82'
89'
90'
90'
  • Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia naszych materiałów pomeczowych: wypowiedzi trenerów, zawodników, zdjęć oraz wideo. Dobranoc!
  • 90+8'
    Koniec! Legia wygrała 2:0 na wyjeździe z Lechią po golach Wszołka i Cholewiaka! W niedzielę stołeczny klub zmierzy się w Warszawie z Piastem
  • 90+7'
    Cholewiak skutecznie dobił strzał Pekharta z bliskiej odległości. Brawo!
  • 90+6'
    2:0 dla Legii! Cholewiak!
  • 90+5'
    Vesović i Haydary otrzymali po żółtej kartce
  • 90+4'
    Doszło do spięcia pomiędzy Haydarym a Vesoviciem. Trwa wideoweryfikacja
  • 90+2'
    Antolić zacentrował z rzutu wolnego, do piłki wystartowali m.in. Wieteska i Pekhart. Zawodnicy minęli się jednak z futbolówką
  • 90+1'
    Cztery minuty doliczone
  • 90+1'
    Haydary wbiegł z piłką w pole karne, próbował minąć Wieteskę. Ostatecznie goście zażegnali niebezpieczeństwo
  • 88'
    Cholewiak za Luquinhasa
  • 88'
    Gwilia nieprzepisowo powstrzymany przez Tobersa na połowie Legii
  • 87'
    Haydary dośrodkował z prawej flanki. Zrobiło się spore zamieszanie w polu karnym. Majecki chciał interweniować, piłka przypadkowo trafiła Wieteskę i wyszła poza linię końcową
  • 85'
    Slisz sfaulował Ze Gomesa w bocznym sektorze boiska
  • 84'
    Dośrodkowanie Gajosa z rzutu wolnego, z prawej strony boiska, w kierunku dalszego słupka. Majecki wybił piłkę, ale przeciwnicy otrzymali kolejny stały fragment
  • 82'
    Żółta kartka dla Jędrzejczyka
  • 82'
    Niedokładne zagranie Ze Gomesa na połowie miejscowych. Legioniści utrzymują się przy piłce
  • 81'
    Centra Gajosa z rzutu wolnego. Wieteska został sfaulowany w polu karnym Legii. Piłka dla przyjezdnych
  • 80'
    Pekhart wchodzi, Kante schodzi
  • 79'
    Goście spokojnie wybili futbolówkę z własnej "szesnastki"
  • 79'
    Wieteska dobrze uporał się z płaskim dograniem z prawej strony boiska. Korner dla rywali
  • 78'
  • 78'
    Luquinhas zagrał do Kante. Napastnik wypatrzył Gwilię na skraju pola karnego Lechii. Gruzin został jednak powstrzymany przez obrońcę gospodarzy
  • 76'
    Ze Gomes za Filę
  • 74'
    Żółty kartonik otrzymał również rezerwowy Legi, Radosław Cierzniak
  • 74'
    Żółta kartka dla Wszołka za faul na Mladenoviciu
  • 71'
    Slisz zastąpił Novikovasa. Dla 20-latka to debiut w barwach "Wojskowych"
  • 70'
    Mladenović trafił w poprzeczkę z dystansu!
  • 68'
    Legioniści próbowali stworzyć akcję lewą stroną. Strzał Novikovasa został zablokowany. Kilka sekund później przyjezdni skutecznie odebrali futbolówkę na połowie Lechii. Novikovas ponownie uderzył, tym razem nieco ponad poprzeczką
  • 67'
    Antolić powstrzymał Mladenovicia, ale rywale zdołali przejąć piłkę
  • 66'
    Świetna akcja Vesovicia. Prawy obrońca popędził z piłką kilkadziesiąt metrów, płasko zagrał w pole karne do Kante, który trafił w słupek!
  • 63'
    Saief zmienił Pietrzaka
  • 62'
    Jędrzejczyk walczył o piłkę z Paixao. Zarówno jeden jak i drugi ucierpieli w tym starciu, ale szybko podnieśli się z murawy
  • 59'
    Makowski za Kubickiego
  • 58'
