70'
86'
88'
  • 90+4'
    Koniec. Legia zremisowała na wyjeździe 1:1 z Jagiellonią Białystok. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia naszych materiałów pomeczowych
  • 90+4'
    Dośrodkowanie Wszołka zostało zablokowane
  • 90+3'
    Slisz przerzucił piłkę na lewą stronę do Mladenovicia, który dośrodkował w pole karne, ale futbolówkę wybił Augustyn
  • 90+3'
    Juranović dośrodkował z prawej flanki na 8. metr, do Lopesa, lecz rywale oddalili zagrożenie. Minuta do końca meczu
  • 90+1'
    Kapustka sfaulował Imaza, na połowie Jagiellonii
  • 90+1'
    Slisz zdecydował się na uderzenie z 20. metra, ale został przyblokowany przez przeciwnika
  • 90+1'
    Makuszewski podał do Mystkowskiego, którego strzał zza "szesnastki" został zablokowany. Ostatecznie, piłkę złapał Miszta
  • 89'
    Luquinhas zbiegł do środka i chciał miękko dośrodkował w pole karne do Kapustki. Piłkę spokojnie złapał Dziekoński
  • 89'
    Jędrzejczyk został sfaulowany w środku pola, przez Bortniczuka
  • 88'
    Pospisil opuszcza boisko, w jego miejsce wchodzi Kwiecień
  • 88'
    Mladenović dośrodkował z rzutu rożnego na środek bramki, w kierunku Jędrzejczyka. Stoper Legii sfaulował jednak piłkarza Jagiellonii
  • 87'
    Luquinhas! Brazylijczyk huknął zza pola karnego, ale Dziekoński wybił piłkę na rzut rożny
  • 86'
    Lopes za Pekharta
  • 86'
    Makuszewski ruszył prawym skrzydłem, wbiegł w pole karne, ale legioniści wyszli z opresji
  • 85'
    Niedokładne zagranie Kapustki do Mladenovicia, na lewe skrzydło
  • 85'
    Luquinhas zbiegł do środka, ale jego prostopadłe podanie do Wszołka zostało przechwycone przez Wdowika. Moment później Juranović świetnie dograł w pole karne do Pekharta. Czech zgrał futbolówkę do Luquinhasa, który mocno uderzył z 13. metra - piłka trafiła w poprzeczkę!
  • 84'
    Martins podał prostopadle do Pekharta, na prawe skrzydło, lecz Augustyn przechwycił piłkę
  • 83'
    Mladenović dośrodkował z rzutu rożnego, ale Tiru spokojnie wybił piłkę. Po chwili Kapustka miękko zacentrował w pole karne, lecz Dziekoński pewnie złapał futbolówkę
  • 82'
    Kapustka miękko zagrał do Wszołka, który pojawił się po prawej stronie pola karnego. Zagrał w kierunku Pekharta, ale piłkę wybił piłkarz Jagiellonii. Korner dla Legii
  • 81'
    Martins dośrodkował z lewej strony, z rzutu wolnego, na prawą stronę "szesnastki". Piłkę poza pole karne wybił Augustyn
  • 81'
    Luquinhas świetnie przechwycił piłkę na wysokości koła środkowego. Brazylijczyk zbiegł do środka i został sfaulowany przez Tiru. Rzut wolny dla "Wojskowych"
  • 80'
    Slisz chciał podać prostopadle, na prawą stronę "szesnastki", do Wszołka, ale podanie zostało przechwycone przez przeciwników
  • 78'
    Mystkowski zagrał na prawą stronę do Makuszewskiego. Zrobiło się małe zamieszanie. Ostatecznie jego strzał z pola karnego został zablokowany przez warszawiaków
  • 77'
    Wieteska pojawił się na 35. metrze (na połowie Legii), był naciskany przez przeciwnika i wybił piłkę na aut
  • 77'
    Juranović za mocno podał na prawe skrzydło do Wszołka. Aut dla rywali
  • 76'
    Slisz przerzucił piłkę na prawą stronę, do Kapustki, który sprytnie zbiegł do środka i uderzył nieco ponad poprzeczką! Dobra akcja "Wojskowych"
  • 75'
