90'
  • Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia naszych materiałów pomeczowych. Miłego wieczoru!
  • W następnej kolejce stołeczna drużyna zmierzy się na wyjeździe z Wisłą Kraków
  • 90+7'
    Koniec! Legia wygrała 1:0 z Lechem w Poznaniu po golu Tomasa Pekharta. Brawo, brawo, brawo!
  • 90+7'
    Puchacz sfaulował Remy'ego i został ukarany żółtą kartką
  • 90+6'
    Jóźwiak sfaulowany na połowie Legii
  • 90+5'
    Puchacz! Skrzydłowy Lecha znalazł się w polu karnym, ale postawił na siłę. Potężnie huknął z prawej nogi obok bramki
  • 90+4'
    Remy za Luquinhasa
  • 90+4'
    Karbownik zbiegł do środka i zagrał do nadbiegającego Jędrzejczyka, który płasko uderzył obok bramki
  • 90+2'
    Luquinhas sfaulowany przez Crnomarkovicia, na połowie poznaniaków
  • 90+2'
    Tiba zagrał do Butki. Prawy obrońca Lecha dośrodkował w pole karne, ale Wieteska skutecznie wybił piłkę
  • 90+1'
    Sześć minut doliczonych do regulaminowego czasu gry
  • 90'
    Cholewiak pomknął lewą stroną, ale był osaczony przez trzech zawodników Lecha i stracił piłkę
  • 89'
    Pekhart na spalonym
  • 88'
    Mocny strzał Modera poszybował ponad poprzeczką
  • 87'
    Lewczuk nieprzepisowo powstrzymał Jóźwiaka blisko pola karnego "Wojskowych". Lechici mają rzut wolny
  • 86'
    Moder miękko zagrał w pole karne, ale podanie nie dotarło do żadnego z graczy Lecha. Grę wznowił Majecki
  • 86'
    Antolić świetnie przejął piłkę na połowie Legii. Była szansa na kontrę, ale Jóźwiak się zrehabilitował i przechwycił futbolówkę
  • 84'
    Antolić uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego, ale van de Hart spokojnie chwycił piłkę
  • 84'
    Dobry przechwyt Slisza i kontra Legii. Moment później Vesović został sfaulowany przez Crnomarkovicia blisko pola karnego Lecha
  • 83'
    Niezły strzał Jóźwiaka z prawej nogi, zza "szesnastki" Legii. Futbolówka poszybowała nieco ponad bramką
  • 82'
    Luquinhas podał do Pekharta, który został złapany na spalonym
  • 81'
    Żółta kartka dla Majeckiego za opóźnianie gry
  • 80'
    Marchwiński nieprzepisowo powstrzymał Slisza w narożniku boiska, w pobliżu pola karnego stołecznego klubu
  • 79'
    Moder trafił w mur złożony z dwóch zawodników Legii, po chwili Tiba oddał jeszcze strzał z woleja, który okazał się bardzo niecelny
  • 78'
    Moder pobiegł lewą stroną i został sfaulowany przez Vesovicia, blisko "szesnastki" Legii
  • 77'
    Centra Antolicia z rogu, ale Crnomarković wybił piłkę z pola karnego Lecha
  • 77'
    Kontra Legii. Luquinhas zagrał do Cholewiaka, który oddał strzał z lewej nogi. Korner
  • 76'
    Butko dobrze zagrał do Marchwińskiego. Młodzieżowiec Lecha dograł w pole karne, a Wieteska wybił piłkę na rzut rożny
  • 75'
    Trzecia zmiana w Lechu. Moder zastąpił Muhara
  • 74'
    Cholewiak za Gwilię
  • 74'
    Jóźwiak zbiegł do środka i próbował podać do jednego z kolegów, ale legioniści oddalili zagrożenie
  • 73'
    Antolić znalazł się na skrzydle, wbiegł w pole karne i płasko uderzył tuż obok słupka!
  • 72'
    Żółty kartonik dla Jóźwiaka za faul na Luquinhasie
  • 71'
