89'
90'
  • Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia naszych materiałów pomeczowych
  • 90+4'
    Koniec. Legia przegrała 0:3 z Cracovią i odpadła z Pucharu Polski. Krakowianie zmierzą się w finale PP ze zwycięzcą pary Lech Poznań-Lechia Gdańsk
  • 90+3'
    Żółta kartka dla Slisza
  • 90+3'
    Hanca sfaulował Luquinhasa i doszło do spięcia zawodników jednej i drugiej drużyny
  • 90'
    Wdowiak schodzi, Siplak wchodzi
  • 88'
    Jablonsky sfaulował Cholewiaka w środku pola
  • 86'
    Żółty kartonik dla Thiago
  • 85'
    Po rzucie rożnym dla Legii, rywale zabrali się do kontry. Wdowiak mocno wypuścił piłkę przed siebie i w środku pola minął Stolarskiego, który miał moment zawahania i nie zdołał jako pierwszy dobiec do futbolówki. Wydawało się, że obrońca "Wojskowych"będzie w stanie zablokować Wdowiaka przed polem karnym, lecz ten oddał strzał z prawej nogi i pokonał Muzyka
  • 82'
    3:0 dla Cracovii. Wdowiak po raz drugi
  • 81'
    Stolarski zastąpił Rochę
  • 81'
    Luquinhas zbiegł do środka i chciał prostopadle zagrać do Cholewiaka, ale rywale "przeczytali" jego intencje
  • 79'
    Helik sfaulował Cholewiaka na połowie Legii
  • 79'
    Karbownik pobiegł prawą stroną, dośrodkował w pole karne. Piłka wyszła z "szesnastki", ale po chwili Luquinhas zdołał minąć rywala w polu karnym i wycofać podanie do Rosołka. Napastnik Legii oddał strzał z lewej nogi, który okazał się zablokowany
  • 76'
    Zrobiło się zamieszanie po wrzucie z autu dla Cracovii, na wysokości pola karnego. Jablonsky utrzymał się przy piłce i oddał płaski strzał, ale Muzyk dobrze interweniował
  • 75'
    Hanca dośrodkował, ale Slisz skutecznie wybił futbolówkę z pola karnego
  • 74'
    Rzut wolny dla klubu z Krakowa, z lewej strony
  • 73'
    Lopes sfaulowany przez Wieteskę, w walce o piłkę na połowie Legii
  • 72'
    Thiago za Loshaja
  • 72'
    Żółta kartka dla Karbownika
  • 71'
    Gwilia dośrodkował z rzutu wolnego, lecz rywale wybili piłkę. Kilka chwil później Karbownik zacentrował z prawej flanki, ale gospodarze oddalili zagrożenie
  • 71'
    Warszawiacy mają rzut wolny z lewej strony boiska
  • 70'
    Rosołek ponownie został sfaulowany. Tym razem przez Helika
  • 70'
    Rosołek został sfaulowany przez Jablonsky'ego
  • 69'
    Wieteska nieprzepisowo powstrzymany przez Lopesa
  • 68'
    Jędrzejczyk główkował ponad poprzeczką po dośrodkowaniu Gwilii z rzutu rożnego
  • 66'
    Dimun za Fiolicia
  • 66'
    Żółta kartka dla van Amersfoorta
  • 66'
    Kontra rywali. Lopes dopadł do piłki i oddał strzał zza "szesnastki", który został zablokowany
  • 65'
    Gwilia zacentrował z prawej strony z rzutu wolnego, ale golkiper "Pasów" spokojnie złapał piłkę
  • 64'
    Legia miała jeszcze korner. Po centrze Gwilii zrobiło się zamieszanie w "szesnastce". Ostatecznie sędzia dopatrzył się faulu w ataku jednego z piłkarzy "Wojskowych". Piłka dla miejscowych
  • 63'
    Gwilia bezpośrednio uderzył z rzutu wolnego, ale Hrosso dobrze piąstkował
  • 62'
    Rzut wolny dla Legii
  • 61'
    Fiolić sfaulował Luquinhasa tuż przed polem karnym Cracovii
  • 61'
    Wszołek do Karbownika, który nie zdołał opanować. Krakowianie starali się zabrać do kontry, ale obrońcy Legii nie dali się zaskoczyć
  • 61'
    Gwilia dośrodkował z rogu, ale żaden z zawodników nie zdołał dopaść do piłki w polu karnym
  • 60'
    Rzut rożny dla stołecznego klubu
  • 59'
    Rocha sfaulowany na lewym skrzydle przez van Amersfoorta
  • 59'
    Wdowiak wbiegł w pole karne i oddał strzał, ale Muzyk wyszedł z bramki i popisał się udaną interwencją
  • 57'
    Pekhart schodzi, Wszołek wchodzi
  • 57'
    Cholewiak płasko dośrodkował z lewej strony pola karnego. Pekhart czyhał na piłkę, ale Helik wybił ją poza linię końcową
