90'
  • 90+6'
    Koniec. Legia przegrała 0:1 z Podbeskidziem po trafieniu Janickiego
  • 90+6'
    Sitek popędził prawą stroną i zagrał do jednego z zawodników Podbeskidzia, którego centra została przechwycona
  • 90+5'
    Żółta kartka dla Mamicia
  • 90+4'
    Kapustka otrzymał piłkę na 16. metrze i chciał zagrać na prawą stronę pola karnego do Juranovicia. Zabrakło jednak porozumienia między zawodnikami - Chorwat nie ruszył do podania
  • 90+3'
    Żółta kartka dla Miakuszki
  • 90+1'
    Pięć minut doliczonych
  • 90+1'
    Żółta kartka dla osoby ze sztabu szkoleniowego Podbeskidzia
  • 90'
    Mladenović dobrze dośrodkował z lewej flanki w pole karne, w kierunku Pekharta. Ostatecznie rywale wyszli z opresji
  • 89'
    Jeden z legionistów próbował zagrać w pole karne do Pekharta, ale piłkarz Podbeskidzia oddalił zagrożenie
  • 88'
    Mladenović wbiegł z lewej strony pola karnego i miękko dośrodkował do Pekharta, który główkował ponad bramką
  • 87'
    Luquinhas pojawił się po lewej stronie boiska. Po chwili Kapustka znalazł się w polu karnym, lecz nie zdołał przechwycić piłki
  • 86'
    Miakuszko dośrodkował na środek pola karnego. Zakotłowało się w "szesnastce" Legii, ale ostatecznie Mladenović wybił piłkę
  • 85'
    Rzut rożny dla Podbeskidzia
  • 85'
    Jeden z legionistów zagrał do Valencii, który pojawił się po prawej stronie pola karnego. Chciał podać wzdłuż boiska, ale został zablokowany przez przeciwnika
  • 83'
    Jeden z rywali miękko zagrał w pole karne do Bilińskiego, który był jednak na spalonym
  • 82'
    Hora i Sitek za Danielaka i Bierońskiego
  • 81'
    Juranović zagrał na prawą flankę do Valencii. Zawodnik Legii dośrodkował w pole karne - piłka odbiła się od jednego z obrońców i została przechwycona przez bramkarza Podbeskidzia
  • 80'
    Luquinhas podał do Lopesa, który oddał strzał z prawej nogi, z 18. metra - Pesković złapał piłkę
  • 79'
    Juranović zbiegł do środka i podał na prawą stronę do niepilnowanego Valencii. Pomocnik mocno dośrodkował w "szesnastkę", ale rywale wyszli z opresji
  • 78'
    Hołownia płasko podał przed pole karne - Pekhart sprytnie zgrał piłkę do Lopesa, który uderzył z ok. 15. metra nieco ponad bramką
  • 76'
    Luquinhas dośrodkował z lewej strony, zza pola karnego, ale jeden z zawodników Podbeskidzia wykazał się czujnością i wybił futbolówkę poza "szesnastkę"
  • 76'
    Valencia otrzymał podanie na prawą stronę boiska, ale jego centra okazała się zablokowana
  • 75'
    Miakuszko zmienił Marca
  • 75'
    Marzec ucierpiał po kontakcie z Pekhartem. Będzie potrzebował pomocy medycznej
  • 74'
    Kolejny rzut wolny dla "Wojskowych", bliżej lewej strony boiska
  • 74'
    Mladenović dośrodkował z rogu, ale piłkarze Podbeskidzia wybili piłkę poza pole karne
  • 73'
    Rzut wolny dla Legii z lewej strony boiska. Mladenović dośrodkował w okolice bliższego słupka - legioniści wywalczyli korner
  • 72'
    Legioniści zagrali na jeden kontakt po lewej stronie pola karnego, ale ostatecznie Podbeskidzie oddaliło zagrożenie
  • 70'
    Valencia dopadł do piłki po prawej stronie pola karnego i dośrodkował wzdłuż "szesnastki", ale gospodarze nie dali się zaskoczyć
  • 69'
    Luquinhas został sfaulowany w środku pola przez Kocsisa
  • 68'
    Dwie zmiany w Podbeskidziu. Biliński i Rzuchowski za Roginicia i Ubbinka
  • 67'
    Slisz zdecydował się na mocny, bezpośredni strzał z rzutu wolnego, który poszybował nieco ponad bramką
  • 67'