    Luquinhas podał do Vesovicia, który oddał mocny strzał, ale van der Hart wybił piłkę do boku
  • 70'
    Faul Gwilii w środku pola
  • 70'
    Kostewycz prostopadle zagrał do Marchwińskiego, ale Lewczuk umiejętnie się zastawił i pozwolił piłce opuścić boisko
  • 67'
    Pierwsza zmiana w Legii. Slisz zmienia Martinsa
  • 67'
    Vesović skutecznie powstrzymał Kostewycza na lewym skrzydle
  • 66'
    Butko miękko dograł w "szesnastkę" Legii. Było groźnie, piłka minęła kilku zawodników znajdujących się w polu karnym. Warszawiacy zdołali zażegnać niebezpieczeństwo
  • 65'
    Żameldtinow schodzi, Gytkjaer wchodzi
  • 65'
    Puchacz dośrodkował z rzutu rożnego. Martins musnął piłkę w taki sposób, że trafił w poprzeczkę bramki strzeżonej przez Majeckiego. Portugalczyk był jednak popychany przez jednego z lechitów
  • 64'
    Tiba zagrał do Marchwińskiego na prawą stronę. Młodzieżowiec uderzył z prawej nogi, a Majecki wybił piłkę na korner
  • 63'
    Muhar posłał wysoką piłkę do Żamaledtinowa, który musnął ją, ale Majecki nie dał się zaskoczyć mimo tego, że wyszedł z bramki
  • 62'
    Antolić nieźle uderzył zza pola karnego, futbolówka poszybowała minimalnie ponad poprzeczką
  • 61'
    Jędrzejczyk pobiegł prawą stroną, wycofał piłkę do nadbiegającego Pekharta. Jeden z obrońców Lecha rozczytał jednak zamiary "Jędzy"
  • 60'
    Majecki spokojnie złapał dośrodkowanie Tiby z rzutu rożnego
  • 60'
    Marchwiński za Ramireza
  • 60'
    Jóźwiak wbiegł w pole karne, pojawiło się zamieszanie w "szesnastce" Legii. Rzut rożny dla Lecha
  • 59'
    Tiba minął dwóch legionistów w środku pola. Później Ramirez zbiegł z prawej strony do środka i oddał strzał, który zablokowany Antolić
  • 56'
    Centra Ramireza z rzutu wolnego, z prawej strony. Crnomarković skierował piłkę do siatki, ale był na spalonym
  • 55'
    Puchacz sfaulowany w środku pola przez Antolicia. Rzut wolny dla "Kolejorza"
  • 55'
    Butko nieco niedokładnie zagrał do Puchacza w polu karnym Legii, mogło być groźnie
  • 54'
    Karbownik nie zdołał utrzymać piłki w boisku po zagraniu z głębi pola
  • 53'
    Tiba niedokładnie zagrał w kierunku Ramireza, posłał za mocne podanie. Grę wznawia Majecki
  • 52'
    Muhar nieprzepisowo powstrzymał Gwilię
  • 52'
    Dośrodkowanie Ramireza ze stałego fragmentu gry, futbolówkę skutecznie wybił Pekhart
  • 51'
    Rzut wolny dla Lecha
  • 51'
    Faul Jędrzejczyka na Kostewyczu, po lewej stronie
  • 51'
    Lechici znowu zdecydowali się na atak lewą stroną, ale piłkarze Legii ponownie wyszli z opresji
  • 49'
    Poznaniacy chcieli zawiązać akcję lewą stroną, w polu karnym pojawił się Jóźwiak, lecz Majecki spokojnie złapał piłkę
  • 48'
    Tiba oddał strzał z dalszej odległości, ale został zablokowany przez Martinsa. Moment później Puchacz zbiegł do środka i uderzył trochę niecelnie, mierzył w kierunku dalszego słupka
  • 47'
    Lechici próbowali przedrzeć się prawą stroną, ale piłkarze Legii oddalili zagrożenie. Po chwili Karbownik został sfaulowany
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • Ale... to najważniejsze, co stało się w pierwszej połowie: gol Pekharta w 17. minucie:
