75'
78'
  • Dziękujemy za uwagę!
  • 90+1'
    Koniec sparingu. Legia zremisowała 1:1 z FK Krasnodar na koniec zgrupowania w Austrii
  • 90+1'
    Rzut wolny dla rywali. Sulejmanow dośrodkował z 30. metra na lewą stronę "szesnastki". Ostatecznie, Rosjanie mieli jeszcze korner, który krótko rozegrali. Mieli świetną okazję - Czernikow dopadł do piłki tuż przed bramką, ale uderzył tuż ponad poprzeczką
  • 89'
    Dośrodkowanie Mladenovicia z lewej flanki zostało spokojnie złapane przez Gorodowa
  • 88'
    Sulejmanow ścigał się do piłki z Jędrzejczykiem. Ostatecznie, "Jędza" zachował czujność i odegrał piłkę do Miszty
  • 87'
    Skibicki płasko dośrodkował z prawego skrzydła na bliższy słupek, ale rywale wybili piłkę poza "szesnastkę"
  • 86'
    Mladenović zacentrował w boczny sektor pola karnego. Pojawił się tam Kostorz, który oddał strzał, ale Gorodow popisał się skuteczną interwencją
  • 85'
    Kisiel świetnie zatrzymał rywala przed polem karnym. Legia zabrała się do kontry. Ostatecznie, Kaio sfaulował Lopesa na 30. metrze
  • 84'
    Iljin pojawił się z piłką na 16. metrze, ale został zatrzymany przez Jędrzejczyka
  • 83'
    Kaio sfaulował Ciepielę w bocznym sektorze boiska, na połowie Krasnodaru
  • 82'
    Sulejmanow dopadł do piłki po lewej stronie pola karnego, ale jego strzał minął bramkę Miszty
  • 81'
    Stocki dośrodkował na lewą stronę pola karnego, ale piłkę pewnie złapał Miszta
  • 79'
    Faul Kisiela na rozpędzonym Sulejmanowie
  • 78'
    Włodarczyk pojawił się po prawej stronie boiska, miękko dośrodkował na 12. metr do Lopesa, którego płaski strzał został świetnie wybroniony przez Gorodowa
  • 77'
    Dwie zmiany w Legii. Ciepiela i Skwierczyński za Slisza i Luquinhasa
  • 75'
    Wracamy do rywalizacji
  • 72'
    Przerwa w grze. Czas na uzupełnienie płynów
  • 72'
    Cabella wbiegł w pole karne z lewej strony, ale był naciskany przez dwóch legionistów. Ostatecznie, piłkę przechwycił Miszta
  • 70'
    Włodarczyk za Emrelego
  • 70'
    1:1. Cabella wykorzystał rzut karny
  • 69'
    Cabella został sfaulowany w "szesnastce" przez Wieteskę. Rzut karny dla Krasnodaru
  • 68'
    Slisz zagrał piłkę do Emrelego. Azer walczył o przechwycenie futbolówki przed polem karnym, ale, ostatecznie, przeciwnicy oddalili zagrożenie
  • 67'
    Spertsjan ruszył do piłki, ale Wieteska spokojnie wybił piłkę poza linię boczną
  • 66'
    Kosotrz pojawił się w bocznym sektorze "szesnastki". Napastnik wycofał piłkę do Skibickiego, który oddał płaski strzał z 16. metra, w kierunku dalszego słupka. Uderzenie nieznacznie minęło bramkę Krasnodaru
  • 65'
    Sulejmanow zagrał wzdłuż boiska do Spertsjana, a ten podał w pole karne do Iljina. Ostatecznie, Wieteska popisał się skuteczną interwencją i wybił piłkę poza "szesnastkę"
  • 63'
    Dwie zmiany w Legii: Kisiel i Kostorz za Martinsa i Muciego
  • 63'
    Wieteska może kontynuować grę
  • 62'
    Obrońca Legii jest opatrywany przez lekarzy
  • 62'
    Żółta kartka dla Spertsjana, który sfaulował Wieteskę
  • 61'
    Emreli oddał płaski strzał z 15. metra - piłkę spokojnie złapał bramkarz Krasnodaru
  • 60'
    Muci świetnie wyłuskał piłkę spod nóg Cabellii na 20. metrze. Legioniści zabrali się do kontry - Emreli prostopadle podał do niepilnowanego Mladenovicia, który dośrodkował na 5. metr. Ostatecznie, jeden z rywali wybił piłkę poza "szesnastkę"
  • 59'
    Cabella chciał dograć piłkę w pole karne, lecz Martins przeciął jego zagranie
  • 58'
    Miszta zastąpił Boruca
  • 57'
    Mladenović zacentrował z lewego skrzydła w pole karne, ale jego zagranie zostało przecięte przez rywala
  • 57'
    Iljin pojawił się po lewej stronie "szesnastki", ale od razu doskoczyli do niego legioniści. Rosjanie wywalczyli korner - dośrodkowanie Cabellii pewnie złapał Boruc
  • 56'
