Żółta kartka dla Cholewiaka
  • 90+6'
    Legia ma rzut rożny
  • 90+5'
    Wszołek pobiegł lewą stroną i dośrodkował w pole karne. Jego zagranie przeciął jeden z rywali
  • 90+4'
    Rosołek za Gwilię
  • 90+4'
    Karbownik zagrał do Antolicia, który wycofał zagranie. Rywale przejęli jednak futbolówkę
  • 90+1'
    Osiem minut doliczonych
  • 90+1'
    Kolejna kontra Legii. Pekhart otrzymał podanie w pole karne. Uderzenie Czecha zostało zablokowane
  • 90'
  • 90'
  • 87'
    Cierzniak wypiąstkował dośrodkowanie rywali z rogu
  • 87'
    Rzut wolny dla Cracovii. Zrobiło się zamieszanie po centrze z lewej strony boiska. Rywale mają rzut rożny
  • 84'
    Kontra Legii. Gwilia zbiegł do środka i uderzył minimalnie obok słupka
  • 83'
    Wdowiak schodzi, Thiago wchodzi
  • 82'
    "Mistrz, mistrz, Legia mistrz!" - śpiewają kibice
  • 80'
    Cholewiak za Luquinhasa
  • 80'
    Korner dla Legii
  • 79'
  • 77'
    Świetny przechwyt Slisza blisko "szesnastki" Cracovii. Następnie Gwilia wbiegł w pole karne i płaskim strzałem z prawej nogi, w kierunku dalszego słupka, pokonał Hrosso! Legia o krok od mistrzostwa!
  • 75'
    2:0!!!!!!! Gwilia!
  • 74'
    Było groźnie po centrze Cracovii z rzutu rożnego. Ostatecznie strzał jednego z przeciwników poszybował obok bramki strzeżonej przez Cierzniaka
  • 73'
    Jablonsky za Loshaja
  • 72'
    Kontra Legii. Gwilia zbiegł do środka i będąc na pograniczu pola karnego podał do Antolicia. Strzał Chorwata został jednak zablokowany
  • 71'
    Karbownik przyjął piłkę, następnie wywalczył aut na wysokości pola karnego Cracovii
  • 71'
    Luquinhas sfaulowany w środku pola. Będzie stały fragment dla Legii
  • 70'
    Legioniści mają aut na własnej połowie
  • 70'
    Rzut wolny dla Cracovii z lewej strony. Zakotłowało się po centrze rywali, ale ostatecznie Gwilia wybił piłkę
  • 68'
    Wracamy do gry!
  • 66'
  • 65'
  • 64'
    Czekamy na wznowienie gry
  • 62'
    Kibice Legii odpalili środki pirotechniczne. Dym z petard powoli "przykrywa" boisko przy Łazienkowskiej
  • 62'
    Przerwa na uzupełnienie płynów
  • 61'
    Cierzniak spokojnie złapał piłkę po centrze z rogu
  • 60'
    Korner dla gości
  • 60'
    Cierzniak popisał się skuteczną interwencją. Golkiper Legii wybronił uderzenie jednego z graczy Cracovii
  • 59'
    Wszołek popędził prawą stroną, zbiegł do środka. Jego strzał został zablokowany i trafił jeszcze pod nogi Luquinhasa, który uderzył ponad bramką
  • 58'
    Lusiusz schodzi, Fiolić wchodzi
  • 57'
    "Kto będzie mistrzem? Legia!" - śpiewają teraz kibice stołecznego klubu
  • 55'
    Rocha uderzył z lewej nogi w mur
  • 55'
    Rzut wolny dla "Wojskowych"
  • 55'
    Jeden z rywali dośrodkował w pole karne z lewej strony, lecz legioniści oddalili zagrożenie. Warszawiacy zabrali się do kontry. W pewnym momencie Antolić zbiegł do środka i został sfaulowany tuż przed polem karnym Cracovii
  • 54'
    Krótkie rozegranie stałego fragmentu gry nie przyniosło rywalom większego pożytku
  • 53'
    Krakowianie przez kilkadziesiąt sekund utrzymywali się przy piłce na połowie miejscowych. Ostatecznie wywalczyli korner
