90'
  • 90+2'
    Koniec. Legia przegrała 0:1 z Sepsi OSK
  • 90+2'
    Skibicki ładnie ograł Dumitrescu, wbiegł w "szesnastkę" z prawej strony, po czym upadł po kontakcie z rywalem, lecz sędzia nie podyktował rzutu karnego
  • 90'
    Strzałek świetnie, prostopadle podał do Kramera, który wbiegł w pole karne z lewej strony, lecz niecelnie uderzył
  • 88'
    Niski wybił piłkę poza "szesnastkę" po dośrodkowaniu przeciwnika z rzutu rożnego
  • 88'
    Kisiel został osaczony przy próbie wyprowadzenia piłki. Młodzieżowiec stracił futbolówkę na rzecz Dragomira, który wvbiegł w "szesnastkę", lecz jego silne uderzenie wybronił Tobiasz. Korner dla rywali
  • 87'
    Korner dla rywali. Dośrodkowanie na środek "szesnastki", jeden z rywali musnął piłkę, która wyszła poza linię końcową
  • 86'
    Dumitrescu chciał podać na lewe skrzydło, zagranie przeciął Niski
  • 85'
    Zmiana w Legii. Strzałek za Kastratiego
  • 83'
    Tobiasz wybronił mocny strzał z prawej strony pola karnego. Sepsi OSK wciąż utrzymuje się przy piłce
  • 82'
    Abu Hanna dobrze popracował w defensywie, wykonując skuteczny wślizg przed własnym polem karnym
  • 81'
    Dumitrescu na wślizgu próbował prostopadle podać na lewe skrzydło do Cosmina. Był spalony
  • 79'
    Skibicki za Lopesa
  • 78'
    Korner dla Legii. Muci dośrodkował na dalszy słupek, ale gra została przerwana (faul w ataku Kramera)
  • 77'
    Celhaka poślizgnął się na własnej połowie, lecz zdołał szybko wstać i podać piłkę Tobiaszowi
  • 75'
    Lopes przechwycił piłkę w środku pola, ale jego płaskie podanie do Kastratiego okazało się za mocne
  • 74'
    Sepsi OSK wymienia się podaniami w środku pola
  • 72'
    Slisz wygrał pojedynek główkowy, zgrał piłkę do Kastratiego, ale ten nie zdołał jej utrzymać w boisku
  • 71'
    Muci zdecydował się na bezpośredni strzał z rzutu wolnego. Piłka poszybowała wysoko nad bramką
  • 71'
    Lopes sfaulowany na 25. metrze od bramki Sepsi OSK, bliżej lewej strony boiska. Rzut wolny dla "Wojskowych"
  • 70'
    Kastrati nie zdołał przejąć piłki po podaniu od Muciego
  • 69'
    Mitrea główkował ponad poprzeczką po centrze z rzutu rożnego
  • 68'
    Sepsi OSK miało rzut wolny z prawej strony boiska. Cosmin dośrodkował w pole karne, a Kramer wyskoczył i wybił piłkę na korner
  • 67'
    Żółta kartka dla Slisza, który sfaulował rozpędzonego rywala w bocznym sektorze boiska
  • 66'
    Było groźnie! Lopes podał do Kastratiego, ten pojawił się z piłką na 15. metrze, a jego mocne uderzenie na dalszy słupek zostało wybronione przez bramkarza
  • 64'
    Kisiel zablokowany przy próbie wyprowadzenia piłki. Legia ma jednak aut
  • 64'
    Kiks bramkarza rywali, aut dla Legii na połowie Sepsi OSK
  • 63'
    Dumitrescu chciał podać na lewe skrzydło do Gheroghe, ale Niski dopadł do piłki, a następnie nabił rywala, dzięki czemu wywalczył aut
  • 61'
    Slisz sfaulowany w środku pola
  • 60'
    Rzut wolny dla Legii po lewej stronie boiska. Muci miękko dośrodkował na środek "szesnastki", ale Kramer nie zdołał zamknąć centry
  • 59'