  • 56'
    Luquinhas sprytnie minął rywala w środku pola, potem oddał strzał zza pola karnego, który został zablokowany
  • 55'
    Hanca dośrodkował z rogu, ale Jędrzejczyk dobrze wybił piłkę. Po chwili rywale zdołali jednak przejąć piłkę. Hanca miękko dograł w "szesnastkę", lecz Muzyk skutecznie piąstkował
  • 54'
    Rzut rożny dla Cracovii
  • 53'
    Karbownik dośrodkował w pole karne, ale jeden z obrońców "Pasów" wybił piłkę z pola karnego
  • 52'
  • 52'
    Niezła akcja Cracovii. Fiolić dobrze zagrał do Wdowiaka, który oddal strzał z lewej nogi obok słupka. Zawodnik drużyny przeciwnej był jednak na spalonym
  • 50'
    Gwilia dośrodkował przy bliższym słupku, ale rywale wyszli z opresji
  • 50'
    Drugi rzut rożny dla stołecznego klubu
  • 49'
    Korner dla Legii
  • 48'
    Helik ucierpiał po kontakcie z Pekhartem. Stoper Cracovii wstał jednak z murawy i będzie kontynuował grę
  • 46'
    Rosołek zmienił Martinsa
  • 46'
  • 45+4'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia przegrywa w Krakowie 0:2 z Cracovią. Wracamy za kwadrans
  • 45+4'
    Karbownik popędził prawą stroną i zagrał do Luquinhasa. Brazylijczyk chciał dośrodkować, ale został zablokowany
  • 45+2'
    Dośrodkowanie Gwilii w kierunku dalszego słupka. Kilku legionistów próbowało powalczyć o piłkę w powietrzu, ale Cracovia oddaliła zagrożenie
  • 45+1'
    Żółta kartka dla Wdowiaka
  • 45+1'
    Luquinhas sfaulowany przed polem karnym Cracovii, z prawej strony
  • 45+1'
    Trzy minuty doliczone do pierwszej połowy
  • 45'
    Krakowanie poradzili sobie z rzutem rożnym Legii. Kilkadziesiąt sekund później Gwilia uderzył niecelnie z dystansu
  • 45'
    Gwilia dograł z rzutu wolnego, Slisz oddał strzał z głowy, ale jeden z rywali jako ostatni dotknął piłki zanim ta opuściła boisko. Korner
  • 43'
    Rzut wolny dla "Wojskowych"
  • 43'
    Martins sfaulowany w środku pola przez Fiolicia
  • 41'
    Warszawiacy starali się przedostać prawą stroną, ale krakowianie nie dali się zaskoczyć
  • 39'
    Rzut wolny dla Cracovii. Hanca dośrodkował w pole karne, lecz legioniści zażegnali niebezpieczeństwo
  • 38'
    Wdowiak sfaulowany przez Jędrzejczyka
  • 38'
    Jędrzejczyk pobiegł lewą stroną, zagrał do Luquinhasa, który był w polu karnym. Piłka trafiła jeszcze pod nogi Gwilii, który oddał niecelny strzał
  • 36'
    Jędrzejczyk nieprzepisowo powstrzymał Lopesa
  • 36'
    Zablokowany strzał Gwilli z dalszej odległości, z prawej nogi
  • 35'
    Gwilia sfaulowany przez Jablonsky'ego w środkowej strefie boiska
  • 35'
    Slisz chciał zagrać do Pekharta, ale podanie nie dotarło do napastnika Legii
  • 33'
    Cholewiak zdecydował się na uderzenie z lewej nogi zza pola karnego. Strzał poszybował obok prawego słupka strzeżonego przez Hrosso
  • 32'
    Gwilia niedokładnie zagrał na prawą flankę do Pekharta. Gruziński pomocnik podał po prostu za mocno
  • 31'
    Jablonsky sfaulowany blisko pola karnego Cracovii
  • 31'
    Cholewiak zdołał utrzymać piłkę w boisku po zagraniu na skrzydło z głębi pola. Tempo akcji zwolniło, legioniści budują atak pozycyjny
  • 29'
    Warszawiacy chcieli zrobić różnicę w środku pola, ale po chwili Cholewiak dograł w pole karne z prawej strony. Piłka została wybita i strzał zza "szesnastki" oddał jeszcze Slisz. Golkiper "Pasów" spokojnie interweniował
  • 28'
    Szybka akcja gospodarzy. Lopes do Wdowiaka, który szukał technicznego uderzenia przy dalszym słupku. Pomylił się, ale ostatecznie sędzia odgwizdał spalonego
  • 26'
    Żółta kartka dla Fiolicia za faul na rozpędzonym Lquuinhasie
  • 25'
    Krótkie rozegranie stałego fragmentu gry. Po kilkunastu sekundach warszawiacy wyszli z opresji