    Świetna akcja Legii. Warszawiacy wyłuskali piłkę w środku pola, po chwili Luquinhas prostopadle podał do Wszołka, który z zimną krwią umieścił piłkę w siatce. 1:0 dla gości!
  • 57'
    Gol! Wszołek!
  • 56'
    Gwilia zamarkował strzał przed "szesnastką". Gruzin chciał podać do Wszołka, ale lechiści byli czujni w obronie
  • 55'
    Antolić uruchomił Luquinhasa na skrzydle. Brazylijczyk przebojowo pobiegł do ataku, płasko zagrał w pole karne, lecz rywale oddalili zagrożenie
  • 53'
    Gwilia zagrał do Novikovasa. Litwin uderzył z lewej nogi, tuż przed "szesnastką", ale minimalnie się pomylił. Dobra próba skrzydłowego
  • 51'
    Wszołek nieźle wypatrzył niekrytego w polu karnym Kante. Napastnik stołecznego klubu oddał strzał, który obronił Kuciak
  • 49'
    Żółta kartka dla trenera Vukovicia
  • 49'
    Zrobiło się sporo zamieszania po rzucie rożnym dla gości. Ostatecznie grę wznowi Kuciak
  • 47'
    Legia ma korner
  • 47'
    Kante otrzymał piłkę, dobrze się zastawił i wypatrzył lepiej ustawionego Novikovasa. Litwin nie zdołał jednak dobiec do futbolówki
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia bezbramkowo remisuje w Gdańsku z Lechią. Wracamy za kwadrans
  • 45+2'
    Kante otrzymał piłkę w polu karnym, znakomicie się z nią obrócił i trafił w poprzeczkę!
  • 45+1'
    Gwilia chciał oddać strzał przed polem karnym, ale jego zamiary przeczytali rywale
  • 43'
    Vesović dograł z prawej strony, a Wszołek główkował minimalnie obok słupka!
  • 42'
    Kante próbował wywalczyć piłkę w bocznym sektorze, ale szybko doskoczyło do niego kilku przeciwników. Lechistom udało się przechwycić futbolówkę
  • 38'
    Mladenović przejął piłkę w defensywie i popędził lewym skrzydłem. Boczny obrońca płasko zagrał w pole karne, ale Jędrzejczyk, bez większych problemów, wybił futbolówkę
  • 36'
    Ważna interwencja Karbownika w obronie. Do ataku pobiegł Kante, który wywalczył aut na połowie gospodarzy
  • 36'
    Goście pobiegli prawą stroną, próbowali przechytrzyć obrońców Lechii, ale ci nie dali się zaskoczyć
  • 35'
    Antolić wbiegł w pole karne z prawej strony, lecz był pilnowany przez rywala. Grę wznowił Kuciak
  • 33'
    Legioniści szturmowali bramkę strzeżoną przez Kuciaka. Płaski strzał w "szesnastce" oddał Luquinhas. Brazylijczyk został jednak zablokowany. Moment później o piłkę ofiarnie powalczył Wszołek. Skrzydłowy szukał miejsca do uderzenia, a po chwili do dośrodkowania, ale lechiści wyszli z opresji
  • 30'
    Mladenović dośrodkował z rogu, na piłkę czyhał Maloca, lecz warszawiacy wybili futbolówkę z pola karnego
  • 29'
    Luquinhas już na murawie
  • 29'
    Lechia ma rzut rożny
  • 29'
    Pomocnik jest opatrywany przez lekarzy. Piłkarz Legii na chwilę opuścił boisko, ale zaraz na nie wróci
  • 27'
    Luquinhas potrzebuje pomocy medycznej. Brazylijczyk upadł na murawę po starciu z Tobersem
  • 24'
    Kante otrzymał piłkę z głębi pola. Napastnik Legii był sumiennie kryty przez jednego z rywali, ale zdołał oddać płaski strzał na wślizgu. Kuciak złapał piłkę
  • 23'
    Legia wywalczył rut wolny z lewej strony boiska. Antolić dośrodkował w "szesnastkę" w kierunku dalszego słupka. W powietrze wyskoczył Jędrzejczyk, ale miejscowi zażegnali niebezpieczeństwo
