Koniec drugiej połowy. Czas na rzuty karne!
  • 90+11'
    Zakotłowało się polu karnym Legii, ale miejscowi oddalili zagrożenie
  • 90+10'
    Arsenić zdecydował się na strzał zza pola karnego - piłka odbiła się od legionisty. Raków miał korner, ale warszawiacy wyszli z opresji
  • 90+9'
    Lopez wyrzucił piłkę z autu w pole karne, ale Martins oddalił zagrożenie
  • 90+9'
    Kontra Legii. Luquinhas prostopadle podał do Mladenovicia. Serb został jednak powstrzymany przez Papanikolaou, do końca walczył o odzyskanie futbolówki, ale popełnił faul w ataku
  • 90+7'
    Kapitalnie w defensywie popracował teraz Emreli. Azer wrócił do obrony i przeciął kluczowe zagranie piłkarzy Rakowa
  • 90+6'
    Indywidualna akcja Luquinhasa. Brazylijczyk został sfaulowany w środku pola
  • 90+5'
    Skibicki sfaulowany na połowie "Wojskowych"
  • 90+4'
    Juranović świetnie dośrodkował w pole karne z prawej strony boiska. Kovacević wyszedł z bramki i minął się z piłką, do której dopadł Emreli. Azer skutecznie główkował, a Legia doprowadziła do remisu! 1:1!
  • 90+3'
    Gol dla Legii! Emreli!
  • 90+3'
    Martins świetnie powstrzymał kontrę Rakowa w środkowej strefie boiska
  • 90+2'
    Luquinhas podał prostopadle do Kapustki, który znalazł się po prawej stronie "szesnastki", ale jego centra odbiła się od Kuna i została złapana przez golkipera
  • 90+2'
    Skibicki ponownie dobrze popracował w defensywie, powstrzymał Poletanovicia i wywalczył aut dla Legii
  • 90+1'
    Martins sfaulowany w środku pola
  • 90+1'
    Arbiter doliczył aż dziesięć minut do drugiej połowy
  • 90+1'
    Skibicki skutecznie zatrzymał Kuna w bocznym sektorze boiska
  • 90'
    Mladenovic dograł w pole karne z lewej flanki w kierunku Pekharta. Czech popełnił jednak faul w ataku
  • 90'
    Zawodnik Rakowa zablokował strzał Emrelego z dystansu
  • 88'
    Kapustka nieźle dośrodkował w "szesnastkę" z prawej strony, ale z piłką w polu karnym minęli się Luquinhas i Mladenović
  • 88'
    Mladenović zacentrował w pole karne w kierunku Pekharta. Napastnik Legii był jednak pilnowany przez Petraska
  • 87'
    Zakotłowało się w polu karnym Rakowa, ale rywale wyszli z opresji
  • 86'
    Poletanović za Ledermana
  • 85'
    Mladenović popędził lewym skrzydłem, nieźle dośrodkował w pole karne, ale dwóch legionistów poślizgnęło się w "szesnastce"
  • 83'
    Arak zmienia Musiolika
  • 82'
    Żółta kartka dla Miszty
  • 81'
    Kapustka sfaulowany w środku pola
  • 81'
    Nie ma gola dla Rakowa!
  • 80'
    Arbiter ogląda sytuację na monitorze
  • 79'
    Mamy VAR - sprawdzany jest potencjalny faul Musiolika na Wietesce
  • 79'
    Wszystko zaczęło się od tego, że Musiolik wyłuskał futbolówkę spod nóg Wieteski, dopadł do niej przed linią końcową i podał w pole karne do Lopeza, który płasko umieścił piłkę w siatce
  • 78'
    2:0 dla Rakowa. Lopez
  • 77'
    Petrasek za Cebulę
  • 76'
    Mladenović pojawił się w środku pola karnego, po podaniu od Pekharta, ale nieczysto trafił w piłkę
  • 75'
    Nieprzyjemne zderzenie Emrelego z Kunem w bocznym sektorze boiska
  • 74'
    Lopez mocno dograł piłkę w "szesnastkę", ale żaden z rywali nie był w stanie musnąć piłki
  • 73'
    "Hołek" został napomniany żółtą kartką za faul na piłkarzu Rakowa
  • 73'
