Koniec. Legia zremisowała u siebie 0:0 z Cracovią
    Martins dośrodkował z rzutu rożnego, ale Hrosso spokojnie złapał piłkę
    Trzy minuty doliczone
  • 90'
    Juranović dośrodkował z prawego skrzydła, ale Rodin wybił piłkę
  • 90'
    Skibicki chciał wycofać piłkę na 13. metrze, ale zawodnik Cracovii przechwycił futbolówkę
  • 89'
    Thiago wbiegł w pole karne z prawej strony, ale jego strzał w kierunku bliższego słupka został złapany przez Boruca
  • 89'
    van Amersfoort zdecydował się na oddanie strzału, ale uderzenie okazało się nieco niecelne
  • 87'
    Niedokładny przerzut Wieteski do Mladenovicia. Aut dla "Pasów"
  • 85'
    Skibicki dośrodkował z prawego skrzydła, a Gwilia główkował ponad poprzeczką
  • 84'
    Mladenović dośrodkował z rzutu rożnego na dalszy słupek, a jeden z rywali wybił piłkę na aut
  • 84'
    Skibicki zbiegł z prawej strony do środka i oddał strzał z lewej nogi z 17. metra. Piłka odbiła się od rywala i opuściła boisko. Korner
  • 83'
    Boruc przechwycił dośrodkowanie Lusiusza z prawej strony
  • 82'
    Pekhart wbiegł w pole karne z lewej strony i chciał dograć na 9. metr, ale Dymin wybił futbolówkę
  • 81'
    Alvarez został zmieniony przez Thiago
  • 81'
    Martins na spalonym
  • 80'
    Martins dośrodkował z rzutu rożnego na środek pola karnego, ale krakowianie wybili piłkę poza "szesnastkę"
  • 79'
    Muci oddał strzał zza pola karnego. Albańczyk uderzył z prawej nogi - piłka odbiła się od Marqueza i poprzeczki! Korner dla Legii
  • 78'
    Alvarez popełnił faul w ataku. Piłka dla Legii
  • 77'
    Ależ kapitalna obrona Boruca! Alvarez uciekł Wietesce, który się potknął, i wbiegł w pole karne. Przeciwnik znalazł się w sytuacji sam na sam, ale golkiper Legii wyszedł z bramki i popisał się skuteczną interwencją!
  • 75'
    Juranović dośrodkował z prawej flanki na dalszy słupek, ale krakowianie wybili futbolówkę poza pole karne
  • 75'
    Martins miękko dośrodkował na lewą stronę pola karnego do Mladenovicia, ale piłkę przechwycił piłkarz Cracovii
  • 74'
    van Amersfoort sfaulowany w środku pola przez Lopesa
  • 73'
    Lopes za Luquinhasa
  • 72'
    Niedokładny przerzut Martinsa do Mladenovicia
  • 72'
    Za chwilę na boisko wejdzie Lopes
  • 71'
    Muci przechwycił piłkę w środku pola. Po chwili Luquinhas podał do Gwilii, który został powstrzymany na 18. metrze - Rocha wyłuskał futbolówkę spod nóg Gruzina
  • 71'
    Juranović dośrodkował z prawej flanki na dalszy słupek, ale rywale nie dali się zaskoczyć
  • 68'
    Muci za Kapustkę
  • 68'
    Fiolić opuszcza boisko, w jego miejsce wchodzi Sadiković
  • 67'
    Rzut wolny dla Legii. Mladenović bezpośrednio uderzył z rzutu wolnego, z 30 metrów. Piłka poszybowała ponad poprzeczką
  • 65'
    Lusiusz oddał mocny strzał z prawej nogi, zza "szesnastki" - Boruc popisał się skuteczną interwencją
  • 64'
    Skibicki zbiegł z prawej strony do środka i oddał strzał zza pola karnego - piłka odbiła się od obrońcy i została przechwycona przez Hrosso
  • 64'
    Lusiusz próbował przedrzeć się prawą stroną, lecz został powstrzymany przez Mladenovicia
  • 62'
    Fiolić chciał płasko zagrać wzdłuż pola karnego, ale podanie zostało przecięte przez Wieteskę
  • 61'
    Dwie zmiany w Legii. Gwilia i Skibicki za Slisza oraz Wszołka
  • 61'
    Mladenović popełnił faul w ataku
  • 59'
    Kapustka uderzył z dystansu ponad bramką
  • 59'
    Centra Mladenovicia z rzutu wolnego, Hrosso wybił piłkę poza pole karne. Zrobiło się spore zamieszanie w "szesnastce" Legii - Mladenović oddał mocny strzał z prawej strony pola karnego, ale bramkarz Cracovii popisał się udaną interwencją
  • 58'