  • 22'
    Dobra interwencja Wieteski w defensywie. Klub z Łazienkowskiej ruszył do przodu i starał się stworzyć zagrożenie. Gwilia oddał strzał zza pola karnego, lecz został zablokowany
  • 20'
    Udany przechwyt Gwilii na połowie Legii. Ekipa Aleksandara Vukovicia zabrała się do kontry, ale lechiści wrócili do obrony
  • 18'
    Gwilia bezpośrednio uderzył na bramkę, ale Kuciak nie dał się zaskoczyć
  • 17'
    Novikovas został nieprzepisowo powstrzymany przez Filę. Legia ma rzut wolny z lewej strony boiska, blisko "szesnastki"
  • 16'
    Stołeczny klub umiejętnie wymienia się podaniami, szuka wolnych przestrzeni, aby zaskoczyć Lechię. Przed chwilą Karbownik chciał dośrodkować z lewej flanki, lecz stracił równowagę i poślizgnął się. Grę wznowił Kuciak
  • 14'
    Gajos dośrodkował ze stałego fragmentu, ale Vesović skutecznie wybił piłkę
  • 13'
    Gdańszczanie mają rzut wolny z prawej strony boiska
  • 12'
    Na spalonym Novikovas
  • 12'
    Za nami pierwsze 10 minut. Legia regularnie gości na połowie gospodarzy, próbuje kreować okazje z przodu. Przed chwilą niezły strzał zza "szesnastki" oddał Luquinhas, ale Kuciak był na posterunku
  • 10'
    Dośrodkowanie Gwilii spokojnie złapał Kuciak
  • 10'
    Luquinhas wbiegł w pole karne, minął rywala, a po chwili "Wojskowi" otrzymali rzut rożny
  • 8'
    Warszawiacy starają się szanować futbolówkę, utrzymują się przy niej
  • 8'
    Do przodu ponownie ruszył Karbownik. Młodzieżowiec podał do Novikovasa, a Litwin wypuścił lewego obrońcę. Gospodarze zdołali wyłuskać piłkę przyjezdnym
  • 6'
    Novikovas zacentrował z rzutu rożnego, ale lechiści oddalili zagrożenie
  • 5'
    Vesović podał do Luquinhasa, który chciał wycofać piłkę w "szesnastkę". Goście mają korner
  • 4'
    Gajos chciał prostopadle podać do Haydary'ego, ale jego zagranie okazało się zbyt mocne
  • 3'
    Vesović dośrodkował miękko z lewej nogi w kierunku Novikovasa, który był w polu karnym. Rywale wyszli jednak z opresji
  • 3'
    Karbownik podłączył się od ofensywy, zagrał do Luquinhasa. Ostatecznie, Novikovas wywalczył aut
  • 1'
    Legioniści próbowali przedrzeć się prawą stroną, ale miejscowi mają aut
  • 0
  • Obie drużyny już na murawie. Zaraz zaczynamy!
  • Skład Legii na mecz z Lechią: Majecki - Vesović, Jędrzejczyk, Wieteska, Karbownik - Wszołek, Antolić, Gwilia, Novikovas - Luquinhas - Kante Ławka: Cierzniak, Pyrdoł, Pekhart, Astiz, Rocha, Cholewiak, Rosołek, Praszelik, Slisz
  • Sprawdźcie również, co słychać w obozie rywala przed spotkaniem. tutaj
  • W Gdańsku nie zagra m.in. Andre Martins. Portugalczyk pauzuje za nadmiar żółtych kartek. Zagrożony, w meczu z Lechią, będzie Michał Karbownik. Link dostępny w tym miejscu
  • Zerknijcie, co działo się na wtorkowym treningu "Wojskowych". Więcej tutaj
  • Witamy! O godz. 20:30 rozpocznie się mecz pomiędzy Lechią Gdańsk a Legią Warszawa. W tym momencie stołeczny klub ma na koncie 48 punktów w tabeli ligowej, a przeciwnicy - 37
Lechia GdańskLegia Warszawa

58' Tomasz Makowski za Jarosław Kubicki

58'

63' Kenny Saief za Rafał Pietrzak

63'

76' Ze Gomes za Karol Fila

76'

90' Filip Mladenović