93'
  • 90+7'
    To było piękne spotkanie, pełne emocji i dramaturgii do samego końca! Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na nasze materiały pomeczowe. Dobranoc!
  • 90+5'
    Co za akcja! Hlousek pognał lewą stroną, dośrodkował na głowę Hamalainena, który wpakował futbolówkę do siatki! Koniec meczu!
  • 90+4'
    Goooool! Kasper Hamalainen!
  • 90+3'
    Aut dla Legii na połowie miejscowych
  • 90+3'
    Vadis nie poradził sobie na prawej flance z Nielsenem
  • 90+1'
    Robak dopadł do piłki zagranej z gęgi pola, wpadł w pole karne, wymanewrował Pazdana i huknął obok słupka. Będzie jeszcze róg
  • 90'
    Vadis świetnie "skleił"futbolówkę, wtargnął w "szesnastkę", lecz został zablokowany przez Kędziorę
  • 90'
    Cztery minuty doliczone do regulaminowego czasu
  • 88'
    Po centrze z kornera, Jodłowiec zabrał piłkę Gajosowi, ta powędrowała pod nogi Dąbrowskiego, a stoper Legii płaskim strzałem pokonał Putnocky'ego
  • 87'
    GOOOOL! Dąbrowski!
  • 86'
    Bednarek ekspediuje futbolówkę na kolejny róg
  • 85'
    Kopczyński schodzi, Hamalainen wchodzi
  • 85'
    Roszada także w Lechu. Tetteh zastępuje Jevticia
  • 84'
    Głęboka centra Moulina, ale Trałka wybija na korner
  • 83'
    Dośrodkowanie Jevticia, Kędziora umiejętnie wyprzedził Kopczyńskiego i mocnym strzałem głową pokonał bezradnego Malarza
  • 83'
    Faul Trałki, który zostaje napomniany żółtym kartonikiem
  • 82'
    Kopczyński sfaulował Kędziorę, był spóźniony. Arbiter przerwał akcję, lecz nie sięgnął do kieszonki
  • 82'
    Gol dla Lecha
  • 80'
    Moulin jednym podaniem szukał Nagy'a, lecz Węgier, będąc pod presją, przegrał pojedynek z rywalem
  • 79'
    Robak minął Jodłowca, lecz Moulin uporał się z rosłym snajperem "Kolejorza"
  • 78'
    Vadis zszedł do środka i chciał uruchomić Hlouska, lecz Makuszewski miał bliżej do piłki
  • 77'
    Kucharczyk schodzi z boiska, a na placu melduje się Jodłowiec
  • 76'
    Jevtić leży na murawie i jest opatrywany przez medyków. Szwajcar odczuł ból po faulu "Kopy"
  • 75'
    Żółtym kartonikiem napomniany Kopczyński, który przerwał kontratak gospodarzy
  • 74'
    Nagy świetnie popracował w odbiorze, po chwili Węgier huknął kąśliwie z lewej nogi zza pola karnego,lecz Bednarek przyjął piłkę na ciało
  • 73'
    Robak zmienia Kownackiego
  • 72'
    Jędrzejczyk włączył się w akcję ofensywną, ale nie zrozumiał się z partnerami
  • 71'
    Majewski dośrodkował z prawej nogi, Makuszewski wyskoczył i uderzył z głowy, lecz Malarz nie musiał interweniować
  • 70'
    Trałka nieprzepisowo powstrzymał Vadisa na połowie gości
  • 69'
    Kucharczyk złapany na ofsajdzie
  • 68'
    Hlousek spojrzał, pognał prawą stroną i zacentrował, ale stoper Lecha miał dużo czasu i wybił futbolówkę. sporo akcji z obu stron, lecz w kluczowej fazie brakuje dokładności, spokoju
  • 68'
    Kędziora bezbłędnie wyłuskał piłkę spod nóg Hlouska
  • 67'
    Dąbrowski fauluje Kownackiego i poznaniacy wznowią od rzutu wolnego. Miejscowi jednak szybko stracili piłkę
  • 66'
    Makuszewski zastępuje Pawłowskiego
  • 65'
    Vadis zagrał do Nagy'a na prawą stronę, lecz Węgier nie przejął futbolówki
  • 64'
    Moulin świetnie zagrał w tempo do wychodzącego Radovicia, ale Serb popełnił prosty błąd w przyjęciu piłki
  • 63'
    Vadis uruchomił wprowadzonego Nagya', młody Węgier zszedł do środka, zwiódł Kostewycza i kropnął, lecz będzie korner
  • 63'
    Centra Moulina, ale Kostewycz wszystko wyjaśnił
  • 62'
    Długi przerzut Dąbrowskiego na Vadisa, lecz Belg nie przyjął futbolówki i Putnocky wznowi grę z "piątki"
  • 61'
    Kostewycz faulował Jędrzejczyka w narożniku boiska
  • 60'
    Dośrodkowanie Moulina, ale Lech czujny w zdyscyplinowany w defensywie. Poznaniacy ruszyli z akcją, Pawłowski dostał piłkę w polu karnym, lecz został zablokowany
  • 59'
    Trałka przypilnował Kucharczyka w polu karnym i będzie korner dla Legii