  • 52'
    Pekhart dobrze wybił piłkę z "szesnastki" Legii, po centrze rywali z rzutu wolnego
  • 51'
    Fani z "Żylety" zaprezentowali wielką flagę z napisem "Legia"
  • 49'
    Po centrze Antolicia z rogu, Wieteska walczył o piłkę w powietrzu. Ostatecznie Luquinhas popełnił faul w ataku
  • 49'
    Wszołek sprytnie wycofał piłkę w pole karne do Luquinhasa. Brazylijczyk oddał strzał z prawej nogi i trafił w jednego z piłkarzy Cracovii. Było blisko. Legia ma rzut rożny
  • 48'
    Karbownik do Wszołka, który zacentrował w "szesnastkę", ale "Pasy" nie dały się zaskoczyć
  • 47'
    Legioniści mieli korner, ale krakowianie wyszli z opresji
  • 47'
    Wszołek zbiegł z prawej strony do środka, ale jego strzał został zablokowany. Po chwili Slisz uderzył z dystansu. Piłka odbiła się od jednego z rywali i poszybowała minimalnie ponad poprzeczką
  • 46'
  • 45+4'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia prowadzi z Cracovią 1:0 po golu Pekharta! Wracamy za 15 minut
  • 45+3'
  • 45+1'
    Trzy minuty doliczone do pierwszej połowy
  • 45+1'
    Gwilia otrzymał piłkę w polu karnym i zagrał w kierunku Luquinhasa. Brazylijczyk próbował umieścić futbolówkę w siatce, ale ostatecznie golkiper Cracovii przejął piłkę
  • 44'
    Antolić zacentrował w "szesnastkę", ale jeden z rywali skutecznie wybił piłkę poza boisko
  • 44'
    Rzut wolny dla Legii z lewej strony boiska
  • 43'
    Wieteska podłączył się do ofensywy. Stoper chciał zagrać do Pekharta, ale czeski snajper nie dobiegł do piłki
  • 41'
    Wszołek zagrał wzdłuż boiska, z lewej strony pola karnego, a Pekhart skierował piłkę do siatki.... Ale gola nie ma. Najprawdopodobniej "Wszołi" dośrodkowywał już zza linii końcowej
  • 39'
    Rzut rożny dla "Wojskowych"
  • 39'
    Loshaj zacentrował z prawego skrzydła, lecz Cierzniak spokojnie złapał piłkę
  • 37'
    Slisz i Karbownik powstrzymali Wdowiaka, który znalazł się w polu karnym
  • 35'
    Ależ strzał Rochy z wolnego! Portugalczyk trafił w słupek!
  • 34'
    Żółty kartonik dla Wdowiaka. Legia ma rzut wolny, blisko prawej strony pola karnego
  • 33'
    Antolić oddał strzał z prawej nogi, zza "szesnastki". Hrosso "wypluł" piłkę przed siebie. Do dobitki złożył się jeszcze Pekhart, lecz nieczysto trafił w futbolówkę
  • 32'
    Hanca zacentrował z prawej flanki. Wieteska interweniował wślizgiem. O mały włos, a stoper Legii skierowałby piłkę do własnej siatki. Cierzniak był jednak na posterunku
  • 30'
    Pestka sfaulowany przez Wszołka. Skrzydłowy Legii obejrzał żółtą kartkę
  • 28'
    Szybka akcja Legii. Wszołek groźnie dograł z prawego skrzydła, ale warszawiacy nie zdołali zamknąć centry
  • 27'
    Rzut wolny dla Cracovii
  • 24'
    Wszołek dokładnie dośrodkował w pole karne z prawej strony, a Pekhart głową pokonał golkipera Cracovii! Brawo, brawo, brawo!
  • 23'
    Goool! Pekhart!
  • 21'
    Wieteska dobrze wybił piłkę po centrze z lewej strony boiska
  • 21'
  • 19'
    Wszołek dośrodkował z prawej strony, ale żaden z legionistów nie był w stanie dobiec do futbolówki
  • 18'