    Celhaka próbował dopaść do piłki, znalazł się po prawej stronie pola karnego, ale poślizgnął się
  • 57'
    Kisiel chciał prostopadle podać do Niskiego, ale zagranie zostało przecięte. Rywale próbowali wyjść z kontrą, lecz czujny był Kastrati, który wrócił do defensywy i przejął piłkę
  • 57'
    Legia wymienia się podaniami w środku pola
  • 56'
    Kramer dopadł do piłki po lewej stronie boiska, zastawiał się. Wydawało się, że nowy napastnik Legii wywalczył aut, ale decyzja sędziego była odwrotna
  • 55'
    Lopes dobrze popracował w odbiorze. Portugalczyk przechwycił piłkę, po czym został sfaulowany przez Juniora na połowie Sepsi OSK
  • 54'
    Kramer sfaulował rywala na połowie Sepsi OSK
  • 53'
    Slisz zagrał zewnętrzną częścią stopy do rozpędzonego Kramera, którego uprzedził bramkarz
  • 52'
    Akcja Sepsi OSK. Jeden z rywali płasko dośrodkował z lewej strony w pole karne, ale "Wojskowi" oddalili zagrożenie
  • 51'
    Gedo znalazł się z piłką przed polem karnym Legii, ale Kisiel, Niski i Celhaka dobrze popracowali w defensywie i go zatrzymali
  • 50'
    Jeden z rywali ucierpiał po kontakcie z Celhaką, ale może kontynuować grę
  • 48'
    Rumuni mieli trzy kornery na starcie drugiej połowy. Za trzecim razem Lopes i Kramer skutecznie oddalili zagrożenie
  • 47'
    Tobiasz dobrze wybronił mocny strzał rywala z prawej strony pola karnego
  • 46'
    W zespole Legii doszło do 11 zmian. Skład wygląda teraz następująco: Tobiasz - Niski, Abu Hanna, Kisiel, Grudziński - Slisz - Kastrati, Muci, Celhaka, Kramer - Lopes
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia przegrywa 0:1 z Sepsi OSK po golu Stefanescu z rzutu karnego. Wracamy za 15 minut
  • 45+1'
    Rose przeciął podanie, wybijając piłkę na aut
  • 45'
    Ribeiro chciał podać do Jasurbeka, ale zagranie zostało zablokowane. Legia ma aut
  • 44'
    Yaxshiboyev utrzymał się przy piłce i płasko podał na lewą stronę "szesnastki" do Josue. Portugalczyk dośrodkował na dalszy słupek. Był tam Nawrocki, który dograł na głowę Rosołka, a ten skierował piłkę do siatki. Gol nie został jednak uznany, spalony
  • 42'
    Josue zacentrował z kornera na dalszy słupek, rywale wybili piłkę, ale legioniści szybko ją odzyskali
  • 41'
    Josue miękko dośrodkował na dalszy słupek do Rosołka. Jeden z rywali wybił piłkę na rzut rożny
  • 40'
    Jędrzejczyk i Pich dobrze popracowali w defensywie, odzyskali piłkę. Po chwili kapitan Legii został sfaulowany na wysokości koła środkowego
  • 39'
    Rzut wolny dla Legii po lewej stronie boiska. Josue dośrodkował na dalszy słupek, ale do piłki nie dopadł żaden zawodnik. Grę wznowi bramkarz Sepsi
  • 38'
    Josue przerzucił na prawe skrzydło. Był tam Pich, który dośrodkował w pole karne, ale piłka wyszła poza boisko
  • 37'
    Legia w ataku pozycyjnym
  • 37'
    Legia spokojnie konstruuje akcję od tyłu. Po chwili Rose podał na prawe skrzydło do Josue, ten chciał uruchomić Picha, lecz zagranie zostało przecięte. Aut dla "Wojskowych"
  • 35'
    Stefanescu wrócił na murawę
  • 35'
