77'
  • 90+5'
    Dziękujemy wszystkim za uwagę. Zapraszamy na nasze materiały pomeczowe. Dobranoc
  • 90+4'
    Kontra Wisły. Kante wbiegł z prawego skrzydła w pole karne Legii. Hiszpan próbował uderzyć i zrobił to bardzo niecelnie. Napastnik nie widział wbiegającego na czystą pozycję Furmana
  • 90+4'
    Koniec meczu. Legia zremisowała z Wisłą 2:2
  • 90+3'
    Legioniści spróbowali zaatakować lewą flanką, ale Broź stracił piłkę
  • 90+2'
    Strzał z rzutu wolnego oddał Moulin. Francuz jednak uderzył wysoko nad poprzeczką
  • 90+1'
    Rzut wolny pod bramką Wisły. Faulowany był Odjidja-Ofoe
  • 90'
    Kiełpin chwycił centrę i nie spieszy się ze wznowieniem gry
  • 89'
    Legioniści wywalczyli rzut rożny. Na połowie gospodarzy jest tylko Malarz
  • 88'
    Legia przycisnęła, ale na razie nic z tego nie wynika
  • 88'
    Odjidja-Ofoe wyłożył piłkę Broziowi. Obrońca Legii uderzył, lecz futbolówka wyleciała na aut
  • 87'
    Szymiński zmienił Bożicia
  • 86'
    Kolejna akcja Legii. Wiślacy wybili piłkę na rzut rożny
  • 85'
    Kontra Legii. Kucharczyk biegł niekryty na prawej flance. Prijović nie zagrał jednak do niego piłki. Napastnik podał do Odjidji-Ofoe, a ten zacentrował na głowę napastnika gospodarzy. Niestety, snajper oddał niecelny strzał
  • 85'
    Kazaiszwili zmienił Hamalainena
  • 82'
    Indywidualna akcja Odjidji-Ofoe. Belg długo holował piłkę, ale w końcu stracił ją rzecz przeciwnika
  • 82'
    Odjidja-Ofoe posłał centrę w "szesnastkę" Wisły. Prijović nie trafił w piłkę, źle ją chwycił Kiełpin, ale finalnie goście wyszli z opresji
  • 79'
    Furman po raz kolejny wykonywał stały fragment gry. Pomocnik gości zacentrował w pole karne, piłkę przed siebie piąstkował Malarz. Golkiper trafił jednak w Sylwestrzaka i goście wyrównali
  • 78'
    Kucharczyk sfaulował Recę. Rzut wolny dla Wisły
  • 77'
    Kolejna akcja Prijovicia. Napastnik zszedł z lewego skrzydła do środka, uderzył, ale Kiełpin skutecznie interweniował
  • 75'
    Świetna akcja Odjidji-Ofoe. Belg minął rywala prostym zwodem na środku boiska, później pobiegł na bramkę Kiełpina. Pomocnik czekał na idealny moment, żeby podać do Prijovicia, doczekał się. "Prijo" niestety zagubił się w całej sytuacji
  • 74'
    Legioniści sfaulowali długo holującego piłkę Ilijewa
  • 71'
    Wiślacy rozwinęli kolejną sektorówkę z napisem "Weekend offenders"
  • 71'
    Furman zagrał prostopadłą piłkę do Sylwestrzaka, lecz obrońca znalazł się na ofsajdzie
  • 69'
    Rzut wolny dla Legii. Kiełpin piąstkuje centrę Odjidji-Ofoe
  • 68'
    Boisko jest mocno zadymione, ponieważ kibice Wisły odpalili środki pirotechniczne
  • 67'
    Sylwestrzak Stefańczyka
  • 67'
    Furman posłał centrę, ale finalnie piłka wyleciała poza boisko
  • 66'
    Faul pod pole karnym Legii. Rzut wolny wykonuje Furman
  • 65'
    Prijović zastąpił Nikolicia
  • 64'
    Ilijew zmienia Kriwca
  • 63'
    Gol dla Wisły. Furman uderzył z dystansu i piłka trafiła w same okienko
  • 61'
    Kibice Wisły Płock przygotowali oprawę. Goście rozwinęli sektorówkę z napisem "Ultras + Sport". Pod spodem napisane jest hasło: "Akcja meczu"
  • 61'
    Kriwiec z ostrego kąta próbował pokonać Malarza. Golkiper Legii nie dał się zaskoczyć. Korner
  • 58'
    Fenomenalna akcja Legii! Najpierw Moulin zgrał piłkę do Bereszyńskiego, który oddał ją Kucharczykowi. "Kuchy" wycofał jednak futbolówkę i akcja rozpoczęła się na nowo. Francuski pomocnik podał do skrzydłowego gospodarzy, który piętką uruchomił "Beresia". Obrońca znalazł w polu karnym Hamalainena i Fin z łatwością pokonał Kiełpina
  • 57'
    Gol dla Legii! Bramkę zdobył Hamalainen
  • 55'
    Broź sfaulował rywala na wysokości swojego pola karnego. Obrońca otrzymał żółtą kartkę
  • 55'
    Hamalainen wybił piłkę zacentrowaną przez Furmana z rzutu wolnego
  • 54'
    Wiślacy długo wymieniali podania na połowie Legii, ale goście nie zdołali oddać strzału na bramkę Malarza
  • 52'
    Odjidja-Ofoe wykonywał kolejny stały fragment gry. Belg idealnie dograł piłkę do Pazdana. Reprezentant Polski nie zdecydował się jednak na strzał, chociaż znalazł się w dobrym miejscu w polu karnym. "Pazdek" próbował podać i akcja spaliła na panewce
  • 50'
    Odjidja-Ofoe dorzucił piłkę do Jodłowca, ale pomocnik przegrał pojedynek powietrzny z rywalem