    Wieteska podał do Gwilii, który był naciskany przez rywala. Gruzin stracił piłkę i na dodatek sfaulował przeciwnika
  • 17'
    Żółta kartka również dla trenera Vukovicia i Probierza
  • 16'
    Żółty kartonik dla Loshaja za faul na rozpędzonym Luquinhasie w środku pola
  • 15'
    Rocha podłączył się do szybkiej akcji. Portugalczyk chciał minąć Rapę, lecz za mocno wypuścił sobie piłki i nie zdołał jej utrzymać w boisku. Grę wznowi Hrosso
  • 14'
    Luquinhas sfaulowany po lewej stronie boiska
  • 11'
    Za kontuzjowanego Martinsa na boisku pojawił się Slisz
  • 11'
    Przerwa w grze. Na murawie leży Martins. Portugalczyk był opatrywany przez lekarzy, ale nie będzie w stanie kontynuować rywalizacji
  • 10'
    Mocny wyrzut z autu, ale Pekhart dobrze wybił piłkę. Po chwili na strzał z dystansu zdecydował się jeszcze Lusiusz. Pomocnik Cracovii uderzył jednak niecelnie
  • 8'
    Aut dla krakowian na wysokości pola karnego Legii
  • 8'
    Żółtka karta dla Martinsa za faul w bocznym sektorze boiska
  • 7'
    Wszołek zbiegł z prawej strony do środka, miał koło siebie trzech rywali, i chciał zagrać do jednego z legionistów. Ostatecznie piłkę przejęli goście
  • 6'
    Karbownik podłączył się do ofensywy i zagrał w pole karne do Gwilii. Gruzin wycofał zagranie do "Karbo", który szukał miejsca i po chwili ponownie podał do Gwilii. Ofensywny pomocnik minął rywala i chciał oddać strzał, ale się poślizgnął. Niezła akcja "Wojskowych"
  • 4'
    Luquinhas upadł na murawę w pobliżu pola karnego, po kontakcie z obrońcą "Pasów", ale sędzia nakazał kontynuować grę
  • 3'
    Wszołek zagrał do Karbownika, który pobiegł do przodu, lecz został osaczony przez dwóch przeciwników i stracił piłkę na połowie Cracovii
  • 2'
    Legioniści próbowali stworzyć akcję po prawej stronie, ale jeden z piłkarzy Legii nie zdołał dopiec do piłki przed linią końcową
  • 1'
    Luquinhas otrzymał podanie z głębi pola i popędził lewą flanką, ale kilkanaście sekund później został powstrzymany przez rywala
  • 1'
  • Obie drużyny już na murawie. Zaraz zaczynamy!
  • Czas na "Sen o Warszawie"!
  • Skład Legii na mecz z Cracovią: Cierzniak - Karbownik, Jędrzejczyk, Wieteska, Rocha - Wszołek, Antolić, Martins, Luquinhas - Gwilia - Pekhart! Ławka: Muzyk, Mosór, Cholewiak, Włodarczyk, Pyrdoł, Astiz, Rosołek, Stolarski, Slisz
  • "Legia nie wypuści mistrzostwa z rąk" - kto tak powiedział? Sprawdźcie!
  • Na żółte kartki, w meczu z Cracovią, musi natomiast uważać pięciu zawodników „Wojskowych”. Ale w protokole jest wpisanych sześć legijnych nazwisk. O kogo chodzi? Szczegóły
  • Kto jest najlepszym strzelcem Legii w meczach z Cracovią? Zerknijcie!
  • Co przed meczem powiedział trener Legii, Aleksandar Vuković? Więcej tutaj
  • Gdzie odbędzie się ewentualna feta po meczu? Sprawdźcie!
  • Witamy! O godzinie 17:30 rozpocznie się mecz 35. kolejki ekstraklasy pomiędzy Legią a Cracovią. Jeśli stołeczny zespół zremisuje lub wygra, to zapewni sobie mistrzostwo Polski!
Legia WarszawaCracovia
16'

16' Florian Loshaj

34'

34' Mateusz Wdowiak

58'

58' Ivan Fiolić za Sylwester Lusiusz

73'

73' David Jablonsky za Florian Loshaj

83'

83' Thiago za Mateusz Wdowiak