    Stefanescu ucierpiał po kontakcie z Ribeiro na połowie Sepsi OSK. Zawodnik jest opatrywany przez lekarzy
  • 34'
    Yaxshiboyev przerzucił na prawe skrzydło do Picha. Słowak przyjął piłkę, a następnie chciał prostopadle podać do Josue. Zabrakło zrozumienia, Portugalczyk nie ruszył do futbolówki
  • 33'
  • 32'
    Na spalonym jeden z rywali
  • 31'
    Yaxshiboyev niedokładnie przerzucił na prawą flankędo Josue
  • 30'
    Jak padł rzut karny dla rywali? Josue odskoczyła piłka, którą w środku pola przejął Stefanescu. Rywal ruszył na bramkę, wbiegł w pole karne i został sfaulowany przez Nawrockiego. Po chwili sam poszkodowany pokonał Misztę
  • 29'
    Rzut karny dla Sepsi OSK. Stefanescu pokonał Misztę po uderzeniu w prawy, dolny róg bramki. 1:0 dla rywali
  • 28'
    Było groźnie. Yaxshiboyev przerzucił piłkę ze środka na prawe skrzydło. Był tam Pich, który płasko dośrodkował, ale Rosołek nie zdołał zamknąć akcji. Do piłki, po lewej stronie "szesnastki" dopadł jeszcze Ribeiro, który płasko podał do Sokołowskiego, ten odegrał do Yaxshiboyeva, który stracił piłkę
  • 25'
    Nawrocki przeciął prostopadłe podanie, Legia przy piłce. Rosołek dopadł do górnego zagrania z głębi pola na prawe skrzydło, po czym miękko dośrodkował w "szesnastkę". Piłkę złapał bramkarz
  • 24'
    Jędrzejczyk wygrał pojedynek główkowy na własnej połowie, ale moment później Sepsi OSK odzyskało futbolówkę. Dimitrov dośrodkował z prawej flanki w "szesnastkę", a Rose wybił piłkę
  • 22'
    Dimitrov dośrodkował z prawej flanki w pole karne, ale legioniści wyszli z opresji
  • 22'
    Rose doskoczył do Golofcy, popełnił faul na wysokości koła środkowego, na połowie Legii
  • 21'
    Faul Nawrockiego w środku pola
  • 20'
    Przechwyt Jędrzejczyka na prawym skrzydle. Po chwili Josue zacentrował z prawej strony boiska na środek "szesnastki", lecz piłkę wybił jeden z obrońców Sepsi
  • 20'
    Nawrocki zagrał na lewą flankę do Ribeiro, który minął rywala, ale jego płaskie wycofanie w "szesnastkę" zostało przecięte
  • 19'
    Josue bezpośrednio uderzył z rzutu wolnego na bliższy słupek. Piłka przeleciała nieznacznie obok bramki
  • 18'
    Josue dobrze popracował w odbiorze, przechwycił piłkę na 30. metrze od bramki rywali. Kilka chwil później został sfaulowany, przez co "Wojskowi" mają rzut wolny
  • 16'
    Legia wymieniała się płaskimi podaniami w środku pola. Po chwili Rose przerzucił na lewe skrzydło, do Ribeiro, który niedokładnie zgrał piłkę głową. Od bramki golkiper Sepsi OSK
  • 15'
    Damascan sfaulował Ribeiro po lewej stronie boiska. Legia ma rzut wolny. Josue dośrodkował na 13. metr, ale piłkę wybił piłkarz Sepsi OSK
  • 14'
    Charatin przerzucił piłkę na lewe skrzydło, do Yaxshiboyeva, który przy próbie przyjęcia zagrał ręką
  • 13'
    Josue zagrał bez przyjęcia na prawą flankę do Picha, który nie zdołał dobiec do piłki
  • 12'
    Josue został osaczony przez trzech rywali i stracił piłkę w środku pola. Moment później Stefanescu miękko dograł na prawe skrzydło do jednego z rywali, który niedokładnie, za mocno dośrodkował
  • 11'