  • 49'
    Bereszyński podał piłkę do Hamalainena. Wcześniej futbolówkę w sprytny sposób przepuścił Odjidja-Ofoe. Fin próbował ruszyć z futbolówką, ale sfaulował go Furman
  • 48'
    Legioniści długo konstruowali swoją akcję. Finalnie jeden z gospodarzy próbował dośrodkować piłkę, lecz wyleciała ona poza boisko
  • 46'
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Legia prowadzi 1:0. Jedyną bramkę zdobył Nemanja Nikolić po asyście Łukasza Brozia
  • 45+1'
    Centra z prawej strony wiślaków. Piłkarz gości oddał strzał głowy, ale bardzo nieprecyzyjny
  • 44'
  • 43'
    Trwa wymiana "pozdrowień" między kibicami
  • 42'
    Furman posłał centrę w pole karne Legii, ale mistrzowie Polski wybili piłkę
  • 41'
    Kontra legionistów. Nikolić pobiegł prawą flanką. Wydawało się, że "Niko" poda do Odjidji-Ofoe, reprezentant Węgiera zagrał jednak do Hamalainena, który niestety za szybko wbiegł w pole karne i minął się z futbolówką
  • 40'
    Wisła dłużej utrzymuje się przy piłce. Legioniści mają problemy z zawiązaniem akcji
  • 37'
    Kriwiec zagrał płaską piłkę w pole karne Malarza. Kante doszedł do podania, ale nie opanował futbolówki
  • 36'
    Furman zacentrował piłkę w pole karne. Piłka odbijała się od kilku zawodników. Wlazło w końcu przejął futbolówkę, zamarkował strzał, zmylił dwóch rywali, ale został zablokowany przez Odjidję-Ofoe
  • 35'
    Stefańczyk zagrał do Kriwca. Pomocnik został jednak zatrzymany przez Pazdana. Korner dla gości
  • 34'
    Furman przejął podanie Rzeźniczaka. Kapitan Legii naprawił jednak później swój błąd, zastawił się i został sfaulowany przez byłego legionistę
  • 33'
    Kriwiec wywalczył futbolówkę w środku pola. Posłał prostopadłą piłkę, podanie jednak nie znalazło adresata
  • 32'
    Furman zdecydował się na indywidualny rajd. Pomocnik pomknął lewą flanką, zostawił w tyle kilku legionistów, finalnie dośrodkował futbolówkę, ale Kante nie zdołał oddać strzału
  • 30'
    Zamieszanie pod bramką Legii. Pazdan wyłuskał piłkę Kriwcowi, ale przejął ją Kante. Hiszpan uderzył, lecz świetnie interweniował Malarz
  • 29'
    Furman wykonywał rzut rożny. Były legionista podał do Stefańczyka. Obrońca uderzył, ale trafił rywala
  • 28'
    Centra w pole karne Legii. Pazdan dla pewności wybił piłkę na rzut rożny
  • 27'
    Wisła wyprowadziła ładną kontrę, ale akcję gości przerwał Moulin
  • 26'
    Legia swobodnie wyszła spod pressingu Wisły. Finalnie futbolówka wylądowała pod nogami Nikolicia, który zdecydował się na strzał z poza "szesnastki". Kiełpin na raty obronił jego uderzenie
  • 24'
    Legia wychodziła z kontrą, ale tym razem za mocno zagrał belgijski rozgrywający
  • 23'
    Hamalainen został sfaulowany. Rzut wolny będzie wykonywał Odjidja-Ofoe
  • 23'
    Belg posłał centrę w "szesnastkę" Kiełpina. Piłka odbiła się od zawodników Wisły i wpadła w rękawice bramkarza
  • 22'
    Stefańczyk źle zagrał do Wlazło. Piłkę przejął Broź, ale obrońca Legii podał prosto do bramkarza
  • 21'
    Legioniści poczuli duży luz. Z dużą swobodą wymieniają podania
  • 20'
    Odjidja-Ofoe wykonywał rzut rożny. Piłka trafiła do Kucharczyka, ale pomocnik oddał bardzo niecelny strzał głową
  • 19'
    Odjidja-Ofoe zagrał piłkę do Nikolicia. Napastnik próbował podawać w głąb pola karnego, ale został zablokowany przez Stefańczyka
  • 18'
    Wlazło świetnie przerzucił ciężar gry na drugą stronę. Reca próbował wymienić podania z Kante, lecz Hiszpan odegrał Polakowi za mocno. Skrzydłowy zdołał jeszcze kopnąć futbolówkę, ale wyleciała ona poza boisko
  • 16'
    Rogalski próbował uruchomić Wlazło, ale piłka została zagrana zdecydowanie za mocno
  • 15'
    Furman wybił centrę Legii prosto pod nogi Moulina. Francuz składał się do strzału, ale "Furmi" zdążył naprawić swój błąd
  • 14'
    Stępiński posłał długą piłkę do Kriwca, lecz wiślak został przyblokowany i futbolówka wyleciała poza boisko
  • 13'
    Odjidja-Ofoe posłał centrę z rzutu wolnego w pole karne "Nafciarzy". Piłkę pewnie chwycił golkiper
  • 12'
    Broź został sfaulowany na skrzydle przez Stefańczyka. Kartka dla obrońcy Wisły
  • 11'
    Najpierw dwóch legionistów minęło się z piłką w polu karnym. Futbolówkę przejął jednak Broź, który za chwilę idealnie dograł na głowę Nikolicia.