    Mladenović ponownie dograł z lewego skrzydła w kierunku Pekharta, ale czeski snajper był pilnowany przez rywali
  • 74'
    Ależ było blisko! Luquinhas podał prostopadle do Mladenovicia, który świetnie dośrodkował z lewej flanki. Pekhart pojawił się na 5. metrze, był naciskany przez dwóch obrońców i oddał strzał z głowy w kierunku dalszego słupka. Piłka jednak o włos minęła bramkę Jagiellonii
  • 72'
    Slisz chciał zagrać płasko do Pekharta, ale Czech został zastopowany tuż przed "szesnastką"
  • 71'
    Juranović przechwycił podanie Wdowika. Legia przy piłce
  • 70'
    Makuszewski i Bortniczuk za Twardka i Puljicia
  • 70'
    Mladenović wbiegł w pole karne z lewej strony, ale jego centra okazała się niedokładna
  • 70'
    Kapustka do Wszołka, który wycofał piłkę w pole karne, lecz Borysiuk pewnie wybił piłkę
  • 69'
    Luquinhas ruszył środkiem boiska i uderzył z prawej nogi, z 20. metra, lecz bramkarz "Jagi" wybronił strzał Brazylijczyka
  • 69'
    Juranović zagrał piętką do Wszołka, który wbiegł w pole karne z prawej strony i chciał zagrać do Pekharta. Podanie zostało jednak przechwycone przez rywali
  • 68'
    Rywale przechwycili piłkę w środku pola, ale Puljić nie zdołał się przy niej utrzymać. Legioniści szybko odzyskali futbolówkę
  • 67'
    Martins oddał strzał zza pola karnego, ale Dziekoński pewnie złapał piłkę
  • 67'
    Warszawiacy próbują się przedrzeć prawą stroną boiska
  • 66'
    Slisz przechwycił piłkę w środku pola, po zagraniu Wdowika. Legioniści zabrali się do kontry, ale tempo akcji spadło
  • 65'
    Borysiuk przerzucił piłkę na lewą stronę pola karnego, ale Wszołek był czujny w obronie i zgrał futbolówkę do Miszty
  • 64'
    Miejscowi przy piłce, wymieniają się podaniami w środku pola
  • 63'
    Martins zagrał na lewą stronę "szesnastki" do Luquinhasa, a ten chciał płasko podać do nadbiegającego Mladenovicia. Podanie okazało się jednak niecelne
  • 62'
    Mladenović starał się przerzucić piłkę na prawą stronę, lecz jego zagranie okazało się niedokładne. Piłka opuściła boisko, grę wznowi Dziekoński
  • 61'
    Kapustka zagrał prostopadle do Wszołka, który został powstrzymany przez dwóch graczy "Jago". Aut dla "Wojskowych"
  • 60'
    Slisz chciał przerzucić piłkę do Wszołka, na prawe skrzydło, ale zagranie okazało się za mocne
  • 59'
    Mladenović dośrodkował z rzutu rożnego w okolice środka bramki, lecz białostoczanie oddalili zagrożenie
  • 58'
    Bezpośredni strzał Mladenovicia, z prawej strony boiska, w kierunku bliższego słupka! Niezłe uderzenie Serba, ale Dziekoński wybił piłkę na rzut rożny
  • 58'
    Kapustka do Wszołka, który zagrał do środka, do Slisza. Pomocnik Legii został sfaulowany przez Mystkowskiego. Stołeczny klub a rzut wolny, do bramki "Jagi" ok. 25 metrów
  • 57'
    Niedokładne zagranie do Olszewskiego, na prawą stronę boiska. Legia ma aut na własnej połowie
  • 56'
    Slisz dobrze przerzucił piłkę do Mladenovicia, który znalazł się na 17. metrze i zacentrował w "szesnastkę", w kierunku Pekharta. Piłka została jednak przechwycona przez Dziekońskiego
  • 55'
    Olszewski otrzymał płaskie podanie z głębi pola na prawe skrzydło. Boczny obrońca podłączył się od ofensywy, ale za mocno wypuścił sobie piłkę, która wyszła poza linię końcową
  • 54'
    Luquinhas został powstrzymany przez dwóch piłkarzy Jagiellonii, na 18. metrze
  • 54'