    Hołownia sfaulował zawodnika Rakowa po prawej stronie boiska, blisko pola karnego
  • 73'
    Cebula przyjął piłkę po lewej stronie pola karnego, podał do Lopeza, ale zagrożenie oddalił Juranović
  • 72'
    Pekhart sfaulował Arsenicia na wysokości koła środkowego
  • 71'
    Wieteska przechwycił piłkę na 40. metrze od bramki Legii
  • 71'
    Musiolik miękko zagrał w pole karne do Kuna, ale Wieteska był czujny i wbiegł przed wahadłowego Rakowa. Ostatecznie, piłkę złapał Miszta
  • 70'
    Lopez za Tijanicia
  • 69'
    Skibicki stracił piłkę w obronie, ale po chwili szybko ją odzyskał w bocznym sektorze boiska. Moment później do futbolówki dopadł Juranović, który został sfaulowany przez Cebulę. Zawodnik Rakowa został napomniany żółtą kartką
  • 67'
    Skibicki mocno uderzył z dystansu, z prawej nogi, ale Kovacević wyłapał piłkę
  • 66'
    Po wcześniejszych zmianach w Legii, Juranović pełni teraz rolę prawego stopera w trójosobowym bloku defensywnym. Na wahadle gra Skibicki
  • 65'
    Wdowiak za Tudora
  • 64'
    Bramkarz Legii będzie kontynuował grę
  • 62'
    Miszta opatrywany przez lekarzy
  • 62'
    Przerwa w grze. Miszta wyszedł z bramki, aby powstrzymać rozpędzonego Musiolika. Ostatecznie, zawodnicy zderzyli się głowami
  • 61'
    To mógł być gol! Mladenović nieźle dośrodkował z lewej flanki na dalszy słupek. Tam pojawił się Skibicki, który oddał potężny, ale niecelny strzał
  • 59'
    Żółta kartka dla Niewulisa za faul na Emrelim w środku pola
  • 59'
    Cztery zmiany w Legii. Emreli za Lopesa, Skibicki za Rose'a, Luquinhas za Muciego i Kapustka za Slisza
  • 57'
    Tudor próbował przedrzeć się prawym skrzydłem, ale został osaczony przez Rose'a i Hołownię, i stracił piłkę
  • 57'
    Mladenović dośrodkował z rzutu wolnego, ale Kovacević pewnie złapał piłkę
  • 56'
    Papanikolaou sfaulował Pekharta po prawej stronie boiska. Rzut wolny dla Legii
  • 55'
    Rundić przeciął prostopadłe podanie Juranovicia do Lopesa, na prawej flance
  • 54'
    Slisz nieprzepisowo powstrzymał Cebulę na połowie Legii
  • 53'
    Mladenović zacentrował z lewej flanki w kierunku Pekharta. Ostatecznie, Czech nie zdołał dopaść do piłki
  • 52'
    Juranović wywalczył aut na wysokości koła środkowego
  • 51'
    Rose wyłuskał piłkę spod nóg rywala w bocznym sektorze boiska i zagrał do Lopesa, który trafił w poprzeczkę!
  • 51'
    Mladenović uderzył z 18. metra, ale został zablokowany
  • 50'
    Juranović dośrodkował na bliższy słupek do Pekharta, który niecelnie główkował
  • 49'
    Cebula miękko dośrodkował z lewej strony - tuż przed linią końcową - w pole karne do Musiolika, ale legioniści wyszli z opresji
  • 47'
    "Hołek" przeciął zagranie z głębi pola
  • 46'
    Hołownia dobrze popracował w defensywie, przechwycił piłkę w bocznym sektorze boiska
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+3'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia przegrywa 0:1 z Rakowem Częstochowa po trafieniu Tudora. Wracamy za 15 minut
  • 45+2'
    Mladenović dośrodkował z lewego skrzydła w kierunku Pekharta, ale Czech niecelnie główkował
  • 45+1'
    Minuta doliczona do pierwszej połowy
  • 45'
    Kun chciał dośrodkować, ale został zablokowany przez Juranovicia
  • 44'
    Rose sfaulował Kuna w bocznym sektorze boiska. Żółta kartka dla stopera Legii
