82'
83'
87'
  • 90+5'
    Koniec meczu. Legia bezbramkowo zremisowała na wyjeździe z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza
  • 90+4'
    Kontra Legii. Kastrati minął rywala i podał do Sokołowskiego, a ten uruchomił Kosowianina, który pobiegł lewym skrzydłem, ale oddał niedokładny strzał
  • 90+2'
    Faul Nawrockiego w bocznym sektorze boiska
  • 90+2'
    Kukułowicz zdecydował się na mocny strzał z prawej nogi, z dalszej odległości. Piłka przeleciała tuż ponad poprzeczką
  • 90+1'
    Kastrati sfaulował Biedrzyckiego w środkowej strefie boiska
  • 90+1'
    Cztery minuty doliczone
  • 90+1'
    Hubinek dośrodkował z prawej flanki w pole karne, Wszołek oddalił zagrożenie
  • 89'
    Bruk-Bet miał korner. Hybś dośrodkował z rogu na środek pola karnego, Mladenović nieczysto trafił w piłkę, którą poza "szesnastkę" wybił Nawrocki
  • 88'
    Wlazło bezpośrednio uderzył z prawej nogi na bliższy słupek, Miszta popisał się skuteczną interwencją
  • 87'
    Faul Rose na Kocyle, na 17. metrze od bramki Legii. Żółta kartka dla stopera Legii
  • 86'
    Kastrati do Wszołka, ten chciał zbiec z prawej flanki do środka, ale został osaczony przez trzech rywali i stracił piłkę
  • 86'
    Kocyła ruszył do piłki, ale popełnił faul w ataku, nieprzepisowo powstrzymał Wszołka w bocznym sektorze boiska
  • 85'
    Faul w ataku Mesanovicia
  • 84'
    Zmiana w Legii. Ciepiela, który 20 minut wcześniej pojawił się na murawie, został zmieniony przez Kastratiego
  • 83'
    Strata Sokołowskiego na połowie Bruk-Betu. Rywale wyszli z kontrą. Ostatecznie, Tusha został zatrzymany przez Celhakę
  • 82'
    Hybś dośrodkował z rzutu wolnego na 10. metr, ale Wieteska wybił piłkę poza "szesnastkę"
  • 82'
    Tusha i Kukułowicz za Stefanika i Grabowskiego
  • 81'
    Żółty kartonik dla Wieteski, który próbował zagrać na wyprzedzenie i sfaulował Kocyłę na 25. metrze od bramki Legii
  • 80'
    Josue mocno dograł w pole ramkowe, ale miejscowi wyszli z opresji
  • 79'
    Rzut wolny dla Legii, tuż przed linią pola karnego
  • 79'
    Żółta kartka dla Grzybka, który sfaulował Mladenovicia na lewej flance
  • 77'
    Rzut rożny dla miejscowych, Dośrodkowanie na dalszy słupek, Hubinek trafił w boczną siatkę
  • 75'
    Wlazło oddał bezpośredni strzał z rzutu wolnego, piłka przeleciała obok bramki Miszty
  • 74'
    Legia gra w osłabieniu... Lopes sfaulował Wlazłę na połowie Legii. Obejrzał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę
  • 73'
    Faul w ataku Lopesa
  • 73'
    Josue zdecydował się na dogranie piłki w pole karne. Rywale zdołali dość szybko wyjść z opresji, wybijając futbolówkę poza "szesnastkę"
  • 72'
    Zmiana w Legii. Celhaka za Slisza
  • 72'
    Sokołowski nieprzepisowo powstrzymany przez Grzybka na 35. metrze od bramki Bruk-Betu
  • 71'
    Dośrodkowanie z prawej flanki na bliższy słupek, piłkę spokojnie złapał Miszta
  • 71'
    Strata Slisza w środku pola. Termalica chciała zabrać się do kontry, ale akcja straciła tempo. Miejscowi w ataku pozycyjnym
  • 69'
    Rose posłał dalekie podanie na prawe skrzydło, do Wszołka, który nie zdołał dobiec do piłki
  • 68'
    Żółta kartka dla Lopesa, który sfaulował Grzybka w pojedynku powietrznym, na wysokości koła środkowego
  • 68'
    Wlazło pojawił się na 35. metrze od bramki Legii i chciał płasko, prostopadle podać do Grabowskiego. Zawodnik Bruk-Betu został jednak uprzedzony przez Misztę