  • 58'
    Pierwsza roszada. Nagy wchodzi, Guilherme schodzi
  • 58'
    Kopczyński źle podał, co mogli wykorzystać gospodarze, ale nie mieli pomysłu jak zagrozić "Wojskowym"
  • 57'
    Centra Jevticia po kornerze, Malarz minął się z futbolówkę. Kędziora mógł wpakować piłkę do pustej bramki, lecz popełnił prosty błąd i posłał piłkę obok słupka
  • 55'
    Kownacki przycisnął Pazdana, ten wycofał do Malarza, a golkiper Legii skiksował
  • 54'
    Kownacki ucierpiał po kontakcie z Pazdanem i opuszcza na chwilę plac gry z klubowymi lekarzami
  • 54'
    Radović sfaulował Kędziorę w walce o piłkę
  • 52'
    Vadis fenomenalnie wypuścił rozpędzonego Guilherme, lecz Brazylijczyk nie miał pomysłu, co zrobić z piłką i w efekcie źle zaadresował podanie
  • 52'
    Korner dla "Kolejorza". Centra Majewskiego, ale Vadis z zimną krwią wybił futbolówkę z "szesnastki"
  • 51'
    Kędziora miękko zacentrował, po rozegraniu rzutu rożnego, jeden z rywali uderzył głową, ale Malarz złapał piłkę. Dodatkowo arbiter odgwizdał spalonego
  • 49'
    Trałka podał do Pawłowskiego, pomocnik próbowął oszukać Hlouska, lecz Czech nie dał za wygraną i będzie tylko korner
  • 48'
    Moulin zagrał na lewą flankę do Hlouska, a Czech bez przyjęcia dośrodkował w pole karne. Gospodarze jednak wybili futbolówkę
  • 47'
    Kędziora fauluje rozpędzonego Radovicia
  • 45+18'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+17'
    Obie ekipy meldują się ponownie na murawie
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Lech remisuje z Legią 0:0. Wracamy za 15 minut
  • 45'
    Centra Moulina, Radović huknął z głowy w poprzeczkę! Będziemy mieli kolejny korner, tym razem z drugiej strony
  • 45'
    Teraz główkował Dąbrowski, ale ponad poprzeczką
  • 44'
    Rzut wolny dla stołecznego klubu wywalczony przez Radovicia
  • 43'
    Guilherme posłał piłkę na Kucharczyka, ten przyjął ją, lecz obrońcy Lecha zdołali wrócić i oddalić niebezpieczeństwo. "Kuchy" mógł pokusić się o strzał z powietrza
  • 42'
    Vadis uwolnił się, pognał do przodu i został przetrzymywany przez Gajosa, co doskonale wypatrzył arbiter i cofnął akcję
  • 41'
    Uderzenie Majewskiego otarło się tylko o szczelny mur
  • 40'
    Jevtić zebrał piłkę po błędzie legionistów, minął Pazdana, lecz obrońca zdołał jeszcze sfaulować Szwajcara przed linią pola karnego
  • 39'
    Kownacki ucierpiał po starciu z Pazdanem i zwijał się z bólu, lecz wstał o własnych siłach
  • 38'
    Dośrodkowanie Majewskiego dotarło do Gajosa, ten soczyście huknął w kierunku dalszego słupka, Malarz sparował jednak piłkę i uchronił Legię przed stratą gola
  • 36'
    Mistrzowie Polski mogli wyjść z niebezpieczną kontrą, ale Odjidja-Ofoe zagrał zbyt lekko do partnera. Po chwili Dąbrowski nieprzepisowo powstrzymał Majewskiego i "Kolejorz" otrzyma rzut wolny
  • 34'
    Zaiskrzyło między Jevticiem a Vadisem. Później do pomocnika Lecha doskoczył jeszcze Moulin. "wojskowi" wznowią jednak grę, ponieważ Belg był faulowany
  • 33'
    Trzydzieści minut za nami, spotkanie jest dosyć wyrównane i w większej części toczy się w środku pola
  • 33'
    Jędrzejczyk dał się sprytnie sfaulować w narożniku przez Majewskiego, który bezradnie rozkłada ręce
  • 32'
    Teraz Vadis nieprzepisowo powstrzymał Gajosa na połowie boiska
  • 29'
    Radović poszedł na przebój, lecz został osaczony przez trójkę zawodników miejscowych, którzy odebrali Serbowi futbolówkę
  • 29'
    Pawłowski sfaulowany przez Jędrzejczyka
  • 27'
    Pazdan ekspediuje piłkę na aut. Następnie Gajos zdecydował się na uderzenie z dalszej odległości, ale Malarz odprowadził tylko piłkę wzrokiem poza linię końcową
  • 26'
    Gajos szukał Majewskiego, lecz Dąbrowski zagrał na wyprzedzenie i perfekcyjnie przechwycił futbolówkę
  • 25'
    Żółty kartonik dla Guilherme za faul na Nielsenie
  • 24'