    Mladenović uderzył z rzutu wolnego - piłka trafiła w mur i wyszła poza linię końcową. Korner
  • 57'
    Kontra Legii. Kapustka podał do Wszołka, który został sfaulowany przed polem karnym. Żółta kartka dla Dimuna
  • 54'
    Legioniści utrzymują się przy piłce
  • 53'
    Alvarez wbiegł w pole karne, ale jego strzał z 13. metrów został zablokowany przez Wieteskę
  • 50'
    Martins dośrodkował z rzutu rożnego w pole karne, ale rywale wyszli z opresji
  • 50'
    Pekhart główkował po centrze Mladenovicia. Będzie jednak rzut rożny, bo piłkę jako ostatni dotknął rywal
  • 47'
    Legia wymienia się podaniami w środku pola
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+3'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia bezbramkowo remisuje z Cracovią. Wracamy za 15 minut
  • 45+2'
    Alvarez zbiegł z lewej strony do środka i oddał mocny strzał z prawej nogi, z dystansu - Boruc spokojnie złapał piłkę
  • 45+1'
    Groźna akcja Legii! Wszołek dośrodkował z prawej flanki na dalszy słupek, a Pekhart główkował z 5. metra ponad poprzeczką
  • 45'
    Martins dośrodkował w pole karne, ale Marquez wybił futbolówkę poza "szesnastkę"
  • 44'
    Luquinhas próbował wbiec w pole karne, lecz piłkę na 16. metrze przechwycili goście
  • 43'
    Kapustka przedryblował dwóch zawodników w środku pola i został sfaulowany przez Lusiusza
  • 42'
    Rywale mieli rzut wolny, ale legioniści nie dali się zaskoczyć i przechwycili piłkę
  • 42'
    Wieteska sfaulował Alvareza w środkowej strefie boiska
  • 41'
    Hanca wbiegł w pole karne z prawej strony, lecz Jędrzejczyk powstrzymał piłkarza Cracovii
  • 40'
    Fiolić próbował zabrać się do kontry, ale został zatrzymany w środku pola przez Kapustkę. Po chwili Mladenović dośrodkował z lewej strony w pole karne, lecz rywale wyszli z opresji. Do piłki dopadł jeszcze Luquinhas, którego strzał z dystansu został złapany przez golkipera gości
  • 38'
    Alvarez mocno uderzył z prawej nogi, ale strzał okazał się bardzo niecelny
  • 36'
    van Amersfoort sfaulowany przez Martinsa na 20. metrze. Rywale będą mieli rzut wolny
  • 36'
  • 35'
    Juranović dośrodkował z prawego skrzydła na 6. metr - Pekhart główkował, ale bramkarz "Pasów" popisał się skuteczną interwencją
  • 34'
    Mladenović oddał bezpośredni strzał z lewej nogi, z rzutu wolnego - Hrosso obronił uderzenie Serba
  • 32'
    Luquinhas został sfaulowany przez Rodina. Rzut wolny dla Legii, na 17. metrze
  • 32'
    Hanca dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne, lecz Boruc spokojnie złapał piłkę
  • 31'
    Faul Jędrzejczyka na Alvarezie w środku pola
  • 31'
    Wszołek minął rywali na prawej stronie i prostopadle podał do Martinsa. Portugalczyk wbiegł w pole karne i tuż przed linią końcową zdecydował się na miękkie dośrodkowanie. Piłkę przechwycił bramkarz Cracovii
  • 29'
    Legioniści wymieniają się podaniami na własnej połowie
  • 28'
    Kapustka ruszył do mocnego zagrania na lewe skrzydło, ale Hanca miał bliżej do piłki, którą przechwycił
  • 27'
    Alvarez wbiegł w pole karne, zbiegł do środka, ale jego płaski strzał z lewej nogi został zablokowany przez Wieteskę
  • 25'
    Hanca dośrodkował z rzutu wolnego na dalszy słupek. Piłkę, poza pole karne, wybił Kapustka. Moment później piłkarz Cracovii zacentrował w "szesnastkę", ale tym razem zagrożenie oddalił Pekhart
  • 24'
    Rzut wolny dla Cracovii, z prawej strony boiska
  • 23'
    Szkoleniowiec Legii zasiadł już na trybunach
  • 22'
    Czerwona kartka dla trenera Michniewicza
  • 21'
    Żółta kartka dla trenera Michniewicza
  • 20'
    Mladenović dopadł do piłki, wbiegł w pole karne z lewej strony, ale jego mocne dośrodkowanie na dalszy słupek okazało się zbyt mocne