    Pekhart został sfaulowany na 20. metrze przez Janickiego. Legia ma rzut wolny, bliżej lewej strony
  • 66'
    Centra Mladenovicia z lewej strony nie dotarła do żadnego z piłkarzy Legii
  • 66'
    Lopes podał do Juranovicia, który dośrodkował z prawej strony w kierunku Pekharta. Czech zgrał piłkę do Lopesa, ale jego strzał z powietrza został zablokowany
  • 64'
    Hołownia chciał zagrać w pole karne, ale podanie okazało się niedokładne. Piłkę przechwycił Pesković
  • 63'
    Podbeskidzie przechwyciło piłkę - jeden z rywali zagrał w kierunku Roginicia. Napastnik miejscowych zdołał podać do nadbiegającego kolegi, który został zablokowany przez Lewczuka
  • 61'
    Kapustka chciał prostopadle zagrać do Juranovicia, ale zabrakło porozumienia między zawodnikami stołecznego klubu
  • 60'
    Mladenović ruszył lewą stroną, ale jego dośrodkowanie - na wysokości 15. metra - okazało się bardzo niedokładne
  • 59'
    Lopes zmienił Wszołka
  • 59'
    Marzec sfaulowany przez Kapustkę na połowie Podbeskidzia
  • 58'
    Marzec zbiegł do środka i chciał miękko dośrodkować w pole karne, ale legioniści wybili piłkę. Warszawiacy wyszli z kontrą, lecz zabrakło porozumienia po lewej stronie boiska
  • 56'
    Krótkie rozegranie stałego fragmentu gry przez Mladenovicia. Zrobiło się zamieszanie pod bramką Podbeskidzia, ale miejscowi oddalili zagrożenie, a następnie wywalczyli aut na połowie "Wojskowych"
  • 55'
    Kapustka wbiegł w pole karne z lewej strony i chciał wycofać podanie, ale został zablokowany. Korner
  • 55'
    Jeden z rywali pojawił się w "szesnastce" Legii, ale piłkarze stołecznego klubu zażegnali niebezpieczeństwo
  • 54'
    Hołownia podłączył się do ofensywy. Obrońca wbiegł w pole karne z lewej strony i próbował wycofać piłkę, ale nieprzepisowo powstrzymał Modelskiego
  • 53'
    Zmiana w Legii. Valencia za Martinsa
  • 51'
    Martins sfaulowany na połowie Legii
  • 51'
    Marzec przechwycił piłkę na wysokości koła środkowego. Pomocnik Podbeskidzia ruszył lewą stroną, lecz został powstrzymany przez Slisza
  • 49'
    Danielak dośrodkował z rzutu rożnego na bliższy słupek. Zrobiło się zamieszanie - piłka odbiła się od Roginicia i spadła pod nogi Janickiego, który pokonał Boruca po uderzeniu z najbliższej odległości. Podbeskidzie prowadzi 1:0
  • 48'
    Gol dla miejscowych. Janicki
  • 48'
    Mamić wyrzucił piłkę z autu na lewą stronę do jednego z zawodników Podbeskidzia. Zrobiło się zamieszanie, rywale mają korner
  • 47'
    Legia przy piłce, warszawiacy wymieniają się podaniami na własnej połowie
  • 46'
  • 45+1'
    Koniec. Do przerwy Legia bezbramkowo remisuje z Podbeskidziem. Wracamy za 15 minut
  • 45+1'
    Martins stracił piłkę w środku pola - Danielak pobiegł prawą stroną i wycofał do Ubbinka, którego strzał został zablokowany. Zrobiło się ogromne zamieszanie - piłkarz Podbeskidzia miękko dośrodkował w "szesnastkę" do Roginicia. Po chwili kapitalnie w bramce spisał się Boruc, który wybronił dwa groźne uderzenia z bliska. Ostatecznie jeden z miejscowych był na spalonym
  • 43'
    Niedokładne zagranie Juranovicia na prawą stronę boiska
  • 43'
    Mladenović dośrodkował z rzutu rożnego, a Wszołek oddał strzał z głowy - bramkarz Podbeskidzia złapał piłkę
  • 42'
    Luquinhas wycofał piłkę do Kapustki, który pojawił się na 7. metrze i oddał mocny strzał w kierunku bliższego słupka. Pesković popisał się skuteczną interwencją
  • 41'