  • 67'
    Fal Nawrockiego w środku pola
  • 65'
    Josue dośrodkował na bliższy słupek, w kierunku Sokołowskiego. Gra została jednak przerwana, sędzia dopatrzył się faulu w ataku
  • 65'
    Sokołowski pobiegł lewą flanką i został sfaulowany na wysokości 18. metra. Rzut wolny dla Legii, wykonawcą Josue
  • 64'
    Trzy zmiany w Legii. Lopes, Wszołek i Ciepiela za Pekharta, Johanssona oraz Skibickiego
  • 62'
    Bruk-Bet miał rzut wolny z prawej strony boiska, zrobiło się zamieszanie w polu karnym "Wojskowych". Ostatecznie, Mesanović popełnił jednak faul w ataku
  • 61'
    Faul Skibickiego w bocznym sektorze boiska, na połowie Legii. Żółta kartka dla zawodnika "Wojskowych"
  • 60'
    Pierwsza zmiana w Termalice. Kocyła za Radwańskiego
  • 60'
    Niezła interwencja Miszty, który wybronił uderzenie Mesanovicia z pola karnego
  • 58'
    Johansson i Hybś zderzyli się głowami w bocznym sektorze boiska, na połowie Bruk-Betu. Szwed obejrzał żółty kartonik
  • 57'
    Stefanik chciał zacentrować z rzutu wolnego na lewą stronę pola karnego. Dośrodkowanie okazało się za mocne, grę wznowi Miszta
  • 56'
    Skibicki sfaulował Grzybka. Rzut wolny dla Bruk-Betu, po prawej stronie boiska, na wysokości 25. metra
  • 55'
    Slisz miękko zacentrował z 25. metra na lewą stronę "szesnastki", w kierunku Skibickiego. Zagranie okazało się trochę za mocne. Piłka dla miejscowych
  • 54'
    Josue dokładnie przerzucił piłkę na lewą stronę boiska, do Skibickiego, a ten źle przyjął futbolówkę, którą przechwycili rywale
  • 53'
    Sokołowski pojawił się z piłką na 18. metrze. Środkowy pomocnik oddał mocny strzał z prawej nogi. Futbolówka przeleciała ponad poprzeczką
  • 52'
    Radwański znalazł się na 18. metrze i chciał płasko podać na prawą stronę "szesnastki". Zagranie zostało przecięte przez legionistów
  • 52'
    Legioniści wywalczyli kolejny korner, ale miejscowi dobrze poradzili sobie we własnym polu karnym, oddalając zagrożenie
  • 51'
    Legia miała rzut wolny, z ok. 25. metra. Josue miękko zagrał w okolice dalszego słupka. Zawodnik Bruk-Betu wybił piłkę poza boisko
  • 51'
    Przechwyt Legii w środku pola. Sokołowski podał do Skibickiego, który wbiegł w pole karne z lewej strony i był naciskany przez rywala. Młodzieżowiec oddał zbyt lekki strzał, który złapał golkiper
  • 49'
    Kolejny rzut rożny dla gości. Josue dograł w okolice dalszego słupka, do Pekharta, który główkował. Uderzenie Czecha okazało się za lekkie i zostało spokojnie złapane przez bramkarza "Słoni"
  • 49'
    Josue zacentrował na 6. metr, ale Putiwcew wybił piłkę poza pole karne. Legioniści szybko odzyskali futbolówkę. Mladenović chciał dośrodkować w pole karne, ale został zablokowany
  • 48'
    Legia miała korner. Josue dośrodkował na dalszy słupek, zrobiło się tam zamieszanie. Kolejny róg dla "Wojskowych"
  • 48'
    Johansson wyrzucił piłkę z autu w kierunku Pekharta. Pomylił się Putiwcew, który musnął piłkę, a ta wyszła poza boisko
  • 47'
    Pekhart na spalonym
  • 46'
    Mesanović dopadł do piłki po prawej stronie boiska. Napastnik Bruk-Betu chciał zagrać na środek pola karnego, ale podanie zostało przecięte
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia bezbramkowo remisuje na wyjeździe z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza. Wracamy za 15 minut
  • 45+1'
    Grabowski podłączył się do ofensywy, ale nie zdołał utrzymać piłki w boisku. Grę wznowi Miszta