    Cabella miękko zacentrował w "szesnastkę" w kierunku Iljina. Boruc wyszedł z bramki, ale, ostatecznie, Jędrzejczyk wybił piłkę poza linię końcową. Rosjanie mieli rzut rożny - po wycofaniu na 20. metr, Czernow oddał płaski strzał. Piłka przeleciała obok bramki
  • 54'
    Cabella znalazł się po lewej stronie boiska i chciał miękko dośrodkować na prawą stronę "szesnastki". Zagranie było zbyt mocne. Grę wznowi Boruc
  • 53'
    Niedokładne zagranie Slisza do Emrelego na prawe skrzydło
  • 52'
    Krótkie rozegranie stałego fragmentu gry. Martins dośrodkował z lewej flanki w pole karne, ale przeciwnicy wybili piłkę poza "szesnastkę"
  • 52'
    Slisz ruszył środkiem i podał na lewą stronę boiska do Emrelego. Azer dośrodkował w "szesnastkę". Do piłki, wybitej poza pole karne, dopadł Mladenović. Serb uderzył z prawej nogi obok bramki
  • 51'
    Rosjanie przechwycili piłkę w środkowej strefie boiska. Chcieli zabrać się do kontry, ale czujny był Wieteska, który przeciął podanie na 40. metrze
  • 48'
    Luquinhas chciał podać prostopadłe na prawą stronę pola karnego do Muciego, ale zagranie zostało przecięte przez rywala
  • 47'
    Lopes sfaulowany w środku pola
  • 46'
    Zmiana w Legii. Kapustka, który doznał urazu w końcówce pierwszej połowy, został zmieniony przez Lopesa
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia prowadzi 1:0 z FK Krasnodar
  • 45+2'
    Po dośrodkowaniu w pole karne Legii, do piłki dopadł Sorokin. Jego strzał został wybroniony przez Boruca. Co więcej, przeciwnik był na spalonym
  • 45+1'
    Kapustka i Vilhena wstali z boiska i mogą kontynuować grę
  • 44'
    Nieprzyjemne zderzenie Kapustki z Vilheną w środku pola. Zarówno jeden jak i drugi zawodnik leżą na murawie i sobą opatrywani przez lekarzy
  • 43'
    Świetna interwencja Wieteski we własnym polu karnym. Obrońca Legii wykonał wślizg i zablokował strzał Iljina z 5. metra
  • 42'
    Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego na bliższy słupek, piłkę poza pole karne wybił Slisz
  • 42'
    Sulejmanow pojawił się po prawej stronie pola karnego, lecz został zablokowany przez Mladenovicia
  • 41'
    Jędrzejczyk sfaulowany w środku pola
  • 41'
    Bramkarz Krasnodaru popełnił kolejny błąd we własnej "szesnastce". Jego zagranie przeciął Muci. Albańczyk wyłożył piłkę Emrelemu, który pojawił się na 8. metrze i skierował futbolówkę do pustej siatki
  • 39'
    1:0 dla Legii! Emreli!
  • 39'
    Agkacew popełnił błąd we własnym polu karnym. Jego podanie do Martynowicza przeciął Emreli. Azer znalazł się na 5. metrze, ale uderzył obok
  • 38'
    Nie ma gola dla Legii. Agkacew wybronił uderzenie Mladenovicia z rzutu karnego w lewy, dolny róg bramki
  • 37'
    Emreli jest opatrywany na boisku przez lekarzy
  • 37'
    Rzut karny dla Legii! Emreli został sfaulowany w "szesnastce" przez Martynowicza. Azer ucierpiał w tym starciu, na razie nie podnosi się z murawy
  • 36'
    Luquinhas nieźle, prostopadle podał do Skibickiego, który zbiegł z prawej nogi do środka, oddał strzał zza pola karnego. Uderzenie zostało zablokowane. Legia wywalczyła korner - Mladenović zacentrował na bliższy słupek, ale Rosjanie oddalili zagrożenie
  • 34'
    Wieteska sfaulowany przez Cabellę na 25. metrze
  • 34'
    Sorokin chciał zagrać piłkę do Iljina, ale podanie na 20. metrze dobrze przeciął Wieteska
  • 32'
    Martins sfaulowany przez rywala w środku pola
  • 31'
    Kapustka przerzucił piłkę do Mladenovicia, ten dośrodkował na dalszy słupek. Tam pojawił się Skibicki, który główkował, ale jego strzał został z bliskiej odległości wybroniony
  • 30'
    Slisz za mocno zagrał na prawe skrzydło do Skibickiego. Piłkę przechwycił bramkarz Krasnodaru
  • 28'
    Martins dośrodkował z rzutu wolnego na lewą stronę pola karnego. Wieteska oddał niezły strzał z głowy - Agkacew zbił do boku piłkę, do której dopadł Ernest Muci. Albańczyk strzelał z ostrego kąta, ale jego uderzenie okazało się niecelne