    Jeden z rywali skutecznie przeciął prostopadłe zagranie piłkarza Legii na lewą flankę
  • 40'
    Warszawiacy przechwycili piłkę w bocznym sektorze boiska. Goście utrzymują się przy futbolówce
  • 38'
    Mladenović wybił piłkę z pola karnego po centrze rywali z lewej flanki
  • 38'
    Luquinhas otrzymał piłkę na 20. metr. Brazylijczyk był jednak naciskany przez rywala i zagrał niedokładnie w pole karne
  • 37'
    Mladenović próbował przerzucić piłkę na prawą flankę do Wszołka, ale futbolówkę przechwycił zawodnik Podbeskidzia
  • 36'
    Martins sfaulowany przez Kocsisa na połowie Legii
  • 35'
    Kapustka zbiegł do środka i chciał miękko zagrać w pole karne do Pekharta. Piłkę przechwycił jednak Janicki
  • 35'
    Rywale próbowali przedrzeć się lewą flanką, ale legioniści dość szybko odzyskali piłkę
  • 34'
    Roginić nieprzepisowo powstrzymany przez Slisza na wysokości koła środkowego
  • 33'
    Chwilowa przerwa. Luquinhas leżał na murawie. Brazylijczyk ucierpiał po kontakcie z Bierońskim, ale kontynuuje grę
  • 32'
    Mladenović ponownie chciał dośrodkować, ale jego centra została zablokowana przez piłkarza Podbeskidzia
  • 31'
    Mladeniović dograł z lewej flanki w "szesnastkę", ale rywale nie dali się zaskoczyć. Po chwili Luquinhas podał w boczny sektor do Mladenovicia, lecz serbski obrońca został zastopowany przez piłkarza Podbeskidzia
  • 30'
    Luquinhas sfaulowany na wysokości koła środkowego
  • 29'
    Goście mieli stały fragment. Mladenović dośrodkował na dalszy słupek do Pekharta, który faulował Janickiego
  • 29'
    Prostopadłe zagranie Juranovicia do Kapustki, który wycofał piłkę w pole karne do Wszołka. Skrzydłowy Legii szukał miejsca do oddania strzału, ale w ostatniej chwili jeden z rywali wybił futbolówkę
  • 27'
    Juranović zagrał w pole karne do Martinsa, a Portugalczyk chciał podać do Wszołka. Ostatecznie rywale oddalili zagrożenie i wybili piłkę poza pole karne
  • 26'
    Martins dośrodkował z rzutu wolnego na dalszy słupek. Ostatecznie Kapustka oddał strzał z powietrza, ale uderzenie okazało się niecelne. Grę wznowił Pesković
  • 25'
    Luquinhas sfaulowany na połowie Podbeskidzia. Rzut wolny dla Legii, z lewej strony boiska. Do bramki ok. 35 metrów
  • 24'
    Legioniści przechwycili piłkę w środku pola. Po chwili Luquinhas zagrał prostopadle do Wszołka, który podał na prawą flankę do Juranovicia. Chorwat dośrodkował w "szesnastkę", a Wszołek główkował obok bramki. Niezła akcja stołecznego klubu
  • 22'
    Mladenović oddał bezpośredni strzał z lewej nogi, ale piłka poszybowała nad bramką
  • 22'
    Rzut wolny dla Legii, do bramki Peskovicia ok. 19 metrów
  • 22'
    Juranović zagrał do Wszołka, który wpadł w pole karne z prawej strony i wycofał piłkę do Slisza, którego strzał został zablokowany. Moment później uquinhas został sfaulowany przed polem karnym gospodarzy
  • 20'
    Hołownia przechwycił piłkę po przerzucie piłkarza Podbeskidzia na prawą stronę
  • 19'
    Centra Mladenovicia z lewej strony na dalszy słupek, ale Pesković pewnie wyszedł z bramki i złapał piłkę
  • 18'
    Mladenović płasko wycofał piłkę na 13. metr, ale żaden z legionistów nie przechwycił piłki
  • 18'
    Spore zamieszanie w "szesnastce" Legii po rozegraniu autu. Ostatecznie jeden z zawodników Podbeskidzia oddał strzał z dystansu, a dobitka (po uderzeniu z głowy) innego piłkarza miejscowych okazała się niedokładna
  • 16'