    Kapustka zagrał do Wszołka, który pojawił się po prawej stronie pola karnego i niedokładnie dośrodkował na dalszy słupek. Grę wznowił bramkarz "Jagi"
  • 53'
    Przechwyt Slisza w środku pola. Po chwili Mladenović dośrodkował z lewego skrzydła w kierunku Pekharta, ale Dziekoński spokojnie złapał futbolówkę
  • 52'
    Pekhart zbiegł z lewej strony do środka boiska. Moment później Slisz uderzył z 20. metra z lewej nogi - piłka przeleciała nieco obok bramki
  • 51'
    Kapustka został zatrzymany przez Wdowika w bocznym sektorze boiska
  • 51'
    Mystkowski próbował zagrać na lewą stronę boiska, ale został "przeczytany" przez warszawiaków. Chwilę później Juranovic został sfaulowany w bocznym sektorze boiska
  • 49'
    Slisz chciał zagrać na lewą stronę pola karnego, ale było to niedokładne podanie - piłka trafiła pod nogi piłkarza "Jagi"
  • 48'
    Dośrodkowanie Imaza, z prawej strony boiska, zostało zablokowane. Po chwili zawodnik Jagiellonii płasko dograł ze skrzydła, ale legioniści wybili futbolówkę poza "szesnastkę"
  • 47'
    Mladenović zagrał prostopadle do Luquinhasa. Brazylijczyk wycofał do Martinsa, który przerzucił piłkę do Wszołka, ale jego uderzenie, w kierunku bliższego słupka, okazało się niecelne i wyszło za linię końcową
  • 46'
    Druga zmiana w Jagiellonii. Wdowik za Nasticia
  • 46'
  • 45+3'
    Koniec pierwszej połowie. Do przerwy Legia remisuje 1:1 z Jagiellonią. Oba gole - Imaza i Pekharta - padły po rzutach karnych. Wracamy za 15 minut
  • 45+2'
    Wszołek pobiegł prawą flanką, minął rywala i dośrodkował na dalszy słupek do Kapustki, który został powstrzymany przez przeciwnika
  • 45+1'
    Jagiellonia próbowała zaskoczyć Legię po rzucie rożnym, ale stołeczna drużyna dobrze się broniła i wywalczyła piłkę
  • 45+1'
    Imaz otrzymał podanie w pole karne, ale jego płaski strzał z prawej nogi, w kierunku dalszego słupka, został świetnie obroniony przez Misztę. Brawo!
  • 45'
    Legia ma rzut wolny. Dośrodkowanie w kierunku Wszołka, na prawą stronę pola karnego. Centra okazała się za mocna i opuściła boisko
  • 44'
    Żółta kartka dla Borysiuka, który nieprzepisowo powstrzymał Luquinhasa na 30. metrze
  • 44'
    Juranović chciał miękko zagrać na prawą flankę, ale rywale przechwycili piłkę
  • 43'
    Twardek próbował przedrzeć się lewą flanką, ale sfaulował Juranovicia na wysokości koła środkowego
  • 42'
    Zmiana w Jagiellonii. Mystkowski za Cernycha
  • 42'
    Wszołek świetnie przechwycił piłkę po prawej stronie pola karnego, ale niedokładnie dośrodkował na dalszy słupek, gdzie był niepilnowany Mladenović
  • 41'
    Luquinhas znalazł się pop prawej stronie, próbował wbiec w pole karne, lecz został osaczony przez dwóch rywali i stracił piłkę
  • 40'
    Luquinhas sfaulowany po prawej stronie boiska. Legia szybko wznowiła grę - centra Wszołka ze skrzydła została przyblokowana
  • 40'
    Wszołek dośrodkował zza "szesnastki" na dalszy słupek - Mladenović wyskoczył w powietrze, ale nie zdołał musnąć piłki
  • 38'
    Luquinhas pojawił się po lewej stronie, zbiegł do środka, a jego płaskie uderzenie z 13. metra zostało zablokowane
  • 38'
    Faul na Kapustce w bocznym sektorze boiska. Legioniści szybko wznowili grę - Wszołek dośrodkował z prawej strony w pole karne. O piłkę walczył m.in. Pekhart, lecz Augustyn wybił piłkę poza "szesnastkę"