    Damascan podał na lewą stronę boiska, był tam inny zawodnik Sepsi OSK, który płasko podał w pole karne. Piłkę spokojnie złapał Miszta
  • 11'
    Strata Picha na prawej flance. Rywale wyszli z kontrą, lecz centra jednego z przeciwników została zablokowana przez Rose
  • 10'
    Korner dla Sepsi OSK. Dośrodkowanie na 7. metr zostało wybite. Rywal próbował raz jeszcze zacentrować w "szesnastkę", ale został zablokowany
  • 9'
    Jeden z rywali podał wprost pod nogi Rosołka, który zdecydował się na mocny strzał z dalszej odległości, który poszybował ponad poprzeczką
  • 8'
    Yaxshiboyev otrzymał podanie z głębi pola, podał do nadbiegającego Ribeiro, którego centra została przecięta
  • 7'
    Damascan przerzucił piłkę z prawego na lewe skrzydło, ale zrobił to niedokładnie. Jędrzejczyk przeciął zagranie, legioniści przy piłce. Po chwili Pich zbiegł z prawej flanki do środka boiska, ale ostatecznie został powstrzymany
  • 6'
    Bezpośrednie uderzenie Josue z rzutu wolnego przeleciało tuż nad bramką
  • 5'
    Ribeiro podał do Yaxshiboyeva, który został osaczony przez dwóch rywali i stracił piłkę na wysokości koła środkowego. Legia szybko odzyskała piłkę. Josue ruszył środkiem boiska i został sfaulowany na 20. metrze. Rzut wolny
  • 4'
    Rywale próbowali przedostać się lewą flanką, ale górne podanie zostało wybite przez Jędrzejczyka na aut
  • 3'
    Faul Jędrzejczyka na wysokości koła środkowego
  • 2'
    Legia cały czas wymienia się piłką w linii obrony
  • 1'
    Zbyt mocne wybicie bramkarza Sepsi. Legioniści wymieniają się podaniami na własnej połowie
  • 1'
  • Obie drużyny już na murawie. Zaraz zaczynamy!
  • Zakończyły się rozgrzewki Legii i Sepsi OSK. Do rozpoczęcia meczu nieco ponad 10 minut
  • W kadrze Legii na piątkowy sparing zabrakło Bartosza Kapustki, Mattiasa Johanssona, Ramila Mustafajewa, Dominika Hładuna i Jakuba Murawskiego, którzy wzięli udział w porannym treningu wyrównawczym.
  • Ławka: Tobiasz, Grudziński, Abu Hanna, Kisiel, Niski, Slisz, Celhaka, Muci, Kastrati, Kramer, Lopes, Strzałek, Pierzak, Skibicki
  • Skład Legii na sparing z Sepsi OSK: Miszta – Jędrzejczyk, Rose, Nawrocki, Ribeiro – Charatin – Pich, Sokołowski, Josue, Yaxshiboyev – Rosołek
  • Zapraszamy na zapoznanie się z sylwetką piątkowego rywala Legii, który gra w lidze rumuńskiej, ale jest wspierany przez wielu Węgrów. TUTAJ
  • Witamy! O godz. 17:00 rozpocznie się sparing pomiędzy Legią Warszawa a rumuńskim Sepsi OSK Sfantu Gheorghe. Dla "Wojskowych" to druga gra kontrolna w letnim okresie przygotowawczym i jednocześnie pierwsza na obozie w Austrii
Legia WarszawaSepsi OSK Sfantu Gheorghe
28'

28' Marius Stefanescu (k.)

46'

46' Roland Niczuly za Razvan Began

46' Bogdan Mitrea za Radoslav Dimitrov

46' Branislav Ninaj za Mihai Balasa

46' Andres Dumitrescu za Rares Ispas

46' Cristi Barbut za Marius Stefanescu

46' Adnan Aganovic za Florin Renta

46' Francisco Junior za Nicolae Paun

46' Petar Bojić za Vitalie Damascan

46' Ion Gheorghe za Catalin Golofca

46' Cosmin Matei za Sergiu Serban

78'

78' George Dragomir za Petar Bojić