  • 45+1'
    Minuta doliczona do pierwszej połowy
  • 45+1'
    Sokołowski płasko, prostopadle podał do Mladenovicia. Serb zagrał z lewej flanki w boczny sektor "szesnastki", do Skibickiego, który nieczysto trafił w piłkę
  • 45'
    Legia w ataku pozycyjnym
  • 44'
    Faul Rose na połowie Bruk-Betu
  • 43'
    Błąd Grabowskiego, który bez przyjęcia zagrał na lewe skrzydło. Do piłki nie dopadł żaden z zawodników, Legia ma aut na wysokości koła środkowego
  • 43'
    Faul w ataku Johanssona, w bocznym sektorze boiska
  • 42'
    Nawrocki prostopadle podał do Josue, który dośrodkował z lewej flanki na środek pola karnego. Rywale wybili futbolówkę
  • 41'
    Wlazło zagrał na lewą stronę boiska, ale Johansson przechwycił piłkę, po czym został sfaulowany
  • 40'
    Faul w ataku Pekharta. Czech nieprzepisowo powstrzymał Biedrzyckiego, na 25. metrze od bramki Bruk-Betu
  • 40'
  • 39'
    Josue podał do rozpędzonego Mladenovicia, który został sfaulowany na własnej połowie
  • 38'
    Sokołowski niedokładnie podał do Mladenovicia. Moment później Slisz przechwycił piłkę na 25. metrze i podał do Skibickiego, który został zastopowany. Zrobiło się zamieszanie, futbolówka trafiła pod nogi Josue, który kapitalnie dośrodkował z lewej strony boiska na bliższy słupek. Znalazł się tam Pekhart, który główkował nieco obok bramki
  • 37'
    Mladenović minął rywala i dośrodkował z lewej strony "szesnastki" na jej środek. Nie było tam żadnego z legionistów. Po chwili do piłki dopadł Josue, lecz jego uderzenie zza pola karnego zostało zablokowane
  • 35'
    Rzut wolny dla Legii, bliżej lewej strony boiska. Josue dośrodkował z 30. metra na dalszy słupek. Zrobiło się zamieszanie, o piłkę walczył m.in. Nawrocki, ale miejscowi wyszli z opresji
  • 34'
    Josue płasko podał na 18. metr, do Sokołowskiego, który został uprzedzony przez rywala. Zrobiło się zamieszanie przed polem karnym miejscowych. Johansson próbował wbiec w pole karne z prawej strony, lecz zatrzymał go przeciwnik
  • 33'
    Mladenović nie zdołał opanować piłki, po zagraniu na lewą flankę
  • 33'
    Nawrocki do Mladenovicia, który chciał założyć siatkę Grzybkowki. Zawodnik Bruk-Betu był jednak czujny, wybił piłkę na aut
  • 31'
    Mladenović chciał dośrodkować z lewej flanki, ale został zablokowany. Legia miała kolejny korner. Tym razem Josue dograł na bliższy słupek, był tam Sokołowski, który główkował tuż ponad poprzeczką
  • 29'
    Legia miała rzut rożny. Josue świetnie zacentrował na dalszy słupek, do niepilnowanego Johanssona, który dwukrotnie uderzał - najpierw został zablokowany, a jego dobitkę wybronił bramkarz
  • 28'
    Akcja Legii. Rose popędził prawym skrzydłem, a następnie zagrał do Johanssona. Zrobiło się zamieszanie. Do piłki, po prawej stronie pola karnego, dopadł Skibicki, który oddał strzał. Futbolówka odbiła się od rywala i wyszła poza boisko. Będzie korner
  • 26'
    Termalica wymienia się podaniami w środku pola
  • 26'
    Slisz przerzucił piłkę na lewe skrzydło, do Mladenovicia. Serb chciał minąć Grzybka, lecz ten nie dał się zaskoczyć i odzyskał futbolówkę
  • 25'
    Rose przeciął zagranie z głębi pola. Stoper Legii bezpośrednio podał na prawe skrzydło, w kierunku Skibickiego, który został uprzedzony przez Hubinka
  • 23'
    Josue miękko zacentrował na prawą stronę "szesnastki", do wbiegającego Skibickiego. Młodzieżowiec wykonał wślizg, ale nie zdołał dopaść do piłki, która wyszła poza linię końcową
