85'
  • Miłego wieczoru!
  • Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia naszych materiałów pomeczowych
  • 90+5'
    Legia wygrała 3:1 z Wisłą Kraków! W środę stołeczny klub zmierzy się u siebie z Arką Gdynia
  • 90+3'
    Dwie minuty do zakończenia spotkania
  • 89'
    Mieliśmy małe problemy techniczne, za które przepraszamy. Ostatnie minuty do zakończenia meczu w Krakowie. Legia cały czas prowadzi 3:1
  • 82'
    Żółta kartka dla Żukowa
  • 81'
    Chuca za Burligę
  • 80'
    Nie ma gola dla Wisły! Legia wciąż prowadzi 3:1
  • 80'
    Będzie VAR
  • 80'
    Spore zamieszanie w polu karnym Legii po centrze z rzutu rożnego. Ostatecznie Klemenz z bliska skierował futbolówkę do siatki
  • 79'
    Gol. Klemenz
  • 79'
    Vesović dobrze przeciął podanie z prawej strony boiska na lewą
  • 77'
    Vesović pomknął prawym skrzydłem, świetnie wypatrzył Gwilię. Gruziński pomocnik miał miejsce, czas i skierował piłkę do siatki! 3:1 dla Legii!
  • 76'
    Goool! Gwilia!
  • 76'
    Wszołek wycofał piłkę do Gwilli, który nieczysto w nią trafił. Po chwili Gruzin wyłuskał futbolówkę i piętką zagrał do Antolicia, który oddał strzał, ale rywale oddalili zagrożenie
  • 74'
    Rocha za Luquinhasa
  • 74'
    Ależ zamieszanie w polu karnym Wisły! Vesović oddał strzał, potem Cholewiak zagrał wzdłuż pola karnego. Wszołek zdecydował się na uderzenie, ale wiślacy byli czujni
  • 73'
    Gwilia dobrze popracował w defensywie i odebrał piłkę na skrzydle
  • 71'
    Antolić dośrodkował w kierunku dalszego słupka, a Pekhart wyskoczył w powietrze i skutecznie główkował! Drugi gol czeskiego napastnika w tym meczu!
  • 70'
    Gooool! Pekhart!!! 2:1!
  • 70'
    Warszawiacy wywalczyli rzut wolny z lewej strony boiska. Karbownik został sfaulowany przez Bashę
  • 68'
    Przechwyt Cholewiaka w środku pola, ale jeden z obrońców Wisły zdołał oddalić zagrożenie
  • 68'
  • 67'
    Legia próbowała ruszyć z akcją. Vesović szukał podania w pole karne, ale został powstrzymany przez przeciwnika
  • 66'
    Pekhart sfaulował Bashę na połowie Legii
  • 65'
    Tupta schodzi, Silva wchodzi
  • 65'
    Cholewiak zacentrował z lewej flanki, o piłkę walczył Wszołek, lecz rywale wyszli z opresji
  • 64'
    Antolić dośrodkował z rzutu rożnego. Wszołek starał się szukać miejsca do oddania strzału z głowy, ale jeden z rywali wybił piłkę z pola karnego
  • 63'
    Gwilia otrzymał podanie i oddał strzał, który okazał się zablokowany. Legioniści wywalczyli jeszcze korner
  • 62'
    Za mocne zagranie Boguskiego do Szota
  • 61'
    Cholewiak ponownie zgrał piłkę głową, po centrze Vesovicia. Po chwili Pekhart na wślizgu strzelił ponad bramką
  • 60'
    Kontra wisły. Tupta ruszył środkiem boiska, chciał oddać strzał, ale został zablokowany
  • 60'
    Vesović dograł z prawej strony. Cholewiak główkował, ale rywale zażegnali niebezpieczeństwo
  • 58'
    Cholewiak dopadł do piłki podaniu Karbownika. Piłkarz, który został wprowadzony tuż po przerwie, płasko dograł w pole karne z lewej strony. Pekhart czyhał na futbolówkę i z bliska skierował ją do siatki. Brawo!
  • 57'
    Goool! Pekhart! 1:1!
  • 56'
    Legioniści próbowali wykreować okazję w ofensywie. Antolić miękko dośrodkował z prawej strony, o piłkę walczył Cholewiak, lecz nie zdołał oddać strzału
  • 54'
    Gwilia zdecydował się na strzał zza pola karnego, ale uderzył obok lewego słupka strzeżonego przez Buchalika
  • 53'
    Antolić dośrodkował z rogu, lecz Basha wybił piłkę za "szesnastkę". Krakowianie zabrali się do kontry, ale "Wojskowi" byli czujni i wyszli z opresji
