77'
  • 90+4'
    Dziękujemy wszystkim za uwagę. Zapraszamy na nasze materiały pomeczowe. Dobranoc!
  • 90+3'
    Gyurcso zbiegł z lewej flanki do środka. Węgier próbował znaleźć miejsce do oddania strzału, ale legioniści nie pozwolili mu na to
  • 90+3'
    Koniec meczu! Legioniści zwyciężyli z Pogonią 2:0 po golach Michała Kucharczyka oraz Vadisa Odjidji-Ofoe!
  • 90+2'
    Słowik wychwycił centrę Odjidji-Ofoe z prawej flanki
  • 90+1'
    Kazaiszwili miał doskonałą okazję do wpisania się na listę strzelców, ale Gruzin fatalnie przestrzelił
  • 90'
    Kowalczyk zastępuje Delewa
  • 88'
    Kazaiszwili zmienił Kucharczyka. Podczas zmiany "Kuchy" został pozdrowiony przez kibiców Legii
  • 87'
    Moulin świetnie wymanewrował rywali w środku pola. Francuz podał do Kucharczyka, który tak pechowo dośrodkował, iż futbolówka wyszła poza boisko
  • 85'
    Nagy świetnie rozciągnął grę do boku. Hlousek pomknął lewą flanką, mocno zagrał w pole karne Pogoni, ale obrońcy wybili piłkę na rzut rożny
  • 85'
    Jodłowiec zmienia Kopczyńskiego
  • 82'
    Nagy wybiegł do prostopadłego podania. Węgier mógł podać do lepiej ustawionego kolegi, ale zdecydował się na samodzielne wykończenie akcji. Pomocnik nie dał rady jednak pokonać Słowika
  • 82'
    Kontra Legii. Wydawało się, iż gospodarze muszą strzelić trzeciego gola, ale obrońca przeciął podanie Kucharczyka do Odjidji-Ofoe
  • 80'
    Roszadę w składzie mieliśmy również w Pogoni. Kitano zmienił Ciftciego
  • 79'
    Zmiana w Legii. Nagy zmienia Guilherme
  • 78'
    Odjidja-Ofoe przejął piłkę wybitą przez obrońców po centrze z rzutu rożnego. Belg przymierzył, uderzył i pokonał Słowika
  • 77'
    Gol dla Legii. Bramkę zdobył Vadis Odjidja-Ofoe!
  • 76'
    Rzut wolny dla Legii. Odjidja-Ofoe zagrał prostopadłą piłkę do Radovicia, ale Serb został zablokowany. Korner
  • 75'
    Kontra Legii. Hlousek zagrał piłkę do Kucharczyka, ale "Kuchy" oddał ją z powrotem do Czecha. Czeski obrońca próbował dograć do Odjidji-Ofoe, lecz obrońca gości wybił futbolówkę na rzut rożny
  • 73'
    Kopczyński doszedł do centry Moulina z rzutu rożnego. Pomocnik jednak nieznacznie przestrzelił
  • 72'
    Guilherme puścił na obieg Jędrzejczyka, ale centra obrońcy Legii została zablokowana. Korner
  • 71'
    Listkowski zmienił Korta
  • 70'
    Pogoń otworzyła się po straceniu bramki, a to sprawiło, iż legioniści mają większą swobodę na boisku. Niestety, "Wojskowi" genialne zagrania przeplatają z nieprecyzyjnymi
  • 70'
    Jędrzejczyk został upomniany przez sędziego
  • 67'
    Przyjemnie momentami się oglądania podania legionistów. Piłkarze Pogoni wyglądają na zagubionych, gdy "Wojskowi" przyspieszają grę
  • 65'
    Kucharczyk w prosty sposób oszukał Rudola. Legionista później dograł piłkę do Radovicia. Serb nie zdołał strzelić gola, ponieważ jego strzał powstrzymał Słowik. Dobita Guilherme natomiast była niecelna
  • 63'
    Gol dla Legii. Tym razem sędzia musi wpisać Michała Kucharczyka na listę strzelców!