  • 25'
    Rywale przejęli piłkę na połowie Legii. Rocha jako ostatni dotknął piłki, po zagraniu Rapy. Korner dla Cracovii
  • 24'
    Karbownik do Luquinhasa, który zbiegł do środka i miękko dośrodkował w pole karne. Cholewiak czyhał na futbolówkę przy dalszym słupku, ale nie zdołał jej przechwycić
  • 22'
    Wdowiak dobrze powstrzymał Rochę po lewej stronie boiska
  • 21'
    Luquinhas chciał prostopadle uruchomić Peharta, ale czeski snajper nie dobiegł do tego zagrania
  • 18'
    Gwilia dośrodkował z rzutu rożnego, ale Hrosso pewnie złapał futbolówkę
  • 18'
    Rocha zacentrował w pole karne, piłka odbiła się od jednego z piłkarzy Cracovii, i wyszła poza linię końcową. Korner
  • 16'
    Bramka uznana. 2:0 dla "Pasów"
  • 16'
    Mamy wideoweryfikację
  • 16'
    Jablonsky zdołał się przedrzeć i mocno dośrodkować z prawej strony, w taki sposób, że futbolówka kozłowała. Muzyk odbił piłkę, która trafiła w Helika i wpadła do siatki. Krakowianie podwyższyli prowadzenie
  • 14'
    2:0 dla Cracovii. Helik zdobył bramkę
  • 13'
    Lopes sfaulowany w środku pola przez Wieteskę
  • 11'
    Kontra Legii. Luquinhas wbiegł w pole karne z lewej strony, oddał płaski strzał, który obronił Hrosso
  • 10'
    Wdowiak na spalonym, po prostopadłym zagraniu z głębi pola
  • 9'
    Gwilia zacentrował z rzutu wolnego w kierunku Jędrzejczyka. Przeciwnicy wyszli z opresji
  • 8'
    Faul na Luquinhasie. Legioniści mają stały fragment z lewej strony
  • 7'
    Gol uznany. Zespół Michała Probierza prowadzi 1:0 z Legią
  • 7'
    Będzie VAR
  • 7'
    Krakowianie mieli aut na wysokości pola karnego Legii. Po zamieszaniu w "szesnastce", Helik powalczył o piłkę w powietrzu, a następnie Wdowiak z bliska skierował futbolówkę do siatki. 1:0 dla Cracovii
  • 5'
    Gol dla Cracovii. Wdowiak
  • 5'
    Muzyk wyszedł z bramki i wybił futbolówkę poza linię boczną. Bramkarz Legii skutecznie wyprzedził kapitana Cracovii, Lopesa, który nadbiegał z prawej strony boiska
  • 4'
    Rzut wolny dla Legii. Gwilia dośrodkował z lewej strony, lecz jeden z zawodników "Pasów" oddalił zagrożenie
  • 3'
    Luquinhas sfaulowany na lewej flance. Hanca nieprzepisowo powstrzymał Brazylijczyka
  • 2'
    Karbownik otrzymał podanie z głębi pola. Młodzieżowiec próbował przedrzeć się prawą stroną, ale został osaczony przez kilku przeciwników i musiał wycofać piłkę
  • 1'
    Rywale chcieli ruszyć prawą stroną, ale Jędrzejczyk spokojnie wybił piłkę
  • 1'
  • Obie drużyny już na boisku. Zaraz zaczynamy!
  • Kto jest najlepszym strzelcem w meczach z Cracovią? Sprawdźcie!
  • W tym sezonie legioniści już dwukrotnie grali z Cracovią. W obu spotkaniach wygrali, a we wtorek mają szansę odnieść trzecie zwycięstwo. Szczegóły odnośnie tych dwóch meczów - tutaj
  • Skład Legii na mecz z Cracovią: Muzyk - Karbownik, Jędrzejczyk, Wieteska, Rocha - Cholewiak, Slisz, Martins, Luquinhas - Gwilia - Pekhart! Ławka: Cierzniak, Mosór, Włodarczyk, Wszołek, Pyrdoł, Astiz, Rosołek, Stolarski, Cielemęcki
  • Kto jest najlepszym strzelcem w meczach z Cracovią? Szczegóły w tym miejscu
  • Sztab szkoleniowy stołecznego klubu nie skorzysta w półfinale i ewentualnym finale PP z Igora Lewczuka. Więcej tutaj
  • Co przed spotkaniem w Krakowie powiedział trener Legii, Aleksandar Vuković? Sprawdźcie!
  • Witamy! O godzinie 20:00 rozpocznie się półfinałowy meczu Pucharu Polski pomiędzy Cracovią a Legią Warszawa
CracoviaLegia Warszawa

5' Mateusz Wdowiak

5'

14' Michał Helik

14'

25' Ivan Fiolić

25'

45' Mateusz Wdowiak

45'

65' Pelle van Amersfoort

65'

66' Milan Dimun za Ivan Fiolić

66'

72' Thiago za Florian Loshaj

72'

82' Mateusz Wdowiak

82'

86' Thiago

86'

89' Michal Siplak za Mateusz Wdowiak