  • 52'
    Tym razem legioniści uzyskali rzut rożny
  • 52'
    Błaszczykowski dośrodkował z rzutu rożnego, Janicki zdołał przejąć piłkę, ale strzelił ponad poprzeczką
  • 51'
    Korner dla Wisły
  • 50'
    Centra Gwilii z rogu, a Lewczuk główkował obok bramki. Do końca starał się go kryć Klemenz
  • 49'
    Antolić wywalczył rzut rożny. Warszawiacy próbowali zaskoczyć rywali blisko pola karnego
  • 47'
    Dośrodkowanie Burligi z prawej strony, ale żaden z graczy Wisły nie przejął piłkę. Legioniści mają aut
  • 47'
    Karbownik podał do Cholewiaka, który był naciskany przez rywala i stracił piłkę
  • 46'
    Cholewiak zmienił Martinsa
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Wisła prowadzi z Legią 1:0 po golu Burligi. Wracamy za kwadrans
  • 45+1'
    Luquinhas! Brazylijczyk dopadł do piłki po centrze Wszołka z lewej flanki i uderzył nieco ponad poprzeczką
  • 45'
    Antolić zacentrował z rzutu rożnego, ale krakowianie nie dali się zaskoczyć i wybili piłkę
  • 44'
    Martins oddał bezpośredni strzał z rzutu wolnego, ale trafił w mur. Warszawiacy wywalczyli jeszcze korner
  • 43'
    Wszołek dograł w pole karne z prawej strony, potem o piłkę powalczył jeszcze Martins. Portugalczyk był sfaulowany przez Błaszczykowskiego. Rzut wolny dla Legii
  • 42'
    Vesović dośrodkował wzdłuż pola karnego, zrobiło się zamieszanie, lecz wiślacy wyszli z opresji. Moment później Martins uderzył z dalszej odległości, ale Buchalik obronił jego strzał
  • 41'
    Antolić przerzucił piłkę do Karbownika. Młodzieżowiec minął dwóch rywali i wpadł w pole karne. Po chwili z lewej strony dośrodkował Luquinhas, ale Buchalik nie miał problemów ze złapaniem futbolówki
  • 38'
  • 38'
    Legioniści budowali akcję z przodu. Wszołek wypatrzył Lewczuka, który zdecydował się na dośrodkowanie, które minęło wszystkich zawodników i opuściło boisko
  • 37'
    Niezłe dogranie Vesovicia z prawej flanki, ale Buchalik był na posterunku
  • 36'
    Centra Błaszczykowskiego z lewej strony, ale Majecki spokojnie złapał piłkę. Warszawiacy próbowali stworzyć kontrę, lecz rywale zdążyli wrócić do obrony
  • 35'
    Boguski sfaulowany przez Wszołka na skrzydle
  • 34'
    Krótkie rozegranie rzutu rożnego, wiślacy połapali się w zamiarach legionistów
  • 34'
    Rzut rożny dla Legii. Vesović ponownie chciał dośrodkować, ale został zablokowany
  • 32'
    Martins do Vesovicia, a ten dośrodkował w pole karne Wisły. Moment później Gwilia oddał strzał, który został zablokowany. Legioniści nie odpuszczali i na uderzenie zdecydował się Karbownik. Młodzieżowiec posłał piłkę obok bramki
  • 30'
    Tupta otrzymał piłkę z głębi pola, szukał miejsca do oddania strzału, lecz podał jeszcze do wybiegającego Burligi. Obrońca strzelił gola, uderzył w kierunku dalszego słupka. Krakowianie prowadzą 1:0
  • 29'
    1:0 dla Wisły. Burliga
  • 28'
    Czujny Lewczuk. Stoper przypilnował Tuptę i wybił piłkę na aut
  • 27'
    Błaszczykowski dośrodkował z rogu, a w polu karnym Legii został sfaulowany Jędrzejczyk. Grę wznawia Majecki
  • 26'
    Basha wygrał pojedynek z Vesoviciem. Wisła zabrała się do kontry, po chwili Majecki obronił uderzenie Boguskiego z lewej nogi, zza pola karnego. Korner
  • 25'
    Antolić zacentrował z rzutu rożnego, lecz krakowianie wybili futbolówkę, a teraz spokojnie utrzymują się przy futbolówce
  • 24'
    Vesović wywalczył rzut rożny. Piłkę jako ostatni dotknął Hebert
  • 23'
    Żukow świetnie zagrał do Burligi, który dośrodkował z prawej flanki, ale Legia oddaliła zagrożenie
  • 21'