  • 36'
    Kapustka do Wszołka, który pobiegł prawą stroną - był naciskany przez przeciwnika - ale jego płaskie dogranie na 5. metr zostało przechwycone przez Tiru
  • 36'
    Kolejna akcja Legii - Luquinhas ponownie wypatrzył Mladenovicia, a te płasko wycofał piłkę na 13. metr. Nie było tam jednak żadnego z zawodników "Wojskowych"
  • 35'
    Luquinhas wypuścił Mladenovicia, który dośrodkował w pełnym biegu na 6. metr, lecz Augustyn spokojnie wybił futbolówkę poza "szesnastkę"
  • 34'
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego nie sprawiło zagrożenia piłkarzom Legii. Stołeczny klub przy piłce, wymienia się podaniami na własnej połowie
  • 34'
    Miejscowi mają rzut wolny z prawej strony boiska
  • 33'
    Jędrzejczyk sfaulował Cernycha na połowie Legii, w bocznym sektorze boiska
  • 33'
    Wieteska podłączył się do ofensywy, zagrał do Kapustki, a ten podał do Mladenovicia. Serbski obrońca świetnie dośrodkował z lewej flanki do Pekharta, który trafił w poprzeczkę! Czech walczył jeszcze o dobitkę, ale bramkarz Jagiellonii nie dał się zaskoczyć i złapał piłkę
  • 31'
    Twardek sfaulował Juranovicia na połowie Legii
  • 31'
    Ależ zamieszanie w polu karnym Legii! Wieteska popełnił błąd, ale Miszta zdołał wyjść z bramki i wybił piłkę - na którą czyhał rywal - poza linię boczną
  • 30'
    Wszołek do Kapustki, który oddał niecelny strzał z głowy
  • 28'
    Martins dośrodkował z rogu na bliższy słupek. Rywale wybili piłkę, którą szybko przechwycili legioniści. Po chwili Martins miękko dograł z rzutu rożnego na dalszy słupek. Co było potem? Przewrotka Pekharta w kierunku dalszego słupka - o piłkę walczył Jędrzejczyk i Tiru. Obaj piłkarze upadli na boisko, a warszawiacy mieli rzut rożny
  • 26'
    Augustyn nie zdołał opanować piłki w defensywie. Piłka odbiła się od obrońcy Jagiellonii i wyszła poza linię końcową. Rzut rożny dla Legii
  • 25'
    Cernych zdecydował się na oddanie strzału zza pola karnego, w kierunku bliższego słupka, ale Miszta popisał się udaną interwencją
  • 24'
    Wszołek podał do Pekharta - który pojawił się po prawej stronie boiska - ale Czech był na spalonym
  • 23'
    Żółtą kartką został napomniany Juranović
  • 23'
    Borysiuk sfaulował Luquinhasa na połowie Jagiellonii
  • 21'
    Mladenović zacentrował z rzutu rożnego na bliższy słupek, gdzie był m.in. Jędrzejczyk. Ostatecznie gospodarze oddalili zagrożenie
  • 21'
    Slisz zagrał na lewą stronę do niepilnowanego Mladenovicia. Serbski obrońca dośrodkował w "szesnastkę", a jeden z rywali wybił piłkę na korner
  • 19'
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego, a Pekhart był sfaulowany w polu karnym przez Augustyna. Czeski napastnik pewnie zamienił rzut karny na bramkę! 1:1!
  • 18'
    Rzut karny dla Legii i żółta kartka dla Augustyna
  • 17'
    Wszołek pomknął prawą stroną, minął Nasticia, wbiegł w pole karne i wycofał piłkę do Pekharta, którego strzał został zablokowany. Korner
  • 16'
    Żółta kartka dla Jędrzejczyka za faul na jednym z zawodników "Jagi"
  • 16'
    Luquinhas ruszył środkiem i został powstrzymany na 18. metrze przez Borysiuka
  • 15'
    Puljić pojawił się na prawym skrzydle i ruszył do zagrania z głębi pola. Miszta miał jednak bliżej do piłki, którą spokojnie przechwycił
  • 14'