  • 18'
    Niedokładne zagranie Rapy - piłkę przechwycił Boruc
  • 17'
    Cracovia wymienia się podaniami w środku pola
  • 15'
    Luquinhas zbiegł z lewej strony do środka. Podał do Kapustki, a ten chciał zagrać do Wszołka. Zagranie "Kapiego" zostało jednak przerwane przed "szesnastką"
  • 12'
    Juranović sfaulował van Amersfoorta na połowie Cracovii
  • 11'
    Kapustka do Wszołka, który wycofał piłkę, ale Dimun oddalił zagrożenie. Po chwili Juranović dośrodkował z prawej strony na dalszy słupek. Tam pojawił się Pekhart, którego uderzenie zostało zablokowane
  • 9'
    Fiolić dopadł do piłki na 30. metrze, zbiegł na lewą stronę i legioniści zdołali wrócić do obrony. Chwilę później Slisz przechwycił futbolówkę przed polem karnym "Wojskowych"
  • 8'
    Brazylijczyk może kontynuować grę
  • 7'
    Luquinhas jest opatrywany przez lekarzy
  • 6'
    Hanca napomniany żółtą kartką za faul na Luquinhasie, w bocznym sektorze boiska
  • 6'
    Mladenović zacentrował z rogu, ale goście wybili piłkę. Moment później nastąpiło drugie dośrodkowanie - Wieteska chciał złożyć się do strzału ale sfaulował Rodina. Piłka dla przyjezdnych
  • 4'
    Slisz mocno uderzył z prawej strony, ale trafił w mur. Po chwili piłka wróciła do legionistów - jeden z rywali wybił piłkę na rzut rożny
  • 3'
    Kapustka został sfaulowany na 25. metrze. Legia ma rzut wolny
  • 2'
    Hanca oddał strzał z dystansu, który okazał się niecelny. Przy piłce Legia
  • 1'
    Zaczynamy!
  • Obie drużyny już na murawie. Zaraz zaczynamy!
  • Ławka: Miszta, Lewczuk, Hołownia, Yaxshiboyev, Gwilia, Kostorz, Skibicki, Muci, Lopes
  • Skład Legii Warszawa na mecz z Cracovią: Boruc - Juranović, Wieteska, Jędrzejczyk - Wszołek, Slisz, Martins, Mladenović - Kapustka, Pekhart, Luquinhas!
  • - Wiemy, w jaki sposób lubi grać Cracovia. Nie jest to łatwy przeciwnik dla nikogo. Gra twardo, agresywnie, ma swoje atuty. Na pewno będzie chciała pokazać się na naszym stadionie - mówił przed meczem z Cracovią trener Legii Warszawa, Czesław Michniewicz. ZAPIS KONFERENCJI
  • - Legia jest groźna, pokazała to w wielu spotkaniach. My też mamy chęć pokazania się z dobrej strony po odpadnięciu z Pucharu. Chcemy zrobić wszystko, by wywieźć jakieś punkty z Warszawy – mówił przed meczem ze stołecznym klubem trener Cracovii, Michał Probierz. ZAPIS KONFERENCJI
  • Cracovia plasuje się obecnie na 14. miejscu z dorobkiem 23 punktów (sześć zwycięstw, dziesięć remisów, osiem porażek). Najskuteczniejszym zawodnikiem "Pasów" jest Pelle van Amersfoort, autor sześciu trafień w lidze. W poprzednim tygodniu krakowianie przegrali na wyjeździe 1:2 z Jagiellonią Białystok, mimo że prowadzili w tym spotkaniu. Dodatkowo odpadli w półfinale Pucharu Polski z Rakowem przegrywając 1:2
  • Mecz z "Pasami" to już 13. spotkanie o stawkę w 2021 roku. Legioniści mieli serię sześciu zwycięstw z rzędu w ekstraklasie - z Wisłą Płock (5:2), Górnikiem Zabrze (2:1), Śląskiem Wrocław (1:0), Wartą Poznań (3:2), Zagłębiem Lubin (4:0) i Pogonią Szczecin (4:2). W poprzednim tygodniu bezbramkowo zremisowali jednak z Lechem w Poznaniu. Ale legioniści notują inną serię - nie przegrali już dziewięciu ligowych spotkań z rzędu - ostatni raz musieli uznać wyższość rywala w ostatnim dniu stycznia z Podbeskidziem w Bielsku-Białej
  • Witamy! O godz. 17:30 rozpocznie się mecz 25. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa a Cracovią! Stołeczny klub powalczy o drugie zwycięstwo z "Pasami" w tym sezonie ligowym
Legia WarszawaCracovia
6'

6' Sergiu Hanca

56'

56' Milan Dimun

67'

67' Damir Sadiković za Ivan Fiolić

81'

81' Thiago za Marcos Alvarez