  • 23'
    Josue dośrodkował z rogu na środek "szesnastki". Do futbolówki, która została wybita, dopadł "Mladen". Jego strzał z 18. metra okazał się bardzo niedokładny
  • 22'
    Mladenović dopadł do zagrania Josue z głębi pola. Serb dośrodkował z lewej flanki na bliższy słupek, zawodnik Termaliki wybił piłkę na rzut rożny
  • 20'
    Stefanik zacentrował z rogu na 12. metr, Wlazło główkował, ale był to niecelny strzał
  • 19'
    Grabowski dośrodkował z rzutu rożnego na 5. metr, ale Wieteska wybił piłkę poza "szesnastkę". Miejscowi szybko odzyskali futbolówkę. Wlazło znalazł się po prawej stronie boiska, ale został zablokowany przez Nawrockiego. Kolejny korner
  • 18'
    Mesanović dopadł do górnego zagrania z głębi pola, pojawił się po lewej stronie pola karnego, ale został zatrzymany przez wracającego Rose. Korner dla miejscowych
  • 17'
    Josue zagrał w kierunku Skibickiego, który nie zdołał dopaść do piłki
  • 16'
    Zespół z Niecieczy chciał przeprowadzić szybki atak, ale po zagraniu na lewą flankę, piłkarz Bruk-Betu został zatrzymany przez Johanssona. Legioniści próbowali zabrać się do kontry, lecz Pekharta, na wysokości koła środkowego, powstrzymał rywal
  • 15'
    Żółta kartka dla Putiwcewa, który sfaulował Pekharta
  • 14'
    Centra rywali z lewego skrzydła w "szesnastkę" - Wieteska był czujny i wybił piłkę głową. Do futbolówki dopadł jeszcze Radwański, który mocno, ale niecelnie uderzył z prawej nogi, z dalszej odległości
  • 13'
    Po zagraniu z lewej flanki na bliższy słupek, Wieteska wybił piłkę na rzut rożny. Po dośrodkowaniu z rogu na lewą stronę "szesnastki", futbolówka została wybita
  • 12'
    Radwański pojawił się po lewej stronie "szesnastki", podał na jej środek, do Mesanovicia, którego uprzedził Nawrocki
  • 11'
    Krótkie rozegranie rzutu wolnego przez gospodarzy. Grabowski otrzymał podanie na 25. metr, ale jego miękka centra w boczny sektor "szesnastki" została przechwycona przez Josue
  • 9'
    Faul Wieteski na ok. 30. metrze od bramki Legii. Stoper sfaulował Radwańskiego. Rzut wolny dla beniaminka ligi, po lewej stronie boiska
  • 9'
    Miejscowi operują piłką w linii obrony
  • 8'
    Skibicki znalazł się po lewej stronie boiska, ale niedokładnie podał do Mladenovicia. Piłkę przejął Biedrzycki
  • 6'
    Rywale wymieniają się podaniami na własnej połowie
  • 4'
    Faul Rose w bocznym sektorze boiska, na połowie Legii
  • 4'
    Josue dośrodkował na prawą stronę pola karnego, piłka została wybita. Rywale wyszli do kontry - Slisz nieprzepisowo powstrzymał rozpędzonego Radwańskiego, w środku pola. Żółta kartka dla pomocnika Legii
  • 3'
    Rose popędził prawym skrzydłem i został sfaulowany przez Wlazłę. Rzut wolny dla "Wojskowych", na wysokości 25 metrów
  • 2'
    Stefanik znalazł się przed polem karnym Legii, chciał zagrać w "szesnastkę". Piłkę przechwycił Josue, który chwilę później został sfaulowany
  • 1'
    Sokołowski chciał płasko, prostopadle podać na lewą flankę, do Mladenovicia. Zagranie zostało przecięte
  • 1'
  • Obie drużyny już na murawie. Zaraz zaczynamy!
  • Ławka: Tobiasz, Kastrati, Wszołek, Charatin, Celhaka, Lopes, Włodarczyk, Rosołek, Ciepiela
  • Skład Legii na mecz z Bruk-Betem: Miszta – Rose, Wieteska, Nawrocki – Johansson, Slisz, Sokołowski, Mladenović – Skibicki, Pekhart, Josue!