    Jędrzejczyk chciał zagrać na lewą stronę do Mladenovicia, ale było to niedokładne zagranie, które wyszło za linię boczną
  • 13'
    Mladenović podał wzdłuż do Slisza, który płasko uderzył zza "szesnastki". Pomocnik Legii nieczysto trafił w piłkę, która przeleciała obok bramki
  • 12'
    Krótkie rozegranie stałego fragmentu gry przez "Wojskowych", ale przeciwnicy nie dali się zaskoczyć. Legia cały czas przy piłce
  • 11'
    Luquinhas zbiegł do środka boiska i został sfaulowany przez Cernycha na 25. metrze. Żółta kartka dla napastnika "Jagi"
  • 10'
    Luquinhas przechwycił piłkę w środku pola, a po chwili został sfaulowany przez Tiru. Żółta kartka dla gracza miejscowych
  • 9'
    Faul w ataku Olszewskiego. Obrońca "Jagi" nieprzepisowo powstrzymał Wieteskę
  • 8'
    Jeden z rywali dośrodkował z lewej flanki w pole karne. Przy bliższym słupku Juranović przechwycił piłkę, która została potem wybita poza pole karne
  • 7'
    Miejscowi wymieniają się podaniami na własnej połowie
  • 6'
    Kapustka pojawił się po prawej stronie boiska, ale został osaczony przez dwóch przeciwników. Wywalczył aut
  • 5'
    Miszta rzucił się w dobrym kierunku, ale nie zdołał musnąć strzału Imaza z rzutu karnego
  • 4'
    Imaz oddał płaski strzał i pokonał Misztę. 1:0 dla rywali
  • 3'
    Rzut karny dla Jagiellonii... Żółta kartka dla Miszty
  • 3'
    Trwa analiza VAR. Sędzia sprawa zderzenie Miszty z Puljiciem
  • 3'
    Rzut wolny dla rywali. Pospisil dośrodkował z rzutu wolnego, z prawej strony. Miszta wyszedł z bramki - zderzył się z nim Puljić, który odczuł to starcie. Ostatecznie, po sporym zamieszaniu, miejscowi mają rzut rożny
  • 1'
    Przerwa w grze. Cernych ucierpiał po kontakcie z Jędrzejczykiem
  • 1'
  • Obie drużyny już na murawie! Zaraz zaczynamy!
  • Ławka: Cierzniak, Kisiel, Gwilia, Valencia, Kostorz, Skibicki, Włodarczyk, Lopes
  • Skład Legii na mecz z Jagiellonią: Miszta - Juranović, Wieteska, Jędrzejczyk – Wszołek, Slisz, Martins, Mladenović - Kapustka, Pekhart, Luquinhas!
  • Co, przed niedzielnym meczem, powiedzieli trenerzy: Czesław Michniewicz (LINK) i Bogdan Zając (LINK)? Sprawdźcie!
  • Za Legią trzy mecze o stawkę w 2021. Stołeczny klub przegrał na wyjeździe 0:1 z Podbeskidziem Bielsko-Biała, a następnie – po zmianie ustawienia na 3-4-3 - wygrał dwa spotkania: z Rakowem (2:0) w lidze i ŁKS-em (3:2) w 1/8 finału Pucharu Polski. Gole dla "Wojskowych", w rywalizacji z łodzianami, strzelali Bartosz Slisz, Luquinhas i Tomas Pekhart
  • W tym momencie warszawiacy są sklasyfikowani na drugiej pozycji w tabeli ligowej - wywalczyli 32 punkty w 16 meczach. Do lidera, Pogoni, tracą trzy "oczka" - ale klub ze Szczecina rozegrał o jedno spotkanie więcej. Przed startem 17. kolejki ligowej Jagiellonia zajmowała z kolei siódme miejsce w tabeli z dorobkiem 23 punktów w szesnastu grach.
  • Witamy O godz. 17:30 rozpocznie się mecz 17. kolejki ligowej pomiędzy Jagiellonią Białystok a Legią Warszawa
Jagiellonia BiałystokLegia Warszawa

4' Jesus Imaz (k.)

4'

9' Bogdan Tiru

9'

11' Fedor Cernych

11'
18'

18' Tomas Pekhart (k.)

42' Przemysław Mystkowski za Fedor Cernych

42'

46' Bartłomiej Wdowik za Bojan Nastić

46'

70' Maciej Makuszewski za Kristopher Twardek

70' Maciej Bortniczuk za Jakov Puljić

70'

88' Bartosz Kwiecień za Martin Pospisil