  • 10'
    Gol! Nikolić pokonuje Kiełpina
  • 9'
    Nikolić dośrodkował futbolówkę z lewej flanki. Obrońcy wybili piłkę, z woleja próbował strzelać Hamalainen, lecz nieczysto uderzył
  • 8'
    Wrzutkę Moulina wybili obrońcy gości. Później Nikolić dośrodkował w pole karne, piłkę głową strącić próbował Pazdan, ale reprezentant Polski był na spalonym
  • 7'
    Jodłowiec wywalczył futbolówkę na środku boiska. Pomocnik podał do Kucharczyka, który został sfaulowany na wysokości pola karnego Wisły
  • 6'
    Odjidja-Ofoe posłał górną piłkę do Kucharczyka. Skrzydłowy Legii przełożył sobie futbolówkę w locie na lewą nogę, czym kompletnie zmylił rywala. "Kuchy" uderzył, ale Kiełpin nie dał się zaskoczyć
  • 5'
    Odjidja-Ofoe uderzył na bramkę Wisły. Kiełpin obronił jednak strzał Belga
  • 4'
    Reca faulował Bereszyńskiego
  • 3'
    Legioniści utrzymują się przy piłce. Spokojnie budują atak pozycyjny
  • 1'
    Nie jest dzisiaj najcieplej przy Łazienkowskiej, dlatego kibice próbują podgrzać atmosferę głośnym dopingiem. Liczymy, iż piłkarze dostosują się poziomem do fanów
  • 0
    Rozpoczęła Legia!
  • 0
    Czas na minutę ciszy...
  • 0
    Zawodnicy wyszli w czerwonych czapkach z białym pomponem. Sam Św. Mikołaj wręcza zaś Vadisowi Odjidji-Ofoe nagrodę dla najlepszego piłkarza miesiąca w Lotto Ekstraklasie
  • 0
    Później Św. Mikołaj obdarował sztab sędziowski. Główny arbiter i jego pomocnicy dostali piłkę i chorągiewkę
  • 0
    Piłkarze wychodzą na murawę, a fani śpiewają: "Mistrzem Polski jest Legia"
  • 0
    Kibice odśpiewują właśnie: "Sen o Warszawie"
  • 0
    Poza kadrą Wisły Płock znalazł się natomiast Ivica Vdorljak
  • 0
    W podstawowym składzie Wisły Płock zagra Dominik Furman. Będzie to pierwszy mecz byłego legionisty przy Łazienkowskiej w barwach innej drużyny
  • 0
    Piłkarze Legii wybiegli na rozgrzewkę
  • 0
    Najpopularniejszy wózek w Warszawie :)
  • 0
    W rezerwie pozostają: Cierzniak, Dąbrowski, Wieteska, Szymański, Aleksandrow, Kazaiszwili, Prijović
  • 0
    Legia rozpocznie mecz w składzie: Malarz - Bereszyński, Rzeźniczak, Pazdan, Broź - Moulin, Jodłowiec - Hamalainen, Odjidja-Ofoe, Kucharczyk - Nikolić
  • 0
    Wszystkie mecze XVIII kolejki Lotto Ekstraklasy zostaną poprzedzone minutą ciszy na znak żałoby i wsparcia dla rodzin ofiar katastrofy samolotowej w Kolumbii. W jej wyniku zginęli między innymi zawodnicy oraz pracownicy brazylijskiego klubu Chapecoense i towarzyszący im dziennikarze sportowi
  • 0
    Na początku zaprezentujemy statystyki przygotowane przez Lotto Ekstraklasę
  • 0
    Witamy z Łazienkowskiej 3! Już niedługo rozpocznie się mecz Legii Warszawa z Wisłą Płock
Legia WarszawaWisła Płock
12'

12' Cezary Stefańczyk

77'

77' Kamil Sylwestrzak