  • 43'
    Martins ucierpiał po kontakcie z rywalem, ale szybko wstał z murawy
  • 40'
    Hołownia chciał podać do Mladenovicia, ale jego zagranie zostało przecięte. Moment później "Hołek" sfaulował rozpędzonego Tudora na wysokości koła środkowego
  • 38'
    Martins miękko dośrodkował na 11. metr. Tam pojawił się Pekhart, który oddać strzał z głowy, ale Kovacević spokojnie złapał piłkę
  • 37'
    Papanikolaou sfaulowany przez Lopesa w bocznym sektorze boiska, na wysokości koła środkowego
  • 37'
    Martins dośrodkował z rzutu rożnego na środek pola karnego. Wieteska odbił piłkę głową, ale nie zdołał oddać strzału. Po chwili Juranović zdecydował się na mocne uderzenie z dystansu - strzał okazał się bardzo niecelny
  • 36'
    Hołownia dośrodkował z lewej flanki w pole karne. Ostatecznie, "Wojskowi" wywalczyli korner
  • 34'
    Niedokładne zagranie Ledermana na lewe skrzydło, do Kuna. Grę wznowi Miszta
  • 33'
    Legioniści operują piłką w środku pola
  • 32'
    Martins świetnie, prostopadle podał do Lopesa, który znalazł się po prawej stronie boiska, ale jego centra w kierunku Pekharta została przecięta przez Kovacevicia
  • 31'
    Mladenović zacentrował z rzutu rożnego na środek pola karnego. Wieteska musnął piłkę głową, ale rywale wyszli z opresji
  • 30'
    Hołownia podłączył się do ofensywy, pobiegł lewą stroną boiska, ale nie dopadł do piłki, ponieważ zagranie od Muciego było zbyt czytelne dla przyjezdnych
  • 29'
    Slisz sfaulował rozpędzonego Tudora na wysokości koła środkowego. Żółta kartka dla pomocnika Legii
  • 28'
    Mladenović pojawił się po lewej stronie "szesnastki", ale został zatrzymany przez rywala
  • 28'
    Arsenić dośrodkował z prawej flanki na dalszy słupek, lecz Miszta pewnie wyłapał futbolówkę
  • 27'
    Raków wymienia się podaniami na połowie Legii
  • 26'
    Muci zdecydował się na strzał z dystansu, z prawej nogi, ale bramkarz klubu z Częstochowy spokojnie złapał piłkę
  • 25'
    Papanikolaou nieźle zagrał w kierunku Cebuli, lecz Miszta był czujny, wyszedł z bramki i powstrzymał pomocnika Rakowa
  • 24'
    Rywale krótko rozegrali stały fragment gry. Ostatecznie, Tudor dośrodkował w pole karne Legii, ale sędzia przerwał grę, ponieważ Musiolik sfaulował Hołownię
  • 24'
    Rut wolny dla Rakowa, po prawej stronie boiska
  • 23'
    Tudor chciał przedrzeć się prawą stroną, ale został osaczony przez trzech legionistów. Goście jednak bardzo szybko przechwycili piłkę
  • 23'
    Jeden z rywali dośrodkował w pole karne do Musiolika, ale napastnik Rakowa nie był w stanie dobiec do piłki
  • 21'
    Tijanić pojawił się po prawej stronie pola karnego, oddał strzał, ale Miszta świetnie wybronił jego uderzenie
  • 20'
    Miszta wyszedł z bramki, aby powstrzymać Musiolika, ale jego podanie okazało się zbyt krótkie. Do futbolówki dopadł Cebula. Zawodnik Rakowa chciał przelobować golkipera Legii, lecz ten zdołał wrócić i złapać piłkę
  • 18'
    Juranović znalazł się na prawym skrzydle, płasko wycofał na 18. metr do Muciego, ale futbolówkę przechwycił Papanikolaou
  • 18'
    Kun wbiegł w "szesnastkę" z lewej strony, chciał wycofać piłkę, lecz jego zagranie zostało świetnie "przeczytane" przez Martinsa. Ważna interwencja Portugalczyka
  • 17'