    Ależ walka na połowie Lecha. Obie drużyny nie dają za wygraną, tempo meczu jest całkiem wysokie
  • 23'
    Centra Moulina, lecz poznaniacy uporali się z wrzutką Francuza. Zawodnicy Bjelicy chcieli jeszcze przeprowadzić szybki kontratak, jednak przyjezdni spokojnie skasowali w zarodku ich akcję
  • 21'
    Bednarek posłał długą piłkę na Kownackiego, ale napastnik Lecha został skutecznie wyprzedzony przez Pazdana
  • 21'
    Kędziora fauluje Hlouska blisko pola karnego gospodarzy. Legioniści otrzymali stały fragment
  • 20'
    Gajos wyłuskał piłkę spod nóg Guilherme, a Brazylijczyk po chwili sfaulował oponenta
  • 19'
    Dośrodkowanie Kędziory w pole karne, ale futbolówki nie sięgnął Kowacki, defensywa warszawiaków nie pozwala "Kolejorzowi" na zbyt wiele
  • 18'
    Kopczyński do Jędrzejczyka, reprezentant Polski wycofał do Guilherme, a pomocnik wrzucił miękką piłkę do Hlouska. Czeski obrońca przedłużył lot futbolówki, zagrał wzdłuż bramki, gdzie na piłkę czyhał "Kopa". Legionista kropnął jednak ponad poprzeczką
  • 17'
    Vadis niesamowicie urwał się Kędziorze i pognał na bramkę, po chwili wpatrzył Hlouska. Czech dośrodkował, lecz jego centra została przecięta. dodatkowo arbiter liniowy odgwizdał pozycję spaloną
  • 16'
    Kostewycz wygrał pojedynek z Guilherme, lecz Brazylijczyk zdołał jeszcze nieprzepisowo powstrzymać defensora Lecha na wysokości środkowej strefy boiska
  • 14'
    Odjidja-Ofoe posłał wzorcowe podanie prostopadłe do Kucharczyka, "Kuchy" zwiódł Nielsena i huknął z ostrego kąta, ale Putnocky chwycił piłkę
  • 13'
    Kostewycz rozpędził się na lewej flance i wpadł w pole karne, lecz został osaczony przez legionistów i goście mogli odetchnąć
  • 12'
    Moulin otrzymał podanie w środku pola i chciał przerzucić ciężar gry na lewą stronę, lecz Francuz nie zrozumiał się Hlouskiem
  • 11'
    Vadis zszedł do środka i chciał za wszelką cenę uruchomić rozpędzonego Guilherme, lecz obrońca miejscowych znakomicie przeczytaj jego zamiary
  • 10'
    Odjidja-Ofoe szukał w ataku Kucharczyka, lecz para stoperów z Poznania zaasekurowała Putnocky'ego i spisała się perfekcyjnie
  • 9'
    Trałka nie dał się przestawić Radoviciovi. Po chwili Jędrzejczyk został złapany na pozycji spalonej
  • 8'
    Vadis! Belg z łatwością minął przeciwnika, wpadł w "szesnastkę", ale w kluczowym momencie huknął wprost w Putnocky'ego. Do bezpańskiej piłki dopadł jeszcze Radović, ale kapitan stołecznego klubu stracił równowagę i akcja spaliła na panewce
  • 6'
    Kownacki dopadł do futbolówki zagranej przez Majewskiego, spojrzał i uderzył, ale Malarz złapał piłkę. "Kownaś" był jednak na ofsajdzie
  • 6'
    Uderzenie z dystansu, ale golkiper Legii spokojnie złapał futbolówkę i wyszedł z opresji
  • 5'
    Centra Jevticia, lecz Malarz, a chwilę później Kucharczyk zażegnali niebezpieczeństwo. Na murawie leży jednak Kownacki. Snajper gospodarzy może kontynuować grę
  • 4'
    Ależ było groźnie! Majewski wtargnął w pole karne i zagrał wzdłuż bramki, lecz Pazdan ofiarnie wybił futbolówkę na wiwat. Poznaniacy próbowali jeszcze nacisnąć mistrzów Polski i wywalczyli korner
  • 2'
    Vadis do Kucharczyka, ten do Radovicia, lecz Serb trzymał futbolówkę i nie miał do kogo stracić. W efekcie "Wojskowi" stracili piłkę
  • 2'
    Kostewycz sfaulowany przez Odjidję-Ofoe na połowie "Kolejorza:
  • 1'
    Dobra interwencja Dąbrowskiego we własnej "szesnastce"
  • 0
  • 0
    Garść statystyk :)
  • 0
    Arbitrem spotkania będzie Daniel Stefański z Bydgoszczy, który w tym sezonie pięciokrotnie był sędzią głównym w meczach z udziałem Legii. Co ciekawe, mistrzowie Polski wygrali cztery konfrontacje i zanotowali tylko jedną porażkę
  • 0
    W bieżących rozgrywkach poznaniacy na własnym terenie odnieśli osiem zwycięstw, trzykrotnie remisowali i dwa razy schodzili z boiska jako przegrani. Z kolei "Wojskowi" zgromadzili na wyjazdach dwadzieścia osiem punktów na trzydzieści dziewięć możliwych