  • Inny głos wprost z Bułgarskiej:
  • Nie wypada nie zgodzić się z taką opinią
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia prowadzi z Lechem 1:0 po trafieniu Tomasa Pekharta. Wracamy za kwadrans
  • 45'
    Niedokładny przerzut jednego z graczy Lecha na lewą stronę, Jędrzejczyk przejął to zagranie
  • 43'
    Majecki po raz kolejny na posterunku, golkiper Legii pewnie przechwycił centrę z prawej flanki
  • 43'
    Tiba wypatrzył Butkę na prawej stronie, który wywalczył korner
  • 42'
    Majecki złapał dośrodkowanie Kostewycza z lewego skrzydła
  • 42'
    Poznaniacy grali teraz na małej przestrzeni, blisko pola karnego Legii, ale legioniści byli czujni
  • 41'
    Antolić dośrodkował z rogu, a Wieteska główkował tuż obok słupka!
  • 40'
    Centra Antolicia z rzutu rożnego, Jędrzejczyk oddał strzał z głowy, który obronił van der Hart. Do dobitki składał się Wieteska, kolejny rzut rożny
  • 39'
    Karbownik skasował akcję Lecha. Następnie Luquinhas chciał uruchomić Pekharta i zagrał do niego piłkę w pole karne. Korner dla Legii
  • 37'
    Kapitalne zagranie Tiby do Żamaledtinowa, między formacje. Piłkarz Lecha przyjął piłkę, ale Majecki wyszedł z bramki i popisał się skuteczną interwencją
  • 36'
    Żamaledtinow sfaulowany na wysokości środka boiska
  • 35'
    Karbownik pobiegł lewym skrzydłem, wpadł w pole karne, lecz Satka powstrzymał zawodnika "Wojskowych"
  • 35'
    Rzut wolny dla Legii. Dośrodkowanie Antolicia z lewej strony, Jędrzejczyk wygrał pojedynek główkowy z Muharem, blisko dalszego słupka, lecz uderzył obok bramki
  • 34'
    Lechici starali się zaskoczyć obronę Legii, ale stołeczny zespół zdołał wyłuskać piłkę. Po chwili Muhar sfaulował Karbownika na połowie Lecha
  • 32'
    Tym razem Kostewycz został ukarany żółtym kartonikiem za faul na Antoliciu
  • 31'
    Żółta kartka dla Wieteski za faul na Żamaledtinowie
  • 30'
    Centra Tiby z rzutu wolnego, lecz Majecki spokojnie złapał futbolówkę
  • 29'
    Karbownik minął rywala blisko linii bocznej, pomknął lewą flanką i chciał zagrać do Gwilii, ale jeden z rywali przeciął to podanie
  • 28'
    Kostewycz otrzymał podanie z głębi pola, płasko dośrodkował z lewej strony, lecz Majecki był na posterunku
  • 26'
    Tak Tomas Pekhart cieszył się z bramki zdobytej w Poznaniu!
  • 26'
    Kolejny dobry powrót Vesovicia i cenna interwencja w defensywie
  • 25'
    Antolić ruszył lewą stroną, został osaczony przez trzech rywali, ale utrzymał się przy piłce blisko pola karnego Lecha. Po chwili gracze" Kolejorza" wyszli z opresji
  • 24'
    Na spalonym Pekhart
  • 23'
    Przyjemny obrazek :)
  • 22'
    Butko dobrze zagrał do Żamaledtinowa na prawą flankę, ale Lewczuk zażegnał niebezpieczeństwo
  • 21'
    Jędrzejczyk świetnie powstrzymał Jóźwiaka i chciał błyskawicznie uruchomić Pekharta. Rywale rozczytali jednak piłkarza Legii
  • 19'
    Puchacz dograł z prawego skrzydła, lecz Majecki bez żadnych problemów złapał futbolówkę
  • 18'