    Cebula miękko dośrodkował na dalszy słupek, na 12. metr. Tam pojawił się Tijanić, który uderzył z woleja mocno, ale niecelnie
  • 16'
    Cebula wbiegł w pole karne z lewej strony i wywalczył rzut rożny
  • 15'
    Miszta spokojnie złapał piłkę po centrze w pole karne
  • 15'
    Faul Martinsa w środku pola
  • 11'
    Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, jeden z rywali musnął piłkę, do której, na dalszym słupku, dopadł Tudor. Zawodnik Rakowa uderzył z głowy, a futbolówka wpadła do siatki. 1:0 dla gości
  • 11'
    Gol dla Rakowa. Tudor
  • 10'
    Musiolik przechwycił piłkę na 18. metrze, podał do Cebuli, który miękko dośrodkował na dalszy słupek, na 6. metr. Tijanić chciał mocno uderzyć z lewej nogi, ale nieczysto trafił w piłkę
  • 8'
    Legioniści starali się zabrać do kontry. Mladenović nie zdołał utrzymać piłki w boisku, po rajdzie lewym skrzydłem
  • 8'
    Korner dla Legii. Mladenović dośrodkował na 6. metr. Na piłkę czyhał Wieteska, ale rywale oddalili zagrożenie
  • 7'
    Mladenović pojawił się po lewej stronie "szesnastki", ale jego miękka centra na dalszy słupek, w kierunku Juranovicia, została przecięta przez Kuna
  • 7'
    Juranović chciał podłączyć się do ofensywy, ale został osaczony przez dwóch rywali i stracił piłkę
  • 6'
    Legia wymienia się podaniami na własnej połowie
  • 5'
    Juranović zagrał do Lopesa, który był naciskany przez Niewulisa w bocznym sektorze boiska. Aut dla "Wojskowych" na wysokości pola karnego
  • 4'
    Kun zacentrował z lewej strony boiska na środek pola karnego. Zagrożenie oddalił Hołownia, który przeciął dogranie
  • 2'
    Tudor dośrodkował z prawej flanki na bliższy słupek. Ostatecznie, piłka odbiła się od Wieteski i została złapana przez Misztę
  • 1'
  • Obie drużyny już na murawie. Zaraz zaczynamy!
  • W podstawowym składzie Legii znalazł się Lindsay Rose. Dla stopera będzie to debiut w barwach "Wojskowych"
  • Ławka: Boruc, Abu Hanna, Johansson, Skibicki, Kapustka, Luquinhas, Emreli
  • Skład Legii na mecz z Rakowem Częstochowa: Miszta - Rose, Wieteska, Hołownia - Juranović, Slisz, Martins, Mladenović - Muci, Pekhart, Lopes
  • Dla Legii będzie to 15. spotkanie o Superpuchar, mecze te w ostatnich latach są jednak powodem do wstydu. Ostatni raz warszawiacy zwyciężyli w 2008 roku (trzynaście lat temu) w Ostrowcu Świętokrzyskim wygrywając z Wisłą Kraków 2:1. Gole strzelali wtedy Takesure Chinyama i ś.p. Piotr Rocki. To pokazuje, jak dawno temu to mialo miejsce. W kolejnych siedmiu spotkaniach o Superpuchar Polski legioniści musieli uznać wyższość rywala, często na własnym stadionie. Przegrywali ze Śląskiem Wrocław, Zawiszą Bydgoszcz, Lechem Poznań (dwukrotnie), Arką Gdynia (dwukrotnie) oraz Cracovią
  • Legia przystąpi do sobotniego meczu w bardzo dobrych nastrojach. Warszawiacy są po dwóch wygranych z Bodo/Glimt (3:2, 2:0) i awansie do II rundy eliminacji Ligi Mistrzów
  • Witamy! O godz. 20., przy Łazienkowskiej, rozpocznie się mecz o Superpuchar Polski pomiędzy Legią a Rakowem Częstochowa
Legia WarszawaRaków Częstochowa
10'

10' Fran Tudor

44'
59'

59' Andrzej Niewulis

65'

65' Mateusz Wdowiak za Fran Tudor

68'

68' Marcin Cebula

69'

69' Ivi Lopez za David Tijanić

77'

77' Tomas Petrasek za Marcin Cebula

83'

83' Jakub Arak za Sebastian Musiolik

86'

86' Marko Poletanović za Ben Lederman