  • 27'
    Kapustka przechwycił piłkę przed polem karnym. Chwilę później Cabella sfaulował Slisza na 30. metrze. Legia ma rzut wolny
  • 25'
    Wracamy do gry
  • 23'
    Przerwa w grze. Czas na to, żeby się nawodnić
  • 22'
    Żółta kartka dla Czernikowa za faul na Emrelim w środku pola
  • 21'
    Wieteska powstrzymał Iljina w bocznym sektorze boiska. Wybił piłkę na aut
  • 21'
    Iljin sfaulował Wieteskę na 40. metrze od bramki Legii
  • 20'
    Wieteska przerzucił piłkę do Mladenovicia. Serb podał wzdłuż boiska do Muciego, którego strzał z 13. metra został zablokowany
  • 19'
    Iljin popełnił faul w ataku. Nieprzepisowo powstrzymał Jędrzejczyka
  • 18'
    Jędrzejczyk sfaulował przeciwnika w środkowej strefie boiska. Po chwili Rosjanie skonstruowali akcję lewą stroną - Czernow płasko dośrodkował w "szesnastkę", lecz futbolówkę przechwycili "Wojskowi"
  • 16'
    Luquinhas uderzył z prawej nogi, zza pola karnego, bliżej lewej strony boiska - piłka przeleciała obok bramki
  • 16'
    Muci podał do Emrelego, który znalazł się na 40. metrze, ale piłkę odebrał mu rywal
  • 15'
    Bardzo groźna sytuacja dla rywali. Cabella wbiegł w pole karne, zbiegł do środka "szesnastki" i podał do Sulejmanowa, którego strzał okazał się niecelny.
  • 13'
    Vilhena chciał miękko dośrodkować na prawą stronę pola karnego. Zagranie okazało się jednak niedokładne
  • 12'
    Emreli oddał strzał z dystansu - piłka odbiła się od przeciwnika i przeleciała obok bramki. Legia miała rzut rożny. Mladenović zacentrował z rzutu rożnego, ale rywale wybili piłkę
  • 9'
    Luquinhas chciał zagrać na lewe skrzydło do Mladenovicia, ale podanie okazało się zbyt mocne. Serb nie był w stanie utrzymać piłki w boisku
  • 8'
    Gazinskij chciał prostopadle podać w boczny sektor "szesnastki'. Zagranie okazało się jednak za mocne. Grę wznowi Boruc
  • 7'
    Skibicki wbiegł w pole karne, podał do Kapustki, a ten zagrał do Emrelego. Azer dopadł do piłki na 15. metrze, uderzył z lewej nogi obok bramki
  • 7'
    Luquinhas sfaulowany w środku pola
  • 5'
    Raz jeszcze dodajmy, że Abu Hanna doznał urazu na rozgrzewce. Wobec tego, że nie może wystąpić także Mateusz Hołownia, Legia przeszła na system 4-3-3. Z prawej strony gra Kacper Skibicki, natomiast do podstawowego składu, ze względu na kontuzję Abu Hanny, wskoczył Muci
  • 4'
    Legia miała korner. Mladenović zacentrował w pole karne. Piłka opuściła "szesnastkę". Do futbolówki dopadł Martins, który uderzył z woleja, z 18. metra. Strzał został zablokowany przez rywala i opuścił boisko
  • 2'
    Mladenović otrzymał prostopadłe podanie, wbiegł w pole karne z lewej strony, chciał wycofać piłkę, lecz został zablokowany
  • 2'
    Mladenović nie zdołał dopaść do piłki na skrzydle, po zagraniu od Martinsa
  • 1'
    Emreli pojawił się po prawej stronie pola karnego, był pilnowany przez dwóch rywali. Ostatecznie, przeciwnicy wyszli z opresji
  • 1'
  • Będzie jednak zmiana w składzie. Joel Abu Hanna doznał urazu na rozgrzewce. W pierwszym składzie pojawił się Ernest Muci.
  • W środowy poranek część piłkarzy Legii miała trening wyrównawczy. Relację z zajęć można przeczytać w tym miejscu
  • Skład Legii na sparing z FK Krasnodar: Boruc - Jędrzejczyk, Wieteska, Abu Hanna - Skibicki, Slisz, Martins, Mladenović - Kapustka, Emreli, Luquinhas
  • Sylwetka FK Krasnodar dostępna jest TUTAJ
  • Witamy! O godz. 15:00 odbędzie się trzeci i zarazem ostatni sparing Legii na zgrupowaniu w Austrii. Stołeczny klub zmierzy się z kontrolne z 10. zespołem poprzedniego sezonu ligi rosyjskiej - FK Krasnodar
Legia WarszawaFK Krasnodar
23'

23' Aleksandr Czernikow

39'
46'

46' Jewgienij Gorodow za Stanisław Agkatsjew

46' Eduard Spertsjan za Tonny Vilhena

62'

62' Eduard Spertsjan

69'

69' Remy Cabella (k.)

78'

78' Kaio za Jurij Gazinskij