    Gwilia dośrodkował w pole karne Lecha z prawej strony. Van der Hart chciał piąstkować, ale przypadkowo trafił w Crnomarkovicia. Ostatecznie piłka trafiła w poprzeczkę, a z bliska do pustej bramki skierował ją Pekhart. Brawo!
  • 17'
    Goooooool! Pekhart!
  • 16'
    Indywidualny rajd Vesovicia w środku pola. Piłkarz stołecznego klubu wywalczył rzut rożny
  • 15'
    Vesović wrócił do obrony i wyłuskał futbolówkę spod nóg Ramireza. Kilkanaście sekund później Luquinhas zdołał utrzymać piłkę w boisku, na lewym skrzydle, ale jeden z obrońców Lecha oddalił zagrożenie
  • 14'
    Legioniści próbowali zaskoczyć lechitów na lewym skrzydle. Ostatecznie "Kolejorz" wyszedł z opresji
  • 13'
    Luquinhas rozpoczął akcję Legii, potem Vesović podał do Jędrzejczyka. Prawy obrońca chciał dośrodkować, ale został zablokowany
  • 12'
    Tiba wbiegł w pole karne z lewej strony, wycofał podanie do Puchacza, ale ten uderzył obok lewego słupka strzeżonego przez Majeckiego
  • 10'
    Puchacz próbował się przedrzeć prawą stroną i uzyskał aut dla gospodarzy
  • 10'
    Kostewycz dośrodkował z lewej flanki, ale futbolówka minęła wszystkich zawodników w polu karnym
  • 10'
    Gwilia walczył o piłkę na wysokości środka boiska, ale Crnomarković nie dał za wygraną
  • 8'
    Karbownik podał do Luquinhasa, lecz bliżej do piłki miał Satka. Lech przy piłce
  • 8'
    :)
  • 7'
    Tiba do Ramireza, po chwili Vesović przejął zagranie. Zawodnik Legii ruszył do przodu i szukał zagrania do Gwilii, ale jeden z przeciwników zdołał przechwycić podanie
  • 6'
    Piłkarze Lecha wymieniali się podaniami w obronie. Następnie akcja została przeniesiona na prawą stronę, lecz legioniści skutecznie przycisnęli rywali
  • 4'
    Tym razem Karbownik sfaulował Ramireza, który znalazł się na prawym skrzydle
  • 3'
    Martins sprytnie przechwycił piłkę w środku pola i został sfaulowany przez Jóźwiaka
  • 2'
    Antolić zagrał na lewą stronę do Karbownika, ale młodzieżowiec podał niecelnie w kierunku Gwilii
  • 1'
  • Zaraz zaczynamy!
  • Skład Legii wygląda następująco: Majecki - Jędrzejczyk, Wieteska, Lewczuk, Karbownik - Vesović, Antolić, Martins, Luquinhas - Gwilia - Pekhart! Ławka: Muzyk, Rocha, Cholewiak, Sanogo, Pyrdoł, Astiz, Remy, Praszelik, Slisz
  • Zapraszamy także do rozmowy z Kasprem Hamalainenem - TUTAJ
  • Poza tym, z powodu kontuzji nie wystąpią Arvydas Novikovas oraz Maciej Rosołek. O ich urazach pisaliśmy w tym miejscu
  • W Poznaniu nie zagrają Paweł Wszołek i Jose Kante, którzy pauzują za kartki. Zagrożony absencją w meczu z Wisłą w Krakowie będzie Michał Karbownik. Więcej TUTAJ
  • Sprawdźcie, co przed spotkaniem powiedzieli trenerzy: Aleksandar Vuković (TUTAJ) oraz Dariusz Żuraw (TUTAJ)
  • Witamy! O godzinie 20:00 rozpocznie się mecz pomiędzy Lechem Poznań a Legią Warszawa. Stołeczny zespół zajmuje obecnie pozycję lidera tabeli, natomiast lechici są sklasyfikowani na piątym miejscu
Lech PoznańLegia Warszawa

32' Wołodymyr Kostewycz

32'

60' Filip Marchwiński za Dani Ramirez

60'

65' Christian Gytkjaer za Timur Żamaletdinow

65'

71' Kamil Jóźwiak

71'

75' Jakub Moder za Karlo Muhar

75'

83' Djordje Crnomarković

83'

90' Tymoteusz Puchacz