • Zapraszamy do zapoznania się z sylwetką klubu z Kazachstanu. Więcej tutaj
  • Skład Legii wygląda następująco: Muzyk - Stolarski, Remy, Wieteska, Rocha - Wszołek, Cafu, Gwilia, Pyrdoł - Praszelik - Kostorz!
  • Witamy! Już o godzinie 9. rozpocznie się sparing pomiędzy Legią Warszawa a Kajratem Ałmaty! Dla "Wojskowych" to przedostatnia gra kontrolna podczas obozu w Belek
Legia WarszawaKajrat Ałmaty
13'

13' Rade Dugalić

20'

20' Erkebulan Sejdahmet

29'

29' Aybol Abiken

42'

42' Artur Szuszenaczew

46'

46' Danil Ustimenko za Stas Pokatilow

65'

65' Danijar Usjenow za Erkebulan Sejdahmet

70'

70' Artur Szuszenaczew

78'

78' Wiaczesław Szwyriew za Abat Aiimbetow

79'

79' Damir Bitusupow za Konrad Wrzesiński