  • 63'
    Hlousek mocno dograł piłkę w pole karne Pogoni z lewej strony, a Kucharczyk skierował piłkę do siatki
  • 62'
    Matras próbował przelobować Malarza, ale piłka poszybowała nad poprzeczką
  • 61'
    Jędrzejczyk zagrał płaską piłkę wzdłuż bramki Pogoni, ale żaden z legionistów nie doszedł do podania
  • 60'
    Szczecinianie od dłuższej chwili goszczą na połowie Legii, ale "Portowcy" non stop posyłają centry w pole karne Legii, a obrońcy mistrzów Polski świetnie sobie z nimi radzą
  • 55'
    Kort po raz kolejny oddał strzał. Piłka znów minęła słupek Malarza
  • 54'
    Słowik wychwycił mocne, płaskie zagranie Radovicia z lewej strony
  • 53'
    Kolejna kontra Legii. Obrońcy Pogoni robili co mogli, by powstrzymać gospodarzy. Finalnie legioniści wywalczyli rzut rożny
  • 52'
    Legia wymieniła kilka podań z pierwszej piłki i wyprowadzała kontrę. Niestety, Guilherme poślizgnął się prowadząc futbolówkę
  • 50'
    Sędzia dwa razy przerwał grę, ponieważ piłkarze Pogoni leżeli na murawie. Niepotrzebna była jednak pomoc medyczna
  • 48'
    Do centry z rzutu wolnego doszedł Jędrzejczyk. Obrońca oddał strzał, ale piłka przeleciała nad bramką
  • 47'
    Radović został sfaulowany na wysokości pola karnego. Rzut wolny dla Legii z lewej strony boiska
  • 46'
    Jędrzejczyk przeciął podanie do Gyurcso, ale legioniści nie potrafili wyjść spod pressingu Pogoni i stracili piłkę
  • 45+21'
    Pogoń zaczęła!
  • 45+4'
    Legia wywalczyła kolejny rzut rożny, ale sędzia przerwał zawody
  • 45+3'
    Moulin zagrał długą piłkę do Kopczyńskiego i Legia znów wywalczyła rzut rożny
  • 45+3'
    Legioniści zbyt pochopnie rozegrała stały fragment gry. Sędzia odgwizdał spalonego
  • 45+2'
    Frączczak zablokował na lewym skrzydle Hlouska. Korner dla Legii
  • 45+2'
    Odjidja-Ofoe posłał centrę w pole karne Pogoni, ale piłkę wybili obrońcy
  • 45+1'
    Trener Moskal podziękował Tabiszewskiemu (lekarzowi Legii) za pomoc
  • 45'
    Słowik nie podnosi się z murawy. Trener Jacek Magiera zaproponował przeciwnikom, by skorzystali z pomocy medycznej lekarza "Wojskowych"
  • 42'
    Pogoń ruszyła z groźną kontrą, ale Kort za daleko wypuścił sobie futbolówkę i Dąbrowski przerwał akcję gości
  • 42'
    Kontra Legii zakończyła się rzutem rożnym. Jednak gra została przerwana, ponieważ Słowik zderzył się z jednym ze swoich obrońców. Lekarze opatrują obu graczy
  • 40'
    Węgier znów próbował pokonać Malarza. Piłka po drodze zaliczyła rykoszet, ale golkiper Legii zdołał odpowiednio zareagować. Korner dla Pogoni
  • 40'
    Kibice z "Żylety" po udanej interwencji golkipera Legii zaczęli skandować jego imię i nazwisko
  • 39'
    Świetnie w polu karnym odnalazł się Ciftci, ale napastnik nie zdołał opanować piłki zagranej z drugiej linii
  • 38'
    Radović zablokował podanie Delewa ręką, ale piłka wylądowała pod nogami jednego z zawodników gości i sędzia puścił grę. W finalnej części akcji Gyurcso oddał płaski strzał, ale Malarz pewnie interweniował
  • 36'
    Hlousek przejął piłkę na połowie rywali. Czech oddał ją Odjidji-Ofoe. Belg minął dwóch graczy, szukał miejsca do oddania strzału, ale został zablokowany. Futbolówkę zebrał Moulin, który wystawił ją Kopczyńskiemu, lecz drugi pomocnik Legii mocno przestrzelił z lewej nogi
  • 34'
    Odjidja-Ofoe świetnie oszukał dwóch przeciwników i zagrał do Kucharczyka. "Kuchy" posłał futbolówkę do siatki, ale znów znalazł się na ofsajdzie
  • 33'
    Odjidja-Ofoe lekko zagrał piłkę do Moulina z rzutu wolnego. Francuz błyskawicznie zagrał do Kucharczyka. "Kuchy" będąc w narożniku pola karnego, oddał strzał. Futbolówka dostała mocnej rotacji, ale nie na tyle mocnej by wpaść do siatki
  • 32'
    Hlousek został nieprzepisowo zatrzymany na połowie Pogoni. Rzut wolny dla Legii w bocznym sektorze boiska