    Antolić dobrze zauważył Karbownika, którego uderzenie zostało zablokowane. Wiślacy ruszyli z akcją, którą faulem przerwał Lewczuk
  • 20'
    Wisła przy piłce, stara się wymieniać podaniami. Po kilkudziesięciu sekundach rywale przedostali się na połowę Legii, ale legioniści nie dali się zaskoczyć. Na dodatek Jędrzejczyk został sfaulowany tuż przed polem karnym "Wojskowych"
  • 18'
    Rzut wolny dla Legii z lewej strony. Hebert skutecznie wybił piłkę głową po centrze Antolicia
  • 17'
    Spore zamieszanie w "szesnastce" Legii. Basha dograł do kolegi z drużyny, który nie zdołał musnąć piłki. Następnie płasko i wzdłuż pola karnego zagrał Błaszczykowski, lecz warszawiacy wyszli z opresji
  • 16'
    Wiślacy przechwycili piłkę po lewej stronie boiska. Moment później miejscowi uzyskali kolejny stały fragment, tym razem na własnej połowie
  • 15'
    Klemenz posłał daleki przerzut, ale żaden z graczy Wisły nie był w stanie przejąć futbolówki. Legioniści wymieniają się podaniami
  • 14'
    Faul Vesovicia na rozpędzonym Błaszczykowskim
  • 14'
    Dośrodkowanie Błaszczykowskiego, ale Martins wybił piłkę będąc przy bliższym słupku
  • 13'
    Rzut rożny dla klubu z Krakowa. Błaszczykowski będzie dogrywał z narożnika
  • 12'
    Żółta kartka dla Jędrzejczyka za faul na piłkarzu Wisły
  • 12'
    Zbyt mocna centra Błaszczykowskiego. Grę wznowi Majecki
  • 11'
    Vesović nieprzepisowo powstrzymał Boguskiego na połowie Legii. Rywale mają rzut wolny z lewej strony
  • 10'
    Karbownik przełożył piłkę na prawą nogę i dośrodkował w pole karne Wisły. Po chwili zrobił dokładnie to samo, ale w obu sytuacjach krakowianie zażegnali niebezpieczeństwo
  • 9'
    Niedokładny przerzut Martinsa do Karbownika
  • 8'
    Błaszczykowski zacentrował w pole karne, ale warszawiacy wyszli z opresji. Jeden z zawodników stołecznego klubu wybił piłkę z własnej "szesnastki"
  • 7'
    Rzut wolny dla rywali, z lewej strony boiska
  • 7'
    Faul Martinsa na Boguskim na połowie Legii
  • 6'
    Vesović dośrodkował z prawej strony, lecz Buchalik spokojnie złapał futbolówkę
  • 5'
    Centra Antolicia z rzutu rożnego, o piłkę w powietrzu rywalizował m.in. Wszołek. Do bezpańskiej piłki dopadł Martins. Portugalczyk uderzył be przyjęcia, zza pola karnego, ale piłka poszybowała obok bramki
  • 4'
    Karbownik popędził lewą stroną, zagrał do Luquinhasa. Ostatecznie legioniści wywalczyli korner
  • 3'
    Boguski próbował przedrzeć się lewą stroną. Gdy stracił piłkę, Tupta sfaulował Martinsa na połowie Wisły
  • 2'
    Wiślacy ruszyli z akcją. Jeden z rywali zdecydował się na strzał zza pola karnego, który został zablokowany
  • 1'
  • Obie ekipy już na murawie. Zaraz zaczynamy!
  • Skład Legii wygląda następująco: Majecki - Vesović, Jędrzejczyk, Lewczuk, Karbownik - Wszołek, Antolić, Martins, Luquinhas - Gwilia - Pekhart! Ławka: Muzyk, Wieteska, Rocha, Cholewiak, Sanogo, Pyrdoł, Astiz, Stolarski, Praszelik
  • W ostatnich dniach grono kontuzjowanych w drużynie "Wojskowych" się powiększyło. Szczegóły w tym miejscu
  • Przeczytajcie także, co słychać w obozie rywala
  • W sobotę Legia II Warszawa zwyciężyła 3:2 z Mazurem Karczew w sparingu. Więcej TUTAJ
  • Zerknijcie co przed tym spotkaniem powiedzieli: trener Aleksandar Vuković (TUTAJ) oraz szkoleniowiec Artur Skowronek (TUTAJ)
  • Witamy! O godzinie 17:30 rozpocznie się mecz ekstraklasy pomiędzy Wisłą Kraków a Legią Warszawa!
Wisła KrakówLegia Warszawa

29' Łukasz Burliga

29'

65' Jean Carlos Silva za Lubomir Tupta

65'

80' Chuca za Łukasz Burliga

80' Nikola Kuveljić za Vullnet Basha