    Po dośrodkowaniu w pole karne Podbeskidzia, futbolówka trafiła do Lewczuka, a po chwili Pekhart oddał strzał, który okazał się zablokowany. Gra został zablokowana, ponieważ Lewczuk zagrał piłkę ręką
  • 15'
    Wszołek podał do Juranovicia, który pojawił się po prawej stronie pola karnego i miękko zagrał wzdłuż "szesnastki". Jeden z piłkarzy Podbeskidzia wybił piłkę na rzut rożny
  • 14'
    Wszołek popędził prawą stroną i zagrał na 9. metr, ale jeden z rywali przechwycił piłkę. Moment później Kapustka oddał jeszcze strzał na bramkę - piłka przeleciała nieco obok słupka
  • 12'
    Warszawiacy utrzymują się przy piłce na połowie beniaminka
  • 11'
    Roginić dopadł do futbolówki po dalekim zagraniu z obrony. Moment później Juranović przechwycił piłkę w bocznym sektorze boiska
  • 10'
    Martins dośrodkował z rogu na głowę Pekharta. Czeski napastnik umieścił piłkę w siatce po uderzeniu z głowy, ale chwilę wcześniej sfaulował zawodnika Podbeskidzia. Gol nie został uznany
  • 9'
    Kapustka dobrze, bez przyjęcia, podał na prawe skrzydło do Wszołka. Skrzydłowy dośrodkował w pole karne, a Mamić wybił piłkę poza linię końcową. Rzut rożny dla "Wojskowych"
  • 8'
    Roginić ruszył do miękkiego zagrania w "szesnastkę" Legii, z głębi pola. Napastnik Podbeskidzia był na spalonym
  • 7'
    Martins dośrodkował z rzutu rożnego w pole karne. Zrobiło się małe zamieszanie - piłka spadła jeszcze pod nogi Mladenovicia, który oddał celny strzał z lewej nogi, zza "szesnastki". Pesković złapał piłkę
  • 6'
    Mladenović przerzucił piłkę na prawą flankę do Wszołka, którego dośrodkowanie zostało zablokowane. Korner dla gości
  • 5'
    Podbeskidzie utrzymuje się przy piłce, chwilę wcześniej próbowało się przedostać lewą stroną
  • 4'
    Kapustka pojawił się po prawej stronie boiska i dośrodkował w pole karne, ale rywale wyszli z opresji
  • 3'
    Jeden z przeciwników dograł w pole karne, ale legioniści wybili futbolówkę. Kilkadziesiąt sekund później zawodnik Podbeskidzia chciał dośrodkować, lecz został przyblokowany przez Mladenovicia - piłkę spokojnie złapał Boruc
  • 2'
    Rywale próbowali przeprowadzić akcję lewą stroną. Lewczuk popisał się skuteczną interwencją i zastopował rozpędzonego Marca. Piłka dla Podbeskidzia
  • 1'
  • Obie drużyny już na murawie. Zaraz zaczynamy!
  • Ławka: Cierzniak, Tobiasz, Wieteska, Niski, Kisiel, Cholewiak, Valencia, Lopes, Kostorz
  • Boruc – Juranović, Lewczuk, Hołownia, Mladenović - Slisz, Martins, Kapustka - Wszołek, Pekhart, Luquinhas
  • Co, przed meczem, powiedzieli trenerzy: Czesław Michniewicz (TUTAJ) i Robert Kasperczyk (TUTAJ)? Sprawdźcie!
  • - Mogłem np. zostać w Legii i grać w rezerwach. Ale nie chciałem być takim zawodnikiem, który zaszyje się w Legii i zostanie w tak zwanej strefie komfortu. Chciałem spróbować czegoś nowego - mówił w rozmowie z nami Maksymilian Sitek, który gra obecnie w Podbeskidziu. Cała rozmowa dostępna jest W TYM MIEJSCU
  • Jak wygląda bilans żółtych kartek legionistów? SPRAWDŹCIE
  • Co słychać w obozie rywala? SZCZEGÓŁY
  • Legia wraca do gry o stawkę! W niedzielę zmierzy się na wyjeździe z beniaminkiem ekstraklasy, Podbeskidziem Bielsko-Biała. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17:30
Podbeskidzie Bielsko-BiałaLegia Warszawa

48' Rafał Janicki

48'

67' Kamil Biliński za Marko Roginić

67'

68' Michał Rzuchowski za Desley Ubbink

68'

75' Serhij Miakuszko za Mateusz Marzec

75'

81' Jakub Hora za Karol Danielak

81'

82' Maksymilian Sitek za Jakub Bieroński

82'

90' Serhij Miakuszko