  • 31'
    Legioniści przejęli futbolówkę po aucie Pogoni. "Wojskowi" przeszli do ataku. Hlousek posłał centrę, ale piłkę wychwycił Słowik
  • 30'
    Pogoń długo konstruowała akcję. Radović finalnie wybił piłkę na aut
  • 29'
    Moulin fantastycznie zagrał do Kucharczyka. "Kuchy" próbował pokonać Słowika strzałem z czubka buta, ale golkiper Pogoni dobrze interweniował
  • 28'
    Guilherme próbował zagrać na klepkę z Radoviciem, ale Serba świetnie wyprzedził Delew
  • 27'
    Radović wymanewrował Matrasa, ale później niecelnie podał
  • 25'
    Gospodarze zaatakowali prawą stroną. Centra Jędrzejczyka została zablokowana i warszawiacy mają kolejny korner
  • 24'
    Kort zagrał ręką na środku boiska. Pomocnik źle opanował piłkę i sędzia przyznał rzut wolny dla Legii
  • 23'
    Kucharczyk sfaulował Gyurcso na własnej połowie
  • 23'
    Dąbrowski niecelnie podał do Jędrzejczyka na prawe skrzydło
  • 22'
    Odjidja-Ofoe posłał daleką piłkę do Radovicia. Rudol próbował wybić futbolówkę głową. Serb wykorzystał błąd obrońcy, minął go, ale źle podał do kolegi z zespołu. Korner
  • 20'
    Fojut otrzymał futbolówkę w polu karnym Legii. Stoper "Portowców" uderzył, ale Malarz sparował piłkę na rzut rożny
  • 19'
    Kolejna świetna wymiana podań legionistów. Jednakże znów zabrakło ostatniego zagrania
  • 17'
    Fojut źle wybił centrę Hlouska. Stoper szybko naprawił swój błąd i jeszcze raz kopnął futbolówkę. Tym razem piłka odbiła się od pleców Radovicia i poleciała nad poprzeczką bramki Słowika
  • 16'
    Rzeźniczak powstrzymał kontrę Pogoni jeszcze na jej połowie
  • 15'
    Kucharczyk zagrał płaską piłkę do Radovicia na skrzydło. "Radko" posłał centrę, która przeleciała nad Guilherme. Obrońca Pogoni wybił futbolówkę na rzut rożny
  • 13'
    Na razie podanie z kornerów nie docierają ani do gospodarzy, ani do gości. Teraz swoją okazję mieli legioniści, ale Słowik za chwilę rozpocznie od bramki
  • 11'
    Gyurcso przejął złe zagranie Odjidji-Ofoe. Węgier pomknął lewą flanką próbował dośrodkowywać, ale futbolówka po drodze odbiła się od legionisty i wyleciała na rzut rożny
  • 10'
    Goście wybili piłkę z własnego pola karnego. Futbolówka jednak znów powędrowała w "szesnastkę" Pogoni, ale tym razem jeden z legionistów był na ofsajdzie
  • 9'
    Radović z Odjidją-Ofoe przeprowadzili koronkową akcję, w której mijali zawodników Pogoni jak tyczki. Niestety, finalnie podanie Belga zostało zablokowane i gospodarze wykonają za chwilę rzut rożny
  • 8'
    Radović próbował zagrać prostopadłe podanie do wybiegającego Guilherme, ale obrońca Pogoni w ostatnim momencie zablokował Serba
  • 7'
    Matras próbował zagrać piłkę za linię obrony Legii. Pomocnikowi udała się ta sztuka, lecz nie było tam żadnego zawodnika Pogoni
  • 6'
    Kucharczyk skierował piłkę do siatki w sytuacji sam na sam ze Słowikiem, ale legionista był na spalonym
  • 5'
    Odjidja-Ofoe zagrał prostopadłą piłkę do Radovicia, ale Serb był na ofsajdzie
  • 4'
    Kort uderzył z dystansu. Piłka po drodze odbiła się od obrońcy Legii i Pogoń zacznie od rzutu rożnego
  • 4'
    Legioniści wybili centrę z własnego pola karnego. Futbolówkę przejął Delew. Bułgar uderzył z lewej nogi, ale nieprecyzyjnie
  • 3'
    Odjidja-Ofoe wymienił podania z Jędrzejczykiem. Belg wbiegł w pole karne, zagrał piłkę piętką do Guilherme, ale Brazylijczyk nie zdążył odpowiednio zareagować
  • 2'
    Legia krótko wznowiła grę z rożnego. Delew nabił Belga i Pogoń rozpocznie od bramki
  • 1'
    Legioniści rozpoczęli spotkanie!
  • 1'
    Szybka akcja Legii. Odjidja-Ofoe został zatrzymany na skrzydle. Korner dla gospodarzy!
  • 0
    Zanim sędzia zarządzi rozpoczęcie meczu, wszyscy obecni na stadionie minutą ciszy oddadzą hołd Pawłowi Zarzecznemu