  • Do tej pory odbyło się siedem gier pomiędzy Legią a Bruk-Betem. Warszawiacy po dwa razy wygrali i zremisowali (u siebie), a także trzykrotnie przegrali (na wyjeździe). Teraz mistrzowie Polski po raz czwarty podejdą do próby zdobycia Niecieczy. Nigdy jednak mecz z Termaliką nie miał tak dużego ciężaru gatunkowego. – Jeśli Legia nie wygra, może popaść w marazm, sytuacja stałaby się dramatyczna – mówił wprost były piłkarz "Wojskowych", Adam Topolski. Wiedzą o tym też trenerzy i zawodnicy. Pytanie czy ta wiedza ich usztywni i sparaliżuje, czy też spowoduje pełną mobilizację. O tym przekonamy się w sobotni wieczór
  • W kadrze "Słoni" jest dwóch piłkarzy z przeszłością w stołecznym klubie: Łukasz Budziłek i Bartłomiej Kukułowicz. Pierwszy z wymienionych spędził przy Łazienkowskiej pół roku (nie wystąpił w "jedynce" ani razu), a drugi reprezentował Legię przez trzy lata, w sezonie 2017/18 grał w Centralnej Lidze Juniorów
  • Bruk-Bet sprowadził już kilku zawodników w tym oknie transferowym. Do beniaminka ligi dołączyli Matej Hybs (Viktoria Pilzno), Zvonimir Kozulj (Eyupspor Kulubu), Pawieł Pawluczenko (Ruch Brześć), Maciej Ambrosiewicz (Zagłębie Sosnowiec), Veton Tusha (Denizlispor) i David Domgjoni (FC Luzern). Poza tym, Termalica ściągnęła Dawida Kocyłę (transfer czasowy z Wisły Płock). Z zespołem pożegnał się m.in. były piłkarz Legii – Adam Hlousek (FC Zlin). Z kolei Patryk Czarnowski i Dominik Kąkolewski, którzy wcześniej też reprezentowali "Wojskowych", trafili do – odpowiednio – Znicza Pruszków oraz Sokoła Ostróda (wypożyczenia)
  • Termalica zajmuje ostatnią, 18. pozycję w tabeli, wywalczyła 17 punktów (3 wygrane, 6 remisów, 11 porażek), a do meczu z Legią przystąpi po wygranej z Jagiellonią Białystok (2:1) i porażce z Lechem w Poznaniu (0:5). Drużyna z Niecieczy rozegrała cztery sparingi w zimowym okresie przygotowawczym – trzykrotnie wygrała (4:0 ze Stalą Rzeszów, 4:1 z MTK Budapeszt, 2:0 z FK Kolubara) i raz zremisowała (1:1 z FK Radnik). Najskuteczniejszy gracz "Słoni" w tym sezonie ligowym to Piotr Wlazło (8 goli, w tym 6 z rzutów karnych). Szkoleniowicem niecieczan, od 10 stycznia, jest 52-letni Radoslav Latal, który prowadził w przeszłości m.in. Piasta Gliwice. – To dla nas ważny mecz. Legia jest na końcu tabeli. Gramy o sześć punktów, ale to nie będzie jeszcze najważniejsze spotkanie w kontekście utrzymania – mówił Czech. Zapis piątkowej konferencji prasowej
  • Musimy walczyć o wynik i być świadomi, że w spotkaniach, w których nie wszystko układa się tak, jak byśmy sobie tego życzyli – jak np. w Lubinie – jesteśmy w stanie osiągnąć rezultat, na którym nam zależy. Sądzę, że to coś, co musi mieć u nas miejsce. Spodziewanie się czy czekanie na to, że zdominujemy każdego rywala, że już w pierwszej połowie będziemy rozstrzygać nasze mecze… Wydaje mi się, że czasami – pomimo sytuacji w tabeli – są też takie oczekiwania wewnątrz drużyny. I wtedy pojawia się nerwowość, gdy się to nie udaje. Nie powinno tego być, powinniśmy po prostu konsekwentnie grać przez 90 minut, przede wszystkim o wynik. Spróbujemy to zrobić w najbliższym meczu – stwierdził trener Vuković. Zapis piątkowej konferencji prasowej
  • Sztab szkoleniowy, oprócz Boruca, nie skorzysta z Artura Jędrzejczyka oraz Joela Abu Hanny, którzy są po rehabilitacji i ćwiczą już z zespołem. Nie zagrają też Yuri Ribeiro (jest po operacji wycięcia wyrostka) i Bartosz Kapustka (wraca do zdrowia po zerwaniu więzadła krzyżowego). Wspomniana dwójka pracuje indywidualnie i jest coraz bliżej powrotu do zajęć. Przeciwko Bruk-Betowi nie wystąpi także Mateusz Hołownia (chory). Do Niecieczy pojechał za to Maciej Rosołek. Młodzieżowiec trenuje od kilku dni, ale dopiero co wrócił po chorobie
  • Legia pojechała do Niecieczy ze świadomością, że jej kadra uszczupliła się oficjalnie o jednego, ale za to bardzo ważnego zawodnika – Luquinhasa. Potwierdziło się zatem to, co było wiadome od kilkunastu dni. Brazylijczyk opuścił "Wojskowych" po 2,5 roku i podpisał kontrakt z New York Red Bulls (MLS). Szukając pozytywów – w sobotę zagrają Mateusz Wieteska i Josue, którzy odcierpieli karę wynikającą z nadmiaru żółtych kartek. Ich brak w rywalizacji z Wartą Poznań był aż nadto widoczny.
  • Stołeczna drużyna plasuje się na 17. miejscu w lidze, ma na koncie 18 punktów (6 zwycięstw, 14 porażek). Przed nią już 39. spotkanie o stawkę w tym sezonie i zarazem trzecie w 2022 roku. Legia zmierzy się na wyjeździe z beniaminkiem i jednocześnie ostatnim zespołem ekstraklasy – Bruk-Betem Termaliką Nieciecza. "Wojskowi" w Niecieczy jeszcze nigdy nie wygrali. Ba, nawet nie zremisowali! Choć rywalizowali już tam trzykrotnie (0:3, 1:2, 0:1). Więcej TUTAJ
  • Na domiar złego, stołecznemu klubowi nie pomoże w najbliższym czasie Artur Boruc. Doświadczony bramkarz, po obejrzeniu czerwonej kartki przeciwko Warcie, został zawieszony na trzy mecze ligowe. – Czy to kara adekwatna? Na pewno taka, jakiej się spodziewaliśmy. Wiedzieliśmy, że z urzędu będą to minimum dwa spotkania. Sygnały były od razu takie, że będzie to dłuższa pauza. To kara, która bardzo nas dotyka w momencie, gdy Artur stanowi ważną część zespołu. Mamy teraz sytuację, w której Czarek Miszta dostanie szansę, na którą pracuje i pracował. Nie jest to chłopak, który stawia pierwsze kroki, tylko ma za sobą pewne doświadczenie. Bronił w niektórych meczach mających spory ciężar gatunkowy, nawet w Europie. Wydaje mi się, że to dla niego dobry moment, aby wykorzystać doświadczenie z poprzedniej rundy i wcześniejszych lat – powiedział "Vuko"
  • Legioniści, po udanym powrocie do ekstraklasy (3:1 z Zagłębiem w Lubinie), w końcówce tamtego tygodnia ponieśli domową porażkę z Wartą Poznań (0:1). Niestety rywal będący sąsiadem w ligowej tabeli nawet nie musiał się zbytnio wysilić aby wygrać. Po tym spotkaniu powróciły wszystkie demony z jesieni, właściwie wszystko wyglądało źle – było mnóstwo nerwowości, która przekładała się na niedokładność i bezsensowne straty. Nikt nie chciał wziąć na siebie odpowiedzialności za grę, zawodnicy wymieniali kolejne podania, które nie przynosiły żadnej korzyści. Po tym meczu stało się jasne, że Legię czeka zażarta walka o utrzymanie, wszystkie lampki zapaliły się już na czerwono. Legioniści grając w takim stylu będą mieli ogromny problem, aby w najwyższej klasie rozgrywkowej pozostać. Obecnie wyprzedzają już tylko właśnie Bruk-Bet i w sobotę stoczą być może kluczowy bój w bitwie o utrzymanie. Mogą zrobić krok do tego, by uciec ze strefy spadkowej lub się w niej zadomowić
  • Witamy! O godz. 20:00 rozpocznie się mecz 22. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Bruk-Betem Termaliką Nieciecza a Legią Warszawa
Bruk-Bet Termalica NiecieczaLegia Warszawa

13' Artem Putiwcew

13'

60' Dawid Kocyła za Adam Radwański

60'
68'
73'

78' Mateusz Grzybek

78'

82' Veton Tusha za Samuel Stefanik

82' Bartłomiej Kukułowicz za Marcin Grabowski